Jakou mají andělé teplotu? Občas vidím a cítím zvláštní věci. – Co je to?

30.6.2010 v Poradna 28

(Otázka)

Ahoj Alue

Máš moc pěkné stránky, moc se mi líbí, je tu hodně zajímavých a poučných článků. Máš můj obdiv, že to celé vzládáš a děláš sama a že to vůbec stiháš mezi starostmi všedního života.
Mám hodně otázek, ale nechci tě zbytěčně okrádat o čas, tak jen toto.

andílci :)

Jakou teplotu mají andělé?
Je to něco jako když si rukou před čelní čakrou? Nebo teplejší?
Nebo to teplo je pouze když mi posíllají nějakou energii? A když např. jen tak stojí poblíž jsou nerozeznatelní mým vnímáním?
Vnímám kolem sebe různé intenzity tepla, někdy na jedné straně těla vnímám teplo, jako když sedíš třeba vedle radiátoru, jindy mě úplně pálí ucho… jindy třeba sedím u pc a začne mě hřát levá nebo pravá ruka volně položená na stole nebo spánek, noha. atd.
Jsou to andělé nebo nějaké duše?
Občas vnímám na chvíli chlad nebo zamražení v zádech, člověk se úplně otřepe, to budou nejspíš nějaké entity…

Poslední dobou vidám kolem sebe kolem úplně slabě jakoby babí léto, bílé nitky, když to pozoruju, pomalu se to pohybuje co to je?

Když používám energii, mívám taková rozostřený pohled někdy víc, někdy míň. Nebo když pomocí vizualizace ?posílám planetě světlo? po chvíli mám jako by mžitky před očima, vídám na zdi žluto- fialové skvrny, fleky. To je moje aura?

Co říkáš na transformační Chrám Bohyně ISIS nad Prahou? Má význam se tam napojovat?

Děkuji ti za odpověď, měj se pěkně.

______________________________________________

(Odpověď)

Ahoj,

Děkuji ti za pochvalu stránek

Andělé jako takoví nemají ,,teplotu“. Nelze ji změřit, ani správně odhadovat, protože každý anděl má jiné vlastnosti, jinou povahu a jiný druh vyzařování. A to vše dohromady udává, jak se bude projevovat při kontaktu s člověkem. Když se mě dotýká anděl, cítím mírný tlak, jeho prsty a teplo jen velice mírné. I posílání energie, pokud se projevuje jako teplo, je jemné, éterické. U mě to spíše bývá pocit tlaku a hlazení.
Rozeznávání anděla, či jeho nerozeznávání vždy dáleží na tobě. Na tvých vlastnostech, připravenosti a na tvém vnitřní rozpoložení. Můžeš necítit vůbec nic, můžeš cítit něco krásného neidentifikovatelného, ale také můžeš vidět před sebou anděla v kompletní podobě. – Vždy to záleží jen na tobě a na nikom jiném.
Tvé teplotní výkyvy budou spíše energie. – Doteky andělů se soustřeďují na hlavu, tváře, obličej, někdy ruce. Na nohy andělé téměř nikdy nesahají, pokud tam nevidí energetický problém, který chtějí spravit. Ve tvém případě cítíš energie, které okolo tebe plynou. Můžou být různých zdrojů. Vyzařování počítače, geopatogenní zony, květiny, kameny, polodrahokamy, orgonity, dokonce i obyčejné knihy. Vše vyzařuje svůj druh energie.
Ten chlad, který vede k zatřepání znám. Cítím takový tlak, projeve mi na zádech husí kůže a bránit se můžu jak chci, otřepu se jako pes fyzickým tělem. – To je vyrovnávání energií. – Vybití nepotřebného, nastolení rovnováhy. Je to v pořádku.

Bílé nitky mohou být tvé osobní ochranné energie. – Důležité je rozpoznat, jestli se pohybují v závislosti na tvém zraku, či nikoliv. Pokud se pohybují svým směrem bez ohledu jak a kam se na ně díváš, vidíš energie. Pokud se pohybují přesně podle tvého zraku, vidíš kazy a fleky na své čočce.

Rozostření očí, či vidění barevných fleků je normální projev lidské bytosti na kontakt a práci s energiemi. Každý vnímá a raguje jinak. Spíše než aura to jsou různé energie, které se u tebe vyskytují.

Ohledně Prahy, asi tě zklamu. Praha je odpradávna sídlo temnných sil. Vždy v určitou dobu se do ní sjíždějí temní mágové z celého světa. Praha vyzařuje velikou destrukci a už to potvrdilo mnoho lidí, kteří v ní měli tu ,,čest“ žít. To co se v ní momentálně děje také mluví za své. Myslím tím drzé krádeže za bílého dne a neschopná policie, která nechá zloděje klidně odejít a tobě řekne, že se kvůli takové hlouposti nenechá zastřelit, že je to tam na denním pořádku. – Žádný chrám se nad Prahou nenachází, najdeš nad ní maximálně obrovskou destrukci. Rozhodně ti nedoporučuji se na ni nijak napojovat, můžeš na sebe natáhnout hodně špatných věcí, ba naopak se od Prahy drž dál.

Hodně štěstí
Alue

už jde :)

Další Andělé – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho stenly911 2010-06-30 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týká Prahy, tak jsi tady už několikrát ji zmiňovala jako místo negativních sil, ale co brno ? Také je to místo negativních sil nebo ne ? Můžeš to aluško trochu okomentovat ?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-06-30 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Brno je v pořádku. Praha slouží jako temné centrum, je potřeba jen jedno, ne tisíce. Ne každé velké město je špatné.

Ikona diskutujiciho Janette 2010-06-30 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, tiež ma to veľmi prekvapilo a zarazilo s to Prahou. Na www.cestyksobe.cz je uvedený článok – http://www.cestyksobe.cz/clanky/aktualni-deni/novy-chram-bohyne-vystaven-nad-prahou.html, kde sa píše o tom transformačnom chráme nad Prahou. Alžbetu Šorfovú pokladám za dôveryhodného človeka,necítim z nej žiaden klam, no teraz naozaj neviem, čo si mám myslieť. Ako to vlastne je??? Ako budem vedieť, či to, čo cítim,je pre mňa správne?

Ikona diskutujiciho h 2010-06-30 17:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,no kdyz jsme u tech mest.Co rikas na Ostravu a Nürnberg v Nemecku?Je tam neco negativniho.Dikes h.

Ikona diskutujiciho barchettka 2010-06-30 17:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to se fakt mám, že tu žiju :/

Ikona diskutujiciho Veronika 2010-06-30 21:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu se prosím zeptat i na Ostravu?

Ikona diskutujiciho Smejko 2010-06-30 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: popravde – a to je samozrejme moj cisto osobny nazor – Brno mi uz az tak v poriadku nepride… este predtym, nez tam padla stena hradu som zahliadol zrejme jednu moznu buducnost miest okolo hradu – a nebol to zrovna pekny pohlad… ale mozno je to len o centre, pri priehrade je to tam uzasne 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-01 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Toje lež jako věž, Šorfová je podvodník, dokonce o ní máme velmi zajímavý článek od čtenáře, přečti si ho: http://karolinaloskotova.blog.cz/1002/ceska-verze-merkaby-temer-dokonaly-podvod-doporucuji

Ikona diskutujiciho Ivana 2010-07-01 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Osobně znám člověka, který se věnuje hodně energetickým místům Prahy, chystám se s ním i na procházky Prahou, a z jeho zkušeností si myslím, že se nedá říct jen tak jednostranně, že Praha je městem démonických sil. Samozřejmě že každý má jiné zkušenosti, ale říkat je to tak a ne jinak podle mě není dobré.

Ikona diskutujiciho dzejna 2010-07-01 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Láďa 2010-07-01 12:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: To je pro Alue typické: vypustí nějakou těžko stravitelnou "informaci" a dál k tomu nic neřekne, natož aby své tvrzení něčím podepřela (to, že Šofrová je podvodnice, ani to, že se v Praze krade, nic nedokazuje). Její vidění je hodně černobílé a zjednodušené. Skutečnost rozhodně černobílá není. Připisuji to jejímu mládí a doufám, že z toho vyroste :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-01 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Nevyrostu, protože jsem se sebou velmi spokojená. Přečti si příspěvek číslo 10, já nic potvrzovat nemusím, lidé si mají důkazy hledat sami.

Ikona diskutujiciho Janette 2010-07-01 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za vysvetlenie. No vôbec nechápem, o čo Šorfovej ide a k čomu je ten chrám nad Prahou? Vycicať z ľudí energiu?

Ikona diskutujiciho Láďa 2010-07-01 14:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Většina z nás je tady (myslím na Zemi) proto, aby se vyvíjela a "rostla". Učila se na vlastních chybách. Ty jsi kdo? Ty se pokládáš za naprosto dokonalou bytost, která nepotřebuje "růst" a vyvíjet se? Docela by mě zajímala tvá odpověď.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-01 14:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Ano. Problém je, že Šorfová si to neuvědomuje a ve svoji prospěšnost věří. A když tomu věří ona, umí i přesvědčit jiné lidi. V esoterice je mnoho způsobů, jak se při snaze jít za dobrým napojit na destrukce. A to jsou právě zasvěcení, diamantová voda, chrám nad prahou jako bezvadná brána jak se napojit na temné entity. Korunu Šorfová nasadila tím, že nedávno nabízela, že pošlete sms a ona vám na zahradě otevře energetický kanál na léčení. – Nezapomněla dopsat, že ten kanál nesmí být u stromu, spálil by ho. – Strom vypaluje pouze plusový (smrtonosný) náboj. Tím pádem se prozradila. Ten kanál tě akorát ničí. A taková hrubá neznalost přírodních zákonitostí je do nebe volající. Když to spálí strom coby živou bytost, co to asi dělá s člověkem není těžké domyslet. Pokud víte, na jakém náboji lidská bytost funguje a to jsem popsala také ve výkladu zákonů Vesmíru, pokud jsi je četla, víš, o čem je řeč. O tom že Šorfové vládnou temné síly jsem bytostně přesvědčená, dokonce jsem ji osobně potkala.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-01 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Kdo pochybuje sám o sobě, nemá pevnou půdu pod nohama a to je hodně špatné. Víra v sebe sama a to co člověk zná je absolutní základ a to nejdůležitější. Pokud si neumíš věci umět odvodit a pokud v sebe nevěříš, nemáš mi co vyčítat, protože já tento problém nemám a díky němu tady jsem a dělám to co dělám.

Ikona diskutujiciho ok 2010-07-01 15:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Chrám Bohyně ISIS nad Prahou" -když jsem četl tenhle článek prvně, měl jsem dost. Je to totální střevní výplach mozku. Od lidí co takový materiály šíří utíkat pryč! Teprve potom jsem se dozvídal co je AŠ zhruba zač. Je celkem jasné s čím rezonuje a je někdy vtipný  pozorovat KDO VŠECHNO rezonuje s ní 🙂 Podobných lidí je plno, tak bacha. Moje oblíbená hláška: "zůstat ve střehu…"

Ikona diskutujiciho Ivana 2010-07-01 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, každý si má utvářet názor sám podle vlastních zkušeností, ale teď jsi Alue protiřečíš, když musíš hned druhý odsoudit, že oni si nevěří, kdežto ty ano, pak jsi i ty na straně těch, který lidem "radí" stylem tak to je a basta..ale taky jsem byla rebelka, tak ti vlastně fandim :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-01 18:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Já si neprotiřečím. Co můžu, to vysvětlím. Co nemůžu, to ať si lidé potvrdí sami. A v nedůvěře jsem mluvila k ,,Láďovi", nevím, proč to bereš obecně na všechny lidi, vždyť je to hloupost. Ráda poradím, ale práci za druhé nedělám. A komu se to líbí, ať se jde zasvětit.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-01 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Ale stejně to nechápu… ty bys četla stránky někoho kdo nevěří sám sobě a není si jistý v tom, co píše? – Fakt? Já teda ani náhodou.

Ikona diskutujiciho Ivana 2010-07-01 18:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tady nejde o to, co cítíš..samozřejmě věřit sám sobě je základ a já sama jsem s tim dlouho obdivovala, takže máš můj obdiv, s jakou zodpovědností tyhle stránky děláš a máš právo dávat svoje ověřený názory..já ale mluvim o principu, o podání..ale nechci nějak to rozebírat, ptže vim, že většinou tyhle diskuze nic nevřeší, když se jeden baví o voze a druhý o koze..jen se někdy musim pousmát, jak některý věci zavrhneš..všimla jsem si toho už předtim, ale ptže v duchovnu nemám tolik vlastnícch zážitků, nemůžu ti odporovat, ale o Praze vim trochu taky to "svý", tak jsem se musela ozvat :-)

Ikona diskutujiciho Mitsu 2010-07-02 07:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já to cítím tak, že v Praze se odjakživa střetávaly ty dobré i špatné síly a je to tam energeticky dost vyhrocené, ale podle mě se nedá říct, že by tam sídlili jen černí mágové, na takových místech se vždy objeví i ti dobří.

Ikona diskutujiciho Janette 2010-07-02 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue – tiež si myslím,tak ako tvrdíš, že najlepšie je riadiť sa vesmírnymi zákonmi a vlastnou rezonanciou, ako to bolo tu už raz uvedené. Ďakujem.

Ikona diskutujiciho Mato 2010-07-04 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak nahodou som narazil na tieto stranky… su celkom zaujimave:)

Ikona diskutujiciho stenly911 2010-07-05 15:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Michiyo 2010-07-30 13:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím . Potřebovala bych poradit . Jdu do Prahy na školu a chtěla bych to tam nějak zvládat nebo aspoň ty 4 roky nějak přežít . Z Prahy nemam moc dobrý pocit a jak říkáš …tak Praha je temná. CO mam dělat abych se ubránila temným silám ?

Ikona diskutujiciho Michal 2010-08-25 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Michiyo.

Ikona diskutujiciho singy 2010-12-09 19:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jsem tu poprvé,a potřebuji něco velmi zvláštního poradit,co my nikdo nevěří-když jsem měla 5let,tak jsem měla na zemi rozloženou knížku,a začala se my sama listovat.od té doby se my to stává každý měsíc.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek