Jak zvýšit svou energii za pomoci esenciálních olejů

2.12.2022 v Energie 18

Frekvence je měřitelná rychlost toku elektrické energie, která je mezi dvěma body konstantní. Všechno na světě má nějakou frekvenci. Naše fyzické zdraví a duševní pohoda jsou přímo závislé na frekvenci našeho těla a naše tělesná frekvence je ovlivněna frekvencí dalších věcí, se kterými přicházíme do styku. Je mnoho věcí, které naši energii snižují, nebo naopak zvyšují. Dnes se podíváme na to, jak nám mohou esenciální oleje pomoci zlepšit naši energii.Frekvence esenciálních olejů mají změřený rozsah od 46 MHz až po 580 MHz. Zdravé lidské tělo dobře funguje v rozmezí 62-72 MHz. Nemoci začínají od rezonance 58 MHz.
Každý orgán a každá jednotlivá část našeho těla pracuje na své vlastní frekvenci a každý člověk reaguje na různé frekvence individuálně. Například naše srdce rezonuje na jiné frekvenci, než naše kůže nebo kosti. Používáním široké škály esenciálních olejů s různými frekvencemi můžeme pomoci podpořit VŠECHNY systémy našeho těla!

FREKVENCE ZDRAVÝCH LIDSKÝCH ORGÁNŮ
71-90 MHz | Mozek
62-68 MHz | Štítná žláza a příštítná tělíska
65-68 MHz | Brzlík
67-70 MHz | Srdce
58-65 MHz | Plíce
55-60 MHz | Játra
58-65 MHz | Žaludek
60-80 MHz | Slinivka břišní
50-63 MHz | Tlusté střevo

FREKVENCE LIDÍ A VĚCÍ
47-580 MHz | Terapeutické esenciální oleje
62-72 MHz | Zdravé lidské tělo
58 MHz | Lidské tělo s příznaky nachlazení
57 MHz | Lidské tělo s příznaky chřipky
42 MHz | Lidské tělo s příznaky rakoviny
25 MHz | Lidské tělo začínající umírat
20-27 MHz | Čerstvé bylinky
12-22 MHz | Suché byliny
10-15 MHz | Čerstvé produkty
0 MHz | Zpracované nebo konzervované potraviny

Protože se snižující energetickou frekvencí se zvyšuje i naše náchylnost k nemocem, je důležité pochopit faktory, které mohou naši frekvenci ovlivnit.

CO ZVYŠUJE FREKVENCI
Zaměření se na povzbudivé zprávy, konstruktivní způsob myšlení
Modlení se za sebe, za někoho, přání dobrého druhým lidem
Odpočinek
Kvalitní výživa a dostatečný pitný režim
Svěží vzduch
Používání vysokofrekvenčních esenciálních olejů
Přírodní křišťály
(…a mnoho dalšího, seznam není kompletní)

CO SNIŽUJE FREKVENCI
Stres, nebo zaměření se na špatné věci, obavy
Kyselá strava (to znamená že konzumujete hodně cukru a éčka v potravě)
Nedostatek spánku
Nezdravé stravování (odbíjíte se polotovary, sacharidovými rychlovkami, tučnými jídly s minimálním obsahem živin a vitamínů)
Sedavý způsob života
Úzkosti, závist, vztek, jakékoli destruktivní emoce
Údajně sem patří i popíjení kávy.

To jsou jen některé příklady z mnoha. Ve skutečnosti má na naši energii vliv úplně všechno co děláme, cítíme, jíme, čeho se dotkneme. Volby, které každý den činíme, přímo ovlivňují naši frekvenci. Každý z našich tělesných systémů reaguje na jinou frekvenci. Používáním vysoce kvalitních esenciálních olejů s různou frekvencí, a správnými rozhodnutími ohledně našeho životního stylu, můžeme ovlivnit frekvence našeho těla tak, aby bylo lépe připraveno na zvládání všech výzev, stresů a aby mělo silnější imunitní systém.

Královna květin má nejvyšší rezonanci. Není divu, že ji ženy tak milují.

Zde je seznam oblíbených esenciálních olejů a jejich změřené frekvence. Podle typu oleje je můžete dávat do aromalampy, difuzéru, nebo zředěné v nosném oleji aplikovat na pokožku. Mohou se přikápnout do domácí kosmetiky, nakapat na levandulový bylinkový pytlíček před spaním, nebo jsou výborné v podobě přírodních parfémů. Tuto znalost můžete využít i při výběru vykuřovadel, pokud mají přírodní složení a obsahují esenciální oleje (syntetické vůně nemají tyto vlastnosti).

320 MHz růže
181 MHz smil italský neboli Slaměnka (Helichrysum)
147 MHz kadidlo
124 MHz ravensara (Ravensara aromatica)
118 MHz levandule
105 MHz myrha
105 MHz bergamot
105 MHz heřmánek
102 MHz meduňka
98 MHz santalové dřevo
98 MHz jalovec
78 MHz máta peprná
85 MHz andělika
56 MHz galbanum (Ferula galbaniflua)
52 MHz bazalka

„Chcete-li odhalit tajemství vesmíru, přemýšlejte v termínech energie, frekvence a vibrace.“ – Nikola tesla

I když jsme se k nalezení tajemství vesmíru rozhodně nepřiblížili, máme pochopení pro frekvenci a její význam pro nás jako živé organismy. Slovo „frekvence“ vyjadřuje rychlost, s jakou dochází k vibracím. Představte si ladění rádia, kdy různé frekvence (tj. vibrace rádiových vln), vám umožní poslouchat jiný kanál.

Naše chování a dokonce i samotné myšlenkové vzorce mohou frekvenci našeho těla ovlivnit docela dost. Destruktivní myšlenky sníží vaši frekvenci až o 12 MHz. Naopak konstruktivní myšlenky ji mohou zvýšit o 10 MHz. Pro většinu lidí je těžké myslet neustále jen konstruktivně, protože nežijeme v dokonalém světě bez zla a bez problémů.

Jak mohou esenciální oleje zvýšit vaši frekvenci
Esenciální oleje mají obvykle velmi vysoké frekvence, obecně v rozmezí 52 MHz až 320 MHz. Někteří tvrdí, že esenciální oleje mají nejvyšší frekvenci ze všech dostupných organických látek. Jako esenciální olej s nejvyšší frekvencí se obvykle uvádí růžový olej, který rezonuje na 320 MHz, i když některé výzkumy naznačují, že modrý smrk z Idaha může dosahovat až 580 MHz. Pokud si nechcete dělat poznámky o tom, které éterické oleje mají jakou frekvenci, snadno si zapamatujete, že všechny mají vysoké frekvence.

I když se nemůžete zcela ochránit před všemi nízkými frekvencemi, můžete se vědomě rozhodnout, že do svého života podle možností vnesete co nejvíce vysokých frekvencí. Začněte tím, že se rozhodnete myslet konstruktivně (ano, je to životní volba!), a pokud jste tak ještě neučinili, začněte pravidelněji používat esenciální oleje pro provonění domova i těla.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Fialka 2022-12-02 09:59:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

moc krásný článek. děkuji 😍

Ikona diskutujiciho Sněžná vločka 2022-12-02 10:01:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc se mi dnešní článek líbil. Mám éterické oleje opravdu ráda ale nikdy jsem se o ně nezajímala až takto podrobně. Dává to vlastně smysl. Proč se člověk po těch olejích cítí lépe psychicky a má víc energie? – Vysoké mhz jsou zřejmě důvod.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-12-02 13:58:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji za článek 🙂

Ikona diskutujiciho vap 2022-12-02 14:07:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týká těch frekvencí, to jsou radiové a televizní kmitočty a pokud jde skutečně o totožné elektromagnetické pole z těla a olejů, tak jsou těžko měřitelné, protože se tam mohou motat parazitní kmitočty vysílačů.Ale on žádný materiál není mrtvý, všude je nějaký pohyb atomů i v kusu zaprášeného obrazu na půdě.Ještě záleží o jaké energie jde.Hlasivky i reproduktory vydávají mechanické chvění (ucho mění na zvuk), ale nejedná se o elektromagnetickou energii.Jediný elektromagnetismus je kolem vodičů k reproduktoru.Skřípající dveře či bubny… jsou také čisté mechanické chvění.Pak jsou ještě fekvence plasmatického pole a tak dále.

Ikona diskutujiciho Karel 2022-12-02 14:43:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Že na to bude jinej měřák je celkem pochopitelný. Bovisy v potravinách nebo hertz kmitočet u hudby taky neměříš elektroměrem nebo dozimetrem.

Ikona diskutujiciho vap 2022-12-04 12:51:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha, já o bovisech doted nic nevěděl.A proto mě napadá, nemám v lednici kňučící bytosti právě proto, aby snižovaly bovise v potravinách? Jentak pronic za nic tam nebudou, zdá se, že mi to už začíná docházet.A že zrovna v lednici.Vrčení motoru je nosná frekvence s kterou se ty bytosti projevují knučenim či skoro mluvou.Já se dlouho domníval, že to dělá chladivo, ale není to tak.No jistě, to je součást toho duchovního teroru ze všech stran.U mámy, která bydlí jinde a má pár let starou lednici, se to děje také, ale v menší míře.V jiných lednicích, třeba v práci, jsem toto nezaregistroval.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-12-04 13:38:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to typem lednice. Moje stará pouze vrčí. Kamarádčina novější různě kňourá a kvičí. Rozhodně tě nikdo nešikanuje, to už je paranoidní představa.

Ikona diskutujiciho vap 2022-12-04 17:13:53
Ikona diskutujiciho
sipka

V lednici praská stejně jako v jiném nábytku.Silné prasknutí a knourání.To jsou šlehy někdy.
Mám i nahrávku, kterou jsem upravil na šumu a je tam slyšet něco jako „Terezo či terete“.Jednou jsem do lednice viděl zezhora vletět tu zmíněnou černo-stříbrnou třpytku a ozvalo se přitom silné zapraskání.
A jinak tu třpytku jsem také zahlédl na návštěvě, kde byla kočka.Kočka na to koukala také a vztekle klapala zubama.Jako by to chtěla ulovit.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-12-04 19:14:14
Ikona diskutujiciho
sipka

vap:
Jako ve filmu Sám doma, jak ho ty kamna strašily a říkaly „Kevinee, Kevineee“ a Kevin: „Drž hubu“ :)) a sklaply, tak to zkus taky :))

Ikona diskutujiciho vap 2022-12-05 12:45:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám zkušenost, že okřikování či bušení do lednice naprosto, ale naprosto ignorují.Nejvíc aktivní bývají v nočních hodinách.
Můj život skutečně funguje tak, že jsem často (né vždycky) ignorován (lidmi i bytostmi), to je jeden z aspektů sociálního vyloučení.
„Mlč a trp, pokud se budeš bránit, bude zle nebo budeš ignorován“ Tomu se říká fašismus.A černé mágy bych zakázal asi stejně jako nějaká Pohlová by zakázala ty internety.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-12-05 13:24:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to typom chladničky. Kvílenie akoby duší z pekla. Robia to novšie chladničky lacnejších značiek ako Beko. Staré chladničky alebo ,,lepšie“ značky ako Bosch to nerobia/ alebo robia menej často, neviem zatiaľ som to tak neskúmal.

Ikona diskutujiciho Jana 2023-03-06 10:19:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Zazila jsem to kvileni u kamosky. Lednicka to delala jen kdyz byla poloprazdna… Mela hlad. Kdyz byla plna, byla sticha. 🙂

Ikona diskutujiciho Dalimil 2022-12-02 14:43:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek super a poučnej. Příjemný si přečíst něco hezkýho v dnešní době kdy průšvih střídá katastrofu.

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2022-12-02 14:44:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

olejíčky mám moc ráda a čtení mě bavilo ❤

Ikona diskutujiciho petr 2022-12-02 14:45:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hezké 🙂

Ikona diskutujiciho Will 2022-12-02 22:17:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek je fakt super. Tak jsem si zakramařila uvedla do provozu aromalampu. 😀

Ikona diskutujiciho ketty 2022-12-03 13:14:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, krásný článek, já miluju levandulovou esenci. Nevím kam tento příspěvek napsat, tak zatím mám rekordní morčátko 5,5 let. Opravdu ale musím souhlasit s tvým videem o jejich věku dožití, že po 4. roku již více chátrají. Ale díky tvým radám a vylepšování ubikace, společnosti i jídla se mi každé další morčátko dožívá o půl roku více, první mi odešlo ve 4,5 letech. A asi bude záležet i na zděděné genetice.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-12-03 13:28:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám taky srovnání s tím kolik morčata vydržely dřív a dneska. Vypadá to že celý ten druh šel geneticky zdravotně dost do kopru, zřejmě díky nedbalým chovatelům a jejich příbuzenskému křížení. Dneska vydrží o dost míň a jsou mnohem nemocnější než morčata co si pamatuju 20 let zpátky. Tehdy to byly perfektně zdravý zvířata, nevadily jim hobliny ani prach ze sena, v životě neměli nic s očima ani se zadkem, o alergii plísni nebo všenkách nikdo v životě neslyšel… dneska je to samý nádor, zánět, genetický defekt a kožní nemoc. Takže i při nejlepší péči se ti může stát že odejde předčasně – a není to tvá chyba. Podobné problém vidím u psů, taky jsou o dost nemocnější než bývali.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek