Jak se setkat se svým andělem – cvik

3.2.2010 v Bytosti 4

Z knihy Světla andělů od Diany Cooper

_________________________________________


  1. Pohodlně si sedněte nebo lehněte.

  2. Dýchejte trochu hlouběji než obvykle a na výdech se vždy uvolněte, až se nakonec celé vaše tělo zcela zklidní.

  3. Pozvěte svého strážného anděla, aby k vám přišel blíže. Pociťujte, jak vás objímají jeho jemná křídla, a uvolněte se do stavu bezpečí.

  4. Zeptejte se svého strážného anděla na jeho jméno. Radujte se z toho, jestli vám jeho jméno vytane na mysli, ale nic si z toho nedělejte, pokud se tak nestane.

  5. Zahalte se do lásky a bezpečí svého strážného anděla, začněte si uvědomovat existenci ostatních andělů, pohybujících se okolo vás. Každý z nich má pro vás mnoho lásky.

  6. Vdechujte všechnu tu lásku, která je zde pro vás k dispozici. Připomínejte si, že si zasloužíte být milováni.

  7. Když jste připraveni, otevřete pomalu oči.

Další Andělé – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho loup-garou 2011-12-14 20:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám pár otázek, snad tě nebudou otravovat:

Ikona diskutujiciho saly 2012-02-19 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj,myslíš že by se můj anděl mohl jmenovat iliria? z nějakého důvodu mi pořád to jméno naskakuje v mysli jednou i ve snu…od té doby co jsem se začala zajímat o to že bych mohla mít svého anděla se mi začaly zdát i sny…a vím že  hned můj 1. sen od té doby se týkal anděla viděla jsem nádhernou bílou záři jako by křídla co mě objímaly a úžasný pocit bezpečí a klidu,tu noc jsem spala tak klidně jako už dlouho nikdy předtím… někdy ani nevím proč mám najednou pocit úžasného klidu lásky a štěstí jako by teplo okolo mě… mohlo by to být ono? není to jen má fantazie? skutečně bych mohla pomalinku začít cítit svého anděla?

Ikona diskutujiciho dracek7s 2012-03-26 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj Alue…jenom se chci zeptat-máš tady někde andělská jména P-Z a něco mezitím?mě se v hlavě zjevilo něco jako "Tanja",nebo já nevím,asi něco podobného..

Ikona diskutujiciho dracek7s 2012-03-26 16:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ale nevím jestli to nebyl pouhý výplod mé fantazie :D…už hodněkrát se mi stalo,že jsem napsal při češtině jméno náký postavy z filmu atd..

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek