Jak rozvíjet jasnoslyšení

26.12.2017 v Nezařazené 6

Našla jsem pro vás zajímavý článek o jasnoslyšení, ale jelikož je příliš stručný a mnoho důležitých dat z praxe v něm úplně chybí, dovolila jsem si ho doplnit a rozšířit, neboť tak jak byl původně, se mi nezdál dostatečný. Můj text je vyznačen zelenou barvou.

Jasnoslyšení je zvláštní dar, který lidem umožňuje slyšet hlasy nebeských poselství. Mnoho lidí slyšelo o schopnosti jasnozření nebo o třetím oku, jen málokdo se však zajímá nebo vůbec kdy slyšel o jasnoslyšení. Upřesněme, že tato schopnost stejně jako jasnozření, jasnovidění či jasnovidnost pomáhá zjistit nebo očekávat různé události.

Schopnost jasnoslyšení se rozvíjí o něco snadněji než jasnozřivost. Člověk tímto darem obdařený položí otázku a v hlavě slyší odpověď. Vždy je však třeba ozřejmit si, kdo odpovídá, protože to mohou být jak dobří andělé, tak bytosti z temnoty.


Panuje přesvědčení, že duše žijící v astrálním světě nejsou schopny lži, proto při kontaktu s nimi je třeba klást přesné otázky. Ptát se na navázání kontaktu je třeba v kladném módu. Na přesné otázky vždycky přichází přesná odpověď.

(Pozn. Alue: To je naprostý nesmysl, právě astrální bytosti bývají prolhané až hrůza, jsou-li destruktivní povahy. Nefunguje ani dotazování natřikrát, nebo něco podobného. Nízké bytosti jsou schopny lhát vám i celé roky soustavně, pokud jim z toho plynou nějaké výhody. Takže na toto rozhodně nespoléhejte, nefunguje to.)

Každý člověk má energetické uši umístěné na stejném místě, jako sluchové orgány obyčejné. Energetické uši se mohou zvětšovat a stáčet do trubky. Právě díky těmto schopnostem člověk nadaný jasnoslyšením získává informace nedostupné sluchu jiných lidí. Slyšet dokáže nejenom hlasy, ale i jiné, indiferentní zvuky, hudbu, písně, ťukání a jiné šumy nemající materiální zdroj. Všechny zvuky přicházející z jiného světa jsou vysoce choulostivé. Je-li vybaven jasnoslyšením, slyší je člověk nejenom tehdy, kdy je potřebuje, ale i v jinou dobu. Má tak možnost naslouchat celým dlouhým rozmluvám neviditelných bytostí.

Jasnoslyšení stejně jako jasnozření je vlastní pouze lidem schopným soucitu, s dobrým srdcem a čistými úmysly.

(pozn. Alue: Odvíjí se to dle konstruktivity rezonance daného kontaktéra. Pokud slyší hlasy lidé s destruktivními energiemi, obvykle se jedná o nemoc, nebo napadení energetickým parazitem a toto mu způsobuje velmi závažné duševní a životní potíže. Na druhou stranu skutečně spirituální osoba, která je schopna slyšet andělské hlasy, nevykazuje žádné mentální poruchy, deprese a jiné závažné obtíže a její dar ji v životě nijak nezatěžuje a nedeprimuje. Je také schopna s darem pracovat tak, aby ji nerušil ve chvíli, kdy o to nestojí, zatímco nemocný člověk nad tím nemá absolutně žádnou kontrolu a není schopen najít principy, na jakých daná věc stojí, není ani schopen daný příval vjemů zastavit. Je velmi důležité v tomto rozlišovat, neboť mnoho lidí, kteří nemají potřebné energie ale trpí nějakou formou nemoci či utkvělé představy, se poté vydávají za guru a myslí si že channelují něco dobrého, zatímco channelují destruktivní bytosti, nebo jen zabředávají hlouběji do své nemoci. Bohužel není těžké se s takovými lidmi setkat, pokud se pohybujete mezi alternativně smýšlejícími. S trochou praxe a zejména uplatňováním selského rozumu, speciálně pokud cítíte energie, jsou velice snadno odhalitelní už za pár minut. Jasnozřivost a jasnoslyšení jsou reálné, existují a fungují, ale musíme umět oddělit skutečný spirituální dar od chorob, kterých se bohužel v moderní společnosti vyskytuje mnoho.)

Jasnoslyšení můžeme rozdělit na dva typy :

1. Náhodná, k nimž dochází podvědomě, člověk zkrátka uslyší v hlavě řeč, která mu napoví něco o nadcházející události. Obvykle se takové hlasy objevují jen ojediněle nebo velice vzácně. Člověk jim většinou nepřikládá žádný zvláštní význam. Častěji však člověk slyší zcela nesrozumitelnou řeč.

2. Vědomě vyvolaná. Senzibilové, šamani a jiní lidé schopní jasnoslyšení dokážou slyšet slova zemřelých lidí, andělů a jiných bytostí. Své schopnosti cílevědomě rozvíjejí, aby mohli pomáhat jiným.

Aby v sobě člověk rozvinul schopnost jasnoslyšení, musí se soustředit a zbavit svou mysl všech myšlenek. Jasnoslyšení může mít více podob:

1. Řeč slyšená ve vlastní hlavě. Hlasy zaznívající v hlavě nezávisle na vůli člověka.

2. Informace získávané prostřednictvím biopole u spánků. Takto je možné získávat informace o budoucnosti a dozvídat se, co se dělo v minulosti.

3. Umění slyšet. Člověk se naladí na určitou vlnu a dostává informace. Snad by to šlo přirovnat k radiopřijímači. Smysl získávání zpráv je tentýž.

4. Přijímání informací tělem. Mnoho lidí občas při poslechu hudby cítí, jak jim po těle přebíhá mrazení. Je to důsledek schopnosti těla přijímat informace a reagovat na ně.

Lidé jsou obvykle ohromeni schopnostmi člověka s jasnoslyšením. Málokdo si uvědomí, že tento dar byl původně dán každému. Existuje dokonce názor, že dříve nejenom měli tuto schopnost naprosto všichni, ale také ji využívali. V průběhu času však upadla v zapomnění. Dnes je dána jenom těm, komu se poštěstilo si ji uvědomit nebo kdo ji u sebe cíleně rozvíjí. To může skutečně každý, kdo o to stojí.

Jak se naučit rozvíjet jasnoslyšení

Budete potřebovat hodiny. Usaďte se pohodlně a zavřete oči. Co je podstatou tohoto postupu? Maximálně se uvolnit a slyšet pouze tikání hodin. Každý den se od hodin o něco víc vzdálit a přesto je slyšet. Opakujte den za dnem, pokaždé asi po deseti minutách. Časem se naučíte slyšet nejenom tikání hodin, teď už umístěných daleko od vás, ale i rozmluvy někde v dálce.

Nacvičujte v tichu a ve tmě. Ideální je ucpat si navíc uši ucpávkami.

Položte se na rovnou podložku, naprosto se uvolněte a naslouchejte sami sobě. Když v uších uslyšíte hukot, soustřeďte se na jeho poslech. Postupně se hukot bude měnit, může nabýt podoby bubnování, zpěvu ptáků, nebo se úplně proměnit v nějakou hudbu.

Když se naučíte slyšet zvuky nevydávané jinými lidmi, je vhodné přejít k nácviku s jinými bytostmi. Nejlepší je tento postup nacvičovat v noci.

(pozn. Alue: Všechny tyto typy cvičení a kontaktů fungují lépe v noci proto, že naše oči nejsou stimulovány světlem – není tudy odváděna naše pozornost, okolo bývá ticho, nebýváme nikým rušeni a jsme proto schopni se více uvolnit a soustředit pouze na zvuk, což za dne není tak jednoduché. Zpívají ptáci, jezdí auta, pokud nebydlíme sami, občas někdo vezme za kliku, jednoduše není klid.)

V místnosti musí být naprosté ticho, okna i dveře musejí být zavřené. Opět se pohodlně uložte, maximálně se uvolněte. Na začátku několikrát prudce nadechněte a vydechněte. Potom v myšlenkách položte otázku, která vás zajímá, opakujte ji několikrát. Potom proneste přesně formulovanou otázku nahlas a zaposlouchejte se. Nato se zeptejte: „Kdo je tu?“. Pokud se vaše schopnost jasnoslyšení dostatečně rozvinula, anděl či démon přítomný v místnosti vám odpoví.

(Pozn. Alue: zmíněné cvičení je užitečné zejména abys si člověk mohl odzkoušet jeslti toto naádní má, ale pokud má, určitě již o něm ví, protože mohl pozorovat, že se už někdy vminulosti projevilo. Můžete se tedy chytit dnaého postupu a zkoušet schopnost rozvíjet, ale opatrně, s citem a nezanedbávejte energetickou ochranu a energetickou očistu, abyste zneutralizovali jakékoliv možné destruktivní vlivy na vaši bytost.)

původní zdroj originálu: https://astroplus.cz/jak-rozvijet-jasnoslyseni/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-12-26 02:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já myslím, že kdybych se na jasnoslyšení znovu zaměřila, ani nepotrvá tak dlouho začít zase "slyšet." Jako mladší jsem hlasy slyšela běžně, teď už je slýchávám pouze při usínání, bývají to útržky rozhovorů, ale neslyším je fyzicky, je to prostě jakoby "v hlavě." :-)

Ikona diskutujiciho Alice 2017-12-26 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jasnosliseni je vzacny dar. Mne raz v polospanmu bol dany a funguje tak mam svoje astralne meno oslovili ma nim a spyatali sa ci mozu so mnou hovorit. Spyatam sa kto je tam. Povie kto ale ja som tapochybpochybovacna ze si to overujem. Napriklad mam vahu na jednej strane mam pierko na druhu sa musi postavit bytost ktora ch e so mnou hovorit. Ak su v rovno ahe je to OK. lenze uz sa mi stalo za pierko botazsie ako ta bytost. A tomu nerozumiem. Je toz mytologie v Egypte. Tie vaby mi boli ponuknute tiez v sna. To som mala problem z ludmi vokol seba. A ked som chcela na ne postavit moju sestru odmietli zobrali pierko z tych vah a nemieto neho dali sestru. Vizerala ako ta baba jaga na storacej nkzke z Mrazika.  Povexali mi ze tu sa da robit len to ze kto je este vecsia striga… ako ona. Ze ju proste nemozu posudit s cistym pierkom. A vzdy ked si na nu pomyslim vidim ju takto. Ked sa v noci nad niecim trapim zno u pride hlas a vola moje meno. Inak astralne meno mi niekolko krat zmenili. Raz koly tomu ze som ho prezradila nevhodnej osobe a potom preto lebo kazde meno ma frekvenciu a podla toho v akej som dimenzii 3D a 4D 5D mam meno. Teraz ma volaju uz aj beznym menom ake louzivam bezne. A co je divne zmenila som si krstne meno ale chcela som si ho este nalisat niekde na papier ako podpis. Ale ten hlas lovedal To nesmies uz to nie je tvoja energia a ruka zostala  neschopna pohybu ako slabost ze neudrzite ani pierko a nevjete nku pohnut. Med som suhlasila energia za do ruky vratila. E ten hlas vzdy sa spyta ci moze so mnou hovorit. Vzdy. A povie mi veci ktore sa deju alebo sa ma sbazi len ukludbit ze vsetko je v poriadku. Ked to neviem prijat zacnem vidiet film udalosti. A to je nieco co si neda vymysliet. A mena mtorymi sa predstavia tiez do predu neviem musim stisit mysel a potom ich pocujem

Ikona diskutujiciho Kate. 2017-12-26 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš zajímavé články a celkově blog 🙂 hodně štěstí do budoucna :-)

Ikona diskutujiciho octomaník 2020-08-07 19:25:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotázeček k jasnoslyšení – proč na dotaz, kdo radí odmítá odpovědět a sdělí pouze, že to není důležité…zkoušel jsem to několikrát a vždy stejná odpověď – není to důležité!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-07 20:00:22
Ikona diskutujiciho
sipka

tak to bude nějaký manipulátor… je divné, že se s něčím bavíš a nevíš s čím, to není bezpečné

Ikona diskutujiciho octomaník 2020-08-07 20:18:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue: já se s ním nebavil on se bavil se mnou (přesněji řečeno, žádal mě o pomoc pro jistou osobu), proč bych se měl bavit s někým kdo nemá slušnost se ani představit.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek