Jak přivolat anděly na pomoc a další techniky

3.2.2010 v Bytosti 0

Jedna taková báječná technika je svěřit se do náruče anděla či archanděla. Nebraňte se klesnout do jeho objetí. Zvlášť hojivě to působí při krizových situacích.

Kdykoliv si na to vzpomenete nebo pocítíte potřebu, představte si, že anděl kráčí po vašem boku a doprovází vás. Možná budete i vnímat, co říká.

Pokud léčíte, můžete poprosit anděla či archanděla, aby vás vedl a aby nechal působit svou sílu skrze vás. Můžete ho zavolat při každé terapii a poprosit, aby ulevil klientovi v jeho námaze nebo ho uzdravil. Můžete ho požádat, aby pacienta ještě chvíli provázel a chránil, pokud je to v souladu s božím plánem i s vůlí pacienta. Můžete například poslat hojevé anděly za člověkem i na jiná místa a poprosit je, aby mu pomohli. Udělají to, pokud s tím bude druhý člověk souhlasit a pokud je pomoc v rámci Božího řádu povolena.

Stejně tak můžete anděly poprosit o vedení a inspiraci i při jakékoliv jiné činnosti, ať již jíte, učíte, píšete, čtete, řídíte auto, vedete firmu nebo se staráte o děti. Zajistíte si tak přístup k vyššímu vědomí a vědění.

Můžete také přivolávat anděly po bok jiných lidí. Například po telefonu, když slyšíte, že se mu nedaří dobře. Představte si, že anděl stojí vedle tohoto člověka, objímá ho a dává mu svou energii a lásku. Je báječné pozorovat, jak se mění nálad druhého člověka, aniž byste cokoliv udělali

Toto vše však smíte jen jen v souladu s božím plánem a svobodnou vůlí druhého člověka. Jinak se vám každý krok vrátí zpět.

Další Andělé – ZDE
Z knihy Andělé stojí při nás od P.Schneiderové a G.K.Pierotha

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek