Jasmuheen pořádá 2.-3.6.2012 dvoudenní seminář v Praze

6.4.2012 v Aluška.org 20

Jasmuheen

Esence – Jednota a dary esence Já jsem

dvoudenní seminář 2.-3.6.2012 Praha – Břevnovský klášter


Mezinárodně uznávaná autorka a vedoucí badatelka pranické výživy, umělkyně, hudebnice a přednášející o žití a životě z prány – Jasmuheen – přijíždí do Prahy.


Poté, co se naučila žít z vesmírné energie, strávila tato úžasná Australanka poslední dvě desetiletí sdílením svých vědomostí s bezpočtem ostatních, stejně naladěných lidí. Její přednášky a semináře jsou inspirací pro mnohé, mimo jiné, i pro známého francouzského breathariána Henriho Monforta.


Do Prahy zavítá Jasmuheen v rámci celosvětového turné na téma Esence – vědomí Jednoty a dary esence Já jsem.


Jasmuheen o esenci Já jsem:
“Jednou z nejkrásnějších cest plných vnitřního naplnění, na kterou se duše zakotvená ve sféře duality může vydat, je uvědomění si vlastní esence Já jsem, obnovení spojení s ní a dokonalá jednota s tím, co někteří nazývají Monáda a co jsem já dříve nazývala Božství v nás.Všeobecně o akcích s Jasmuheen – Jasmuheeniny přednášky a semináře jsou skvělou příležitostí pro setkání se stejně naladěnými lidmi z celého světa. Jasmuheen se vždy naladí na božskou esenci skupiny a sdílí s ní dobře ověřená a většinou channelingem získaná data. Díky naladění vždy se skupinou sdílí právě to, co je potřeba pro každé setkání a umožní tak každému účastníkovi dosáhnout hlubokých meditativních stavů, v nichž se může spojit se svou božskou esencí a Její plynoucí hlubokou láskou a moudrostí. Každé setkání je stejně jedinečné, jako každý z nás, nicméně toto je všeobecné zaměření veškeré Jasmuheeniny práce:


1. Sebeovládnutí a sebekontrola.

2. Práce s tokem čiré Vesmírné plasmy pro manifestaci.

3. Svoboda, kterou přináší vědomí Jednoty.

4. Manifestace Božství, s nímž jsme všichni sladěni.

5. Život z prány – zvýšení osobního toku čchi tak, že se staneme v tomto světě spíše dárci než příjemci,

6. a snížení naší závislosti na materiálních zdrojích tohoto světa tím, že se více spolehneme na božský zdroj uvnitř nás.

7. Plnění pragmatických programů Ambasády míru (The Embassy of Peace) a v nich obsažených 12 cest míru, plu

8. Jasmuheen pracuje s božstvím skupiny – provádí inspirujícími meditacemi, poskytuje nástroje a techniky pro získání dokolané osobní jasnosti, moudrosti a osobního vhledu k dosažení výše zmiňovaného a ještě více.

9. V průběhu roku 2012 se bude Jasmuheen také zaměřovat na vědění o vyšším světelném a zvukovém kódování velmi jemných vibrací.


Kdy: 2. a 3. června 2012, vždy cca od 10 do cca 18 hod

Kde: Břevnovský klášter, Praha

Cena: 4444,- Kč (při závazném přihlášení do 24.4. 3888,- Kč)


Jak se přihlásit: emailem na [email protected], zaplacením zálohy 50% (buď na účet, nebo osobně dle domluvy).


Rozhodování, zda se zůčastnit: Všem, kteří zvažují, zda se semináře s Jasmuheen zůčastnit, radíme, aby se ponořili do meditace a zkusili, jestli to cítí jako správné. Pokud ano, požádejte inteligentní Vesmírné pole a Božství ve Vás samotných, aby Vám byla uvolněna cesta – abyste se mohli setkání zůčastnit s radostí a lehkostí. Požádejte, aby k Vám přišly dostatečné finance, nebo abyste sehnali hlídání, nebo o cokoli jiného. Pokud máte být součástí těchto úchvatných setkání s nádhernými a stejně naladěnými lidmi, cesta se před Vámi sama otevře.


Možnost ubytování: v hotelu Adalbert přímo v areálu Břevnovského kláštera, na vysokoškolských kolejích Na Větrníku nedaleko (pokud máte zájem zprostředkovat ubytování, napište to, prosím, do přihlašovacího emailu).


Pro další informace navštivte stránky www.jelef.wbs.cz nebo zkontaktujte slečnu Violku

(email: [email protected], tel.: 773-672-819)


Srdečně Vás zve JELEF

Kam dál:

– Otevřít rubriku ,,Oznámení” – ZDE

– Další obrázky víl – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

– Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

– Navštivte CHAT

Komentáře

Ikona diskutujiciho Naero 2012-04-06 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U takovýchto akcí mě vždy odradí ta cena. Mnoho lidí kvůli ní nemá možnost získat toto obohacení. Zdá se mi, že se možná živý vesmírnou energií, ale na penězích a určité životní úrovni je závislá pořád. Pokud to co dělá skutečné vnímá, jako své žívotní poslání, tak by jí nikdy tolik na penězích nezáleželo. Pokud člověk koná správnou a důležitou věc, tak Vesmír vždy sešle prostředky, které potřebuje.

Ikona diskutujiciho Kač. 2012-04-06 20:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

První komentář, páni! :D

Ikona diskutujiciho Alue 2012-04-07 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Nojo a letenku do česka jí zaplatí Svatej dindindon, nebo snad ty? 🙂

Ikona diskutujiciho Naero 2012-04-07 13:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejpíš je to tím, že má jednotnou cenu pro všechny země a bohužel si asi neuvědomuje rozdíl mezi průměrným platem u nás a v Německu.

Ikona diskutujiciho JELEF 2012-04-07 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako organizátor této akce si dovolím reagovat na tento příspěvek,byl bych potěšen kdyby jste ho bral či brala zcela racionálně.I my musíme takto uvažovat a věřte,že je to pro nás někdy dost těžké(já osobně také rád létám ve výšinách,a věřte,že dost často).Tak tedy ve zkratce-letenky,ubytování,občerstvení(nejen pro Jasmuheen ale také pro seminárníky),pronájem přednáškových

Ikona diskutujiciho Lily 2012-04-08 14:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jasmuheen je podvodníčka, videla som video na youtube ako ju sledovala televízia v nemocnici mala dokázať že nič neje, tak ako hovorí a skoro zomrela po týždni a strašne schudla a tak… len teraz ho neviem na rýchlo nájsť

Ikona diskutujiciho Lily 2012-04-08 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

teraz prikladám spomínané video, je v angličtine. Najprv je tam opisované breathariánstvo a aj to ako ona ževraj žije a potom je záznam z jej sledovaného pobytu, kde by nemala nič jesť ani nepiť (ako to praktikujú breathariáni)  začína od 6:30 (približne)

Ikona diskutujiciho Pavel 2012-04-08 22:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to Naero: …a nebo si stačí zpracovat vlastní hojnost a peníze a potom neřešit kolik jaký kurz nebo přednáška stojí. Pravděpodobně jde nějaké to procento pořadatelům v ČR (minimálně na pronájem prostor) a mezi námi základní cena je kolem 150E což kdekoli ve světě je prakticky nic za tak kvalitního lektora ať už v jakémkoli oboru. A na druhou stranu cena taky odradí "věčně nespokojené hledající" navštěvující všechny kurzy jenom trochu smrdící duchovnem od lidí, kteří mají skutečný zájem.

Ikona diskutujiciho Pavel 2012-04-08 22:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

P.S.: Pokud Naero píše, že Vesmír vždy sešle prostředky, tak pokud je to pro něj vhodné, určitě je pošle i mu. Jasmuheen už se je naučila od Vesmíru přijímat díky práci, kterou dělá a za kterou je Vesmírem placena…věnovala svůj čas a energii k šíření svého odkazu, tak je správné být za to i adekvátně placena.

Ikona diskutujiciho Petr 2012-04-09 08:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pavle, ty jsi naivní, copak nevíš, že Jasmuheen je podvodnice? Podívej se na video v předchozím příspěvku před tvým. Ty jsi ochotný dát okolo 4 tisíce korun podvodnici za nějakou její přednášku? To snad není pravda…

Ikona diskutujiciho Alue 2012-04-09 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: A není to fake?

Ikona diskutujiciho Violka JELEF 2012-04-09 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A já si zase dovolím reagovat na prohlášení o podvodu.

Ikona diskutujiciho Iv 2012-04-09 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Pavel 2012-04-09 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím s Violkou. Viděl jsem veškerá videa a pročetl veškeré články, které k tématu breathariánství na netu jsou. Takže ano Petře, naivní jsem a rád.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-04-09 16:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Jasmuheen sa pokúsila dokázať svoju

Ikona diskutujiciho Lily 2012-04-10 00:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Vetu: Kdyby na jejím poselství nebylo nic, nejezdila by po celém světe více než deset let.

Ikona diskutujiciho Lily 2012-04-10 00:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A neviem prečo stále spomínate nemocničné prostredie, buď ste si neprečítali môj príspevok celý, alebo ste si ani minútu toho videa nepozreli… neposudzujte niečo čo ste ani nevideli a ani trochu ste si o tom nezistili.

Ikona diskutujiciho Cucko 2012-05-07 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

This is a clip from the Documentary, 60 minutes where Jasmuheen, real name Ellen Greve was tested to see if she was a real Breatharian i.e. someone who can live without food & drink.

Ikona diskutujiciho Azuro 2012-05-07 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Jasmuheeen potrebuje OBCERSTVENI????

Ikona diskutujiciho josef 2012-06-01 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

po ovoci poznate je.ano, ovoce je krasne, stavnate, vyborne chutna…strom – kosaty nadherny na pohled ale koren je jedovaty…dalsi utok zleho skrze new age

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek