Jak perfektně usnout?

15.9.2008 v Návody 2

Dnes, jako výjimkou, nejsem autorem následujícího článku. Psala ho bytost mě na celém světě nejbližší… vy, kteří mě znáte víte, že já podávám data trošku jiným způsobem vyjadřování 🙂

POMOC PRO VÁS VSECHNY A NEPOCHOPITELNÝ NÁVOD NA OKAMŽITÉ POUŽITÍ

Sdělím Vám něco co se nikde nedočtete a má to neuvěřitelný léčebný účinek na Váš organismus a zároveň způsobuje nevysvětlitelné efekty v hypothalamu, hypofýze a Limbickém systému člověka.

Pro lepší pochopení je nutné ale předeslat následující sdělení.

Spojení nervů a svalů v lidském těle a jejich vzájemným pohybem dochází k interakci energií a tato způsobí jakékoliv toky vysílaných silových polí v těle a z těla ven.

Známé je třeba chvění organismu člověka, když je člověku zima, aby se zahřál.

Tyto toky energetických polí okamžitě vybudí Vaše DNA a uvedou je do aktivního stavu nejvyšší pohotovosti. Tenhle stav mimo mnohé jiné vyvolá TVORBU PROTEINŮ VE VAŠEM TĚLE.

ANO POCHOPILI JSTE NAPROSTO SPRÁVNĚ ZAČÍNAJÍ SE V TĚLE MATRIALIZOVAT PROTEINY ZA URČITÝCH OKOLNOSTÍ.

Tyto vybuzené antény jinak taky nazývané chromozomy a sekundárně potom systém THALAMU, HYPOTHALAMU A HYPOFÝZY ZAČÍNAJÍ PŘIJÍMAT FOTONY A Z NICH MATERIALIZOVAT POTŘEBNÉ LÁTKY A SLOŽKY DŮLEŽITÉ PRO TĚLO.

Jeden foton, který dopadne ze slunce na Vaši pokožku nebo na sítnici oka (to ale nesmíte nosit žádné sluneční brýle jako AGENTI V MATRIXU) má v sobě zakódovaná data a nyní se držte jaké obrovské množství dat to je: JE TO PŘESNĚ 1×10 na 38 DAT

Pro ty co si neumějí představit tuhle velikost tak je to následující číslo

100 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 D A T KTERÉ DOPADAJÍ NA VAŠI POKOŽKU A OPRAVUJNÍ VAŠE TĚLO, ZHMOTŇUJÍ NEDOSTATEK VITAMÍNŮ A LÁTEK, KTERÉ TĚLO POTŘEBUJE NA VLASTNÍ BEZCHYBNÝ PROVOZ ORGANISMU.

A TOHLE JE TAKY PLATNÉ PRO ZVÍŘATA, ROSTLINY, STROMY BA DOKONCE PRO NEŽIVOU PŘÍRODU PRO KAMENY A HLÍNU, DÁ LI SE HLÍNA A KAMENY POVAŽOVAT ZA NEŽIVOU PŘIRODU. (dle určité nauky je i kámen živá hmota)

Pro buňky v těle tuhle práci provádí pokožka a pro mozek je přijímačem sítnice v oku.

Lidé, kteří žijí jenom ze světla tak se denně dívají 1-2 hodiny do slunce a to třeba i v pravé poledne a přibývají a ubývají na váze tak jako kdyby jedli.

Nedoporučují pro ty kteří by se chtěli touhle metodou ze slunce živit, dělat to hned napoprvé v pravé poledne!!!!!

Začít ráno hned po východu sluníčka a večer před západem slunce.

Já osobně znám několik lidí v Německu, Rakousku a Švýcarsku

A je taky nutné k tomu vědět i další podrobnosti.

Tímto jsem vysvětlil proč taky v zimě odchází do jiné dimenze (umírá) více lidí než v létě.

Všechny ty (sračkové) krémy na opalování Vám brání ve vstupu těchto fotonů do těla. Nejlepší je používat olivový olej panenský a nic jiného.

A nyní to co jsem Vám chtěl sdělit. Můžete si to vyzkoušet, když třeba nemůžete usnout a máte neustále mnoho myšlenek (destruktivních) , nebo jste nejistí, máte strach a popřípadě se vám točí hlava a nevíte co dělat…..

a mnoho jiného…..

Jeden z NEJNEUVĚŘITELNĚJŠÍCH GENERÁTORŮ LIDSKÉHO TĚLA NENÍ NIC JINÉHO NEŽ VAŠE O Č I !!!!!

JSOU TO NEUVĚŘITELNÉ VYSILAČE A PŘIJIMAČE FOTONŮ PRO LIDSKÝ ORGANISMUS .

OČI VYTVÁŘÍ ELEKTRICKÝ DIPÓL A VYSÍLAJÍ OKAMŽITĚ PŘI JEJICH URČITÉM POHYBU ELEKTRICKÉ PROMĚNLIVÉ POLE DO VAŠEHO MOZKU !!!!!

Tímhle můžete (restartovat) vymazat všechny myšlenky a krásně usnout a samozřejmě mnoho dalších věcí než to co jsem uvedl. AKTIVUJETE VÁŠ MOZEK NEUVĚŘITELNÝM ZPŮSOBEM.

Mechanizmus pro tohle působení není běžným lidem znám.

Jak tedy postupovat je velice jednoduché a až krutě jednoduché a primitivní.

NÁVOD:

Představte si že Váš obličej jsou hodiny.

Nejlépe si lehněte na záda a začněte pravotočivě kroužit vašima očima zhora od 12 Hodiny přes 3 a 6 hodinu na 9 a zpět na 12.

Jinak jednodušeji řečeno začněte dělat pravotočivé kruhy Vašima očima.TO JE VŠE. Tohle zkoušejte prosím minimálně 1 minutu před usnutím a najednou zjistíte že hned v zápětí usnete. Není to napoprvé lehké ale dá se to naučit.

Né aby jste kroužili levotočivě. Nefunguje to, protože vesmír má pravotočivý pohyb zakódovaný jako konstruktivní, levotočivý jako destruktivní.

( pozn.: PO SMĚRU HODINOVÝCH RUČIČEK!!! OD LEVÉ RUKY K PRAVÉ!!!! POZOR NA TO!!!!!

Pro ty co rozumí je následující vysvětlení:

Pohybem očí vytvoříte elektrické silové pole, které působí na membránové vstupní (gate) dveře neuronálních transmiterových čidel (rezonátorů) které způsobí okamžité nabuzení tak zvaného PLEASURE – TRANSMITER VYSÍLAČE ROZKOŠE NEBO JINAK VYSÍLAČE VŮLE NEBO POTĚŠENÍ…..

…..a tyto způsobí RESET jinak řečeno výmaz destruktivních dat u oscilátorů destrukce v mozku.

Tohle je známý fakt a je zneužit u HAARPU mobilních telefonů , radarů a mnohých jiných.

V neposlední řadě čipování lidé už tyhle možnosti mít nebudou a atd atd atd…..

Bude jim vnucen pravý opak…..

Až zavěsím tenhle telefon nechám již jenom na Vás, co se bude dít dál …..

__________________________________________________

Pro jistotu ještě přikládám obrázek, který naznačuje, kterým směrem máte kroužit. – Podívejte se na něj, sledujte šipky, kružte podle nich a ten směr si zapamatujte. Jako vodítko vám může být třeba to, že se budete soustředit vždy na horní část kruhu. A podle toho na kterou stranu směřuje ta horní část můžete posoudit, jestli je to levo- nebo pravotočivé. – U mě takové vodítko funguje vždy výborně, když mi to zrovna nějak vypadne z hlavy. Podívám se na horní část a hned vím.

Tento obrázek tedy ukazuje pravotočivý směr kroužení očí.

-POZOR! PŘI KROUŽENÍ PŘED SPANÍM MÁTE MÍT OTEVŘENÉ OČI!-

Kroužit musíte rychle a nepřerušovaně, zavřené oči mají menší účinek.

Komentáře

Ikona diskutujiciho lenka 2020-10-08 11:13:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám trochu zmatek. Ohledně směru kroužení. Pokud budu následovat obrázek, tak na mém ležícím obličeji je to zrcadlově obrácené. Když začnu nahoře, uprostřed čela, na 12, mám jít k levé ruce? Díky za odpověď. Lenka

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-08 11:29:51
Ikona diskutujiciho
sipka

jdeš k pravé ruce

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek