JAK ZAČÍT KOMUNIKACI S JEMNOHMOTNÝMI BYTOSTMI?

15.5.2009 v Spiritualita 0

Na tohle se mě neustále ptá mnoho lidí. – Je to ironie. Já tu už několik let mluvím o tom, jak s nimi mluvím, někdy popisuji veškeré detaily a pak si naivně myslím, že si lidé z těch zážitků vezmou inspiraci a pokusí se o to stejně, jako já. – omyl.

Jak tedy začít s jemnohmotnými bytostmi komunikovat?

Víte srandovní je, že každý člověk na této planetě přirozeně umí pracovat s energiemi, léčit druhé, vidět bytosti, dělat zázraky, vědět všechno. Bohužel lidé podlehli obrovské lži.

Je to lež o sobě samém, kterou vám vtloukli do hlavy, spolu s kodexy a různými hloupostmi o tom, že se okolo nás točí slunce a podobně.

Lidé žijí ve strachu. Strach je vězní, ničí, zabíjí a omezuje. Neskutečným způsobem. – Stejně tak se veliké procento lidí, kteří chtějí vidět bytosti, ve skutečnosti bojí je vidět!

Ano, Slyšíte dobře. – Vědomě chtějí mluvit s vílou, nebo s andělem, ale podvědomě či vědomě se toho bojí. – A to je hlavní důvod, proč se jim to nedaří. – Proč?

Kodex.

,,Co když se mi místo víly, nebo anděla ozve démon a bude říkat nějaké humusy?”

,,Co když něco uslyším a pak mi z toho hrábne?”

,,Co když si to celé budu vymýšlet a ve skutečnosti se nic dít nebude?”

,,Co tomu budou říkat lidi? Budou mě mít za blázna.”

Kdo těmto otázkám podlehne a není schopen je hodit za hlavu, ten se nezbavil svého strachu a vidět bytosti prostě nedokáže.

NEŽ ZAČNETE NĚCO ZKOUŠET, UVĚDOMTE SI, ŽE SCHOPNOSTI VYŽADUJÍ ZODPOVĚDNOST A VELIKOU ODVAHU! POKUD BUDETE UMĚT VIDĚT ANDĚLY, POTOM UVIDÍTE I DUCHY A DÉMONY! – Pokud se jich bojíte, je zbytečné se snažit víly vidět, protože váš strach by vás akorát tahal dolů.. Bývá pravidlem, že lidé co se bojí, na svém strachu stejně ztroskotají. Ale často se stává, že svým strachem přitáhnou temné síly, které je pak začnou ničit. První si uvědomte, co to celé obnáší

Tedy jak začít vidět bytosti?

Bod č. 1. – ZBAVIT SE VEŠKERÉHO STRACHU A PŘEDSUDKŮ!

Další problém bývá v nedostatku sebedůvěry. – Ta taky plyne ze strachu.

,,Co když nejsem dost dobrý na to, vidět víly, nebo anděly?”

Odpověď na tyhle problémy je sporná.

Ano, skutečnou pravdou je, že víly se destruktivním a zlým lidem vyhýbají obrovským obloukem a dokonce i ty hodné lidi často delší dobu zkoumají, než za nimi příjdou. Proto v začátcích je rozhodně vhodnější soustředit se na své andílky. – Strážné anděly má prostě každý. Někdo víc, někdo méně, někdo silnější, někdo slabší… základ ale je u všech stejný, a to, že andělé se lidem nevyhýbají. Nemají důvod. Pokud má anděl nějakého svěřence, bude se ho snažit chránit a hýčkat za každou cenu. A když uvidí, že jeho svěřenec dokonce pootevírá očko začíná mžourat a přemýšlet a snažit se s ním komunikovat, bude mít andílek obrovskou radost.

Tedy dobrá rada je začít první s andělem, nebo s duchovním průvodcem, než s nějakou vílou z divočiny.

Je také pravda, že zlí, destruktivní lidé víly nikdy neuvidí, pokud jejich srdce neroztají. Proč?

Destrukce není konstrukce.

Pokud člověk rezonuje na destrukci, nemůže vidět víly, které jsou konstruktivní.

Pravidlem ale bývá, že destruktivního člověka ani nenapadne se na víly koukat, naopak jde a poseká svůj anglický trávník.

Spíše než to, jestli jste dost dobří, bych řešila, jestli máte dostatečnou čistotu úmyslů? – čisté úmysly jsou velice důležitá věc a je to mocná zbraň. Pokud se snažíte vidět jemnohmotnou bytost s láskou, tím spíše ji uvidíte, než když se ji budete snažit vidět proto, abyste se před někým vytáhli.

Víly odpuzuje nedobrá energie a nedobré úmysly, naopak je přitahuje láska k přírodě.

Bojíte se, že místo víly uvidíte démona? – NA CO MYSLÍŠ, TO PŘITAHUJEŠ! – KDYŽ BUDEŠ MYSLET NA DÉMONA A BUDEŠ SE BÁT, ŽE HO USLYŠÍŠ MÍSTO ANDĚLA, TAK HO SVÝM STRACHEM NAOPAK PŘITÁHNEŠ A SKUTEČNĚ SE TI OZVE.

Problém je sebedůvěra. – Lidé prostě sami sobě nevěří. Systém je naučil, že jsou hloupí, k ničemu, umí jenom to jedno, co dělají denně v práci, nebo ani to neumí, nic neví, jsou vymytí a podobné kecy. – Problém je, ŽE POKUD TOMU UVĚŘÍTE, TAK TAKOVÍ SKUTEČNĚ BUDETE! – NEVĚŘTE DESTRUKTIVNÍM TEORIÍM, VĚŘTE JEN V TO DOBRÉ! – Přestaňte si o sobě myslet, že stojíte za starou belu, že nic nepoznáte, že jste necitliví a podobné hovadiny. – Každý člověk umí všechno, nač si vzpomene. Jediný jeho problém je často jeho mozek, který říká, že to či ono nesvede, protože je to jelito.

Při snaze o komunikaci s vílami je nutná důvěra k sobě. Věřte si.

Bod č. 2 MĚJTE ČISTÉ ÚMYSLY A VEŘTE SAMI SOBĚ!

Mnoho lidí také neustále myslí. – To je znak ,,biorobotismu”. Neschopnost ovládnout sám sebe, své myšlenky.

Je důležité přemýšlet. O věcech, které děláme, o životě, který žijeme. Ale já mluvím o zahlcenosti vaší mysli.

Když se budete pokoušet s bytostmi mluvit, je nutné mít čistou hlavu, abyste neutíkali v duchu jinam, než máte. Cizí myšlenky naruší celý proces.

Pokud budete myslet na kraviny a pak najednou se vám do těch kravin přimotá hlas anděla, způsobili jste si problém. Jaký? – Jak teď chcete v té záplavě vašich myšlenek poznat, jestli ten hlas / obraz / představa / šmouha bylo jen nějaké vaše mešuge, co jste si vymysleli, nebo skutečný anděl?

A anděl si pomyslí: ,,Tak co teda Máňo? Chceš se mnou vážně mluvit? Nebo chceš být se svými myšlenkami sama? Neruším tě?” – noa Máňa, neschopná vypnout svůj mozek prostě svého anděla přes své myšlenky neuslyší, protože životní shon v člověku vyvolá takový chaos, takové neustálé hemžení, že není schopna tohle vše zastavit. Proti síle lidské myšlenky nemá anděl šanci a Máninu zmatenou kebuli prostě nepřekřičí.

Bod č. 3 MĚJTE ČISTOU HLAVU

Další problém je lidská ,,logičnost”. – Neustále se o vás pere vaše intuice a vaše logika. – Bohužel, skoro všichni na této planetě, včetně těch, co se snaží probrat, používá převážně, nebo zcela logiku.

Máňa už umí vypnout mozek, takže svého andílka uslyší. Ale protože Máňa je ,,logická”, začne přemýšlet:

,,Byl to on? Nebyl to on? Vymyslela jsem si to? Nevymyslela?”

V tuto chvíli už je Máňa ztracená, protože to zadupala svojí logikou. Svědčí to o neschopnosti zvládnout a poznat sebe sama. Lidé sebe neznají. Nevědí, jací jsou, co chcou, jaké mají předurčení, co se jich dotýká, co ne, co na ně zabírá, co nezabírá? jak jim ty kolečka v těle fungují a jak nefungují? – Když Máňo neznáš sebe samu a nevíš, jak ti to v hlavě funguje, jak chceš začít s takovým chaosem nějak pracovat?

Nejdříve je důležité poznat sám sebe! – Umět vycítit, co bylo z vaší hlavy a co ne! A kdo neumí používat intuici, kdo používá logiku, ten na tomto bodu potopil svoji lodičku. Protože na logice tento svět nestojí. To si lidé pouze myslí.

A je potom zbytečné chodit za lidmi a ptát se, jak poznám, že anděla skutečně slyším? – Vy jste páni svého světa a sebe sama. Vy musíte poznat, co a jak je. Ostatní lidé vám mohou pouze radit, protože každý je idividualita.

Já vám můžu říct, jaké pocity a jaké projevy doprovází komunikace s andělem či vílou, ale když neveříte sami sobě a tomu co cítíte, jak chcete věřit mě?

Bod č.4 MYSLETE NELOGICKY, ŘIĎTE SE INTUICÍ, VYCIŤUJTE A DŮVĚŘUJTE SI!

A na závěr taková praktická rada:

Jděte to zkoušet někam do přírody, protože příroda zvyšuje vaše vibrace a dává větší šanci něco pocítit, než betonový matrix.

Anděl je s vámi stále, ale v přírodě podpoříte ty správné energie. Pokud chcete vílu, v jejím vlastním prostředí ji tím spíš najdete. A nemá smysl vílu uplácet koláčky, protože víly necítí hmotu, ale energie.

________________________________________________________________

Pokud se snažíte o komunikaci už delší dobu a myslíte, že máte všechny předpoklady, potom děláte stále ,,něco” špatně a bylo by dobré se po tom poohlídnout.

Také si uvědomte, že v tomto systému ne každý potřebuje vílu či anděla vidět a tuto schopnost zde ovlivňují i jiné věci, než pouze vaše vnitřní rozpory, i když ony bývají skoro ve všech případech hlavní příčinou.

Pokud vám nejdou dveře otevřít, zkuste počkat, jestli nenastane za čas vhodnější doba, nebo zkuste jiné dveře.

______________________

DOPLNĚNÍ:

Berte prosím na vědomí, že toto je velice starý článek z roku 2009. V prosinci roku 2016 vydala Alue K. Loskotová knihu Anděl strážný, kde se dozvíte, jak navázat komunikaci se svým andělem strážným a se svým duchovním vedením. Kniha obsahuje mnoho návodů, komplexní vysvětlení témat a příběhy ze skutečného života.

Knihu zakoupíte zde:

Alueshop.webnode.cz – KOUPIT: ANDĚL STRÁŽNÝ

Podrobnosti o knize zde

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek