Jak uzdravit své vnitřní dítě – cvik

3.2.2010 v Bytosti 0

Z knihy Světla andělů od Diany Cooper

__________________________________________

Většina z nás má v sobě své vnitřní dítě, které je uvězněné nebo ztracené a ublížené. Kdykoli ve svém těle pociťujeme bolest, můžeme si být jisti, že naše vnitřní dítě nám tak říká, že má bolesti a způsobuje tak trhlinu v proudu naší energie. Když se cítíme být ublížení, ustrašení, plní zloby, závisti, žárlivosti, umínění a nebo ne dost dobří, znamená to, že část našeho já je stále uvězněná v dětství a vytváří v našem životě problémy. Andělé jsou šťastni, když nám mohou pomoci vyléčit tyto uvězněné části nás samých, pokud je o to požádáme.

  1. Věnujte pár minut tomu, že uvolníte všechny klouby ve svém těle a relaxujete.
  2. Nadechněte se příjemně do svého břicha, rozšiřujte ho a pak pomalu vydechněte. Toto několikrát opakujte, dokud se nezačnete cítit velmi příjemně.
  3. Vzpomeňte si na to, kdy jste naposledy cítili zlobu, ublížení nebo jste se cítili nějak negativně. Uvědomte si, že vyrovnaný, moudrý a dospělý
    člověk tyto emoce nepociťuje. Tyto emoce jsou emocemi vašeho uvězněného dítěte. Pociťujte, jak staré je toto dítě ve vás.
  4. Když toto dítě naleznete, utište jej a pozvěte léčebné anděly, aby jej uzdravili.
  5. Uvolněte se a buďte otevřeni všemu, co andělé dělají, aby vaše dítě vyléčili.
  6. Když vám vaše dítě vrátí, cšimněte si, v čem vypadá jinak a jaký pocit z něho vychází.
  7. Poděkujte těmto andělům
  8. Chovejte a milujte své vnitřní dítě.

Další Andělé – ZDE

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek