Jak poznat identitu ducha, který navštěvuje mého syna?

23.6.2016 v Poradna 4

Dotaz:
Ahoj Alue,

na úvod: od malička já i moje sestra jsme měly …nevím jak to přesně popsat…..tak nějak jsme věděly, že nejsme kolikrát samotné, že tam někdo je apod. Sestře to brzo skončilo, ale já jsem tak nějak vždy cítila, když někdo přišel ( nemyslím živého člověka ) , tak nějak jsem jako by předvídala události ( až jsem tím kolikrát děsila okolí )….nevím jak to lépe popsat,ale bylo to jako by mi někdo vždy dal do hlavy útržky scénáře na scénu, co teprve měla přijít s tím, že jsem na 100 % věděla, že to tak bude probíhat………i když jsem nebyla sama ( cítila jsem vůně, jemný šelest a jak když prostě víte, že za váma někdo stojí, ale když jsem se otočila, nikdo tam nikdy nebyl ) ; Nebylo to špatné. Bylo to i příjemné ( jako by anděl strážný ) ………………..a le pak jsem se začala tomu bránit, nechtěla jsem….

Víte, nikdy jsem přesně nevěděla, kdo je právě tam kde jsem, i když jsme třeba jen seděli u někoho na kávě, ale tak nějak jsem poznávala, zda je to žena, nebo muž ( ne tedy vždy ) …………………. začala jsem to hodně odmítat po 25.roku života.

Víte…..tak nějak to prej máme v rodině…jsme prej z rodu bylinkářek. Naše máma nás, když jsme byly malé, tak chvilku učila znát bylinky a na co jsou apod., ale pak se už nechtělo a ničemu jsme se nevěnovaly a tvrdila nám, že máme bujnou fantazii…… takže se nic nerozvíjelo, neučilo a bohužel to co bylo pro naše ženy přirozené a unikátní, tak v naši generaci zaniklo………..


Když se o tom občas bavím se ségrou, tak ta si to nepamatuje a směje se, že jsem měla tyto dětské věci déle jak ona a že jsme byly hloupé, když jsme si na to hrály a nepovažuje to za realitu a nevěří tomu…………………

Teď k tomu proč, jsem to začala intenzivně potlačovat ( no i před tím jsem to už pomalu začala dělat ) ….Šli jsme s partnerem do podnájmu. Byl to hodně starý dům, nebyl špatný a hlavně nájem jsme neplatili, jen opravy byly na naše náklady a mohli jsme si tam vzít i našeho pejska. Od začátku jsem mívala špatný pocit, nechtěla jsem tam být sama a vždy jsem si brala psa do domu, když přítel byl v práci v noci.

Ale po roce to bylo silnější. Měli jsme prosklené dveře, takže když někdo prošel, tak to šlo vidět. A on tam pořád někdo chodil po chodbě ( věřte,že to nebyl stín od ničeho ) A dokonce náš pes když byl na dvoře , tak si s tím hrál. Naše kočka která byla mazel, tak potom často jen tak vrčela jako by na někoho…………. Nejhorší je, že můj parter si myslel, že mi začíná hrabat, když jsem kolikrát byla nesvá, protože on nic celou dobu neviděl…..Ale nakonec uznal, že je na čase se odstěhovat do svého…

Až potom se mi přiznal, že taky ke konci několikrát viděl někoho chodit za dveřma a měl hodně divnej pocit……….Řešila jsem to lehce s majitelkou domu a ona říkala, že to bude asi její maminka. Že byla ke konci života hodně protivná a nervózní, když k nim někdo přišel a potom zemřela doma. Majitelka říkala, že sama měla občas zvláštní pocit, než se odstěhovala k dceři do domu.

No a po tomto hodně divnýmu zážitku ( protože před tím celých 25-let to bylo v pohodě a fajn ) jsem to potlačila uplně……….Takže mám deset let klid……No …dobře ……sem tam vím, že někdo přišel, tak nějak vím co bude, jen útržky, co se asi přihodí atd……ale už jen zřídka i když v hlavě….prostě vím…………………prostě jsou věci, které vím, protože ani vlastně nevím…. Partner mi sám říká , že ho tím někdy štvu, když mu říkám např. ,,Volá ti tvůj brácha“, a než mi řekne, že mu telefon nezvoní, tak začne zvonit…………..Tak jako jsem věděla od začátku, že budu mít chlapečka a to jsme si to nenechali říci. Prostě jsem to věděla………………….a už jsme u jádra mé otázky.

Porodila jsem předčasně o měsíc. To že v nemocnici je tolik vjemů vám nemusím povídat, ale bylo to na pohodu…Nikdo si nás nevšímal………………A doma třetí, nebo druhý den, když jsem večer kojila v křesle ( je to sice paradox, ale bylo to po půl noci cca mezi čtvrt a půl na jednu ), jsem cítila, že pár ( já nevím jak to nazvat ) prostě duší, že přišlo se na malého podívat.

Bylo to v pohodě. Měla jsem dobrej pocit. Ale po chviličce přišel ještě někdo, byla v pokoji naráz silná vůně pánské voňavky, ale opravdu silná vůně. Musela jsem i otevřít okno ( bylo to jako by se právě v pokoji někdo navoněl ) myslím si, že to byla žena. Měla jsem dobrej pocit, ale tak silnej pocit, který jsem ještě nikdy předtím necítila……..a od té doby tak nějak vím, že občas ten duch přichází za naším synem. Prostě ho cítím. A myslím si, že ho hlídá…..Myslím si to, protože mně to už dokázal, nebo dokázala.

Naposled třeba ….no nebylo to naposled, ale bylo to hodně silné.. .potom ještě několikrát… ale k tomu silnému…… byla jsem se synkem u kamarádky přes noc,p rotože partner dělal zednickou a nechtěl, abychom se motali doma. To bylo synkovi cca1.rok…………. pozdě večer jsme si šly zapálit cigaretu ( já nekouřím, jen s ní tak dvakrát, třikrát za rok ) a její maminka řekla, ať jdeme v pohodě na zahradu, že ona nepůjde a bude hlídat, kdyby se syn vzbudil.

Tak v pohodě……sedíme……kecáme….15 minut…..30 minut…atd…. z ničeho nic vyběhl na stěně černej pavouk, velkej jako fakt hodně a do mě vjel tak silnej pocit, že synek pláče a je vzhůru…….tak jsem řekla kamarádce, že raději pujdeme… ona moc nechtěla, že je tam přece mamka, ale pak řekla, že jo, že stejně sedíme už skoro hodinu…………….. přešli jsme zahradu, dvorek, chodbu a když jsem došla na schodiště, tak jsme ho uslyšely ( on má od malička slabej hlásek i při plakání ). A její mamka spala u tv…………..Nedokázala jsem ji vysvětlit, jak sem přesně na sto procent věděla, že se právě vzbudil………. ani já to vlastně nevím, jak to vím.

Chci se tě zeptat Alue, dá se nějak poznat kdo to je, kdo přišel za naším synem, hodně voněl a chodí pořád? Sice už nevoní ( vůně byla jen jednou )…….. Neubližuje spíše naopak a mám velice dobrý pocit…. Dá se to nějak zjistit?

Děkuju

Adéla

Odpověď:

Ahoj,

Očividně máš dar cítit duchy. Není dobré to potlačovat. Nemusíš se tím intenzivně zabývat, pokud nechceš ,nebo nepotřebuješ, ale je dobré umět s tím pracovat. Speciálně ty bys měla dbát na očistu prostor od destruktivních duchů, když je takto vnímáš, aby toho žádná bytost nemohla zneužívat.

Kdybys někdy do budoucna měla z těch duchů blbý pocit, stačí udělat vykuřování, nebo některý ze svíčkových rituálů, najdeš je zadarmo na mém webu:

Vykuřování: Odveďte ze svého domova zlé duchy

Návod na odstranění destrukce z určené místnosti

JAK SE OCHRÁNIT PŘED DESTRUKTIVNÍMI ENERGIEMI / DŮLEŽITÉ

K synovi:

Je normální, že se na miminko chodí dívat duchové, většinou jsou to členové tvé rodiny, nebo rodiny tatínka… nemusíš je znát přímo osobně. Někteří pak děti chrání. Mohla jsi cítit i strážného anděla, ti však obyčejně nevoní po voňavce. Jejich přítomnost sice může provázet nějaká vůně, ale nepřipomíná to vyloženě Diora, jsou to velice jemné a špatně zařaditelné vůně.

Když jsem já byla miminko, nepamatuji si duchy z rodu, protože ani později jsem ke své rodině neměla moc vazby a celkově to pro mě bylo cizí hnízdo, ze kterého jsem rychle utekla, ale můj vítací rituál byl se stromy, kdy zeleně zářily, vítaly mě na tomto světě a byl to tak krásný zážitek, že si ho dodneška pamatuji. Kromě vzpomínek na dělohu je to jedna z mých nejstarších a nejkrásnějších vzpomínek v tomto životě. Vaše vítání vypadalo zase takto… Ty jsi citlivá, tak ti to neuteklo, ale děje se to i u jiných miminek, akorát že rodiče jsou pařezové a nepoznají to.

Pokud chceš zjistit identitu toho ducha, můžeš k němu vyslat prosbu až ho potkáš, že chceš aby se ti představil, že máš zájem ho poznat. Můžeš ho pozvat k sobě do snu, dovol mu tě navštívit. Pokud bude chtít, využije toho, nebo ti dá jiné znamení, kterým se identifikuje. Ale s nejvyšší pravděpodobností to je prostě někdo z rodiny, ty ho možná neznáš, ale může ho znát někdo jiný, třeba tvoji rodiče, nebo prarodiče, nebo rodina tvého partnera. Ta voňavka by mohla být poznávací znamení, možná si někdo z nich vzpomene, kdo v rodině používal tento typ vůně. Můžeš se zkusit poptat, ale budeš dost nápadná.

To s tím vycítěním pláče je přirozený instinkt matky. Jste propojení, dítě ti rostlo 9 měsíců v břiše, odstřižením pupeční šňůry to spojení nekončí! Máte energetická napojení a dochází i k telepatickému přenosu. Ty jsi citlivá, takže díky tomu jsou i tvé mateřské pudy silnější a spolehlivější. Buď za to ráda a nebraň se svým instinktům, neboj se jim důvěřovat.

Nic na světě tě v životě nepovede lépe, než tvá vlastní intuice.

s pozdravem

Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2016-06-23 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si taky myslím,  že jsi citlivec, to bývají i bylinkáři. Třeba šamani díky oné citlivosti poznají kdy je bylinka zralá a použitelná.

Ikona diskutujiciho Morell 2016-06-24 22:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemám moc co dodat, s Alue souhlasím. Nebo alespoň já si komunikace s duchovním světěm vážím, takže potlačování mi přijde opravdu jako velká škoda a nikdy bych to neudělala.

Ikona diskutujiciho Pavel 2016-06-26 00:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud už máš schopnost ty duchy vidět a cítit tak už se s nima můžeš i bavit.

Ikona diskutujiciho V&V 2016-06-26 09:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidím,že o duchách lidé nevědí opravdu skoro nic.I oni mají daná pravidla a musí je dodržovat".

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek