Společnost prošla masovým vymýváním mozků. Je nejvyšší čas, abychom se odprogramovali od veškerého hnoje a ponořili se do rozvoje svého vědomí. Zde jsou témata, ve kterých vás systém odmalička stimuloval a formoval. Je dobré se na ně zaměřit a tyto programy cíleně odstranit.
Náboženství
Kdyby dnes v noci přistálo na vašem dvorku UFO, slibuji, že mimozemšťan nebude mít ani bibli, ani peníze. Náboženství je nejdéle fungující formou ovládání mysli na této planetě a slouží nejen k tomu, aby nás udrželo rozhádané, frakcionované, ale také k vylidnění světa prostřednictvím četných válek, náboženských konfliktů, inkvizic a křížových výprav.
Náboženství nás cíleně neučí, že jsme mocné, duchovní bytosti a že je nepotřebujeme. Protože kdyby si to všichni lidé uvědomili, znamenalo by to naprostý konec veškerých náboženství na celém světě. Pro lidstvo by to bylo skvělé vysvobození a velký krok směrem ke sjednocení a míru.
Poměrně vtipná situace nastala v roce 2009, kdy hlavní astronom Vatikánu oznámil, že mimozemšťané existují. To samozřejmě nezapadá do biblické časové osy, ledaže by se Vatikán snažil své stoupence přesvědčit o tom, že mimozemšťané jsou tu také teprve posledních 6 000 let. Pokud by to byla pravda, proč jsou tedy o tolik vyspělejší než my, když jsou schopni cestovat světelné roky, aby nás navštívili?
Skutečnou pravdou je, že Bible je jen příběh, který vás má udržet v podřízenosti, kontrole a komfortní zóně.
Řešení: Ptejte se na spoustu otázek a hledejte odpovědi uvnitř sebe. Je na čase převzít kontrolu nad svým životem, místo abyste svou energii a moc odevzdávali druhým. Náboženství nemá otázky rádo, protože tehdy se ukáže, že vůbec nedává smysl.
Peníze
Když najdete náboženství, najdete i peníze, protože tyto dva životní principy jsou navzájem spojeny. V rámci těchto dvou entit naleznete také jejich nevlastní dítě, vládu, protože všechny tři jsou na sebe neustále vázány.
Položte si otázku: „Kdyby neexistovala věc jako peníze, co byste pak dělali se svým životem?“. To vám dá představu o tom, jaký by měl být váš životní cíl, kdybyste nebyli ovlivňováni všemocnými papírky. Peníze lze sice jednoduše považovat za formu energie, ale odvádějí nás od našeho pravého, přirozeného Já spolu s tím, co je v našem životě skutečně důležité. Existence peněz je nejsilnější nástroj, který nás všechny drží v poslušnosti.
Všichni jsme ekonomickými otroky tohoto systému. Kolik z nás pracuje více než 40 hodin týdně jen proto, abychom se na konci dne cítili tak vyčerpaní, že se nám nechce dělat nic jiného než odpočívat a dívat se na televizi? To znamená, že pracujete více než 40 hodin, abyste si o víkendu mohli užívat. V podstatě jste 5 dní ekonomickým otrokem korporací výměnou za 2 dny pro sebe. Zní to fér? A jak tyto dva dny trávíte? Přispíváte k tomu, aby byl tento svět lepší, nebo si jen dobíjíte baterie, abyste se mohli vrátit do otroctví ke korporacím, které vám baterie vybily?
Řešení: Žijeme ve společnosti, která je závislá na penězích. Je to záměr systému a jednotlivec s tím nic moc neudělá. Někteří lidé jsou schopni se zcela odpojit od této sítě, ale je jich hodně málo a ocitnou se tím na samém okraji společnosti. Kompromisem je najít to, co vás skutečně činí šťastnými, a pak si najděte způsob, jak se tím uživit. Možná přijde doba, kdy budete muset pracovat ve svém současném zaměstnání a zároveň si budovat novou kariéru, ale nakonec zjistíte, že pracovat pro sebe je mnohem uspokojivější než dělat nějakou práci, kterou nenávidíte.
Dalším kompromisem je usilovat o vlastní bydlení, zahrádku a žít skromně. Čím méně peněz potřebujete, tím méně jich musíte vydělat a tím se zmenšuje úroveň vašeho otroctví. Čím je člověk rozmazlenější a rozežranější, tím větším otrokem systému se stává, aby mohl jezdit na ty svoje dovolené, po hotýlkách a na nehtíčky. Proto systém podporuje konzum a v televizi lidem ukazuje, že je to normální a že luxus je to, co všichni musíme chtít a mít.
Není to jednoduchý návod a prakticky počítá s tím, že po určitou etapu svého života budete muset zabrat a vynaložit mnoho úsilí a vybudovat si pokud možno alespoň částečně soběstačné sídlo, abyste později mohli profitovat na plodech své práce.
Dej konstruktivní sílo Vesmíru, aby tato doba už netrvala dlouho a aby se lidé mohli rodit do svobodné společnosti, ne do otroctví.
Příroda
Byli jste médii, školou, neziskovkami, influencery a politiky naočkovaní k tomu, abyste si mysleli, že lidé jsou paraziti na této planetě, kteří ničí přírodu, otravují vzduch, vodu, jídlo a že by této planetě bylo bez nás lépe. Možná vaše naprogramování dospělo až do takového stádia, že se cítíte provinile, když si máte venku něco utrhnout… Mnozí lidé si myslí, že musíme zachránit tuto planetu a přírodu, ale ona vůbec před námi zachránit nepotřebuje a ti kdo skutečně znečišťují prostředí jsou velké korporace a jejich zastaralé technologie.
Důvod, proč se technologicky nevyvíjíme a nepřecházíme na skutečné čisté zdroje energie je ten, že by tyto korporace skončily, proto raději otravují vody a obyčejným lidem vykládají, že oni jsou původci tohoto zla a nutí je cucak džusíky z papírového brčka, aby „zachránili planetu a aby želvičky neplavaly s plastem omotaným kolem krku“… poznáváte se v tom? – Pak máte program. Je to cizorodý mentální implantát, zcela nepřirozený a není váš. Byli jste poštvaní sami proti sobě.
Příroda vás ve skutečnosti nevnímá jako svého nepřítele, nebo vetřelce. Ani trochu!!
Mnohé rostliny jsou nejenom předurčené k tomu aby měly krátký život a někdo je snědl, ale ony samy s tím i počítají, připravují se na to biologicky. Například mochyně peruánská, dokud je nezralá, obsahuje solanin, který ji chrání před plísněmi, je to jed. Jakmile ale uzraje, solanin odstraní… protože předpokládá, že ty plody někdo sní a rozšíří její semínka. Zřejmě svého konzumenta neplánuje otrávit, ale své plody nabízí ke snědení. U rostlin, které žijí dlouho, vidíme opačný trend, tvrdé dřevo, trny kaktusů – tyto rostliny chtějí žít, množí se pomalu, tak nechtějí aby je někdo snědl, ale obvykle se jim to ani neděje, protože patří do vyšších pater sukcese, keře, stromy atd. Nějaký okus, nebo urvanou větev v pohodě zvládnou. Konzumenti jdou hlavně po bylinách a ty jsou na to připravené. Rychle se množí, rychle rostou, rychle dělají semena.
Člověk v přírodě zastupuje roli konzumenta a hnojiče. Podobně jako pasoucí se dobytek, ale člověk to dělá komplexněji. Zakončuje koloběh živin, když je vrací bobkem zpátky do země (Horší to je, když jde bobek do vody, tam udělá spíš paseku. Mnozí ekonadšenci z tohoto důvodu přešli na suché záchody, ekotoalety atd).
Člověk také svou činností přetváří krajinu, třeba zničí les a udělá někde holé místo. Tento čin destrukce je ale ve skutečnosti užitečný pro jiné druhy, které mohou existovat na uvolněném prostoru a jinde zase ne. Některé rostliny rostou pouze na loukách, kdyby byl všude prales, nedostanou se ke slovu.
Člověk je v přírodě užitečný a zajímavý živel. Zlikviduje pár stromů, ale množí bylinky místo nich. S novými bylinkami najdou potravu druhy hmyzu, které předtím na tom místě žít nemohly a zvýší se biodiverzita prostoru. Tak to má být a tak je to v pořádku.
Člověk snadno podlehne masové hypnóze, že je nepřítel přírody, pokud je vytržený ze své přirozenosti, tj. sedí pořád v interiéru a do hlíny si nehrábne, svoje jídlo nepěstuje. Pak zapomene, co je přirozený život, na co má právo a začne být přecitlivělý, nebo se mu přetáčí vidění světa z přirozeného na nepřirozené. Dokud se člověk nepovažuje za přírodu a cítí se být od ní oddělený, tak má obavu něco trhat. Jakmile pochopí, že má podobnou úlohu jako kráva nebo prase, tato křeč úplně zmizí.
To nejste VY, kdo vypouští jedy do přírody. Jsou to ty velké firmy, které vás zotročují a na eko si pouze hrajou. Veškerá snaha o green deal je podvod a způsob, jak z vás na daních vytáhnout více peněz. Ve skutečnosti je příroda absolutně nezajímá. Vykládají vám, že jste paraziti, protože vás tak vidí oni, ne příroda.
A předtím, než začneme nadávat na zemědělce, jejich konokulturu, stříkání roundupem k dozrání zrna a erozi polí, vzpomeňme si, že jsme to MY, koho tito lidé živí, protože my si sami své jídlo většinou nepěstujeme a oni musí v krátkém čase na omezeném prostoru vyprodukovat mnoho potravy. Je to symptom našeho nepřirozeného životního stylu.
Řešení: Udělejte si čas na spojení s přírodou. Hrabejte se v hlíně, pěstujte si jídlo, povídejte si se svým květinovým záhonem. Kupte si knížky o permakultuře od Jaroslava Svobody nebo jiné které vás osloví. Pochopte, že do přírody patříte a jste vítaný faktor.
Televize
Od svého vzniku (1953), zhruba do roku 2010, to byla nejmocnější síla, která formovala lidské mozky. S rozvojem internetu a mobilních telefonů se generace mileniálů a jejich potomci přesunuli na internet a youtube, takže v dnešní době televize ztrácí svůj vliv. Normalizace už není tak snadná, protože internetové máničky si obsah vybírají samy, nenechávají si to nabízet na třech programech a někteří si vyberou velmi protiproudní obsah. To je moment, kdy technologie začne člověku sloužit, místo aby ho zotročovala. Toho se systém velice bojí, proto protiproudní obsah cíleně likviduje.
Pořád je však televize velmi mocná v obývácích starších lidí, kteří ji uctívají dodnes. Kolikrát jste se po sledování zpráv cítili dobře? Pokud si dohledáte, kdo vlastní mainstreamová média, zjistíte, že na vrcholu řetězce je pouze 6 lidí a všichni mají vazby na sionisty, takže jaká je šance, že vaše zprávy budou spravedlivé a nestranné?
Líbí se vám fakt, že jste prostřednictvím reklam doslova programováni? Dostáváte pokyny co máte jíst, nosit, pít, chtít, jak žít a s kým se stýkat. V televizních reklamách neuvidíme introvertního člověka, jak sedí v koutku a zkoumá pohlavní ústrojí chrobáka, protože by to vysílalo nežádoucí poselství. Každá reklama ukazuje nějakého extroverta s jeho skupinou přátel, kteří žijí fiktivní život, jaký byste podle médií měli žít vy. Tito lidé mají nadprůměrný vzhled a zobrazují úspěch, což nám podvědomě říká, že nejsme dost dobří takoví, jací jsme. A pokud chceme být úspěšní, krásní a mít přátele jako oni, musíme si koupit to, prodávají. Zní to směšně? Je, ale mnoho lidí na tento trik naletí, jinak by reklama neexistovala.
Řešení: Přestaňte se dívat na televizi. Pokud se jí nechcete vzdát úplně, přeskakujte hlavně reklamy a své pasivní zírání na obrazovku omezte co nejvíc to jde.
Detox
V rámci programování bylo do našeho těla vpraveno mnoho cizorodých látek, jako jsou vakcíny, GMO, fluor, chemtraily, rtuťové plomby atd. Toxické látky, kterým nás systém cíleně vystavuje, udržují naši energii na nízké úrovni a zároveň znečišťují naše tělo. Kdo si nedává pozor na to co jí a co na sebe maže, si po desítkách let nevhodného životního stylu vypěstuje stavy, se kterými mu pak bude velmi ráda pomáhat farmacie.
Řešení: Kupujte co nejvíce místní ekologické produkty. Omezte nakupování zeleniny v supermarketech, kdybyste věděli jak se některá pěstuje, nejedli byste to. Filtrujte vodu z vodovodu a nechte si vyměnit rtuťové plomby za bílé. Zkoumejte metody celostní léčby a nenechte do sebe zbytečně cpát chemii, pokud znáte přírodní řešení. Cvičte a nedávejte si mobil k hlavě.
Vzdělávání
Náš vzdělávací systém je naprostým selháním, protože v podstatě vychovává naše děti k tomu, aby se staly ekonomickými otroky korporací, a zároveň je odrazuje od kladení otázek a sledování vlastní cesty. Občas jsem počítala, kolikrát za den mi na střední škole řekli učitelé větu: Bez maturity nejsi nic, nikdo tě nezaměstná a bude z tebe lopata. Asi 3-5x za jeden vyučovací den, někdy i vícekrát. Nikdy jsem od nich neslyšela o možnosti pracovat na sebe, pro sebe, dělat něco nového, co nikdo jiný ještě nedělá.
Ještě více zábavné je pak sledovat, že ty „lopaty“ s učňákem mají dnes mnohem lepší uplatnění pro život i ekonomicky, než vysokoškoláci, kteří stojí fronty na pracáku a mají problém přidělat si poličku. Zedníka skoro nemůžete sehnat, stali se z nich vzácní lidé, kteří mají neustále práce dost. A že jsou tito lidé mnohem důležitější a užitečnější. To je v naprostém rozporu s tím, jak nás programovali ve škole. V reálném životě se ukáže, že užitečnější je umět dělat rukama a samostatně myslet.
Obecně došlo k ohlupování našich vzdělávacích systémů, protože není v zájmu kontrolorů, aby se velká část společnosti ptala, proč jsou věci takové, jaké jsou, a není ani v jejich zájmu, abychom přicházeli s lepšími řešeními.
Řešení: Učte děti doma, dávejte je do lesních škol a školek, na Waldorf. Využijte možnosti, které máte. Vysvětlete dítěti včas o čem je reálný život a pokud o něco projevuje speciální zájem, podpořte ho, i pokud si myslíte, že se tím nemůže uživit – mnoho lidí už dokázalo vlastním životem, že toto rodič dopředu nemá šanci vědět.
Závěrem
Mnoho lidí si nevšimne a nepřizná vymývání mozků a programování, k němuž docházelo po celá desetiletí a staletí, dokud nebude příliš pozdě. Mnozí budou žít svůj život spokojeně jako ekonomičtí otroci nefunkčního systému.
Nacházíme se v důležitém bodě lidských dějin. Cesta, po které v současné době jdeme, je dlouhodobě neudržitelná. Potřebujeme řešení a odpovědi, ale nejprve se musíme probudit z kolektivního naprogramování, kterému podléháme, a společně pracovat na řešeních v nejlepším zájmu lidstva.
© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2023
Poslední komentáře
-octomaník Zhruba od roku 2019 na aluska.org přebíraný obsah…
-Alue K. Loskotová Koukám, že tento web se poslední rok nějak…
-AMD Článek fajn, jen jsem možná přehlédl, nebo ta…
-Marfuška Neviem, či neznášam reggae (nikdy som ho nepočúval)…
-mariankosnac