Jak rozeznat lidi s přirozeně vyšší energetickou frekvencí

13.7.2022 v Spiritualita 31

Všichni pracujeme na svých vlastních jedinečných energetických frekvencích, které udávají naše vlastnosti. Někteří lidé pracují na vysoké frekvenci, zatímco jiní mají nižší, nebo doslova destruktivní energii. Vyšší frekvenci mají lidé, kteří jsou už od přírody naladěni na něco vyššího. Lidé nezačínají od narození všichni na stejné úrovni, někteří lidé se navíc dokážou posunout vpřed mnohem rychleji, než by za stejných podmínek uměli jiní lidé. Všichni totiž děláme věci svým vlastním tempem a vlastním způsobem. Nikdo není na stejné cestě, pro každého z nás je jiná.Pokud chcete zjistit, zda jste také na vysoké frekvenci, podívejte se, zda se vás týkají následující vlastnosti. Pokud ano, určitě jste na mnohem vyšší energetické frekvenci, než většina lidí. To sice neznamená, že jste se už přestali učit, nebo že jste na vrcholu, ale rozhodně jste jiní.

Občas spontánně vnímáte duchy a anděly. Všimnete si tichého šepotu, nebo zahlédnete světlo. Jsou to připomenutí a zprávy od těch, kteří se pohybují v jiné dimenzi. Jste takto obdarováni odmalička a je to pro vás celkem normální.

Nálady druhých vás přímo ovlivňují. Když je někdo ve vašem okolí na dně, přivádí to na dno i vás. Nemůžete zabránit tomu, aby vás nálady druhých lidí neovlivňovaly.

Cítíte energie. Dokážete intuitivně přečíst energii v místnosti ještě předtím, než do ní vstoupíte. Z věcí i lidí vyzařuje energie a vy ji vnímáte, nebo vidíte.

Málokdy býváte nemocní, protože váš imunitní systém funguje správně. Bez ohledu na to, kolik nemocných lidí se ocitne poblíž vás, na vás to stejně většinou  nevleze.

Jste přirozeně moudří a byli jste moudré dítě i na svůj věk. Jste mnohem moudřejší než většina ostatních lidí, protože se dokážete napojit na něco vyššího. I z těch nejneobvyklejších situací dokážete najít nějaké východisko a umíte si z nich vzít ponaučení.

Jste celkově veselí lidé a nikdy se nenecháte jenom tak rozhodit. Když se vám stane něco špatného, zatnete zuby a vytěžíte z toho maximum.

Meditace je pro vás přirozená. Je to váš způsob, jak se zbavit stresu, dodat nebo sladit svou energii, jak mluvit s anděly, nebo jak usnout.

Vaše intuice je mimořádná. Dokážete poznat, když se děje něco špatného, umíte předvídat a důvěřujete své intuici. Jste schopni vycítit věci, které někteří lidé vůbec nepoznají.

Zdá se, že ostatní lidi vaše přítomnost uklidňuje. Lidé jsou rádi ve vaší blízkosti, protože jim vaše vysoká energie dělá dobře.

Vaše smysly jsou intenzivnější, než smysly ostatních. Lépe slyšíte, máte ostřejší čich, lépe vnímáte detaily. Jste uvědomělejší a více vnímáte vaše okolí.

Synchronicita vás provází všude, kam jdete. Často si všímáte opakujících se čísel a přicházejících symbolů. Je to proto, že jste na cestě, na které máte být. Vesmír k vám pořád promlouvá.

Toužíte po domově, který neznáte. Toužíte po místě, kde jste sice nikdy nebyli,  ale víte že tady nejste doma a chcete se vrátit zpátky. Jedná se spíše o zdroj, než o skutečné fyzické místo. Cítíte se zde na Zemi jako cizinci a je jedno kolik je vám let, tento pocit nikdy nezmizí.

Jste velmi sebevědomý jedinec. Víte, kdo jste, kam jdete a na cestě za svým cílem se neztratíte.

Jste přirozeně pečující osobnost, která se ráda stará o druhé lidi. Jste jemný člověk s laskavým srdcem. Pokud jde o to, být tu pro druhé pokud vás potřebují, jdete nad rámec očekávaného.

Víte, že všechno se děje z nějakého důvodu. Dokonce i ty nejmenší věci. Nic na světě není náhoda.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho markéta nikol 2022-07-13 05:05:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen dva body na mě platí. Z duchovního hlediska to na mě přichází pomalu, prý budu na duchovní úrovni až budu stará bába 😂 empatie, vciteni do druhých mi nechybí, intuice, občas cítění energií, meditace.

Ikona diskutujiciho Květa 2022-07-13 09:07:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za nádherný článek. Vždycky jsem to v sobě cítila ale systém se mě pokoušel přesvědčit o opaku abych na mé dary zapomněla a nebrala je vážně. Tyto články umí dodat sílu a inspiraci.

Ikona diskutujiciho Radmil 2022-07-13 09:10:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky. Dřív kdo tohle uměl byl divnej ufoun a koukalo se na něj přes prsty. Jsem rád že je tady místo kde je to vysvětleno polopatě a narovinu. Tak jak to ve skutečnosti je.

Ikona diskutujiciho Sandra 2022-07-13 09:15:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento článek mě perfektně vystihuje. Ale když jsem byla malá se sebevědomím to bylo naopak protože vždycky když vyšlo najevo že jsem jiná a že tyto věci cítím tak ze mě moje okolí dostalo strach a začalo mě ponižovat. Trvalo mi roky než jsem pochopila že to byla jejich biorobotí sebeobrana. Je to tady udělané tak abyste se cítili úplně izolovaní a aby vás okolí udupalo už na začátku a přesvědčilo vás o tom že jste špatní a ať se raději vůbec neprojevujete jinak budete mít problémy. Ale když jsem se spojila s lidmi jako já úplně mi to otevřelo oči a pochopila jsem že jsem byla jenom odmala naprogramovaná. Že na mě ve skutečnosti není nic špatného. Naopak. Získala jsem své sebevědomí zpátky všechny bioroboty jsem vypoklonkovala a můj život vypadá jinak. Mám stejnou práci stejnou rodinu ale zmizeli z něj posměváčci, zmizeli upíři a dávám volný průchod svému nadání a skutečné povaze. Je to obrovská úleva.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2022-07-13 09:55:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Další skvělý článek. Děkuju za aluska.org. Je to pro mě bezpečný ostrov kde je svět v pořádku. Nikde jsem nenašla tak skvělé vedení jako právě tady.

Ikona diskutujiciho Lenka 2022-07-13 10:27:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tož jsem to zhodnotila a nene, to není o mě. Duchy nevidím, meditace mi nikdy nešla a intuici mám dost často na dovolené. Jen ty energie druhých, to jo …to když můj muž dojde z práce nas**nej, tak z dobrý nálady mám lusknutím prstů tu jeho …nechápu jak to dělá.

Ikona diskutujiciho Květoň 2022-07-13 11:21:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hodně se v tom vidím. Ale pořád zápasím s hlasem svého vyššího já. Mluví ke mně pořád a je hodně přesný. Říká mi dopředu i úplné drobnosti. Je to myšlenka, jakoby moje, já ji odsunu jako blbost a pak se to přesně stane a vyplní. A mně dojde třeba až za dva týdny že to byla intuice a že jsem si ji zase blbě zařadil. Myslím že v člověku jsou dva. Hlas rozumu co vykládá často hovadiny a zahlcuje člověka všelijakým strachem a starostma co reálně nejsou ale jenom mu to puší v hlavě a pak hlas intuice který je sice nelogický ale vidí do budoucnosti a říká jak co bude ale maskuje se jako běžná myšlenka. A kdo se v tom výsledném guláši pak má vyznat. Přitom varovná intuice taky vyvolává pocit úzkosti. Nakonec pořád bojuju s otázkou jak zavřít hubu tomu hlasu který vymýšlí ptákoviny aby mohla moje intuice vystoupit do popředí. A určitě nejsem jediný kdo s tím zápasí.

Ikona diskutujiciho Vlastic 2022-07-13 11:40:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý článek. Já od malička pozoruji lidi jako na divadle a vnímám je jako biostroje, které dokáží pracovat jako otroci, stroje, které jsou jen to poslušné tělo se kterým dokážou dělat neuvěřitelné věci, jako například automaticky vylézt po žebříku a jako kobylka z něj skočit do okna, zatimco já nikdy nepochopím, jakým způsoběm to udělají. Vnímám je jako jiný živočišný druh, který má potřebu poslouchat a který si nechá všechno líbit a dokáže pouze nadávat (podle režimu potichu, nebo nahlas). Biologické stroje, které se bojí lásky a jejichž podstatou je podlost, ke které, když se přidá závist, pak jsou schopné velmi odporných skutků. Po celý život potkávám pouze neskutečně zlé a neskutečně dobré lidi, kteří mi nakonec pomůžou z toho pekla, které mi způsobí ti hodně zlí jedinci. Úplně všechny body na mě platí až na to, že jsem se vždy nechal snadno rozhodit, nicméně to už skončilo, už nevycházím ven a čekám na svůj odlet. Svůj akát už chodím objímat v noci, aby mě u toho lidé neobtěžovali, nicméně se cítím jako na Ukrajině, protože kolem hulákají opilí Ukrajinci a močí do křoví, zatímco pražané jsou zavření doma, protože nemají peníze, aby se opíjeli po hospodách. Nicméně v noci aspoň nevidím ukrajinskou vlajku vedle které nikdy česká nevisela. Tak teď vypadá fialová Praha.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-13 12:09:17
Ikona diskutujiciho
sipka

upřímnou soustrast.. zdrhni na chatu, nemůžeš?

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-13 22:09:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsem byl na vlakáči v hodně malém městečku a tam byl rozhlas v ukrajinštině..
Jako dokud to člověk fakt nezažije, bere to z části jako film, který se ho netýká…ale když to slyší na vlastní uši, zhrozí se, co vše se kolem děje a lidem to nevadí. Ve většim městě víc UA, než čechů…děti rozmazlený, ženský jsou spíš mužského rázu a dětem nic neřeknou…Chudáci naši předci, co tuto vlast budovali, bojovali za ní, tolik krve prolito a pak si to sem natáhnou a ještě jim lidi tleskají a pomáhají jim. Takže Tě chápu…i když člověk jde do lesa, nemá tam klid, protože děti tam dělají bordel a rodiče jim nic neřeknou.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-13 23:57:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Občas potkám nějakého u kauflandu nebo na poště. Jinak zatím v mé sociální bublině žádný problémy a ani žádný větší výskyt… ale kamoš v našem kaufu je viděl jak otvírají pomazánkový másla, kakao, hrabou do nich prstem a ochutnávají. Neumí česky a neví co to je, tak to prostě otevřou a pak to ale hodili zpátky… 😀 mňamka.
Takže od té doby kontroluju obaly jestli jsou zavřený. Jestli to náhodou některý ohrožený spoluobčan neolíznul. Dávejte si bacha. Možná to není jenom u nás.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-14 09:31:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Buď ráda, že jich potkáváš málo, protože jejich mentalita je abnormálně nízká…Můžu tvrdit, že se rovná jinému etniku z jiného kontinentu..Já jak je vidím a slyšim, tak jsem nakrklej..Opravdu se divím, že se o nich nepíše..Možná je to úmyslně, když nejdou ti ze zdola k nám, příjdou z levé strany jiní. Prostě jejich genetický materiál a mentalita se bude muset smíchat s druhými, aby ovce byly poslušnější a nedomýšlely následky…Stačí jim něco předhodit a jsou spokojení.

Ikona diskutujiciho vla 2022-07-14 18:59:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Abnormální určitě, moc nebo málo, jak kdo z ua, jiný spíš než abnormální. Osobně bych ale nemluvil o něčem nízkým. Jsou občas blíž přírodě, méně vykulturněný, přirozenější. V tom směru, je nízkost úhlem pohledu. A může to být naopak dobře, zdravější, víc než směrem na západ. Lepší ježek, než vychovaný bla bla bla. I když pravda, v kritériích viz článek, knihomol bude asi výš než ježek..tj. jak u koho.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-07-13 16:36:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechny body sedí.

Ikona diskutujiciho Dr.Kačka 2022-07-13 21:18:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechny moc zdravím a Alušce také děkuji za tuto školu. Vždy jsem se pídila po takových informacích, abych se nějak rozvíjela v tom, jak jsem nastavená. Od malička jsem se cítila křehká jako víla, která může dělat dotykem ruky a pomyšlením zázraky. Lehce jsem naciťovala druhé, což pro někoho byl přínos, moje mamka skoro nepoužívá slova a mluví víc očima či jemným pohybem těla nebo ruky a pro jiné jsem znamenala ohrožení. Zjistila jsem, že dotykem ruky jiným ulevím od bolestí (ale neumím diagnostikovat, co konkrétně člověku je), pohlazením a hlasem zklidním duši, ale stále jsem pro většinu lidí okolo takový mimoň. Moji partneři a většina lidí vnímá jen mou biokaroserii a to mě celý život trápí, že nezažívám duševní souznění. Až v poslední době se to pomalu mění. Během života se křehká víla postupně stala odolnou skálou, kterou hned tak něco nezničí. A ano, ráda sleduji/pozoruji od malička lidi, zjistila jsem nemnoho typů podob jejich biokaroserií a jak se ty jejich karoserie mění během života následkem stylu života a díky povahám těch lidí a přemítám, kde je u každého příčina jejich zdravotních problémů. Takové informace mě zajímají celý život, ale zdravotní vzdělání mi nikdy nepřišlo až tak dobré řešení, protože mám za to, že to vše funguje jinak a lze to pořešit jinak. Zjistila jsem, že občas je mi to ukázáno na mém těle, abych pocítila, jak se s tím zdravotním problémem lidé cítí, jak ho vnímají a po té jak ho napravit. Nejsem léčitelka, jen mě zajímají lidé kolem mě. Taky se podivuhodně dostávám i do různých situací, do různým míst, když chci např. ze zvědavosti poznat, jak žije a co duševně prožívá třeba člověk velmi bohatý nebo na druhou stranu vystresovaný chudý člověk, kterému se nic nedaří nebo co řeší člověk s nadváhou či člověk zatrpklý, zlý a pod. Takto se mi obohacuje moje vnímání. Intuici mám ovšem mizernou nebo spíš se učím dát na první pocit, protože si ho sama lehce dokážu vymluvit, že to tak určitě nemůže být. Nevím, proč to dělám, ale mám tendenci v každém vidět to malé, čisté bezelstné dítě, když přišlo na svět a jak ho do toho špatna zformovalo okolí a on to neustál. Tihle lidé mě stojí hodně energie, ale zase potěší, když se ta jiskra dobra a lásky v jejich duších opět probudí. Sebevědomá jsem nikdy nebyla, ale s postupem let si už věřím víc. Duchy nevidím, ale cítím a tedy nejsem si nikdy úplně jistá, kdo se v mé blízkosti vyskytuje. Ale beru je jako samozřejmost a součást života, takže mě baví číst vše na toto téma včetně reinkarnací a příběhy lidí, kteří se zázračně vrátili zpět po té, co zemřeli. Spousta takových příběhů se odehrála i v mé blízkosti. Nevím, čemu konkrétně se říká meditace, ale mám nacvičený mechanismus zklidnění mysli, kdy mi přicházejí zajímavé myšlenky a rady odněkud. A nikdy u toho nesedím tak nepohodlně jako se ukazuje na obrázcích a videích. Je úplně jedno, v jaké je člověk pozici, jde jen o uvolněnou polohu, kdy se mysl nemusí zabývat ovládáním těla a může volně poletovat. Moc by mě zajímalo, jak to máte vy ostatní? Popravdě vlastně nevím, jestli je toto všechno, co jsem popsala, známkou vyšší energetické frekvence, protože jinak žiju úplně normální život, jen mě povzbudily ty vaše reakce. Tak ahoj a mějte se všichni krásně!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-13 21:58:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, moc si vážím toho, že na můj web přišla tak vzácná bytost. Co se týče slova „meditace“, tak je hodně zprofanované a každý pod tím vidí něco jiného, ale v podstatě je to jakékoli cvičení na uklidnění, vizualizace, přenos energií.. já třeba medituji abych usnula, vypnu myšlení a nechám spadnout jeho aktivitu. Když jsem to zkoušela jiným vysvětlit, zjistíla jsem, že to tak nedělají. Když mě něco bolí, zkouším se v uvolněném stavu na tu část těla podívat, zjistit co tam je a posílám tam světlo. To je také meditace. Myslím si, že i modlitba k andělům je meditace, protože to hodně uklidňuje a parádně se po tom spí. Nebo když hladíš zvířata, taky si myslím, že je to druh meditace, pokud se úplně uvolníš a zahodíš starosti. Meditovat se dá i při úklidu, v tanci, při hře na hudební nástroj.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-13 22:17:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejhorší na tom všem je, že lidé, kteří tohle nedokážou se ani nemají zájem zajímat, jak to dělají…Prostě jim závidí a pomlouvají a ještě si o nich říkají, že jsou divní a jiní..
I na mě v práci říkali, že jsem jinej..ale aby na sobě makali, to ne..radši alkohol, sex a předhánět se, kdo je lepší a kdo zahraje většího borce..Takže ne, takové lidi fakt nelituji, jaký mají život. Chlapi se předhání, kdo maká víc na baráku a co toho udělal a ženská, kolik už vyrobila dětí, které ani nedokáže vychovat a to vše u kávičky a vínečka. A otec jen cáluje na barák, děti a manželku..
Bude vůbec tomu všemu někdy konec? Budeme mít i my šanci se nějak víc spojit, scházet se? Protože mi příjde, že matrix schválně chce, aby se takoví lidé nedávali dohromady a měli raději nějakýho biorobota, nebo sluníčko, aby každý byl ve stále nevědomosti.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-07-14 09:13:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tauri, teď je vhodnější doba spíš na psaní jako to dělá Alue než na setkávání. Skrze texty dodávat lidem odvahu a zlepšit náladu. Časové podmínky jsou teď hodně nepříznivé a hodně lidí má co dělat, aby zvládli základní věci. Ale fakt se blýská na lepší časy, spuštěním Gesary se všechno otočí. Představ si nepodmíněný příjem někde okolo třiceti tisíc, ceny jak v šedesátých letech, oddlužení všech půjček, úvěrů a hypoték. Můžeš dělat práci, která tě bude bavit a klidně jen pár hodin. Těžkou práci odvedou stroje, protože bude odhaleno okolo šesti tisíc nových technologií. Každodenní spojení s vyspělými civilizacemi, které nás zahltí dalšími technologiemi. Pak přijde i čas na setkávání, jen vydržet do konce, je to blízko. Jinak zatím nevěřte podvodníkům s MedBeds, protože jsou jich sice už připraveny tisíce ale pořád se čeká. Až je pustí mezi lidi, opravdu to poznáte a nebudete pochybovat. A hlavně nikdy nikdy nikdy nebudete muset za léčbu platit!!!!!!! Ti co je budou provozovat dostanou granty a až je vyčerpají tak dostanou další a další a další pořád dokola. Takže kdo chce peníze za tzv. léčbu v Med Beds je ten největší podvodník. A k Dr.Kačka tvůj potenciál až se rozvine naplno tak to bude masakr, máš v sobě obrovskou sílu o které ještě úplně nevíš, ale ostatní budou jenom zírat.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-14 10:44:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Dokud lidé nepořeší bloky, tak jejich charakter bude stejný..jen převlíknou kabát a pojedou stejnou písničku dál..jen určité rysy nemusí být v módě, tak lidé tyto rysy v rámci davového chování utlumí. Takže pokud má někdo uvnitř určitý charakter, tak i když bude lépe, stejně tam bude ten skřítek a bude jen čekat na příležitost, jak zase uškodit…Teď se prostě jen ukázalo, jaký kdo je v těžkých časech a je potřeba je okamžitě ze života vypakovat a nedávat jim už šanci.Dokud se sami nezmění, ne proto, že musí, ale proto, že chtěj, tak jiní nebudou. Proto nějaké protřídění je nutné. Pokud by takoví lidé dostali loď, tak co by asi pak podnikali na jiných planetách, pokud by je nikdo nehlídal? Vidím to dnes a denně zde..Ono psát takové články, které lidem něco napomohou si uvědomit jsou fajn, ale blbec si je nepřečte a lidé jako my to většinou nějak tušíme. Protože člověk, který je „ovce“ tak mu takový článek ani nic neřekne a když si to nastuduje, tak stejně nebude v jádru vědět, o čem je řeč..Pak lidé jen papouškují, co napsala Aluška a přitom to ani v sobě nemají, jen přejmou názor, jako to dělají z televize, rádia a pak machrují. Já vím, že tu brečím nad špatným hrobem a omýlám to dokola..jen to prostě moje duše nemůže příjmout, že takové chování zde na Zemi je normální a pro civilizaci udržitelný…Vždyť člověk je jediný tvor, který i když je blbý, tak dokáže přežít, protože se chová jako parazit a hraje si na chudáčka a přitom pro lepší život nic nedělá. Tohle nedělají ani zvířata…Takže světlé zítřky jsou fajn akorád pro nás, pro druhé to bude jen něco, kdy uvěří, že mohou skutečně už dělat, co chtějí. My si třeba vážíme druhých, vážíme si věcí a jídla..kupujeme jen to, co zhruba potřebujeme..Co asi bude dělat ten, který bude mit najednou hromadu peněz? On si musí uvědomit, že skutečné bohatství musí být uvnitř..zbytek jsou jen doplňky.
Věřím, že až po několik generací se mohou lidé změnit, protože budou mit inspiraci u druhých bytostí..protože dítě je tvárné. Starší člověk už nehodlá nic měnit na svém chování, když už se tolik ohýbal před tím..tak proč teď? Tohle by se muselo hodně oddělit energeticky a zůstali by tu jen skteční lidé s dobrým charakterem..jinak by tu stále byla narušována harmonie.
Člověk, který dal mnoho energie so svých masek těžko tohle vše zahodí a změní své chování. Je to možný, ale musel by pořešit své ego a s tím zase souvisí bloky, které si každý musí pořešit sám a ne nějaký guru..

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-07-14 12:21:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Parádně napsaný tauri, ale žádné obavy, se vším se počítá. Nový systém bude všechny bloky rozpouštět raketovou rychlostí. A ty, kteří rozumí článkům od Alue budou pomáhat těm, kteří je teď nechápou. Oni sami si pro tu pomoc k nám přijdou, protože jim přijde nápadné to štěstí, které z nás bude vyzařovat a budou to chtít taky. Ne žádný auťáky, baráky a zlaťáky. Ještě jsem chtěl něco k těm MedBeds, protože vnímám, že hodně lidí trochu přeceňuje jejich účinek. Samozřejmě, že je to prvotřídní pomocník při zdravotních komplikacích, ale je tu jedno ale. Já dokážu s bylinkami slušný věci, ale víceméně jsem to zastavil. Jde o to, že úspěšná léčba vyžaduje ve 100% změnit i životní styl. A to prostě většina lidí nechápe, takže když mařence švadlence opravíte zánět kloubů a ona si je dál bude likvidovat s jehlou a nití, nebo pepíkovi jedlíkovi pomůžete za měsíc shodit patnáct kilo a on štěstím bez sebe si s chutí zase dopřeje knedlo zelo, gulášek nebo svíčkovou, tak je celá léčba absolutně k ničemu. A proč chci pracovat s MedBeds? Ty lůžka vás totiž načtou a když zachytí možnost recidivy, tak se prostě nezapnou. Dostanete protokol třeba na měsíc a pak přijdete znova a když na sobě nezamakáte, tak zase nic. Takže můj odhad je, že ze začátku ty lůžka nějakých 70 až 80% lidí prostě odmítnou a to jsem radši ani nezmínil covid vakcíny, tam je to dost nereálné trvale.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-07-14 13:16:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Samuel:
Teď jde o to, co myslíš tím rozpouštět bloky..Ten blok tam má nějaký smysl. Proto nejdřív, aby mohl být rozpuštěn, musí být pochopen. Když všem na Zemi odstraní někdo bloky, rozhodně to pomůže..ale nebude tam to pochopení a příště to udělá znova, protože z duše bude tato reakce/zkušenost odstraněna a nebude mít hranici, která ji třeba zabrzdí, nebo připomene jinou formou.
A pokud blok bude pochopen, bude natrvalo zaznamenán v duši, protože ono nestačí vědět, ale i znát/procítit. Kolik lidí ví dle intuice, že to má být tak a ne jinak..Pak udělá třeba opak, aby poznala/pochopila, proč to tak nemá být. Když si lidé neprožijou určitou věc, budou pouze tušit, ale ne znát na úrovni duše. Rozdíl mezi poznáním a tím ostatním je, že někdo to jen může může „vědět“ a někdo přímo cítí, že to tak nemá být a má přímo tu energii/pocit v sobě. To je přímo prožitek, který tu duši upozorní. Pokud by je to tam ani nepustilo, byla by to dobrá motivace na sobě pracovat, ale je to obrovské úsilí na které není většina lidí zvyklá.
Na kole dneska člověk skoro nikoho nevidí, člověk jezdí jen autem i 500m k poště. Proto kdyby měli na nějaký úkol měsíc, tak to je skutečně hodně málo…protože blok není jen jeden, ale několik na sebe navazujících a s těma se pracuje několik let :))
Samozřejmě záleží, jakou hranici mají MedBed nastavenou a koho už tam vpustí. Takže pokud nemá většina lidí disciplínu, jak může řešit bloky..Protože většina lidí řeší druhé, ale postavit se sami sobě, to chce odvahu 🙂
A pokud by to nepustilo 70-80% lidí, jsou to většinou právě očkovaní lidé, takže to by odpovídalo :)) A pokud tu zmiňuješ zdraví jednotlivců, co by měli vypustit z jídelníčku, zrovna včera jsem viděl paní, jak si nese nějaké stahovací prádlo :)) Takže ono je lepší schovat faldu, než vzít kolo, hůlky a vyjet/vyjít do lesa 😀 a tak to má většina..Chlápek, co si od roku 1980 nevidí ani na pinďoura je pak taky k pláči. Přitom je tak krásný na sobě makat a být hezký i pro partnerku/partnera.

Ikona diskutujiciho vla 2022-07-14 19:14:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z čeho text čerpal, jestli z zkušenosti A.? Potom, z čeho byl metr, pro ono vyšší nebo nižší? Kterým zkušenost měřila. A který metr z mnoha si vybrala? Není všechno relativní, ale je toho hodně. Vyšší, vysoká z jednoho pohledu, je nic z druhého a pomotaná z třetího. Tak se asi vzájemně pohrdnout, poprat, vyignorovat, nebo do dosmrti či konce týdne pomáhat? Za mě, je to složitější, tu schází ono, tam zas to, a je toho celkem tisíc, u každého z nás, z čeho poskládat výsledek. Něco zmíněného v textu ano, ale u jiného se musím ptát, opravdu a k čemu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-14 19:40:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Konstruktivní, nebo vysoce konstruktivní = vysoká frekvence. To jsou tak jednoznačné konkrétní pojmy, že opravdu nevím, jak jinak by se daly ještě líp pojmenovat. Stejně tak nechápu dotaz odkud text čerpá když je dole napsaný autor. To je jako ptát se co to je za pití a mít na tom napsané Fanta.

Tyto stránky jsou pro lidi, kteří vidí a hlavně kteří chtějí vidět. Ostatní neuvidí a hledají výmluvy.

Ikona diskutujiciho vla 2022-07-15 08:04:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Těch kritérií máš v textu víc, konstruktivní je přínosné, i další co tam máš psané, a některé další bych já řek že je spornější. Odkud jsi čerpala ty, jako autor, tak to bylo míněno. Nemyslím opisovala, někde přečetla, ale budovala si názor, vlastní myšlenky které jsi pak sepsala. On vidí každý, něco, trochu nebo víc jiného .. myslet (cítit), že co vidím já, je to co je k vidění a ostatní je, nevidění, nižší, nedostatečné, chybné .. dá se i tak .. a dá se, i zjistit, jestli je to opravdu tak ;). Bylo by to ale na jindy, jinde, jinak a možná s někým jiným.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-15 09:49:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou tři druhy lidí: ti, kteří vidí, ti, kteří vidí, co se jim ukazuje, a ti, kteří nevidí.

Ikona diskutujiciho vla 2022-07-15 10:40:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlas..a další druhy jsou: který vidí, že co se mu ukazuje je jinak než se ukazuje, další co vidí, ale něco jiného. Určitě jsi se s tím setkala, včetně toho, že ty nebo naopak druhý „viděl“ správněj.

Ikona diskutujiciho vap 2022-07-15 13:30:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Oni jsou frekvence (vibrace) ale je ještě taky intenzita energie a ta je dost důležitá.Čím vyšší intenzita, tím víc ovlivňuje.Intenzita se dá přirovnat k hlasitosti u rádia.Pokud má někdo sice vyšší vibrace, ale nízkou intenzitu, tak nic moc neovlivní.Úplně stejně, je to s nízkýma vibracema.V církevní terminologii se někdy užívají termíny „silný démon a slabý démon“.
Například takové ty plaché holky, co tiše kuňkají, jsou evidentně slabé i když třeba mají vyšší frekvenci.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-15 13:34:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Silná vysoká frekvence v matrixu představuje sílu vůle i osobnosti. Slabá kuňkavá holka energi tím pádem logicky nemá, pokud bychom se bavili v obecné rovině.

Ikona diskutujiciho Dr.Kačka 2022-07-17 11:28:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue K. Loskotová: Překvapilo a dojalo mě to uvítání Aluško, děkuji. Děkuji i Samuelovi za povzbuzení, taky cítím, že jsem na správné cestě. A taky by mě těšilo pracovat u MedBeds. Kdyby jen lidé věděli, jak snadno se dají jejich těla léčit radostí, uvolněním se třeba při tanci a jak je ta vizualizace skvělý způsob léčení. Jak škodlivé jsou špatné myšlenky a zloba. A marný jakýkoli pokus o jejich léčení, nezmění-li se. Snad se to bude co nejdříve učit ve školách, aby se to skrze ty děti naučili i jejich rodiče. S prarodiči to je těžší, ti už se moc nechtějí měnit, pokud nemají v povaze určitou flexibilitu myšlení. Taky je pro ně mnohem těžší si přiznat chybné kroky v jejich životě, odpustit si nebo jiným a pochopit to všechno, proč se to dělo. Jsem ráda, že jsi mi Aluško potvrdila možnost meditace i při různých činnostech. Člověk se dostane do takové zvláštní euforie a nabije se při tom energií nebo nápady . Ten čas je pak přímo zázračný. A ještě ohledně času: zjistila jsem také, že čas plyne jinou rychlostí když jsem v klidu a pohodě a jinou, když jsem vystresovaná nějakým tlakem. Říkala jsem si, že stres nějak zpomalí moje tělo, byť si myslím, že dělám pohyby rychleji , úsporněji či organizovaněji a dorazím pak na schůzku vždy pozdě. Jsem-li v klidu, dorazím v předstihu. Ale fungují tak i moje různý dopravní prostředky ať už je řídím nebo jde o veřejnou dopravu. Nepochopila jsem, jak to funguje, jak je to možné. Zase je fajn, že je život takový pestrý, že? (šibalský úsměv) Přeji příjemný den!

Ikona diskutujiciho Elis 2022-07-29 14:57:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem sice jestě dítě, takže nemůžu spolehlivě říct že na mě něco sedí a něco ne, ale velkou většinu tak cítí. Až na to, že lidi mou společnost nevyhledávají… měla jsem těžší období kdy jsme byla zlá a lidi jsme odháněla, tam to začlo… a taky jsme upřímná. A to lidi moc rádi nemaj. Při prvním pokusu o upřímnost většinou zmizí z mého života. A po „domově“ jsem začala toužit až nedávno, nebo jsem si to spíše uvědomila.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-29 19:19:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Upřímnosti se nezbavuj, ta ti protřídí všechny přetvařovače a falešníky a zbydou ti jenom ti upřímní před kterýma si nemusíš na nic hrát. 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek