Je možné, abych uviděla stromového dévu?

13.4.2011 v Poradna 13

Otázka:

Ahoj Alue,
píši zase po delší době, ale myslím že za tu dobu jsem trošku pokročila v cítění a vidění jemněhmotných bytostí :).

Mám jednu otázku, nebude moc dlouhá, nechci tě zatěžovat.

Takže, dneska jsme byli s rodiči na výletě. Šli jsme kousek lesem k pomníku Emy Destinové. Už jsem tam byla mnohokrát, ale nikdy před tím jsem nevěnovala tak velkou pozornost stromům a jejich vyzařování. Cestou jsem se samozřejmě snažila ze sebe vydat co nejvíce lásky a vděčnosti za to, jak se krásně dévové starají o les. Žádné problémy mi to nedělalo, protože les a stromy byli opravdu nádherné a při pohledu na ně, moje srdce překypovalo láskou. Ale zpátky k jádru věci.

U toho pomníku stál obrovský památný strom.

Už z dálky mne zaujala jeho výška a tloušťka. Když jsme k němu došli, snažila jsem se co nejvíce soustředit na jeho energii. Hned na poprvé jsem cítila jeho velké vyzařování. Bylo to opravdu neskutečné a velmi silné. Myšlenky v tu chvíli směřovali jenom k němu.

Říkala jsem mu, že jsem hrozně vděčná že je tady a že ho obdivuju atd. Vyzařoval z něj i určitý respekt, chtěla jsem se mu skoro uklonit. Moji rodiče ale pospíchali, takže jsem ještě stačila posbírat pár odpadků a museli jsme jít.

Cestou zpátky jsem se otočila a viděla jsem něco, co mi doslova vyrazilo dech.

To je vlastně, to, na co se ptám.

Jde o to jestli je možné, že jsem to skutečně viděla a že to nebyl výplod mé fantazie.

Viděla jsem, jak vedle stromu stojí déva (dévák… prostě muž 😀 ). Měl (myslím) skoro 2 metry a byl to takový šedivý stařeček. Byl oblečený do dlouhého pláště a mával mi…
Opravdu si nejsem jistá zda-li je to možné, protože okolo vede cyklistická “stezka” a myslím, že déva asi nemá moc chuť ukazovat se jen tak, když okolo něj jezdí davy turistů, jejichž myšlenky ho musí, zcela jistě, rušit.

Takže má otázka zní: Je možné, že to co jsem viděla bylo skutečně?! 🙂
Předem děkuji 🙂

Odpověď:

Ahoj,

Ano, možné to je. Staré stromy mívají dévy, kteří působí staře, nosí podobné oblečení a i výška celkem odpovídá. Často mávají, když chtějí pozdravit někoho, kdo jim padl do oka.
Očividně to tedy byly oboustranné sympatie, gratuluji 🙂

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Máte dotaz? Ptejte se

Zobrazit celou rubriku: ,,Poradna: Nehmotné bytosti”

Můžete zde uveřejnit i svůj vlastní text s nevysvětlitelnými zážitky – Podrobnosti ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2011-04-13 08:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nic, co vidíš, není skutečné. Takže čemu věříš, to i uvidíš, ať se jedná o stromové dévy, démony, andílky, auru, energii nulového bodu … základní věc, kterou "musíš" pro vidění jemněhmotných bytostí učinit je to, že v ně musíš začít věřit. Bez toho neuvidíš nikdy nic. Takže ses ani nedostala ze svojí mysli. Z té se ostatně nedostaneš ani při astrálním cestování. Člověk si myslí, že viděl celý vesmír, ale přitom viděl jen svoji mysl. Komické.

Ikona diskutujiciho p 2011-04-13 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já stromového Dévu (zatím:-) ) neviděl, ale znám několik stromů, o kterých jsem si řekl, že je to Pán Strom. Hodně z nich se nachází na rohu lesa, jsou vyšší než ostatní v okolí, velice symetrické a hned mě upoutali, cítil jsem v jejich blízkosti takovou jakoby "dědečkovost" nebo jak bych to nazval, prostě jakoby přítomnost hodného dědy, moudrého, laskavého, celkem i shovívavého. A jedna obrovská bříza – u řeky, to je zase taková laskavá babča:-) alespoň se tam přesně tak cítím:-)

Ikona diskutujiciho Peter 2011-04-13 09:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nějak mi to nenapsalo jméno:-) to p to jsem já…

Ikona diskutujiciho Renata 2011-04-13 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: nikoliv komické, leč logické ;-)

Ikona diskutujiciho Renata 2011-04-13 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

či spíše, ať si ho užijou :-)))

Ikona diskutujiciho Peter 2011-04-13 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: no a co když, naše mysl celý vesmír obsahuje? Zdánlivě se nám sice to může jevit jako nesmysl, protože mysl (vemu-li materialisticky jako orgán mysli šedou mozkovou kůru) má omezenou kapacitu (tuším jsem někde četl že 1000 terabyjtů nebo tak nějak), což celý vesmír prostě nepojme. Jenomže to uvažuju, jako mkupecké počty, v reálných číslech. Svět (i ten mozek) je ale fraktální. Vše se skládá z fragmentů, jež nesou v sobě informaci o celém celku. Když tak si, Spiiidy, vygoogli "fraktální struktury" – těžko to tady stručně vše popíšu. Jinak, co myslíš, kolik může být, třeba, obvod, například, Islandu? Změříš ho, např. pomocí ujetých kilometrů, když projedeš silnici co je na obvodu ostrova – dostaneš (třeba) 2000 km. Vylezeš z auta, vytáhneš z kapsy krejčovský metr, a vemeš to poctivě, hezky každý kámen co jej obmývá moře (pro jednoduchost předpokládám že moře se vůbec nevlní). Naměříš klidně třeba 200 000 km. Jenomže ani to není pravda – správně bys měl vzít mikroskop – přeci každý kámen má spoustu prolklin a kavit, které metrem nezměříš… Takže obvod Islandu bude asi nekonečno… S myslí (a i mozkem) bych to viděl podobně…

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2011-04-13 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Bla bla bla, četl, viděl, uvažuju. Proč tomu věříš a nejdeš si to sám zjistit, když to teda potřebuješ? Co bych si měl googlit? K čemu mi to bude? Abych tomu věřil?! K čemu to je tobě? K dalšímu přemýšlení? Kam dovedlo přemýšlení lidstvo za dva tisíce let, co myslíš?

Ikona diskutujiciho Alue 2011-04-13 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Nebuď pichlavý, nehodí se to pod tak hezký článek.

Ikona diskutujiciho Peter 2011-04-13 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: dyť jo:-)))

Ikona diskutujiciho Katrin 2011-04-13 12:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem ho viděla když jsem byla malá. A to jsem v nic nevěřila.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-04-13 17:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No mohol to byť aj niaky starček čo si chcel nabrať energiu zo stromu a keď vyšiel spoza kmeňa zbadali ste sa a on ti zamával, netreba hneď za všetkým vidieť jemnohmotných. To vyžarovanie šlo skor z teba lebo si ho chcela cítiť.

Ikona diskutujiciho Kirael 2011-04-13 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: V jednoduchosti je síla, nemusí být všechno vybojováno a vynuceno dlouhým čuměním do stromu. :D

Ikona diskutujiciho Liu 2011-04-13 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Konečně je tu zase něco takového. Články o jemnohmotných bytostech mi tu poslední dobou hodně chybí a vlastně jen kvůli nim sem sem začal chodit 🙂 :).

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek