JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost / Díl 5.

10.8.2017 v Poselství 8

5. díl (závěrečný)

Veškeré události, které Vám byly, Vážení čtenáři, nastíněny v dílech 1-4, mají něco společného se současným děním na planetě Zemi. V minulosti šlo vše pomalu kupředu a nyní se vše zrychluje. Nejen čas, a to vnímáte také osobně.

Lidstvo bylo mnohokrát varováno bytostmi, které Vám chtěly ukázat pravdu a tu správnou cestu. Místo toho se setkáváme se spícím stádem ovcí, které ničemu nevěří a myslí si, že vše zůstane při starém. Nikoliv.

Hned po druhé světové válce byl natočen film s vysláním amerického vojska na jižní pól, kde se měli možnost us mariner setkat s létajícími talíři, a událostmi které se odehrály během několika minut, kterým vůbec nerozuměli a měli po boji velké psychické problémy. Dlouhou dobu zůstaly utajeny. Podívejte se na níže uvedený film, který hovoří jasnou řečí.

Někde na naší planetě žije původní obyvatelstvo, které má techniku a zbraně, o kterých se lidem ani nezdálo.


Operace Highjump – zajímavé od 2. minuty

UFA létala úplně potichu obrovskou rychlostí a taky se v této rychlosti potápěla do vody. UFO nebo UFA postavila nějaké energetické stěny, které byly jakoby „ze skla“, bylo přes ně vidět, ale proletět se letadlem nedaly. Letadla jakoby narazila do betonu a roztříštila se na místě. Potopilo se i mnoho lodí a za 20 minut bylo po všem.

Operation Highjump 5/5 FEBRUARY 26, 1947

https://www.youtube.com/watch?v=gKFJttRWOBk

V dalším filmu, který byl zveřejněn v ruské televizi (zajímavý je celý) ale od minuty 10-12:19 se můžete podívat na skutečné záběry, které jsou velice dobře komentovány. Nikdo nechápal co se děje, UFA nebyla slyšet a při nízkém přeletu nad lodí urvala komunikační antény. O nastavené energetické stěny se roztříštilo mnoho letadel.

Film ke zhlédnutí je na tomto linku:

http://russia.tv/brand/show/brand_id/4777

rozhodně doporučuji.

A nyní závěr:

Jemen díl 1

Byly otevřeny interdimenzionální kanály na planetu Zemi. Ochrana Země, která byla těmito energiemi zabezpečena proti „VETŘELCŮM Z VESMÍRU“ byla odstraněna.

Jemen díl 2

V Jemenu se nachází klíč lidstva s možností „převibrování“ a nastolení zlatých časů, které byly kdysi prorokovány. Na těchto místech v díle 2 popsaném, se na obloze přes otevřené časoprostorové kanály snaží dostat vetřelci. (Jsou to zobrazené spirály na nebi, které neuměl nikdo vysvětlit). Rovněž tak máte k porovnání obličeje ANIMUSÁKŮ či ANDROIDŮ, kteří Vám byli ukázani ve filmech jako sci-fi.

Byl bych rád, kdyby tomu tak bylo jenom ve filmech.

Jemen díl 3

Animusáky Vám museli přiblížit a proto udělali odporné dětské hry.

Leonardo da Vinci lidstvo varoval přesně rokem, který zde zakódoval pomocí rukou a taky obraz, který je namalovaný jenom z poloviny. Viz videofilmy. Podobá se tomu co je laserem vypálené do skály….. Náhoda????

Piráty na mořích využili jako zástěrku, protože zde nějaké dobré bytosti (které mají zájem zachránit planetu Zemi a sami na ní také bydlí) nainstalovaly zelené INTERDIMENZIONÁLNÍ TELEMETRICKÉ lasery, které odrážejí vetřelce zpátky do vesmíru a nemohou se mnoho tisíciletí vrátit zpět. Byla to celá invaze. Klidně ale věřte čemu chcete.

Tyto lasery jsou také ochráněny energetickými stěnami a proto je nemohou raketou či čímkoliv jiným odstřelit.

Ve dne i v noci jsou někdy vidět tyto lasery, které při identifikaci cizího meziplanetárního plavidla vyšlou paprsek a útok odrazí.

Zde se nechci vůbec zmiňovat o území 51 v Americe, asi chápete.

Proto byl v novinách taky článek z OSN, kdy upozorňují lidi na možné problémy se zlými mimozemšťany.

V případě, že si přečtete Wingmakers, nebo alespoň 3 rozhovory s Nerudou, dočtete se podobná data, která taky měla být utajena. Program na kterém pracovali a měl být použit na ochranu Země, byl instalován jinými lidmi, původními obyvateli planety Země, kteří taky žijí někde zde a obyčejní lidé o nich nevědí.

A právě válka, která začala v JEMENU, jedná se jenom o zničení těchto ochran a zařízení. Proto tam údajně bojují proti vojákům kteří jsou obyčejní nevyzbrojení lidé.

Skutečnosti, nebo dle někoho sci-fi, jsem dodal s veškerými důkazy a můžete samozřejmě věřit čemu chcete.

Není možné dodat veškeré výpočty, které jsem měl kdysi připravené, to by bylo pro čtenáře nudné a nezáživné, dodal jsem jenom celou kostru situace.

Pozn. Alue: Dále v závěru této série tm slibuje zodpovězení některých otázek čtenářů. Takový článek s odpověďmi se mi nepodařilo dohledat, otázka jestli vůbec existuje… Ale o něco později napsal bližší data ohledně zmíněných telemetrických laserů. Články se jmenují Technologie návratu, nakonec vznikly 4 díly a všechny si můžete přečíst v souhrnném článku na Aluška.org zde, protože jsem je posbírala, spravila a slepila do jednoho. Nemáte vůbec zač 🙂 – TECHNOLOGIE NÁVRATU SÉRIE 1-4 ZDE

Dále k tématu této série přidávám nový kratičký článek ze dne 25.7.2017 – Vrací se totiž k tématu Androidů a několikrát doporučenému filmu MIB 3, na který nedávno vyšla recenze a byl opakovaně doporučovaný. TM zde vypsal některé velmi zajímavé citace:

Jen pro uvědomění 3

…..když jsem začal dávat dohromady pravdu o připravované invazi Animusáků neboli Androidů na planetu Zemi, psal se rok 2010. Na soukromých přednáškách ve Francii, Německu, Švýcarsku, Rakousku a Česku jsem o nastaveném šíleném projektu Jemen 1-5 vykládal dopodrobna. V zahraničí byly okamžitě články smazány. Proč asi?????

Články se do nynější zveřejněné podoby na tadescu tvořily postupně několik let. Střípky postupně zapadaly.

Neměl jsem nikdy televizi, a proto mám čas se věnovat podstatným věcem. Dějům, které nás ohrožují, ale u ostatních zůstávají nepovšimnuté. A právě zde bude důležité začít.

Před několika týdny mi známý doporučil podívat se na film natočený v roce 2012, a sice Muži v černém III. Zde jsem zjistil, že napsali podobný scénář o ochraně planety Země a sice před Boglodyty. (BOGLODYTI = ANDROIDI)

Jaká to náhoda. A protože náhody neexistují, bude dobré si uvědomit:

ZÁZRAK JE NĚCO CO SE ZDÁ NEMOŽNÉ, ALE PŘESTO SE TO STANE!!!!

I TA NEJTRPŠÍ PRAVDA JE LEPŠÍ, NEŽ TA NEJSLADŠÍ LEŽ!!!!!

JEDINÁ BUDOUCNOST VE KTERÉ TEN ŠTÍT ZEMĚ ZAPOJÍTE, JE TA, VE KTERÉ ŘEKNETE PRAVDU!!!!!

Video MIB III minuta 01:20:54

PRAVDA JE JEDINÁ CESTA

Video MIB III minuta 01:20:59

Jenom skromně dodávám. Pro lidstvo je jedinou správnou cestou do budoucnosti psát a říkat lidem pravdu, i když je krutá, bolí a někdy je pro mnohé nesnesitelná….

Proto se všechno dnes překrucuje. Lidé tím naprosto ztratí možnou budoucnost. Musíme začít u sebe…..

Invaze do Evropy není tak nebezpečná jako invaze androidů. Neblíží se k nám náhodou planeta X o které se nyní všude píše???? Ale to asi bude jenom náhoda…..

tm

Komentáře

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-08-10 01:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Místo, které tm označil jako klíč je na Google Maps označeno jako "Stagate" – Hvězdná brána, a jižně od brány je "Obchod s potravinami" – Stargate Atlantis. Mají otevřeno 24/7. A mají tam dokonce telefoní číslo! Že by jsme zkusili zavolat? :-D +967 712 837 839 Já to nerisknu.

Ikona diskutujiciho Azalix 2017-08-10 06:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nó, mňa by celkom zaujímali tie jeho výpočty. Matematika mi celkom ide. Dá sa to niekde dohľadať? Je to fascinujúce.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-10 16:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  tm ti vzkazuje, že na tom  místě byl a že je to tam celé hlídané, nikdo tam nesmí.. a žádný obchod tam ve skutečnosti není. Pravděpodobně reakce googlu na tyhle články, upravili mapu aby zblbli lidi a nevěřili tomu. Protože ještě donedávna tam ,,grocery store" napsané nebylo. To vím jistě.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-08-10 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Děkuji.

Ikona diskutujiciho Myshelka 2017-08-11 17:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno mi kamarádka ukázala písničku Thunder od Imagine Dragons a jsou tam krásně vidět 3 postavy reptiliána, animusáka a toho třetího neznám, něco  jak reptilián, ale s černýmá očima… O_O

Ikona diskutujiciho Loriane 2017-08-13 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-08-13 21:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O rase Animus Android som ešte nepočul ale nevadí. V tom klipe Thunder to fakt vyzerá že tam sú 2 reptiliáni muž+žena a ten tretí je trochu iný, asi teda ten animus. Ja sa inak mimozemšťanov docela bojím ale v tomto klipe (i v tom filme muži v čiernom) sú pomerne sympatický a nie moc desiví. Zrejme sú nám takto prezentovaní aby sme si na nich zvykli.

Ikona diskutujiciho áťa 77 2017-08-23 13:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neskutečně mi vadí, že správci blog.cz znemožnili stahovat obrázky. Všechny zajímavé články si stahuju a tvořím si vlastní databázi v OneNote Microsoft a z obrázků z článků na blog.cz takhle už asi 3. rokem nic nemám :/…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek