Je barva aury nějak rozhodující? Jak se dá zjistit?

6.10.2012 v Poradna 7

Dotaz:

Milá Alue,
chtěly bychom tě požádat o tvůj názor a pohled na věc.
Nedavno jsme se (já a moje kamarádka) od jedné známé, která má „dar“ vidět auru, dozvěděly údajné barvy našich aur. Mě řekla, že mám fialovou-žlutou, a kamarádka prý fialovo-zelenou. A navíc tam prý obě máme i růžovou. Když jsme jí žádaly o výklad toho, co ony barvy značí, odmítala nám to sdělit s tím, že je to všude lehce dohledatelné. A pouze nám řekla, že ta růžová je znak toho, že už se transformujeme.
Vím, že toto je zrovna věc, kterou si člověk může snadno vymyslet, a tahat ostatní za nos (čemuž moc věřit nechci), ale stejně by mě zajímalo, jestli se dá nějak jinak zjistit, zda-li aury, které u nás viděla, viděla opravdu, a nebo si z nás pouze střílela.
Dá se to potvrdit jinak, než jiným člověkem, který ovládá to, co ona?
Děkuju, Veronika


Odpověď:

Ahoj,
Můžete zkusit aury vidět samy, jinak výklad barev skutečně existuje. Je jich více, liší se většinou v podrobnostech:

– Barvy aury Ta samá rubrika také obsahuje techniky, jak se to učí: ,,Aura / Čakry“ Na internetu jsou dostupné v různých verzích.

Ale každopádně to nejdůležitější co bych k tomu řekla, je to, že aura se mění každý den podle toho, jak je na tom člověk psychicky, zdravotně, kolik má zrovna energie, jakou má náladu a v jaké životní situaci se aktuálně nachází.
Tak se stává, že například já mám úplně běžně spektrum růžové jako rtěnka, modré, indigové, nebo úplně žluté. A je mi vážně jedno, jakou mám zrovna barvu, protože vím, že stačí pár hodin a bude to zase jinak.

Z toho důvodu, pokud vyloučíme možnost, že vás slečna tahala za nosíky, vám odmítla udělat výklad: Protože to s největší pravděpodobností neumí, protože by měla vědět, že barva aury se mění každou chvilku.
Pokud například já na základě nějaké barvy, bez toho abych s tím člověkem mluvila, poznám že je naštvaný nebo že je nemocný, je to dobré pro mě, ale vykládat to tomu člověku je úplně na nic, protože on to přece ví.

Z toho důvodu, pokud neovládáme vidění aury natolik, abysme v ní viděli podrobnosti, nemoci a různé žmolky, jsou pro nás její barvy pouhá zajímavost. Zpestření, možnost cvičení jak vidět a vnímat energie, které se dá zužitkovat k jiným věcem, každopádne samo o sobě to nemá praktické využití.
Můžete si s tím hrát, zažít dobrodružné odpoledne což je fajn, člověk se i něco přiučí, ale dokud zůstáváme jen u barev, může nám být opravdu jedno, jakou auru máme.

Hodně štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Další obrázky víl – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míša 2012-10-06 03:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, to jednání slečny je nějaké podivné, ale kdo ví.

Ikona diskutujiciho Byllinkář 2012-10-06 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je pravda, že se aura mění, ale každý má základovou barvu, která zůstává. Existuje jedna knížka Jaká je barva vaší aury od Barbary Bowers. To je paní, která vidí auru – jak říká Alue – v souvislostech a sestavila 90 otázek, podle kterých vám potom vyjdou 2 nejčastější barvy ve vaší auře. Mám to ověřené, výsledky testu fungují, i když jsem tomu moc nevěřil. K barvám je tam i interpretace, takže by asi stálo za to si to zkusit ;). Jinak souhlasím s Aluškou, že auru není třeba brát tak vážně. Ukazuje nejvíc aktuální stav či dispozice, ale to neznamená, že se tím musíte řídit.

Ikona diskutujiciho Arriane 2012-10-06 12:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mě tuhle kamarádka řekla, že někde četla, že ty obrysy kolem předmětů apod. není aura ale "jen" energetický obtisk. Tak přemýšlím do jaké míry má pravdu.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-10-06 14:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Auru já nevidím. A asi ji taky vdět nepotřebuju.  Ale opravdu by bylo zajímavé jí vidět.

Ikona diskutujiciho Jan 2012-10-06 16:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spíš koukám na tvar aury. To by jeden nevěřil co tu mezi námi chodí.

Ikona diskutujiciho Václav 2012-10-06 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidět aury, nebo něco jiného je pouze roztáhnout mysl-světlo, do mimosmyslové úrovně, tedy do minulosti, nebo budoucnosti, klid mysli to ale nedává, protože klid mysli je přítomnost-žádné mimosmyslové vnímání mysli, kde se v tomto stavu setkává čas a prostor v jednom bodě. Pak je vědomí schopno jít za časoprostor-nad mysl do čtvrtého stavu vědomí, tzn nad minulost, přítomnost i budoucnost. Pak už to nejsou mimosmyslové vjemy, ale ustanovený a probuzený další smysl k poznání.Vidět něco ještě neznamená tím být-projevovat-odrážet určitou kvalitu.

Ikona diskutujiciho tyna 2012-10-08 18:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a je nejaky zpusob jak vydet zakladní barvu?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek