Jak za pomoci sklenice s vodou zjistit, jestli máte doma špatné energie

28.4.2022 v Energie 10

Byli byste překvapeni, kolik  špatné energie se u vás doma může nacházet. Vzniká snadno a často. Je potřeba ji jednou za čas vymést z domu. Existuje spousta metod, jak to můžete udělat. I když je asi nejjednodušší a nejrychlejší vykuřování – zde je návod jak na to,  nabízím vám další zajímavý nápad se sklenicí vody.Když jsou naše domovy zahlceny špatnou energií, cítíme se vystresovaní a nesví. Není nám v tom prostředí dobře. Odstranění těchto energií je však snadné, dokonce je to mnohem snazší, než se pokoušet zabránit jejich vstupu do vašeho domova. Níže najdete snadnou metodu, jak na to. Pokud po prvním dni nezaznamenáte žádnou změnu, špatná energie nemusí být tím problémem, se kterým se ve skutečnosti potýkáte a je třeba hledat jinde.

Očista místnosti sklenicí s vodou
Potřebujeme:  2 polévkové lžíce octa, 2/3 polévkové lžíce mořské soli, 1 plná sklenice vody, 4 kapky oleje z bílé šalvěje (případně lze nahradit kadidlem nebo hřebíčkem)

Postup:
Nejprve nasypte mořskou sůl do prázdné sklenice a naplňte ji vodou. Poté přidejte ocet a nakonec olej z bílé šalvěje. Nemusíte to míchat, nechte to tak, jak to je, a umístěte to do svého pokoje nebo si udělejte více sklenic a umístěte jednu do každé místnosti, pro očistu celého domu. Každou sklenici nechte působit 24 hodin a poté zkontrolujte, zda jste zaznamenali rozdíl v jejím vzhledu. Ujistěte se, že se sklenicí nikdo nehýbal, ani se jí vůbec nedotkl.

Pokud se voda vůbec nezměnila, pak je daná místnost čistá od špatné energie. Ale pokud se změnila, ať už jde o barvu, nebo jen o mírný rozdíl ve struktuře, který je pozorovatelný, vylijte sklenici venku, alespoň deset metrů od vašeho domova, a opakujte tento postup ve stejné místnosti, dokud již nezaznamenáte rozdíl.
V místnostech s velkým množstvím destruktivních energií to obvykle budete muset dělat celý týden.

Funguje to proto, že olej z bílé šalvěje dokáže odstranit špatnou energii a ostatní složky to společně umocňují. Mořská sůl funguje tak, že absorbuje špatné energie, které se do ní vtahují.

Důvod, proč tuto vodu nesplachujeme do umyvadla je, že když to uděláte, zanecháváte v procesu vylévání zbytkovou špatnou energii u sebe doma. Tím, že sklenici se špatnou energií vynesete ven a vylijete ji mimo svůj domov, ji zcela odstraníte. Vrátíte ji Zemi, aby ji mohla přirozeně přeměnit na něco dobrého.

Je vhodné dělat to preventivně jednou za měsíc, aby se špatná energie znovu nenahromadila.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-04-28 09:12:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Našiel som tiež niečo zaujímavé – Modrá slnečná voda. Nie je to blbosť? Zaujímavé že je to na mainstreame, na alternatívnych stránkach som o tom nikdy nepočul. Modrú fľašu asi nemám ale kedysi sme mali na záhrade také staré poháre z modrého skla a všetci z nich pili a členovia rodiny tak nejak lepšie spolu vychádzali ale skorej to asi bolo tou dobou, než pohármi.
https://feminity.zoznam.sk/c/895999/modra-slnecna-voda-dokaze-zazraky-zbavi-vas-negativnych-pocitov-a-jej-ocistne-ucinky-su-na-nezaplatenie

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-04-28 10:16:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to blbost, modré sklo pouze nepropouští uv záření, proto je vhodné a uchovávání vody, že se v tom nekazí. A voda nesnáší teplo a stání na slunci protože se právě začíná kazit. Takže autoři dají vodu do modré lahve která chrání před uv a pak ji vystaví uv a myslí si že to té vodě udělá dobře. Určitě ne. V chladu a temnu skladovat v modré láhvi ano, voda pak déle vydrží. Když se do nádoby naspod nasype šungit, tak vydrží ještě o to déle.

Ikona diskutujiciho Lenka 2022-04-28 17:24:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Elysium je super film. Viděla jsem ho několikrát. Chtěla jsem se Tě Aluško zeptat na tvůj názor ohledně filmu Atlas mraků. Já vím no …. hraje tam pedofil Tom Hanks. Mne se film líbí, vždycky v něm najdu něco, co jsem předtím neviděla. Děkuji

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-04-28 19:39:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Viděla jsem ho jednou nebo dvakrát a hlavní co si pamatuju je že mi z něho bylo extrémě zle. Jak tam sekali ty hlavy a mleli lidi, to přebilo jakýkoli dojem co bych z toho mohla mít.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-04-29 08:16:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je hodně účinný návod na pročištění. Je možný to zesílit, když se do jedné místnosti dají sklenice čtyři a to do každého rohu. Ideální je přesně těch 24 hodin. Když ty energie někdy zesílí hodně, tak začnou praskat žárovky a v domě jsou slyšet i zvuky. Lidi si pak myslí, že mají doma duchy, ale ve většině případů jsou to jenom zbytkové energie. Stačí vyčistit, třeba i vykouřit a je klid. Prevence je důležitá, protože pod domem se můžou křížit prameny nebo jiné vyzařování a začne se to zase vracet. Často jsou domy postavené na místech, kde byly z nějakého důvodu nahromaděné negativní energie. A to pak nový obyvatelé pěkně odskáčou.

Ikona diskutujiciho rady 2022-05-01 11:27:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem žádný rozdíl v struktuře nezaznamenala, ale měla jsem z toho i tak dobrý pocit. Ocet spolu s hřebíčkem provoněl a pročistil vzduch. Vodu jsem vylila, až se hrubozrnná sůl na dně rozpustila. Zase někdy zopáknu:)

Ikona diskutujiciho Dada 2022-06-08 08:57:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Urobila som očistu miestnosti vodou. Zistila som, že na spodu je akýsi hustejší povlak, ako keby sa tam prevaľoval olej (netuším, či to môžu urobiť tie kvapky oleja) a našla som usadeninu na soli. Znamená to, že je tam nejaká negatívna energia? Ďakujem

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-08 09:04:49
Ikona diskutujiciho
sipka

zřejmě ano.

Ikona diskutujiciho Monísek 2022-06-22 17:07:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím,tak jsem provedla postup dle návodu a voda mi zezelenala o.O
Ne,úplně trávově zelená,ale taková zelenožlutá a nemohu si moct,ale přijde mi ,že světélkuje ,nevím jak se vymačknout🤔 jako jsou takové ty fluorescenční barvy ,není to neak výrazné,no koukám na to prostě světélkuje ,taková divná zelená barva ,fuj ,nechci to ani brát do ruky …Takže tuším ,že to dopadlo špatně a odnesou to ven a budu postup opakovat.No,to je radosti.

Ikona diskutujiciho Monísek 2022-06-23 06:25:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

🌞Zdravím ještě jednou😄 🍀
Tak hlasím svůj druhý pokus,ještě to sice není 24/h ,ale druhá miska už nesvetelkuje ,ješte je trochu nazelenalá ,ale ne moc a i energie v místnosti je rozhodně čistější a taková přůračnejši.Takže postup funguje,děkuji za članek ,🤗 Doporučuji 🍀🌞

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek