Jak vycítit velikost své Aury

28.8.2010 v Energie 23

alue.cz

Když mi bylo dvanáct let, zjistila jsem čirou náhodou, jak vycítit velikost své aury. Rozhodla jsem se, že svůj jednoduchý postup nabídnu k odzkoušení i jiným, které by právě tohle zajímalo. Dopředu ale varuji: NEVÍM, jestli to bude fungovat i ostatním, samozřejmě že je pro to potřeba určitá schopnost cítění energií, stejně tak jako u klasického energetického cvičení. (viz. série článků ,,Jak pracovat s energiemi„)

Dopředu troška teorie: Aurou je myšleno elektromagnetické vyzařování lidského těla. Toto vyzařování má barvu, která vypovídá o daném člověku. Velikost lidské aury zasahuje zhruba do míst, kam dosáhnou ruce, když rozpažíte. Větší aura nebývá. Řeči o tom, že má někdo auru čtyři metry apod. jsou jen prázdné plácání játry, které živí ego dotyčného člověka, jenž to o sobě vykládá. Naopak to svědčí o jeho absolutní neznalosti energetických zákonů a funkce lidské bytosti. Pokud máme velmi vysoké energie, neodráží se to na naší velikosti aury, ale na chování, cítění, myšlení, na obličeji i na barvě a čistotě aury. Rozhodně nikdo nemá auru do zahrady.

Návod, jak vycítit velikost své vlastní aury:

Běžte někam, kde budete mít klid, nejlépe do přírody,  abyste se mohli soustředit a aby vaše vyzařování ovlivňovalo co nejméně elementů.

Zavřete oči a pokuste se vnitřně naladit na cítění energií. Často jen stačí stát a cítit své tělo, tep srdce, dech. Po chvilce přichází naladění a můžete zkoušet nahmatat svou auru.

Natáhnete ruce a zkuste s nimi pomalu nebo rychle mávat okolo těla.

Přihlížejícím možná budete připadat legrační, ale pokud to zvládete, po chvilce ucítíte, že posledním článkem prstů jakoby zasahujete do nějakého energetického zlomu. Když budete pokračovat a vědomě se budete snažit cítit energii okolo sebe, zjistíte, že se nacházíte skutečně uvnitř vajíčka, které je pro vás teplé a energeticky hustější. Když vystrčíte prst ven ze svého aurického obalu, cítíte, jako byste vystrčili pod vodou prst nad hladinu. – Venku je chladněji i prst, který jste vystrčili ven z aurického obalu, vám přesně v té části zchládne a budete mít problém ho zahřát.

Já cítím konec aury na špičkách prstů, občas mám problém okraj nahmatat.

K čemu vám prakticky tohle může být?

Ve cviku se dá pokračovat, až nahmatáte ve své auře jiná energetická centra, či rezonanční otisky problémů, nemocí a duševních traumat. Dá se to tedy použít jako diagnostika sebe sama. Pokud neucítíte nic jiného, než jen okraj své aury, bude to pro vás alespoň zajímavé zpestření a důkaz, že lidská bytost auru má, a ne že ne.

Víly, Andělé - Sošky, Figurky

Další sošky andělů a víl – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-08-28 06:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se podařilo vnímat a vidět auru těla v absolutní tmě. Sice nevnímám barvy, ale jen svou energii. To pak byla absolutní tma a člověk zářil…

Ikona diskutujiciho Frise 2010-08-28 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A víš že jsem to zkoušela? Ale už dřív… Já jsem cítila na posledním článku prstů, ale nebyla jsem tak vnímavá, takže nic moc 🙂

Ikona diskutujiciho Domácí čajovna, Renata 2010-08-29 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý návod. Zkusím to, až zase půjdu běhat. Zaběhnu do lesíčka mezi stromy, aby mě nikdo neviděl 🙂

Ikona diskutujiciho Ariela 2010-09-01 13:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dobry den, chcela by som len poprosit autorku aby vazila slova.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-01 15:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Jestli někdy budeš auru člověka vidět, tak mi dáš za pravdu. Já si za tím co vím stojím.

Ikona diskutujiciho Ariela 2010-09-01 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Auru cloveka vidam bezne, ale o tom moj prispevok nebol.

Ikona diskutujiciho kamienky 2010-09-03 17:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Videnie aury musí byť krásne 🙂

Ikona diskutujiciho Ariela 2010-09-03 18:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kamienky, je krasne, a hlavne niekedy prekvapive :)  ale su to prijemne prekvapenia, ked odrazu okolo niekoho vyskocia utesene farby 🙂

Ikona diskutujiciho Angee 2011-01-26 19:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslim si že by to mělo jít každýmu……ale musíte tomu věřit a chtít…když někdo nebude věřit a bude si řikat že to je blobost atd…tka se mu to nikdy ani nepovede……. Ale k tomu mávání rukama…. možná bude lepší mávat pomalu…protože když máváte rychle máte vetší odpor zduchu a cítíte chlad…takže abyste si to s tím nespletli….:)…Jinak super blog…=)

Ikona diskutujiciho Dominika Jazz 2011-12-09 01:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm, videnie aury je veľmi zaujímavá vec. Najmä v tme. Vtedy sa zrak človeka akokeby viac otvára videniu takýchto vecí. Aj ja vidím aury, dokonca aj anjelov a rôzne duchovné bytosti, a môžem povedať, že tieto veci naozaj u každého fungujú odlišne. Ale podstata pritom zostáva. Mňa tieto veci veľmi fascinujú, lebo sa môžem prostredníctvom nich toho veľa naučiť o rôznych dimenziách, stavoch bytia, atď. A to veru nedokážu naučiť v žiadnej škole. Toto je cesta objavovania, ktorú si musí každý, koho toto zaujíma, prejsť sám.

Ikona diskutujiciho Faťo 2012-02-15 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja pridam moju skusenost. Auru som videl stale ked som si dal tabletku na spanie. Ked zacala ucinkovat,tak mi to vyrazilo dych. Z koncekov prstov mi doslova horela energia, vyzeralo to ako plamene,ked som pohol rukami ostavali vo vzduchu "čmuhy" a nasledovali oneskorene moju ruku. Bolo to genialne. Bez srandy. Tabletka sposobila, ze mi asi nejak aktivovalo zmysly v mozgu a bol som schopny vidiet energiu. Za normalnych okolnosti to vidim velmi slabucko. Tym nechcem nabadat na uzivanie liekov,drog..Len vravim moju skusenost. Mimochodom,aj samani,a v roznych komunitach sa uziva napr LSD a ine halucinogeny ktore su schopne cloveku ukazat svet,ktory bezne nevie vnimat. NA zaver dodam, ze drogy neberiem, nepijem, nefajcim,aby bolo jasno;-)

Ikona diskutujiciho tail-haris 2012-05-27 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to vypadá zajímavě, rozhodně o zkusím 🙂

Ikona diskutujiciho Vendie 2012-06-05 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já v jednu chvíli cítim divné napětí v konečcích prstů. Také jsem zjistila, že vidím energii okolo lidí, je to vážně fantastický :D

Ikona diskutujiciho lukyn45 2012-08-08 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ja cetl ze se da vstrebat aurická energie ado koule a ta se dá hodit ale nevim co to dela pry to patri k alchimii

Ikona diskutujiciho A-Dý! 2012-10-16 21:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho danielkad 2012-10-24 22:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, proč na své pravdě tolik lpíš? máš strach, že by ti ji někdo mohl snad vzít?

Ikona diskutujiciho Kačka 2013-01-08 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,

Ikona diskutujiciho Ananas 2013-02-18 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: myšlenky ti nikdo ukrást nemůže =) a pokud jde o Aluščin názor, tak ten už vůbec ne

Ikona diskutujiciho Kačka H. 2013-03-10 21:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud vím, tak je snazší pozorovat auru, když svítí slunce nebo alespoň, když je světlo. Ve tmě se lidská aura trochu stáhne a je méně výrazná (alespoň myslím, člověk je přeci Bytost Světla, jak zde píšete, tak by to takhle mohlo fungovat).

Ikona diskutujiciho Někdo 2013-09-10 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se auru snažila pozorovat ve tmě tak, že jsem se soustředila na svou ruku… moc se nedařilo :(… jen bych se chtěla zeptat autorky ohledně zde uvedené ho postupu, zda je mimo "vajíčko" (obal aury) opravdu velký teplotní rozdíl, nebo je jen menší.

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-02-15 20:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S aurou je to trochu problematičtější a netvrdil bych, že aura nemůže být i velká, možné je všechno. Já sám cítím svého otce až na 4 metry, je to energetický upír, pokud je dál než 4 metry nic se neděje, ale pokud blíž začne mě bolet slabě hlava, kdybych si to sám neotestoval nevěřil bych. Pravda není pevně daná, mění se podle mnoha kritérií, stejně tak jako budoucnost není pevně daná, ale každou sekundou se stále mění.

Ikona diskutujiciho petr 2014-11-08 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Promiň  ale člověk který se svojí energijí prauje několik let múže svojí auru zesílit  ale  pozor [5]:   jde oto jak se nato díváš aura je jedna věc        ale pokuď věříš na posmrtný život tak si uvědomíš zasední věc co po člověkoj vlastně zustane aura   nebo energie  čakra co za energii zústane              čakra je také tok energie která proudí člověkem     jakou energii používají naštvaní duchové                když aura je podle tebe celkem mírná                       vím čeho jsou schopni  a vim jak se jim bránit

Ikona diskutujiciho Q 2014-12-21 10:34:00 Odpovědět

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek