JAK SE VYHNOUT SEDMI LETŮM SMŮLY Z ROZBITÉHO ZRCADLA – též návod JAK SE ZBAVIT PROKLETÍ

29.7.2010 v Návody 61

alue.cz

Konečně je to tady, dlouho očekávaný návod, Co dělat, když rozbijeme zrcadlo?

V předešlých článcích o zrcadlech jsem psala, že temné bytosti využívají zrcadel jako přechodů, (něco jako letax v Harry Potterovi,) když přechází z jednoho místa na druhé. Právě proto je dobré nemít v ložnici zrcadla a pokud možno nemít je vůbec, popřípadě jedno v koupelně, nebo a chodbě a dost. Čím více zrcadel, tím více temných bytostí k vám může chodit na návštěvu. Světlé síly zrcadla pro přemíštění nepotřebují. Pokud člověk byť jen omylem rozbije zrcadlo, temné bytosti jej užnemohou používat a mstí se dotyčném člověku 7 let. Během této doby jej může potkat mnoho zlého. Proto je užitečné znát návod, jak se těmto sedmi letům smůly vyhnout, když už jsme zrcadlo rozflákli.

Rozbití zrcadla se počítá, i když jste ho jen praskli a nevysypalo se z rámu. – I prasklé zrcadlo je pro temnou bytost nepoužitelné.


Pokud chcete článek použít na jiné prokletí než na rozbité zrcadlo, přečtěte celý článek jako ostatní a naspod textu najdete pokyny, jak rituál upravit pro váš případ. (Pozor, rituál je použitelný pouze pro hmotné prokleté předměty)


A nyní k samotnému návodu.

Rituál bezpodmínečně musí splnit všechny požadavky, není možné si jej nějak upravit, nebo udělat po svém v jinou dobu, než je určená. PŘI ZMĚNĚ POSTUPU RITUÁL NEFUNGUJE a pokud funguje, potom to nestačí na kompletní odčinění problému. Čtěte návod pečlivě.


1. Rituál MUSÍ být provedený V DEN, KDY SE ZRCADLO ROZBILO

Od rozbití zrcadla máte čas do setmění, potom už rituál nefunguje!


2. Pro rituál bezpodmínečně potřebujete VŠECHNY STŘEPY ZE ZRCADLA, žádný větší kousek nesmí chybět, tolerují se jen miniaturní odštěpky, které nejdou vzít do ruky.


Pokud máte střepy z rozbitého zrcadla a děláte rituál v den kdy jste ho rozbili, udělejte tohle:

1. Dopravte se k ŘECE (ne potok)

Musí to být řeka, čím větší tím lepší, malý potok nefunguje.

Jestli je tok dost velký aby rituál fungoval poznáte asi tak, že na vykonání potřebujete, aby přes vodní tok vedl most a mělo by to být hluboké asi dva metry a víc. A hlavně to nesmí stát, ale voda musí proudit, ne že to hodíte do rybníka!

2. Stoupněte si doprostřed mostu přímo nad řeku a zády se opřete o zábradlí mostu

POZOR! – Když se podíváte na řeku před vámi, musí téct směrem k vám a musí se vzdalovat od vašich zad. – Pokud budete stát opačně, rituál nefunguje!

Pro méně chápající přikládám nakreslený obrázek:

rituál

No jo, no jo….. ha ha ha, vypadá to jako čmáranice od dvouletého, ale účel splní, no né?

Nemusíte být za každou cenu o zábradlí opření, ale musíte stát tak, aby střepy spadly do řeky a ne někam jinam.

Směr toku řeky je klíčový pro úspěšnost rituálu. Symbolicky totiž hážete střepy za sebe a protože voda poteče od vašich zad pryč, odnáší symbolicky s vodou vaše prokletí.

3. Vezměte střepy do pravé ruky

Pravá je vhodnější než levá. Pokud je střepů opravdu hodně, nebo se bojíte, že se pořežete, dejte je do nějakého pytlíčku, třeba i do sáčku.

4. Pomodlete se ke Konstruktivním silám Vesmíru, aby z vás sejmuly prokletí spojené se zrcadlem

POZOR! – FORMULACE VAŠÍ MODLITBY JE KLÍČOVĚ DŮLEŽITÁ A ROZHODUJÍCÍ!

Jakou podobu tedy má mít?

A. Oslovení: MUSÍTE oslovit síly Vemsíru, neoslovujte nikoho jiného! – Proč? Například slovo ,,Bůh“ je v tomto systému zprofanované a zmanipulované a když mluvíte o ,,Bohu“, nikdo neví, jestli mluvíte o Satanovi, který se jako Bůh představuje a považuje, nebo o Bohu, kterého uctívá náboženství. Takový bůh který ale dělí duše na ty hodné a zlé neexistuje, navíc církvi vládnou temné síly! Proto oslovení ,,Drahý Bože“ je absolutně nevhodné a rituál zkazí.

B. Závěr: NEŘÍKEJTE ÁMEN! (Ámen, Ámon, Mamon) – Ámen je zmanipulované slovo, ,,DĚKUJI“ bohatě stačí!

C. NESMÍTE NIC OPOMINOUT: Pokud zapomenete Vesmír o něco poprosit nebo nezahrnete do modlitby ta správná slova a pojmy, nemusí to fungovat.

Přikládám ideální formu prosby:

(Pokud sami neumíte správně zformulovat prosbu, tento text si vytiskněte a nahlas ho na mostě pětkrát přečtěte. – Čtená modlitba má lepší váhu když se zopakuje a počet Pět je číslo člověka, tedy ideální kombinace.)


,,Drahé bytosti Vesmírné, prosím zbavte mě všech neblahých následků, které jsou spojené s tímto rozbitým zrcadlem a to jak v minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Sejměte ze mě prokletí temných bytostí a ochraňujte moji cestu. DĚKUJI VÁM.“


5.  Až se pomodlíte, hodíte střepy za sebe přes pravé rameno

Střepy se hází až po modlitbě. Po dobu modlení držíte střepy v ruce a potom je zahazujete.

POZOR: JAKMILE STŘEPY ZAHODÍTE, NESMÍTE SE PODÍVAT NA ŘEKU ANI KOUTKEM OKA A NESMÍTE SE K ŘECE OTOČIT ČELEM!!!!!! POKUD TO UDĚLÁTE, BERETE PROKLETÍ ZPÁTKY NA SEBE A UŽ TO NEJDE NAPRAVIT!!!!!

Zahoďte střepy (opakuji) přes rameno dozadu a sklopte oči na podlahu mostu. Pokud je most úzký, zakryjte si dlaněmi boční rozhled oka, jen abyste viděli před sebe a rychle z mostu odejděte.

Nesmíte se na řeku podívat dokud se nacházíte na mostě a ani potom. Řeku nesmíte spatřit po celý zbytek dne, kdy jste rituál provedli. Pokud se na ni podíváte, rituál jste zkazili.

Odolejte nutkání podívat se na řeku, temné bytosti vás budou totiž lákat, abyste se podívali. Už od začátku rituálu mějte pevně na paměti: NEDÍVAT SE NA ŘEKU A NEOTOČIT SE K NÍ ZA ŽÁDNOU CENU ČELEM!“.

6. Z okolí řeky co nejrychleji zmizte. Sedněte do auta a odjeďte, odejděte co nejrychleji uličkami, zkrátka se u řeky nezdržujte.

linka

Pokud se chcete zbavit jiného prokletí:

Tento popsaný návod lze použít na věci ve vašem vlastnictví, které jsou prokleté.

Pokud vás proklel někdo slovně, nebo věříte, že vás uhranula nějaká škaredá čarodějnice, tento návod vám na to nepomůže.

Pokud máte doma například kříž, který byl posvěcený, tak ve skutečnosti nebyl posvěcený, ale prokletý. Protože byl zasvěcem církevnímu Bohu a církvi vládne satan, tedy předmět je pod jeho mocí a pokud vy svěcený předmět vlastníte, jste pod vládou temných sil. To se podepíše na vaší povaze, chování, energiích, nebo na míře vaší smůly a špatných zkušenostech v životě.

Prokletý předmět je tedy také posvěcený předmět, který vás ovlivňuje, ale toho se zbavujete hozením do popelnice, ne do řeky. Pouhý fakt že je něco posvěcené ještě neznamená, že se to váže právě na vás, proto hození do popelnice stačí. Ovšem prokletý předmět nemusí být jen svěcený kříž/přívěsek, může to být i něco jiného.


POZOR: Do řeky hažte prokleté věci POUZE POKUD NA BETON VÍTE, ŽE JSOU PROKLETÉ A STRČILI BYSTE ZA TO RUKU DO OHNĚ. NE ŽE DOŘEK NAHÁZÍTE VŠECHNO CO VÁS NAPADNE!!!

Například nesvěcený kříž NENÍ PROKLETÝ. Vyzařuje obrovskou destrukci, které se ale zbavíte jednoduše tak, že ho hodíte do popelnice a necháte vyvézt na skládku. Jeho destrukce není na vás připoutána. Destruktivních věcí se zbavujte vyhazováním do koše, neházejte je zbytečně do řek!!!!!

Pokud vlastníte prokletou věc, které se chcete zbavit, postupujte podle přiloženého návodu, ale pro vás platí:

1. Prokletá věc se dá vyhodit kdykoliv, ale v den kdy to vyhodíte se nesmíte na řeku dívat.

2. Vaše modlitba bude vypadat stejně jako v základním rituálu, akorát místo slova zrcadlo říkejte to, co vyhazujete vy.

Příklad:

,,Drahé bytosti Vesmírné, prosím zbavte mě všech neblahých následků, které jsou spojené s tímto svěceným křížkem od babičky a to jak v minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Sejměte ze mě prokletí temných bytostí a ochraňujte moji cestu. DĚKUJI VÁM.“

linka

Jistě mnoho z vás napadlo, co říkají jemnohmotné bytosti na to, že házíte krámy do řeky? – Dovolte mi dopředu odpovědět:

Pokud to řeky házíte střepy oprávněně, nezlobí se na vás. Právě ony, světlé bytosti z vás prokletí stahují. Jejich moc je posilněna rituálem, proto funguje, jde to ruku v ruce.  Vodní bytosti, které stráží řeku, se také nezlobí, naopak podpoří účinek rituálu a budou se snažit vám pomoci jak nejlépe mohou.

Naopak pokud hážete do řeky zbytečnosti neoprávněně, zakládáte si na malér, ale to spíše u elementárních bytostí, které budou naštvané a budou si o vás myslet, že jste pitomci, tomu se ale nelze divit. Když děláte něco, co dělat nemáte, je to vaše chyba. (Ale dá se to částečně u nich vyžehlit upřímnou omluvou)

Obecně je lepší zbavit se střepů ve městě. – Městské řeky jsou totiž zaneřáděné kdejakým fujtajblem, takže tam vodní bytosti většinou nežijí a navíc se v tom všem svinstvu co je v té řece vaše střepy ztratí. Hazet střepy do průzračné čisté horské řeky není dobrý nápad, jděte do města.

Takže ne, házet prokletý předmět do řeky není špatné, bytosti to pochopí a pomůžou. Ale pokud tam hodíte něco, co tam nemá být, věřte, že k vám možná jednou příjde vodní žínka a bude nadávat.

Navíc není tolik lidí, co by znali tento návod a co by rozbili tolik zrcadel, že by to narušilo provoz řeky. Nemusíte se toho bát, jenom dobře myslete, co vyhazujete a jestli je to správně.

Komentáře

Ikona diskutujiciho nikki 2014-12-20 17:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prave jsem omylem rozbila male zrcatko – na jernu velkou a menší část. Plati to vse i v tomto případe, kdyz je to vlastně jen male kulate zrcatko? Btw. Uz je p9 setmeni.

Ikona diskutujiciho tadeas trefil 2016-01-13 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč je noc špatná vždyt jsou v noci dobré bytosti například sovy atd..

Ikona diskutujiciho Lenka 2016-03-02 22:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den. Nikdy jsem v to nevěřila, ale bohužel po rozbití zrcadla jsem pocítila nadměrnou smůlu. Stalo se toho mnoho aby to byla pouze náhoda. Střepy jsem uklidila. A co mám tedy dělat? Nemám žádnou šanci?? Prosím odpovězte. Lenka  mi. Nejlépe na email. Děkuji moc za pomoc. [email protected]

Ikona diskutujiciho Monča 2016-07-11 15:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: taky by mě to zajímalo, dnes jsem přišla do práce a tam bylo zrcadlo rozbité…mám s tím také něco dělat? 🙂

Ikona diskutujiciho Ivon 2017-01-07 23:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem četla jiný způsob jak naložit s rozbitým zrcadlem.Nemám to odzkoušený tak nemůžu potvrdit nebo jestli Aluška bude znát a vyjádří se?Takže po rozbití zrcadla nechat přesně 7 hodin tak jak je pak vzít všechny střípky a zakopat hlouboko do země.Toť vše?

Ikona diskutujiciho :) 2017-06-04 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď momentálně se mi povedlo rozbít zrcadlo, jdu na to, nestojím o další problémy, stačilo mi to u rodičů co se rozbilo zrcadel, že to je na dalších 14 let…? Jinak když je to jen vejpůl a nejdou ty dva vey střepy z toho vytáhnout mohu tam hodit celé to zrcadlo? Je menší…dekuji

Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-04 13:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[56]:  Obvykle by stačily jenom střepy ale když z rámu nejdou ven, co se dá dělat…

Ikona diskutujiciho ROZALIA 2017-07-06 00:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue

Ikona diskutujiciho Kateřina 2017-08-17 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

prosim napiste mi na email

Ikona diskutujiciho Veronika 2018-07-03 19:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, zrovna se mi to dnes stalo :-(  Zrcadlo spadlo samo a nedala jsem ho tam ja ale malá sestra. Stalo se to v 7 vecer a bohužel dnes uz se nikam nedostanu. Myslis, ze kdyz to provedu zitra odpoledne a udělám to ja, ze to bude fungovat?? Dekuju za odpověď.

Ikona diskutujiciho niky 2019-08-13 18:57:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já sním o tom, že jednou budu bydlet v obydlí, kde nebudu mít žádná zrcadla. Už jsem to tak jednou asi měsíc měla, když jsem zakryla všechna zrcadla v domě, protože tam chodilo něco neblahého, co mě strašilo ve snech a pomohlo to, energie byla úplně jiná, lepší. Akorát jsem se pak divila, proč na mě prodavačka v obchodě tak znechuceně zírá, no měla jsem na obličeji zaschlou omáčku od špaget 🙂 a jako vypadalo to fakt blbě, ale výhody této metody pořád převažují.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek