Josip Grbavac z Chorvatska léčí pouhým pohledem – Můžete si to zkusit také! / DOPORUČUJI

4.10.2018 v Zprávy 42

Milí čtenáři, našla jsem úžasného člověka z Chorvatska, který léčí lidi pouhým pohledem a je známý po celém světě. Je s podivem, že o něm v Čechách moc nevíme. Velmi mě to zaujalo. Říkají mu Braco a své léčení často nabízí lidem zdarma. Údajně jeho léčení funguje i ze záznamu a na youtube je jeho pětiminutové působení, takže si ho každý může pustit.

 

Videoléčení jsem zkoukla celé a sledovala jsem, jak na to budu reagovat. Neměla jsem na sobě v tu chvíli žádnou ochrannou pomůcku, zkoušela jsem to schválně naostro. Je to pro mě velice milé překvapení, ale Braco opravdu vyzařuje vysoce konstruktivní energii, která skutečně prochází i přes video.

Když jsem si to pustila, udělalo se mi teplo v obou očích a začala mi příjemně vibrovat páteř. Něco jako když držím silný křišťál, nebo stojím bosky u stromu. Duševně mi bylo dobře, byla jsem uvolněná a v noci jsem dobře spala bez přerušení. Měla jsem klidné sny a ráno jsem se probudila hezky odpočatá. Poté jsem se rozhodla, že pro vás něco o Bracovi přeložím a video vám dám zkouknout také, když už ho mám vyzkoušené.

 

Musím si všeobecně dávat pozor na to co kde otvírám a na co se dívám, protože se mi dělá blbě i z konkrétních webových stránek, nebo z mailů. Braco však prošel na výbornou, takže pokud vás článek zaujme, nemějte obavu a jeho léčení si pusťte, je bezpečné a konstruktivní.

 


 

Teplo v očích ukazuje, že Braco pravděpodobně vysílá nějaký druh frekvence, možná fotonu, který prochází přes zrakový nerv do šišinky. S takovými metodami mám totiž zkušenosti, mám to s čím porovnat. Dá se s touto formou působení dělat cokoliv, když člověk ví co a jak. I léčit davy lidí, pokud si na to člověk troufne. A je u toho také teplo v očích, akorát to Bracovo se mi zdá ještě o dost intenzivnější. Pravděpodobně dlouhým a intenzivním cvikem metodu vypiloval a umí to do prostoru vypálit pořádně. Čím víc to cvičíte, tím lepší totiž jste a Braco už to dělá 20 let, takže asi není nikdo na světě, kdo by to měl zmáknuté až takhle dobře.

 

Podle příběhu, který je o Bracovi známý, to vypadá, že ho jeho předchůdce naučil konkrétní metodu, kterou Braco daruje lidem. Osobně se domnívám, že musí jít o nějaký druh vizualizované energetické antény, kterou myslí kreslí do prostoru a tak září na publikum vysoce konstruktivní energii. Tedy Braco během svých seancí asi intenzivně vizualizuje, je to nejjednodušší způsob vysvětlení. Braco se totiž nijak netají tím, že není rozený léčitel a nijak se netají tím, že byl metodě někým naučen. Dostal se tedy k datům. A pokud to není jeho vrozený dar shora, je jasné, že ho naučili energetickou vizualizační anténu.

 

Pozoruhodné je, že v jeho centru v Zagrebu je v místnosti kde léčí lidi, symbol zlatého slunce. Slunce! – je to očividně naše krevní skupina a dostal se k datům, která se před veřejností tají. Tomu symbolu sice říkají ,,slunce“, ale za mě je to spíše zlaté světlo se třinácti paprsky. Tento symbol zlatého slunce Braco dokonce prodává, aby ho lidé mohli nosit. Je dost možné, že se kromě této antény dostal i k metodám jak upravit předměty a změnit jejich energetickou strukturu. Vůbec by mě to nepřekvapilo.

 

Výběr slunečního symbolu asi nebude náhodný. Jestli Braco dostal tajné vědění, pak i ví, jakým symbolem se má zaštítit, aby ho nikdo nemohl zlikvidovat. Slunce je nezničitelné, věčné a chrání toho, kdo se jím označí. Zvenku pak není nikým zlikvidovatelný, naopak každý kdo by na něj zaútočil, pošle tuto destrukci sám proti sobě.

 

Braco jde s dobou, takže má také youtube channel. Zde je o něm osmiminutové video, jehož český překlad je vypsaný níže:

 

20 let s Bracem

https://www.youtube.com/watch?v=qGn8KAtzOgw

 

Překlad videa:

Obyčejný člověk s neobyčejným darem. Braco sdílí svůj speciální dar s lidmi už více než 20 let. I když mu říkají ,,léčitel“, nikomu nedává diagnózy, ani léčbu. Když ho lidé navštíví, nic neříká, ani se lidí nedotýká. Pouze stojí a dívá se na lidi, nebo do publika.

 

Jak to všechno začalo?

Braco se narodil 23. listopadu 1967 v Záhřebu v Chorvatsku v bývalé Jugoslávii. Díky postavení svých rodičů a jeho rodiny v dětství nikdy neměl žádný materiální nedostatek, jeho jedinou oblíbenou činností přesto bylo trávit volný čas osamotě v přírodě.

Ve věku 24 let úspěšně dokončil vysokou školu v Záhřebu a se svým otcem řídil prosperující rodinnou firmu. Avšak materiální dostatek jej nijak nenaplňoval a hledal stále něco jiného a smysluplného.

V roce 1993 se ale všechno změnilo, když se potkal s Ivicem Prokićem, který nabízel pomoc zdarma pro všechny. O Ivicovi mu prvně řekla jeho žena a nabídla mu, aby se s ním seznámili. Ivic a Grbavac se velmi skamarádili. Ivic v něm viděl velký potenciál a tak ho udělal svým studentem. Dal mu přezdívku ,,Braco“, což znamená bráška. Když v roce 1995 Ivic zemřel, Braco po něm převzal žezlo a pokračoval v práci za něj.

(Ohledně smrti Ivice panuje trochu mystérium, jinde jsem se dočetla, že ho v Africe pohltila velká vlna, a Braco u toho přímo byl. Vzbuzuje to kontroverzní diskuze a otázky. Zde je dochované video o proroku Ivicovi v původním znění.)

Postupně k Bracovi přišlo mnoho lidí a vzniklo krásné léčitelské centrum v centru Zagrebu. Je to veliká místnost a uprostřed ní je symbol velikého slunce. Bymbol Braca a Ivice.

 

V roce 2002 pozvali Braca do Izraele, kde byli chudí i bohatí lidé otevření jeho daru, který Braco sdílí zdarma.

V roce 2004 k Bracovi přišlo více než 7000 lidí. A čekali venku mnoho hodin. V té době přestal Braco mluvit na veřejnosti a jen stál a díval se na lidi.

Podé si Braca pozvala vědecká komunita prostřednictvím profesora Aleca Schneidera. Pořádal se veliký uzdravující kongres v Evropě.

V roce 2008 byl braco v Itálii v Rimini, kde pan Drago Pletschko dokázal na struktuře vody, na jaké frekvenci vlastně působí Bracova léčba. Voda vykazovala mnohem vyšší hladinu energie, poté co byla umístěna v místnosti, kde Braco vyzařoval svou metodu.

V roce 2009 byl Braco v Nevadě v USA na velikém kongresu hraničních věd.

Vědci jsou velmi zaujatí Bracovou prací a neumí si to vysvětlit. Každopádně Braco je považován za průkopníka nového krásného věku pro lidstvo.

Mezi lety 2010-2014 měl Braco velké turné po 21 státech, objel svět a všude léčil. Získal si také přízeň mnoha Celebrit a byl vysílán živě.

V roce 2010 byl v Japonsku, kde z něj byli lidé naprosto nadšení, přestože je to naprosto odlišná kultura.

Mezi lety 2013-2014 byl čtyřikrát v Austrálii.

V roce 2013 byl v Rusku, kde se konala veliká veřejná akce pro všechny, kde Braco zdarma léčil.

Rusové mu v roce 2014 také zprostředkovali možnost léčit lidi online.

Bracův dar se dotýká lidí všech kultur i náboženských směrů. Pomáhá lidem věřit, že i u nich je možná změna.

(konec překladu videa)

 

 

Jenom v Chorvatském centru léčí ročně 200 000 lidí. Za skupinové osobní sezení v centru se platí, přestože Braco nabízí léčení i zdarma. Při cestách po světě zase poplatky vybírají pořadatelé, aby se uhradil pronájem sálu a další náklady spojené s pořádáním akce, jako jsou letenky, hotely, strava atd. Zlé jazyky ho za to kritizují, ale připadá mi naprosto logické, nechat si čas zaplatit a stanovit si časy od do, jinak by seděl 24hodin denně v centru, což by nevydržel nikdo.

Braco prodává také různá DVD a předměty, které by měly pomáhat lidem s léčbou.

 

Braco vystupuje jako tichý člověk, nikdy nedal žádné interview, nic neříká a na nikoho nesahá.

To kolem něj vzbuzuje ještě větší mystérium, ale pravděpodobně je to dobře promyšlené. Slova jsou matoucí a pro léčbu není potřeba nic chápat, ani si na Braca a jeho názory dělat svůj názor. Braco nehlásá žádnou konkrétní ideologii, ani náboženství, ani spirituální směr, nabízí pouze energii a kdo věří a chce to, ten přijde. Tak na co ztrácet čas zbytečným mluvením.

Další důvod možná je, že pokud Braco skutečně vizualizuje anténu, což je podle mě jistota tak na 95%, potřebuje na toto soustředění obrovské množství energie a zbytečným mluvením by se vyčerpával, což by snižovalo efektivitu jeho metody.

Mnoho lidí má navíc dost problém poslouchat pořád o tom jaké mají druzí lidé problémy a jak jsou v háji. Strašně to vyčerpává a pokud se dostanete do pozice vrby, máte v podstatě na výběr jenom dvě možnosti. Buď si to budete brát osobně, budete se tím užírat a pak vás to zničí a skončíte, nebo si postavíte nějaký druh bariéry, aby to na vás nešlo. Když se lidé ptají mě jak to dělám, řeknu ,,poslechnu si to, nebo přečtu, popřemýšlím, vyřeším, odpovím a zapomenu to ve chvíli, kdy se rozloučíme, nebo odešlu mail a nevracím se už do toho.“ Lidi nechápou, ale je to věc, kterou se člověk může naučit postupem času, protože to potřebuje k výkonu práce. Braco to zase vyřešil tím, že jednoduše s veřejností nemluví, protože to k výkonu poslání nepotřebuje a zbytečně by se tím zatěžoval. Je to člověk jako každý jiný a má své mentální i časové limity, kterým se musí umět přizpůsobit, aby to vůbec mohl provozovat.

 

Klasické veřejné léčení obvykle začíná desetiminutovým úvodem z úst jiné osoby. Následuje pět až deset minut, během nichž Braco stojí na pódiu a mlčky zírá do publika. Během této doby lidé pociťují brnění, vidí energetické vlnění či zlatou auru a vnímají klid a úlevu od bolesti. Citlivější jedinci pláčou a ztrácejí vědomí. Následuje fáze přemítání nad léčebným procesem, konstruktivními prožitky a životními změnami. Podle některých účastníků pohled Braca dokonce vyléčil rakovinu!

 

Jen dospělí (od 18 let) se mohou účastnit setkání s Bracem. Děti a těhotné ženy od 3. měsíce těhotenství by se účastnit neměly. To samé platí i pro livestreamy a sledování ze záznamu.

Bracovo léčení můžete absolvovat prostřednictvím následujícího videa

THE GAZER

https://www.youtube.com/watch?v=RbqkE4M2UYU

(nebo i tady: https://www.youtube.com/watch?v=2j7Gc9a1i10)

SVĚDECTVÍ

V současné době je písemně či filmově dokumentováno veliké množství svědectví lidí z mnoha zemí z celého světa o změnách, které nastaly po setkáních s Bracem. Tento fenomén je v současné době zkoumán i některými odborníky z oblasti vědy a lékaři.

Julio César, Mexiko

„Na počátku roku 2012 jsem byl diagnostikován s ankylozující spondylitidou (chronické zánětlivé onemocnění postihující sakroiliakální klouby a intervertebrální klouby páteře, v důsledku toho dochází k postupné fúzi páteře). Byl jsem ve čtvrtém stádiu ze čtyř a čtyři různí lékaři mi dali diagnózu: nevyléčitelné.
Začal jsem se účastnit dálkového přenosu působení po internetu s Bracem přes live stream v prosinci 2012. Brzy jsem začal pociťovat, že je to stále lepší a lepší pokaždé, když jsem se účastnil přenosu na dálku. Po zhruba jednom měsíci jsem šel k lékaři a podstoupil nové testy (MRI, CT scan, ultrazvuk, atd.) a velice překvapení lékaři mi sdělili, že nevědí, co se se přesně stalo, ale že již tuto nemoc vůbec nemám. Jeden lékař mi řekl: „Byl jste vyléčen zázrakem.“

Maria Vidira, Švýcarsko

„Měla jsem artrózu po mnoho let, což mi v té době stěžovalo mou práci jako pokladní. V roce 2000 mi má kolegyně řekla, že existuje člověk, který pomáhá lidem a já jsem se rozhodla se s ním setkat. V té době Braco ještě stále mluvil s lidmi osobně. Po tomto setkání jsem měla silnou potřebu si protáhnout nohy a ruce, jak nejvíce to tehdy bylo pro mne možné. Od toho momentu má artróza jednoduše zmizela a cítím se skvěle! Také můj otec, který měl rakovinu, dostal pomoc. Jediné, co jsem udělala bylo, že jsem vzala jeho fotografii k Bracovi.“

Sanda Banic, Kanada

„Po 15 let jsem trpěla artritidou páteře a kyčlí. Navštěvovala jsem jednoho lékaře za druhým a také jsem zkoušela různé terapie a nejdražších soukromých klinikách. V červenci 2011, jsem se zúčastnila setkání s Bracem a vzala jsem si s sebou DVD s hlasem Braca a poslouchala ho doma. V průběhu pouhých několika dní bolest jednoduše zmizela. Od té doby jsem úplně bez bolesti.
V roce 2014 byl můj manžel diagnostikován s rakovinou prostaty a jeho lékaři mu sdělili, že má pouze 2-3 roky života. V té době byl plánován i Live Stream s Bracem. Jak jsem jej sledovala, držela jsem fotografii mého manžela a směřovala jsem všechny mé prosby srdce k němu aby se uzdravil. Již po první seanci jsem cítila vnitřní mír a pocit, že vše bude v pořádku. K překvapení všech, následné výsledky PSA krevních testů mého manžela byly naprosto v pořádku a nebyly zde žádné známky rakoviny prostaty. Nemám slov k vyjádření svého vděku za možnost Live Streamu a toho, co to přináší.“

– další svědectví v angličtině si můžete přečíst zde: http://www.braco.me/en/testimonials/visitors/

Bracovy livestreamy najdete zde: http://braco-tv.me/pages/_index.jsp

Dole je rozpis termínů, kdy se streamy pořádají. Můžete se zde dívat zadarmo.

© Alue K. Loskotová, www.aluška.org.

Přebírání článku bez vědomí autorky není dovoleno.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-04 03:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

??? to je ale nádherná bytost! zaří tak jako "jinak". připomíná mi moje simíky(jo, to vážně. tu hru mám, protože v ní jdou vytvářet nádherné bytosti). /prvotní reakce… teď jdu číst/

Ikona diskutujiciho jirik 2018-10-04 08:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si pamatuju u Paseky se toho nejvíc namluvilo v čekárně; Paseka sám v toho namluvil velice málo;

Ikona diskutujiciho Brusinka540 2018-10-04 08:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znám ho, byla jsem za ním ve Vídni, byl to zážitek, už byl i v Praze, je velice tichý, skromný a nijak nemá potřebu se zviditelňovat.

Ikona diskutujiciho Renata 2018-10-04 08:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

priznam, ze v prvych sekundach mi zacali tiect slzy a to ja vobec neplakavam, ale mam nejake horsie dni momentalne a citim silny vnutorny tlak, mozno preto.

Ikona diskutujiciho JOJO 2018-10-04 09:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj,

Ikona diskutujiciho Choco 2018-10-04 09:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U první fotky na mě vystřelila taková energie, že jsem se vůbec nemohla soustředit na čtení :D

Ikona diskutujiciho Verča 2018-10-04 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojka! moc děkuju za Braca, vůbec jsem o něm nikdy neslyšela..díky!!

Ikona diskutujiciho Malina 2018-10-04 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je zajímavé že už jen při čtení tohoto článku se mi udělalo dobře,ještě jsem ani nezkusila to video.

Ikona diskutujiciho jirik 2018-10-04 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mám dojem, že zas vyrazí boom se slunečníma příveškama –

Ikona diskutujiciho Alue 2018-10-04 11:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  … mno, psala jsem přece nedávno ve speciálu o symbolice, že nosit sluníčko je dobré pro svoji ochranu.

Ikona diskutujiciho jirik 2018-10-04 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:tos psala, a byly tam i odkazy na vhodná slunce…

Ikona diskutujiciho Andi 2018-10-04 13:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

8-O … on skoro vůbec nemrká …

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-10-04 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I v gematrii je konštruktívny

Ikona diskutujiciho romča 2018-10-04 14:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mno… Takže… :D Poznám ho, mala som ho na fejsbúku v sledovaní ale že by som sa o neho viac zaujímala to ani nie.

Ikona diskutujiciho Gabby 2018-10-04 14:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow. Jak došel a začal se dívat úplně mnou projela silná příjemná energie. Cítila jsem lásku, klida mír. Tohle si budu pouštět, kdykoliv se budu cítit špatně. Děkuji Alue! 🙂

Ikona diskutujiciho Gabby 2018-10-04 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dodatk: po druhém spuštění jsem už takovou silnou energii necítila. Poprvé to byl fakt nával, jak kdyby mě někdo praštil :D

Ikona diskutujiciho Renata 2018-10-04 15:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:Jirik to tvoje drevene slnko  ma Bracove oci, take zvesene   :-)

Ikona diskutujiciho leeth 2018-10-04 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji moc za článek, wow. zkusím se s ním nějakou dobu léčit. :D

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-04 18:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Hmm, to je hezký.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-04 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: přesně ???

Ikona diskutujiciho Khira 2018-10-04 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejsem nějak extra citlivá na energie, spíš je cítím jen formou emocí, takže když jsem se podívala na jeho fotku, tak jsem se na něj začala usmívat jako to sluníčko :-D Od pohledu vypadá opravdu mile.

Ikona diskutujiciho astonova cesta 2018-10-04 21:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chlap. A tento skvělý člověk je chlap! A naučil se TOHLE, přitom neměl odmalička žádné dary! Jde to! To je krása, to mě ták…. [Ehm; vůbec nedojalo, jsem tvrďák prďák jako skála, Rambo zambo, né bečka plačka srač..]

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-04 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: JO! Já jsem tak ráda, že tu mají lidé stejné pocity :D

Ikona diskutujiciho :) 2018-10-04 22:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvely clanek, moc dekuji, pan vypada prevelice sympaticky, jeho oci jsou velmi hrejive uz jen z fotky, jdu na to video :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2018-10-05 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:  Braco není léčitel a nemá vrozené senzibilní dary, byl naučen metodě, v článku to několikrát píšu.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-10-05 09:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:  Děti mají nedozrálé organismy a nedozrálé mozky, mají a potřebují proto jiné frekvence, než dospělý hotový člověk. Ta anténa evidentně není až tak univerzální.

Ikona diskutujiciho E. 2018-10-05 14:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám podobné pocity jako ostatní. Když jsem poprvé viděla jeho fotku, aniž bych si četla článek, tak mě dostal jeho pohled. Měla jsem pocit, že se dívám do tváře někomu osvícenému, možná božskému.

Ikona diskutujiciho jirik 2018-10-05 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: ten smail ksichtík má znamenat co?

Ikona diskutujiciho Alue 2018-10-05 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  To je právě ono, jak kreslí do prostoru. Kam jde mysl, tam jsou i oči a je těžké to ovládat.

Ikona diskutujiciho Andi 2018-10-05 18:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Všimla … zvedá koutky, ale jakoby nenápadně 🙂 a jo, i to oko mu těká ze strany na stranu

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-06 00:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Souhlas. A dá se říct i údiv, měla jsem totiž stejné pocity.

Ikona diskutujiciho Lucka 2018-10-06 04:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Byla jsem na něm ve Vídni.

Ikona diskutujiciho aves passeri 2018-10-06 09:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si všimla, jak velmi rychle dýchá. Zvláštní :-)

Ikona diskutujiciho hanka 2018-10-06 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkoušela jsem live stream a pozoruju všechny symptomy co popisujete:) je to moc krásné a pán hrozně sympatický. Chápu že s nikým nemluví, to člověka hrozně vysává a ruší. Děkuji za tip! Jo a ta energie mi nabila vodu v karafě co jsem měla na stole. Chutná úplně jinak, od té doby mám chuť pít hodně vody a vypiju jí za den dvojnásob co dřív.

Ikona diskutujiciho Lulu 2018-10-06 15:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Ľudí si nevšímaj.Napr. ja (mala som asi 8-9 rokov a nemala chlapčenskú postavu)som si obliekla tmavomodré tričko a čierne legíny, mala vlasy po zadok(!!!) a vyberali sme darček nejakému chlapcovy z rodiny.Pri nás bola paní so synom/vnukom a povedala na mňa nervózne svojmu chlapcovi:"Aha chlapček si už vybral."Otočila som sa a pozrela na ňu akoby som ju chcela upáliť.Pani sčervenela a šli preč.A aj keď to bolo dávno pamätám sa na to skvelo :-D Alebo môjho uja si zmýlili aspoň 1000-krát a to prisahám, že má postavu úplne ako muž(hlavne dosť široké ramená).Tak ľudí proste nezmeníš.

Ikona diskutujiciho astonova cesta 2018-10-06 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: He, my bychom si rozuměli :'D. Měla jsi odpovědět "Hej vyberal, dedko."

Ikona diskutujiciho jirik 2018-10-06 20:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]:taky jsem koukal na živý přenos, ale měl jsem jiné zážitky než se uvádí v popisu:*Během této doby lidé pociťují brnění, vidí energetické vlnění či zlatou auru a vnímají klid a úlevu od bolesti. Citlivější jedinci pláčou a ztrácejí vědomí.*

Ikona diskutujiciho Renáta 2018-10-07 23:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak při koukání na Braca jsem cítila jen vnitřní klid, lehké mravenčení, ale to tomu moc nepřikládám. Jsem takový otrlý hroch. Nicméně, věřím a budu sledovat denně. Pohled na něj mi způsobuje veliký klid a mír v duši. Je v něm něco jemného, ale zároveň silného. Na to, kolik má let, má velmi mladou tvář. Těch 5 minut mi přišlo jako minuta, strašně rychle to uteklo. A divím se, že jsem na něj už dříve nenarazila. Děkuji tobě Alue za zprostředkování a jemu za sdílení s ostatními. A upřímně, nedivím se, že nemluví, došlo mi při čtení článku, jak je to vyčerpávající, za jedno mluvit, za druhé poslouchat nářky. Krásný čas všem.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-11-04 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: "Těch 5 minut mi přišlo jako minuta, strašně rychle to uteklo." no přesně. to samé říkala maminka.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-25 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No :-( Tak mám zase problémy s žaludkem, jelikož Vánoce a spoustu jídla, že jo… Můj žaludek prostě není schopný strávit tolik jídla jako ostatních a vždycky s tím měl problémy(od přírody potřebuju jíst míň než "normální lidé". Jinak jsem tlustá, bolí mě břicho a tak celkově, nejsem schopná to ani strávit). A jelikož nechci zase dnešek prozvracet, jsem tady. Achjo.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-26 06:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono mi to fakt spravilo trávení ??? nedělám si srandu! normálně bych tu teď seděla po tak velké večeři nafouklá a! nic! normálně trávím! to je! zázrak! a ani jsem nemusela vzít enzymy v tobolce(které mi stejně moc nezabírají, jen tak napůl ale ne takhle zázračně). shlédla jsem to 2krát a na podruhé mi začalo být trochu méně špatně a méně bolelo břicho, chvilku po tom to i přestalo – a přeměnilo se to na zdravé trávení během chvíle! teď, o pár hodin později, mi žaludek normálně tráví porce jídla na které není zvyklý(prostě si nechci odpírat vánoce a jídlo s rodinou, no. ať to stojí co to stojí. ač do února musím mít určitou váhu a kdybych náhodou přibrala, fakt nevím, co budu dělat – jakože asi přiberu, když si vezmu, že máme ještě slavit silvestra na horách a když nebudu jíst ty spousty chlebíčků, zas budu "ta divná":X)a vše je v pohodě. přitom jsem se dneska vzbudila s klasickou nevolností a nafouklostí. fuj. jídlo umí být fakt jedovaté, když s ním zacházíte blbě, jako asi všechno. ale toto… je vážně léčivé. už se vůbec necítím "nemocná". díky! asi mi to zachránilo svátky. snad by to mohlo při delším pozorování pomoct i s problematickými lymfatickými uzlinami. možná by to mohlo pomoct i k rychlejší regeneraci svalů po cvičení. když o tom tak přemýšlím, je to docela dost univerzální! jej :D

Ikona diskutujiciho Kristýna 2020-11-26 20:23:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co je tedy symbol zlaté světlo se třinácti paprsky? To jsi nezmínila Alue 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek