Je Ezo TV kampaň na zdiskreditování esoterické sféry?

13.2.2012 v Spiritualita 41

Je Ezo TV kampaň na zdiskreditování esoterické sféry?

Jako první věc k tématu musím podotknout, že nevlastním televizi.

Považuji totiž tuto obrazovku s barevnými fleky za žrouta času, absolutní debilizátor a zabíječ tvořivé mysli, kulomet s podprahovými daty a zdroj volovin, které vědět nepotřebuji.

Všechno co mě zajímá najde strejda google, všechno co potřebuji vědět, si najdu sama.

Přesto ani mě neunikl jistý fenomén zvaný ,,Ezo TV”, jehož záznamy pronikly v hojné míře na internet a nad kterými zůstává rozum stát.

Upřímně, ruku na srdce. Může někdo brát Vlastíka Plamínka, paní Pastelku, nebo třeba prsatou cikánskou vykladačku karet Jolandu vážně? – Tady nejde o žádné seriozní znalce, tady jde pouze o zesměšňovací kampaň a tahání peněz z blbů a naivních lidí.


Ocitujme si jen ve stručnosti zajímavý text o ezo TV, který mi dorazil jednoho krásného dne do e-mailu a nad kterým nikdo z nás nemůže říct, že není pravdivý:

EZO TV
Moji poviností je informovat lidi, protože co se děje už nemá žadných hranic.
V televizi běží program Volejte věštce a tak podobně, osobně věřím, že jsou tam někteří velmi dobří věštci.
Pokud tam zavoláte, tak počítejte, že neplatíte za službu, ale za připojení! Jsou i případy, že jste na lince i 50 minut a vůbec vás nepřepojí do TV!
Je to okrádaní lidí v přímém přenosu a tak provoláte i několik tisíc a nejhorší je, že říkají ,,čekáme na dalšího volajícího” a nepřepojí vás!
V konečném důsledku můžete zaplatit za službu, kterou vlastně nedostanete a co ještě ty loupežníci na obrazovce neuvádějí, že je volání od 18 let, takže okradají i vaše nezletilé !!!
,,Miláčku ono ti není 18 let, tak máš smůlu” a okradou i děti, chtěl bych vidět účet za jedno vysilání.
Třeba taková stařenka, může přijít i o 50% důchodu !!!
Píšu zde, protože se to stalo v mém blízkém okolí, tady nejde o lidi, ale o peníze.
Tady je odkaz na zkušenosti : http://www.emimino.cz/diskuse/ezo-tv-77911/

Nevěříte? Popsaný zážitek je zde:

Shrňme si obecná důležitá data:

Skutečně dobrý léčitel / kartářka / věštec / vědma / zkrátka jakýkoliv esotericky zaměřený člověk, který skutečně rozumí svému oboru, vůbec nepotřebuje lézt do televize a tahat z lidí peníze v podvodném kšeftu, protože takový člověk musí lidi od branky odhánět smetákem.

Když totiž pár lidí zjistí, že skutečně víte a skutečně rozumíte, velice rychle se to rozkřikne a najednou je jich tolik, že nestíháte a musíte lidi odmítat.

Takový člověk je zákonitě i moudrý a nepotřebuje si dělat ostudu v televizi, protože za ním přijdou lidé sami.

Tito lidé, které v televizi vidíte, evidentně nemají zajištěné vlastní klienty a proto jdou do tohoto podvodného kšeftu. Pokud se o nich nic dobrého nerozkřiklo a pokud potřebují být v televizi, aby si tím něco vydělali, aby udělali ,,díru do světa a byli slavní”, aby si pohonili egouše, svědčí to o jejich nekvalitě.

Nemůžeme doufat nebo věřit tomu, že praktikující nevědí, jaká je tato služba lichva. A pokud se toho někdo dobrovolně účastní, potom je nečestný. Chcete po nečestném člověku, který sám neumí přitáhnout zájemce a leze se svými čáry máry do televize, aby vám v něčem radil?

Já znám mnoho velice šikovných lidí a ti skutečně odhání potencionální klienty smetákem. Já sama mám denně nabitý program a neustálé nabídky k setkání… nepotřebuji kvůli tomu čučet v televizi.

My nejsme zoufalci, jak nás tato televize prezentuje. To, co je na Barrandovu, nemá s kvalitními esoterickými vědami nic společného. To je prostý odpad a lichva, která nám všem, kteří něco umíme, dělá ostudu.

Nabulíkovat lidem co se jim líbí, co sedne každému a opakovat pořád dokola tu samou větu umí každý blbec.

Vlastík Plamínek

To co v televizi předvádí, jsou vystoupení jakéhosi zhuleného šílence. Dodnes nechápu na co vlastně v televizi je a komu tím svým blekotáním a bubnováním pomáhá. Tohle není seriozní esoterika, tohle je hrozná ostuda. Posuďte sami:

Proč??? – P -R -O -Č ??? – Ptám se jenom PROČ!?


Cikánka Jolanda

Veříte tomu, že do televize pustí někoho s takto omezenou slovní zásobou? V televizi je kouzlo osobnosti a řečnický um takový základ, tady není ani jedno ani to druhé…. vlastně tu není nic. Tohle je prosté barbarství v přímém přenosu, které žádný další komentář nepotřebuje:

Co je tohle za hystericko-fanatický blekotavý výstup? To někdo chce poslouchat?

Volejte věstce

Člověk, který se zajímá o duchovno a přitom nepozná, že je kříž smrtonosný a že ubírá energii, u mě ztrácí respekt automaticky. Madam si ho pro jistotu nahodila přes celý hrudník, aby bylo vidět, jak je inteligentní:Stanley Bradley, aneb Borec nakonec

Jediný schopný člověk, který má něco v hlavě a který taky něco umí, byl z televize vyhozen za to, jak vtipně si poradil s jedním otravou. Idioty si Barrandov nechal, ale Stanley patří mezi ty lidi, co se se svými schopnostmi lehko chytí jinde a za ním lidé přijdou sami, takže mu to na popularite akorát přidalo. A nakonec mu jen můžu pogratulovat, že už v tomto lichvářském podniku nejede. To jsou (pod)vody pro blbce a ne pro něj…

Shrnutí:

Mám důvody domnívat se, že jde o cílenou propagandu. Každý trošku rozumný člověk po sledování toho, co tito lidé předvádí, usoudí (a zcela správně), že jde o normální podvod a lidi, co jenom blekotají do kamery a dohromady je z toho ,,hafo goldů”, žádný výsledek. Proč by potom lidé, které zajímá esoterika měli vypadat normálně, když nám tihleti dělají pravidelně ostudu před celým národem?

Cpát se do tohoto oboru bylo z hlediska ekonomiky pro televizi velice výhodné, protože blbců je vždy všude dost a čím větší ptákovina, tím má u blbců větší úspěch. – Chcete být blbci? Zavolejte si do ezo TV a zeptejte se Jolandy na svou budoucnost.

Kam dál:

Otevřít rubriku: ,,Pojmy” – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho DemonicAngel 2012-02-13 06:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto opravdu není možné… :D To opravdu není esoterika ale cirkus… :D

Ikona diskutujiciho Babe 2012-02-13 06:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jolanda má náhodou stejný karty od piatniku jako já. Vidím, že o hodně přicházím. Já si myslim, že tam nabíraj lidi, podle toho, jak podivně dokážou vypadat, a jestli si zapamatujou číslo 906 70 11 11.

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-02-13 06:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ach Jolanda. Naše cigánka která je bílá a dokazuje to tím, že má v ruce cigánské karty :D

Ikona diskutujiciho Babe 2012-02-13 06:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jolanda tam kecá něco o vztazích, chápu, že někdo něco dělá, ale že by se tohle dalo přečíst z karty Návštěva a Myšlenka Cesta a Vdova! Jolanda je prvotřídní věštec.

Ikona diskutujiciho cajovnaprozeny 2012-02-13 08:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale no tááák…

Ikona diskutujiciho Lana 2012-02-13 08:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna nedávno jsem to chytla v televizi.Zírala jsem na to,jak je možný,že na takový kecy někdo naletět.To bylo – zapíšu si vaše jméno,budu vám posílat energii celý týden…Nebo ty automatický kresby tam :-D.A to věštění budoucnosti,to vyjmenuje zkrátka všechny problémy,které dnes trápí běžného člověka.

Ikona diskutujiciho Nasgol 2012-02-13 08:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To snad není ani potřeba rozebírat…

Ikona diskutujiciho Katrin 2012-02-13 09:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo když jsem poprvý viděla Vlastimila Plamínka, tak mě tohle bylo hned jasný :D Ale nejhorší na tom je, že někteří lidi se na tohle kouknou a pak si myslí, že každý kdo se o něco takového zajímá je jako tihle blbci v televizi a že to jsou všichni šarlatáni. No holt když je někdo natolik blbý, že mu nedojde že tohle by bylo i jako recese silný kafe:)), těžko mu to vysvětlovat..

Ikona diskutujiciho Barborka 2012-02-13 09:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

souhlasím s tímto článkem, zvedá se mi z noch žaludek. pokud jsou na internetu nevadí, člověku se nepodbízejí a vím, že tam jsou lidé zkušení co nepotřebují reklamu, ale EZO má jen důchodkyně na penzi co si přivydělávají, nebo zkrachovalci. Každý ví že s kyvadlem se nehýbe neustále, kyvadlo musí samo vyzařovat energii a točit se. EZO mě nepřesvědčilo, na internetu je kromě EZA mnoho dobrých kartářek a mají zkušenosti i certifikáty, prostě se vyznají toto je hrůza.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-02-13 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veštenie sadne a pomôže fakt málokomu, je jedno kto to tobí a či nosí na krku kríž, veštenie je zárobková činnosť. Do telky musí ísť šarlatán riadne ovešaný kovmi a krížmi, aby pôsobil dôveryhodne.

Ikona diskutujiciho Lagardere 2012-02-13 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dle mých informací, za celým projektem téhle šarády stojí stejní lidé co stáli za erotickými programy "Zavolej mi do klubu". Nejde tu o nic jiného než o placené tlf číslo + obraz navíc. Nic v tom nehledejte, jen prosté tahání peněz z lidí.

Ikona diskutujiciho Arvari 2012-02-13 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se na tom nelíbí to, že vlastně tahají peníze hlavně z lidí starších nebo lidí ve špatné životní situaci. Protože mám pocit, že ti tam volají nejvíc. Je to hrozná prasárna tohle…

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2012-02-13 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Haha Standa Brázda alias Stanley Bradley :o) a stejně je nejlepší Vlastík Plamínek a jeho Mág, mág, mák, mák já jsem mák :o) Vesmíre, to je věc co všechno se objeví na tomto světě kulatém :o)

Ikona diskutujiciho Petr Hynek 2012-02-13 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten Vlastík Plamínek jede v něčem silnějším, tipuji to na heroin… :-) Po trávě by se smál, ale on to očividně myslí vážně. Tohle vážně vysílá TELE-vize? Oni fakt dělají z lidí totální idioty, já to říkám pořád. Jenže lidé jim za to ještě platí. Svět chce být klamán. A chce se bavit. Ale ten plamínek… Mně se o tom snad bude zdát, už to sem raději nedávej, nebo mne odrovnáš :-)

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-02-13 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vlasta Plamínek je naopak super, je jedno že se chová jak člověk po několika kilogramech trávy… aspoň, že lidi rozesměje :-D

Ikona diskutujiciho Narya 2012-02-13 15:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeď Stanley, jeď! :D

Ikona diskutujiciho Clarté 2012-02-13 15:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Náhodou, pro pobavení to je skvělé :D Je to sice absolutní blbost, ale člověk se u toho dobře nasměje. Všechno je to založené na psychologii. Z člověka vytahají tolik informací, že pak už stačí prohodit nějaké dvě věty, které vyplívají z tématu. Prostě šarlatáni. Kdysy tam bývala nějaká "Connie", které se dovolala paní, která byla strašně zadlužená a chtěla se poradit, brečela jí do telefonu, že kvůli ní utratila přes dva tisíce a že jí to zrujnuje. No pěkné…

Ikona diskutujiciho Veronika 2012-02-13 16:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak z Jolandy máme s máti záchvaty smíchu, jen si na ni vzpomeneme… kvůli tomuhle si snad i pořídím televize, člověk se zasměje =D Ale v podstatě lidi, kteří tam volají a ptají se takových magorů na rady, bych praštila něčím po hlavě, tohle se dá brát snad jen jako blbá sranda =)

Ikona diskutujiciho Peťa 2012-02-13 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Popravdě řečeno, mne nikdy nenapadlo, to brát jinak, než jako podprůměrnou show v tom lepším případě a jako snahu očernit lidi, kteří takovým věcem opravdu rozumí v tom horším případě.

Ikona diskutujiciho Eressiel 2012-02-13 19:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:D :D To jsem se ale nasmála. Jak se někdo může k něčemu takovému propůjčit? To nechápu. Každopádně na zasmání to bylo suprové. I když ubohé a svým způsobem smutné.

Ikona diskutujiciho Ryshoun 2012-02-13 19:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, pěkný článek. Něco podobného napsal můj bratr na mém webu, dal jsem odkaz na odkaz tady výše. Měj se ahoj

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2012-02-13 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nojo, staré známé Ezo tv… Je to asi spíše k pláči co se tam děje, ale já se u toho vždycky neuvěřitelně pobavím :D Některé ty Vlastíkovy "mantry" jsou opravdu k nezaplacení :D (i doslova)

Ikona diskutujiciho Farah 2012-02-13 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem si je jednou pustila na youtube. Bylo pul druhy rano a ja tehda mela naprosto vypsychlou naladu ze zkousky. Clovek by nerekl, ze bude po takovem usili u uceni se jeste ve dve v noci chlamat :D Stanleymu to mele super 😉 :D a okecavka s tim kuzelem udalosti me dostala :D

Ikona diskutujiciho amginE 2012-02-13 22:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý článek,výstižný…tady už totiž dávno nejde o lidi,ale o prachy…Moudrý člověk tam nevolá,vycítí že je to podvod..jinak souhlasím s komentářem u pana Brázdy to je solidní věštec,dokonce prý předpověděl např. útok na WTC nebo zemětřesení v Japonsku což mu krásně vyšlo..Akorát mě trochu nasral s budoucíma předpověďma,prý se nic velkého(zatím) nechystá,tak to doufám,že se šeredně plete a tento konzumní,materialistický,sebe-destruktivní,prohnilý zároveň zkorumpovaný a jebnutý systém půjde co nejdříve do prdele!Howgh

Ikona diskutujiciho sněhule 2012-02-13 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Televize tohle nabízí lidem, protože je to sledované-proč? Ta vrstva lidí, co si třeba pod pojmem astrologie představuje "horoskopy" v novinách jsou typičtí diváci a není jich málo. Tahají z lidí peníze, ano, kdo dneska netahá, že? Jinak-na Brázdu mám názor opačný než ty a Plamínek dělá šaška jen na videu, ve skutečnosti je jiný. Nic není černobílé.

Ikona diskutujiciho Vepřík 2012-02-13 23:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kvik nelze se k tomu vyjádřit, je to nuda. Ale vždyť tam je EZO TV – je to Erotický Zábavný Okruh, ne esoterická televize kroch. To je jen showbyznis…

Ikona diskutujiciho Pavel 2012-02-14 00:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc se mi to nelíbí, také se na toto "naivní divadlo" nekoukám. Pana Brázdy se zastáváš, je sice na jiný úrovni, ale o to nebezpečnější. Měl jsem tu čest se sním setkat. Zlatokop na lidské blbosti.Tvé stránky jsou jinak hezké.

Ikona diskutujiciho Coco 2012-02-14 00:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Náhodou, na některá videa ezo.tv se ráda kouknu, abych se zasmála. Hlavně Vlastík Plamínek, než začal dělat svoji koncertní šňůru a nezačal se tolik opakovat, to byla skvělá éra, strašně jsem se tomu chlámala.

Ikona diskutujiciho (Ta)jemná kakaová 2012-02-14 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U Stanleyho jsem opravdu žasla. Jako jediný snad ve chvíli, kdy jej chtěl někdo zesměšnit, zareagoval velice chytře. Nespravedlnost..

Ikona diskutujiciho Weri 2012-02-14 19:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hlavně mi nesahejte na Aleška :D

Ikona diskutujiciho Annie7 2012-02-14 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jolanda se svým "Já jsem cigánka, jsem bílá, moji rodiče byli bílí" mě dostává a z Plamínka a jeho štěněte padám rudá pod stůl :D Cirkus to je

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2012-02-15 13:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Joj tak Vlastík Plamínek je hafan, jak má bejt:)

Ikona diskutujiciho Lenka K. 2012-02-15 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, moc zajímavé čtení, díky! Párkrát jsem na EZO koukala, konkrétně na čarodějnici Marcelu, podívala mj. o bzlinkách nebo různých rituálech třeba kolem úplňku nebo na Vánoce…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-02-15 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mňa to nakoniec predsa len presvedčilo! Vlastíkove vystúpenia a spev ma vyliečili,

Ikona diskutujiciho Tom 2012-02-19 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to velké mystérium. Když jsem to zahlédl v TV poprvé, tak jsem myslel že je to nějaký zábavný pořad. Po deseti minutách mi jaksi došlo, že tam něco nehraje. Bohužel, každé zboží má svého kupce.

Ikona diskutujiciho Myší královna 2012-02-21 23:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, promiň, ale za výklad "Hodně vysoko míříš, pojedeš tam, kde žiješ, protože jsem cikánka" bych chtěla peníze zpátky. Stanleyho vyhazov mě taky naštval.

Ikona diskutujiciho Rea Stephan 2012-11-21 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím!Já jsem také kartářka.Má klientela není rozhodně malá.A působím i ve věštírně kam se volá na zvýšený tarif.Byla jsem oslovena administrátorem Ezo.Tv a souhlasila jsem se spoluprácí.Ale pouze na telefonu z domova.A moji klienti budou mít vždy přednost před těmi co volají na linku Eza.Nehodlám se producírovat v televizi.A opravdu mi je líto lidí,kteří musí poslouchat bláboly Jolandy a jí podobných.

Ikona diskutujiciho Rea Stephan 2012-11-21 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]:Ten mě taky dostal!Ostuda!A výsměch volající!

Ikona diskutujiciho webkit 2013-02-21 11:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

přehlídka podvodníků s mozečkem jako buráček,alarmující numero volajících jen vypovídá o demenci v czech republik,volají TI co právě přišli o práci,voláním se připravují o poslední peníze[?],jen aby poslouchali [ne]skutečný sračky,dokonce se najdou TI co si berou i půjčky,jen aby to nacpali těmto "chudákům",je to jako se známýma sektama co obíraj ovce.Co si myslet o TV co tenhle rozsáhlý podvod vysílá?Politici nás okrádaj čim dál víc,taky je nikdo nelinčuje

Ikona diskutujiciho M.T. 2014-05-22 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jolanda to rozsekla :D Takhle už jsem se dlouho nezasmála, a to stačily dvě minuty :D

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2017-01-21 16:10:00 Odpovědět

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek