Jak poznat, že se vaše vědomí přesouvá do vyšší úrovně 5D

23.11.2023 v Spiritualita 7

5D Země je termín, který označuje posun kolektivního vědomí k lásce, jednotě a vyššímu stupni uvědomění. Lidstvo je v současné době v procesu přechodu z 3D Země, která je založena na konceptu oddělení a duality, k 5D Zemi, která je o jednotě. Tento přechod je duchovní a energetický. Zde jsou znamení, podle kterých poznáte, že vaše vědomí úspěšně přechází do 5D Země.Zesiluje se vaše úroveň uvědomění a intuice. Stáváte se citlivějšími k energii kolem sebe a více si uvědomujete své vlastní myšlenky a emoce. Máte hlubší pochopení pro svůj účel a své spojení s vesmírem.

Úspěšně se zbavujete starých destruktivních vzorců myšlení a nefunkčních přesvědčení. Zažíváte emoční uzdravení a uvolnění. Vnímáte to jako pocit úlevy, radosti a svobody. Jste teď schopni více odpouštět a léčit si minulá zranění.

Jak se ladíte na frekvence 5D Země, zaznamenáte zvýšený výskyt synchronicit a znamení. Mohou mít podobu zvláštních náhod, nebo důmyslných zpráv z vesmíru, ušitých přesně pro vás. Tato znamení jsou potvrzení, že jste na správné cestě.

Zažíváte pocit jednoty s přírodním světem a máte hlubší porozumění pro propojenost všeho. Více vás teď přitahují duchovní praktiky, duchovní učení a přírodní svět. Chcete jim porozumět ještě hlouběji.

Vaše životní priority a hodnoty se změnily. Hmotný majetek a společenské postavení již nemají takový význam jako kdysi. Jste nyní více zaměření na vztahy, osobní růst a blaho celé planety.

Vnímáte svou nadčasovou, neomezenou podstatu. Cítíte se méně připoutaní k lineárnímu pojetí času a vaše mysl se víc orientuje na přítomný okamžik. To vede k větší duševní svobodě a radosti, protože už necítíte takový tlak minulosti ani budoucnosti.

Všímáte si své zvýšené empatie a soucitu s ostatními. Cítíte hlubší spojení se všemi živými bytostmi a máte větší touhu pomáhat druhým. Můžete mít například zvýšenou touhu být dobrovolníkem, přispívat na charitativní účely nebo být prostě laskavější ke svému okolí.

Více přijímáte, méně soudíte. Jste otevřenější a méně připoutaní ke svým vlastním názorům a přesvědčením. Máte teď harmoničtější vztahy a větší vnitřní mír.

Jste kreativnější a máte více inspirace. Vyjadřujete své jedinečné dary a talenty.

 S tím se pojí i zvýšená citlivost na energii. Intenzivněji vnímáte vibrace lidí, míst a předmětů. Máte hlubší porozumění i vůči své vlastní energii a větší schopnost s ní pracovat pro své léčení a manifestaci.

Zjišťujete, že se vaše schopnosti manifestace zlepšují. Vaše myšlenky a záměry se projevují rychleji a snadněji. Cítíte větší osobní moc a uvědomujete si, že jste mocným spolutvůrcem své reality.

Je to cesta srdce a duše. Čím více se sladíte s univerzální láskou, jednotou a vyšším vědomím, tím více krás a kouzel prožijete.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-11-23 09:17:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zajímavé čtení aluško. Bylo by mořné do článku přidat odkazy na tvoje články o synchronicitě a znameních, když už je zmiňuješ, bylo by příhodné, aby byly součástí článku… jen takový nápad/postřeh…

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-11-23 09:44:21
Ikona diskutujiciho
sipka

https://aluska.org/?s=synchronicit

https://aluska.org/?s=znamení

Ikona diskutujiciho Sojina 2023-11-23 19:27:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Synchronicity v cislech mivam stale, vlastne denne na hodinach 11:11,12:12,22:22, 22:55 neustale ale nejak stale nevim co znamenaji.Ne vsude je stejna interpretace….Pokud znamena ze je vesmir, andele se mnou, jsem moc rada, jine dulezitejsi info jsem nezaznamenala.Mozna se jen spravne neptam.
Kdyz nekde jedu, vidam SPZ kde jsou tri cisla 222 333 pravidelne 996 nebo 969,nekdy si ze srandy reknu ze by mohla prijit vsechny a pak vetsinou prijdou, aspon 6-7 trojkombinaci z čísel 1-9….jednou sem videla SPZ 11111 a jednou 7777, to bylo krasny 🙂

Ikona diskutujiciho Standa 2023-11-24 11:17:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdu zvláštní doba. Většinu z těchto znamení pozoruji nejen na sobě, ale i na některých lidech, které dobře znám.

Ikona diskutujiciho Q 2023-11-26 13:24:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky. Rád slyším že nejsem ztracenej případ 😀

Ikona diskutujiciho františek 2023-11-26 13:37:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju. Za poslední dobu se obsah posunul výrazně konstruktivním směrem a já jsem za to moc vděčný.

Ikona diskutujiciho Will 2023-11-26 13:38:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek