JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost / Díl 3.

6.8.2017 v Poselství 7

3.díl

Pro dnešní den jsem Vám připravil několik zajímavých věcí na pouvažování, než se dozvíte celkové rozuzlení a děje, které se na planetě Zemi odehrávají. Rozuzlení je konstruktivní, i když ještě nemáme vyhráno.

Podívejte se na následující obrázek z ruské mytologie, kde upozorňovali na číslo 15, kde právě dotyčný označený číslem 15 bojoval proti svému zrcadlovému nepříteli 51.

15 [] 51

Je zde jasně naznačeno nebezpečí ze zrcadlového tvaru 15 a následně tedy z planety M 51 patřící šesti padlým andělům, jak jsem už v předcházejícím článku psal. Chlapec bojuje proti dvěma ďáblům. Když se dobře podíváte na čepici, kterou má chlapec na hlavě, objevíte písmeno ,,M“.


Incunable, nebo někdy incunabulum, množné číslo prvotisků nebo incunable, je kniha, brožura nebo dokonce soustředěný útok, který byl vytištěn – nebylo ručně psané – před rokem 1501 v Evropě. A opět zde máte 15 století. Již tehdy byl tisk ale od lidí kteří nežili na planetě zemi.

Incunable je poangličtěný (singulární) forma „prvotisků,“ latina pro „plenek“ nebo „kolébky“, který se může odkazovat na „nejranějších fázi nebo první stopy ve vývoji“. Bývalý termín pro „incunable“ je patnáct, odkazuje na 15. století!

Bylo by dobré to srovnat s norskou spirálou, utsjoki a symbol 5+1+5 HVĚZD


ANIMUS množné číslo ANIMI = DUCH / MYSL ANIMACE

Firma Abstergo Industries vyrobila hru pro děti a dospělé s jedním uložením v DNA získáte vzpomínky.

→ nepřátelství jako termín na M51 připojení

Děti, kteří hrály tyto hry se automaticky připojovaly na výše jmenovanou planetu, samozřejmě ve hře. Odevzdávaly energii těmito hrami a připojením.

Na zbrani je napsáno ASSASSINATOR 9000

ČEKÁ SE NA CHLAPCE JMÉNEM AL KILLEU – napsáno v hovorové bublině

COŽ ZNAMENÁ AL KILL EU – AL zabij EU

Bylo by dobré si všimnout nad nadpisem obrázku (níže) v kouli ve středu (znázorňuje planetu Zemi) dva hady a 6 křížků. Šest křížků je znak padlých andělů:

,,Pamatujte, že….

“ NIC NENÍ PRAVDA A VŠE JE DOVOLENO.“

proto…

“ NIKDY NEMŮŽEME VĚDĚT, POUZE MÍT PODEZŘENÍ.“

lidé kolem nás umírají a proto…

„NÁŠ ŽIVOT JE STVOŘEN SMRTÍ OSTATNÍCH.“

* Snažíme se udržovat mír, ale naším prostředkem je vražda.

* Snažíme se otevřít lidem mysl, ale vyžadujeme poslušnost vůči pánovi a určitému souboru pravidel.

* Snažíme se poukázat na nebezpečí slepé víry, a přesto pijeme víno.“

Takovéto hry dávají dětem na hraní. Nepochopitelné v normálním prostředí. Státy to podporují!

,,JAKO ASSASÍNI SLOUŽÍME LIDU, NIKOLIV ZVYKU.

Oficiální trailer

AC: Brotherhood- První trailer

Abstergo Industries

Abstergo Industries jsou zaměstnavatelé Dr.Warren Vidica a Lucy Stillmanové, únosci Desmonda Milese, stejně jako společnost, která financuje Animus. I když vnější společnost Abstergo je označena jako společnost působící v oblasti lékařství Věda & Dr. Vidic se pyšní jejich úspěchy ve více než jen lékařských a vědeckých oborech, ale nemají žádné velké progresivní hnutí ve světě.
Vidic tvrdí, že Abstergo je zodpovědný za každý vědecký úspěch za posledních 1000 let.
Později, když se koná schůze některých členů společnosti v laboratoři, Desmond nepozná, že Abstergo je moderním ztělesněním templářských rytířů. Také, v e-mailu na konferenční místnosti Alan Rikkin píše Vidic: „Kéž otec porozumění vás vede k úspěchu“. Když se Desmond zeptal, kdo vytvořil všechnu tuto technologii, Dr. Vidic tajemně odpovídá „Ti, kteří přišli před námi..“.
Abstergo se také snaží vyvraždit poslední Assasíny na světě v naději, že když se zbaví svého nepřítele, zbaví se šance na selhání ve svém díle a chtíči ovládat svět.
Pokud se hráč dokáže dostat do počítače Warrena Vidica může si přečíst e- maily o incidentu meteoru u Tunguska. Dozví se, že se skutečnosti šlo o moderní nájezd Assassinů na Abstergo Industries základnu v Rusku.
Abstergo zkrátka pokračuje v tom, co začali již kdysi dávno Templáři. Chtějí odstranit všechny Assasíny a co hlavně.. získat všechny zbývající kusy ráje, aby pomocí nich mohli vytvořit nový „lepší“ svět. Svět ve kterém bude sice mír, ale vynucený násilím a nesvobodnou vůlí. Plný lidí bez názorů, odporu vůči Abstergu a tomu, co dělají.
Zkrátka jestli se někdy Abstergo dostane k úlomkům ráje je to pro Assasíny konec a to i s celým jejich řádem.“

ZNAK SPOLEČNOSTI ABSTERGO INDUSTRIES:

Leonardo da Vinci má velkou zásluhu na psaném.

Jedním z vynikajících malířů, skutečných vědců, DÁLNOVIDCŮ, vynálezců a mnoha jiných rovin, byl Leonardo da Vinci. Z jeho dálnovideckých (pozn. Alue: tm používá dálnovidce jako označení pro jasnovidce, ale to je detail… jde zkrátka o totéž) vhledů do budoucnosti viděl, že planeta Země bude ohrožena v roce 2011 právě rasou ANIMUS.

Proto namaloval zakódované (tak jako vše kódoval) obrazy do tajné řeči. Je nutné je číst přes zrcadlo. Podívejte se několikrát na tento krátký film, který zrcadlem odkrývá skryté poselství v jeho obrazu:

Leonardo da Vinci – The Mirror of the Sacred Scriptures and Paintings World – 2/4

https://www.youtube.com/watch?v=5Z9plD2J8Lk

Můžete zcela jasně vidět ruku se vztyčeným prstem, který upozorňuje na zcela důležitou věc. U prstů malých dětí můžete přečíst rok 2011, kdy bylo vše odstartováno.

A zde je jasně vidět tvář vetřelce ANIMUSÁKA, někdy také pojmenovaného jako ANDROIDA. Obraz vypálený laserem do ostrova, tak jak bylo uvedeno v druhém díle, je skoro stejný. Podívejte se na ten kříž na čele. Proto se všichni modlí v kostelech k tomuto znamení.

A zde máte ještě jeden film se zrcadlem na porovnání:

https://www.youtube.com/watch?v=8V5eHNEJnvg

Psal se rok 2011

Podíváme se krátce do roku 2010-2011. No jestli nám zde média opět nevymývala mozek, tak to by byl zázrak, kdyby tomu tak nebylo.

Co psala, zhodnoťte sami:

Níže je zkopírovaný text z novin:

Podrubriky: Evropa Blízký a Střední východ Amerika Svět

Piráty na moři mají zadržet oslňující laserové kanóny

Laserové kanóny mají do budoucna ochránit obchodní lodě před námořními piráty, kteří je unášejí především v oblasti Afrického rohu a v jihovýchodní Asii. Má jít o zbraň, která nikoho nezabije ani nezraní, ale zabrání útočníkům dostat se k lodi.

FOTO: fotobanka Profimedia

pondělí 10. ledna 2011, 18:10

,,Oslňující laserové dělo, které vyvíjí britská firma BAE Systems, má být účinné proti kilometr a půl vzdáleným pohybujícím se cílům. Koncentrované kužele zeleného světla znemožní pirátům navigaci jejich člunů i zamíření jejich lehkých palných zbraní na obchodní loď.

„Používáme laser vlastně jako takové falešné slunce, za kterým se obchodní loď schová,“ vysvětluje Roy Clarke z BAE.“

….. A svítí s ním do nebe odkud piráti určitě přicházejí (haha :D)

,,Testy zbraně již proběhly. Lasery jsou podle něj dostatečně účinné nejen v noci, ale i ve dne.

Světelné dělo pracuje ve vazbě na výkonný vysokofrekvenční hladinový radar, který je schopen včas odhalit malé pirátské čluny, které používají především somálští piráti. Po odhalení útočníků probíhá jejich ozařování automaticky.“

FOTO: fotobanka Profimedia

Tak proti těmhle chudákům musejí používat lasery? – No BRAVO. Hlavně že je vyvinuli, protože jsou očividně tak velice nebezpeční. Tomu nemůže věřit ani malé dítě. Je to prosím ale pouze a jenom můj názor.

,,Pirátství v oblasti somálských břehů a Arabského poloostrova je už řadu let velkým problémem, který nezmírnila ani přítomnost vojenských plavidel států NATO.“

NATO asi nemá helikoptéry a jiné zbraně na tyhle „nebezpečné „piráty. Fakt k smíchu.

,,V současnosti drží somálští piráti jako rukojmí na 600 námořníků ze 47 letos unesených lodí. Celkově bylo loni zaznamenáno 440 pirátských incidentů, uneseno bylo 51 lodí.“

Kdo je viděl, nechť to řekne a prosím všimněte si opět číslice 51, to je ale náhoda.

Další zajímavý novinový článek z této doby:

,,V OSN se chystají na mimozemšťany. A počítají s tím, že E.T. může být i zlý

Ještě tato generace by mohla zažít „blízká setkání třetího druhu“, domnívají se odborníci.

Země by se měla připravit na setkání s mimozemskými civilizacemi a nejlepším fórem pro přípravu takového plánu je OSN. Nic přitom nezaručuje, že taková civilizace bude přátelská. Tvrdí to vědci v posledním čísle britského odborného časopisu Philosophical Transactions of the Royal Society A, který je celý věnován tématu hledání mimozemského života.

„Astronomové objevují planety, kde by mohl existovat život a již nynější generace by mohla zažít objev mimozemského života. Pokud se ukáže, že nejsme ve vesmíru sami, zásadně to změní způsob, jakým se lidstvo na sebe dívá a musíme se na tyto důsledky připravit,“ napsali John Zarnecki z britské Open University a Martin Dominik z univerzity St Andrews v úvodním článku v časopisu věnovaném především matematice a fyzice.

Tentokrát je celé číslo věnováno všem aspektům mimozemského života – od astronomie po biologii – a také politickým i teologickým důsledkům případného kontaktu s takovým životem.

OSN už se chystá, čeká i násilnické návštěvníky

„Bude plán pro případ setkání s mimozemskými civilizacemi založen na radě skutečných vědců, nebo se prosadí mocenské zájmy a oportunismus?“ ptají se Zarnecki s Dominikem. Podle nich v OSN již existuje mechanismus pro přípravu takové strategie – Výbor pro mírové využití vesmíru. Měl by se zaměřit i na přípravu plánu pro případné setkání s mimozemským životem, stejně jako se připravují plány například pro případnou kolizi Země s asteroidem.

Profesor evoluční paleobiologie z univerzity v Cambridge Simon Conway Morris si zase myslí, že takové plány by měly počítat s nejhorším. Evoluce na jiných planetách by pravděpodobně byla ve své podstatě darwinovská a cizí život by měl tedy zřejmě hodně společného s pozemským, „obzvlášť, pokud by pocházel z planet podobných Zemi s biologickými molekulami podobnými našim“. „To znamená, že by se nám ET mohl podobat i s tím nepříjemným, to znamená s našimi tendencemi k násilí,“ uvedl Morris ve svém příspěvku.

„Proč bychom se měli připravit na nejhorší? Pokud inteligentní mimozemšťané existují, budou přesně jako my a naše nepříliš slavné dějiny nám dávají důvod k zamyšlení,“ napsal biolog.

Marťani versus náboženství

Profesor teologie z luteránského semináře v Kalifornii Ted Peters si myslí, že pozemská náboženství kontakt s mimozemským životem přežijí, i když takové setkání vyvolá řadu zásadních otázek. „Protože naše náboženské tradice vznikaly ve starověkém světě, jehož názory jsou již zastaralé, rozbijí nové šokující objevy naše dogmata? Jsou naše náboženství spojená jen se Zemí a povede kontakt s ET ke změně našeho pocitu nadřazenosti?“ ptal se Peters.

Domnívá se ale, že „teologové se neocitnou bez práce“. „Tradiční teologové se budou muset stát astroteology… Předpovídám, že kontakt s mimozemskou inteligencí rozšíří existující náboženskou vizi o to, že veškeré stvoření – včetně 13,7 miliardy let dějin vesmíru plného božích tvorů – je darem milujícího a šlechetného boha,“ napsal Peters.“

Je jasné, proč se objevily tyhle články v novinách. Rovněžtak filmy, které vám neustále ukazují v kinech.

WINGMAKERS neboli tvůrci křídel.

Objevením stříbrného vejce studenty v Americe se odehrává další díl, který Vám má co říci.

Artefakt, který ležel mnohá staletí jako kámen v přírodě se proměnil ve stříbrné vejce. Kdopak nám ho zde zanechal a proč?

Zde máte možnost vstoupit na české stránky tvůrců křídel.

pozn. Alue: Stránka již nefunguje. Zvláštní… ale našla jsem jiné české weby, kde se můžete na tyto materiály podívat. Jsou to: http://www.wingmakers.cz / http://probud.se/tvrci-kidel (tam to je pěkně přehledně) a http://tvurcikridel.wz.cz

existuje i kniha: https://www.kosmas.cz/knihy/121554/tvurci-kridel/

Mimo mnoha zajímavých dat jsou rozhovory s nerudou nejcennější. Najdete je ZDE. (odkaz už nefunguje)

Člověk musí zpozornět, když zjistí že organizace pro kterou pracoval Neruda měla hlavního šéfa jménem FIFTEEN neboli 15. Ano nejvyšší šéf se jmenoval patnáct. Proč asi, že ano.

Vřele doporučuji k přečtení. V jednom rozhovoru píše o planetě M51 a jedné z nejnebezpečnějších ras ve vesmíru, která se jmenuje ANIMUSÁCI a také jinak řečeno ANDROIDI. – Proto si kupujte telefony se systémem ANDROID“!

V rozhovorech s Nerudou vyhledám tu důležitou část a pak Vám ji zde otisknu.

(Pokračování příště)

Komentáře

Ikona diskutujiciho Monty Barrymore 2017-08-06 02:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta ruská mytologie je lotyšský politický plakát ze 30. let, kde proslulý katolický drakobijec sv. Jiří zabíjí rudého draka komunismu, neboť plakát patří nábožensky zaměřené Lotyšské národní jednotě.

Ikona diskutujiciho zdeněk540 2017-08-06 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Sv. Jiří? Nedávno jsem viděl znamení na obloze a vypadalo to dost podobně jako Sv. Jiří, už jsem to psal na tadesco…..

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-08-06 18:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ono když si člověk vezme zrcátko, tak s jeho pomocí jde najít zrůdné bytosti skoro všude. To není zase takové složité. Často to taky může být náhoda.

Ikona diskutujiciho MOnty Barrymore 2017-08-07 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

On to není Jirka Svatý osobně, ale jeho lotyšský klon Lāčplēsis, který byl sice v pobaltské verzi odkojen medvědicí, ale též konal hrdinské skutky a pobil, koho potkal. Nakonec hrdinně zemřel poté, co mu Černý rytíř usekl uši. Ale ten epos o Lāčplēsisovi je inspirovaný legendou o sv. Jiří.

Ikona diskutujiciho Jakub 2017-08-07 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky prvnímu komentátorovi za vysvětlení. Doufám, že pan Marný nám vysvětlí, proč použil volební plakát (jak může být ruský, když není psán azbukou ani ruský?) ke svým účelům?

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2017-08-07 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No nějak tam žádný rok 2011 nemůžu spatřit a to ani písmenko M na čepici. ;-)

Ikona diskutujiciho Dexter 2019-03-06 07:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spolecnost abstergo industries neexistuje.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek