Jak se zbavit ducha, který mě doma obtěžuje?

4.6.2017 v Poradna 16

Dotaz:

Dobré odpoledne. Chtěla bych se zeptat, jak se zbavit ducha (já vlastně ani nevím, jestli je to duch, ale vím, že je to nehmotná bytost), který se na mě, hledám správné slovo, ale napadá mě jen přicucl.

Zdávají se mi o něm sny. Je spjatý s naším barákem, myslím si, že je to jeden z bývalých majitelů. Moje máma tam kdysi s tetou vyvolávaly duchy a už je neodvolaly.

Vím, že je se mnou něco v nepořádku. Cítí ho spousta lidí, když přijdu do společnosti. Teta mi koupila krystal. Když jsem ho držela, udělalo se mi zle a chtělo se mi zvracet.

Děkuji za odpověď. K.


Odpověď:

Dobrý den,

Udělejte si čas a proveďte v celém domě v každé místnosti (včetně sklepa nebo půdy) tento rituál:

Vykuřování: Odveďte ze svého domova zlé duchy

Buďte pečlivá. Většinou vnitřně cítíte, kdy už jste zakouřila dost a kdy je čas větrat. Řiďte se svou intuicí a nespěchejte. Když ten kouř nasákne ducha, jakoby se vám vnitřně uleví a začnete se v tom domě cítit mnohem lépe. Pak ho můžete vyvětrat… Pohybujte se v zakouřeném domě a nechoďte pryč od kouřící nádoby, vytáhne to duchy i z vašeho aurického obalu.

Poté choďte denně ke stromu a provádějte toto léčení:

Jak správně nasávat energii ze stromu

Poproste strom, aby zacelil všechna poškození ve vašem energetickém obalu a aby obnovil vaše přirozené energetické ochrany. Dokáže to, ale je potřeba ke stromu chodit delší dobu alespoň na půlhodinku po dobu jednoho týdne. Čím víc a dýl, tím lépe pro vás. Jedno sezení nestačí, hodina denně je úplný ideál.

Toto by mělo na vaše problémy stačit… funguje to obecně na středně silné duchy, kdyby to nestačilo, jsou i jiné metody jak se chránit, ale tady je výhoda v tom, že skoro nic nepotřebujete, máte to zadarmo a je to úplně jednoduché.

Jaký krystal vaše teta koupila? Myslíte čistý křišťál, do špičky, nebroušený? Nebo nějaký jiný? Kde ho koupila? Můžete ho vyfotit, můžu se na něho podívat…

Jinak obecně pokud to byl přírodní křišťál, tak stejnou zkušenost máme s člověkem co byl pod vlivem černého anděla, vzal krystal do ruky, ten z něj prudce vytáhl destrukci a on pak zvracel. Krystaly mají takovou moc.

Ale jinak buďte opatrná na všelijaké amulety co se prodávají i po netu (no jo já vím, střílím si do vlastní řady :D) ale jsou v oběhu věci, které jsou velice destruktivní, zasvěcené prostřednictvím černé magie. Jsou to všelijaké přívěsky (i z křišťálu se dělají) a je v nich třeba uložená merkaba, nebo reiki, nebo něco podobného. Lidi s tím pak mají hrozné problémy, jak to z nich saje energii. Než něco takového dáte na sebe, ověřte co to je, ideálně najít nějaké recenze, co na to lidi řekli a komu to jak pomohlo nebo nepomohlo.

Jestli to je přírodní křišťál neupravený a syrový, tak byste ho měla používat na svoji energetickou očistu, jestli je takhle silný, tak má teta asi dar, že ho dobře vyhmátla.

Jukněte na tento seriál o přírodních křišťálech: (1) a (2)

s pozdravem

Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Karloon540 2017-06-04 05:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, to mě připomělolo že nedavno jsem koukal po farmářskej trzích po orgonitech na krk jako přívěšek, tak jsem jeden vzal do ruky přemíšleje o koupi a paní nadšeně začne říkat: no víte děláto takovej pán, a on to pak ošetřuje energií reiki. V tom momentě jsem to radši vrátil a zdvořile tak něak z toho vycouval, ještě že to prokecla :-) od te doby si dam raději větší pozor.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-04 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Chválím tě jako vzorného ,,studenta", který si nekupuje věci s reiki. Dostáváš pomyslného zlatého bludišťáka a hvězdičku na čelo.

Ikona diskutujiciho konvalinka 2017-06-04 10:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja jsem si prave jeden takový "ošetřený" krystal koupila po internetu a teď nevím jak se ho zbavit…zatím je zahrabaný na zahradě, ale nevím co s ním dál. Jednak jsou tam rostliny a vadí mi, že o nem vím, že tam je…

Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-04 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  A je to prostě kus surového křišťálu, do kterého někdo vložil reiki? – A víš, kam jsi to přesně zahrabala? Dokážeš to ještě najít?

Ikona diskutujiciho Aleš 2017-06-04 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš na svých stránkách kurzy reiky jako reklamu. To je ok??? Omlouvám se za přímou a možná neslušnou otázku. I tak si myslím že je vhodná nebo Není? :-x

Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-04 20:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: To se ti zobrazuje reklama od SEZNAM.CZ. Já její obsah nemůžu změnit a nemůžu to ani vypnout, to leží na majitelech serveru blog.cz. Reklama se ti zobrazuje podle toho, co ty vyhledáváš, a nebo podle klíčových slov, která obsahuje stránka, na které ta reklama běží… Takže když bude článek o zácpě, tak ti tam poběží gutalax… Kapito seňor?

Ikona diskutujiciho Aleš 2017-06-05 06:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jen chápu, že účel svědčí prostředky. Peníze jsou peníze. Pokud nemůžu ovlivnit obsah reklamy, tak ji tam nemám. Ty ses rozhodla že stránky budeš mít přes blog. Kámoš dělá stránky, tak vím že stránky můžeš mít i bez reklam, takže je to volba. Seňorito 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-05 08:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Ale já z té reklamy nemám žádné peníze. A můj nový web pořád není dodělaný… a to už je o penězích seňor.

Ikona diskutujiciho konvalinka 2017-06-05 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Ano a ano, označila jsem si to místo…

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-06-05 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Když ti ty reklamy tak vadí tak si nainstaluj do prohlížeče AddBlock a nebo si stáhni Operu – ta má blokování reklam už přímo nainstalované, stačí to odfajfknout. Ízy.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-05 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Tak v tom případě je lehká pomoc, jak se toho zbavit. Použij tenhle návod na rozbitá zrcadla: http://karolinaloskotova.blog.cz/1007/jak-se-vyhnout-sedmi-letum-smuly-z-rozbiteho-zrcadla-tez-navod-jak-se-zbavit-prokleti

Ikona diskutujiciho konvalinka 2017-06-07 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za radu! Nenapadlo mě, že můžu aplikovat tento postup i když jsem ho kdysi už četla 🙂

Ikona diskutujiciho konvalinka 2017-06-07 15:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Abych eště dovysvětlila proč se ptám… Ono došlo k nedorozumění, no právě díki tomu jsem se včera od jednoho člověka dozvěděla, že se už toho nemám dotknout a jestli to půjde někdo likvidovat (on doporučoval někam to vyvést a tam zakopat, ale tvoje metoda se mi zdá lepší) tak to má být někdo jiný než já, protože, mě to prej velmi ubližuje, že jsem na to příliš citlivá a už to vůbec nemám chytit do ruky…

Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-08 09:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Měl by to udělat ten, kdo to koupil. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-08 09:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:  No jo, ale pokud na tobě něco z toho ulpělo, tak ten rituál to sundává pouze z toho kdo dělá rituál.. když to za tebe někdo jiný provede, tak se to z sebe na dálku nesundá… já občas beru prokleté nebo destruktivně nabité věci do nějakého hadru než je vyčistím nebo zlikviduju, že to do něčeho zabalím. Čím tlustší látka, nebo bublinková folie, tím míň mě to pak štípe v ruce a není mi potom tolik špatně. A po likvidaci je potřeba obě ruce pořádně umýt pod ledovou tekoucí vodou.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek