Jsou mezi námi

10.10.2021 v Zážitky 40

Milí čtenáři, už jsem vám dlouho nepovyprávěla žádný zážitek ze svého života. Inu, tento zážitek není tak úplně můj, stalo se to nedávno mému příteli, když jel do Brna něco koupit. Obvykle bych jela s ním, ale tentokrát jsem neměla čas, takže jsem se o tom dozvěděla jenom zprostředkovaně. A jsem za to ráda. Neumím si totiž představit, co bych na jeho místě dělala.Bylo pěkné podzimní odpoledne, přítel si udělal co potřeboval a chtěl se stavit na kafe a něco dobrého, než pojede zase zpátky, aby si trochu odpočinul. Přišel do kavárny, kam obvykle chodívá. Předtím se mu tam nikdy nic podivného nestalo.
Vybral si z nabídky, vystál si frontu u pultíku a když na něj došla řada, chtěl říct, co by si dal. Obsluhovala ho mladá slečna, asi 20-22 let.

Když se ho zeptala, co to bude, objevilo se jí v obou očích reptiliánské oko. Ale nebylo to pouhé mrknutí a že by hned zmizelo. Dívala se na něj hadíma očima.
Přítele to zarazilo, chvíli hleděl, přemýšlel co má udělat, ale zachoval klid. Nakonec mu to nedalo, aby si nerýpnul.

Řekl jí: ,,Vím, že jste mezi námi.“
Slečna vypadala, že je překvapená a nechápe, o čem mluví: ,,Cože, prosím?“
Pořád ještě měla hadí oči.
Příteli došlo, že slečna asi neví koho má v sobě, tak si přisadil: ,,Hm, očividně o tom ještě nevíte. Ale brzy to zjistíte, slečno.“

Slečna zůstala zaraženě hledět. Znova se zeptala, co si dá. Na to jí přítel řekl, že už nic nechce a odešel. Asi to byla poslední návštěva této kavárny. Mě už tam po takovém příběhu nedostane ani heverem.

Ptala jsem se přítele, jak přesně to reptiliánské oko vypadalo. Na to našel toto video, kde neznámý klučina ukazuje, že má v těle reptiliána a předvádí, jak umí mrkat plazím okem:

Kdyby vám nefungoval tweet nahoře, video je uloženo také na Telegramu zde, ale musíte mít nainstalovaný Telegram, aby se vám spustilo: https://t.me/DUMBSandUnderground/6463

Pravost videa nechám k posouzení na vás, každopádně přítel říká, že to vypadá přesně takto. Pro porovnání, pokud na to máte ještě žaludek, přidávám reptiliánské oči, které natočili při rozhovoru s Miley Cyrus, nebo na Allatře při rozhovoru se Zhannou.

A na závěr dotaz na vás. Stalo se vám v poslední době něco podobného? Zajímalo by mě, jak moc jsou aktuálně tato setkání ojedinělá.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Jana 2021-10-10 08:46:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je husté a pozrela som si ten profil Justinsnow a má tam aj jednu fotku ženy, ktorej výrazu tváre som sa dosť zľakla (pritom to je fotka odfotená za bieleho dňa), aj je tam v popise spomenutá temná energia, tak dosť možné, že aj to je nejaká taká temná bytosť. Ale osobne som naposledy cez leto potulkami Slovenskom zazrela len pobehujúceho pomäteného blázna, ktorý strieľal do okoloidúcich neviditeľnou zbraňou, no od takého človeka rýchlo ísť čo najďalej.

Ikona diskutujiciho Tinka 2021-10-10 10:43:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže oni ani nevědí, že to mají v sobě? Tak to je masakr. Docela by mě zajímalo, jak k tomu ta holka přišla.. no a ten profil je pěkně ujetej, takže bych i věřila, že video je pravé…

Ikona diskutujiciho kiana 2021-10-10 15:13:15
Ikona diskutujiciho
sipka

To video je určitě pravé, protože stejnou mrkající blánu jsem viděla (už je to mnoho let zpátky) u psa (možná to bylo tím, že byl očipovaný). V poslední době jsem nic takového neviděla, jen tenkrát jednou – ale to jsem to viděla detailně a nevěděla jsem, odkud se tam ta blána bere (mrkala tedy docela pomalu – pomaleji než na videu, ale jinak to bylo úplně stejné).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-10 17:02:40
Ikona diskutujiciho
sipka

jakože plazím okem, nebo myslíš tu normální blánu co mají všichni psi?

Ikona diskutujiciho kiana 2021-10-10 21:37:36
Ikona diskutujiciho
sipka

plazím okem (a to mrkající víčko ze strany tam bylo taky, akorát mrkalo pomaleji = vypadalo to stejně, jako na videu)

Ikona diskutujiciho kiana 2021-10-10 21:41:47
Ikona diskutujiciho
sipka

(já už bych si po této zkušenosti nepořídila psa ani kočku = žádné zvíře, které má povinné očipování, a to mám zvířata hodně ráda)

Ikona diskutujiciho Bronislava 2021-10-23 15:53:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám velmi špatnou zkušenost.Pracovala jsem jako pečovatelka v Holandsku a nejdřìve jsem si toho nevšimla ale pak ano v jednu chvíli mêly jejich oči čàrku mìsto kulaté panenky..On manžel klientky autoritativnì manipulátor s absolutní kontrolou.zàsadnê připravoval jìdlo na večeři.Holanďané jedì večer.Vždy po jídle jsem úplnê hořela bylo to strašnê srdce mi bušilo rychle .Nejdřìv jsem si řìkala że to jen reakce na zmênu prostředì a jìdla.Časem jsem ztrácela svobodnou vùli.Ona měla královskê předky a otec byl šèf gestapa v Olomouci a pak ve Zlíně.On je doktor profesor .Pak jsem zjistila že jsou satanisti.Nebudu uvàdě více podrobností,je to hrůza.Nakonec jsem musela utéct a ślo mi o život.Vzal mi klíče od auta a já mêla náhradní.Rychle jsem ujížděla a pak jsem se zhroutila.Používal na mě nějakè entity démony .Byla jsem jak pod temnou dekou.Teď jsem z toho venku.A tu panì jsem si vyfotila ty její oči.

Ikona diskutujiciho matyas 2021-10-10 10:48:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Upřímně, nevím co bych dělal na místě tvého přítele. Teď je otázkou, proč se jí to oko ukázalo na tak dlouhou dobu. Co vím tak to je vždycky takové probliknutí a ne že se víčko ukáže na tak dlouho. Musím říct, že třeba já jezdím celkem často MHD, kde projde mnoho lidí za krátký čas, a nikdy se mi nic podobného nestalo. Kromě teda jednou v nákupním centru v hračkářství. Tehdy mi nebylo úplně nejlépe, jenže když přišla prodavačka, tak mě najednou začalo tak moc škrábat v krku, že jsem si myslel, že to tam nevydržím. Jakože bylo mi blbě tehdy, ale to přišla a v tu chvíli se mi to strašně zhoršilo, chtělo se mi nehorázně kašlat a myslel jsem, že to fakt nedám. Měl jsem na sobě středně silný energetický krystal, kdo ví co by se stalo kdybych ho tenkrát neměl, hlavně kdo ví, co to na mě chtělo skočit…. Ona prostě přišla, něco promluvila a v tu chvíli jsem myslel že umřu na místě 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-10 10:56:16
Ikona diskutujiciho
sipka

možná se reptil ukázal protože jim vadí energie z karet… a on ji měl na sobě

Ikona diskutujiciho hanka 2021-10-10 12:53:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty brďo :O tak bez karty už nikam nejdu. Nejvíc mě děsí že ti lidi neví, že to mají v sobě.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-10 13:05:28
Ikona diskutujiciho
sipka

očividně to hodně lidí neví. pamatuju že mi psal pán, že to oko viděl u své přítelkyně ,,při tom“ a taky vůbec nevěděl kde se to tam vzalo, že jinak byla normální

Ikona diskutujiciho kiana 2021-10-10 15:10:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to bych si tu kartu pořídila – dají se ještě někde sehnat?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-10 17:01:50
Ikona diskutujiciho
sipka

pod pultem asi jo

Ikona diskutujiciho Diana 2021-10-10 17:19:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Z čeho ta karta vůbec je? Nepůjde ji nějak vyrobit doma?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-10 17:46:57
Ikona diskutujiciho
sipka

nepůjde ji vyrobit doma. 🙂

Ikona diskutujiciho b 2021-10-23 07:19:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Takový kašel mě občas chytá už odmalička a dodnes netuším, z čeho to je! Plíce mám úplně v pohodě a vůbec to s nimi nemá nic společného. Vždycky mě tak jakoby ‚škrábne‘ v krku na JEDNOM specifickém místě trochu vlevo a začne mě to nutit k dávivému kašli, který nepřestane, dokud mi nezačnou téct slzy.

Nedávno jsem jela bez roušky a znova se to ozvalo, no naštěstí jsem to nějak zapila a bylo to ok. Nechci vidět ty výrazy, kdybych se tam dávivě rozkašlala bez roušky 😀

Nevíte někdo, čím to je a jak se toho zbavit? Objevuje se mi to už jenom zřídka, ale cca do konce základky jsem nic takového neměla.

Ikona diskutujiciho matyas 2021-10-23 21:11:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Není to nic příjemnýho no 😀 Mně se to občas stane mezi lidma a to mám co dělat abych se tvářil normálně a zároveň se tam neudusil 😀

Ikona diskutujiciho dodo 2021-10-10 10:55:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Psychika je tak mocná, že existuje aj možnosť, že vidíme to, čo chceme vidieť. Neviem kde som to videl/počul, ale tuším D.Wilcock spomínal experiment, kde hypnotizér zhypnotizoval osobu ktorá prestala vnímať osobu stojacu oproti nej až tak, že dokázala prečítať list položený za ňou, ktorý by v normálnom stave nevidela. Inak povedané osoba stojaca pred ňou sa úplne rozpustila. Čo keď takéto hypnotické stavy nám dokážu navodiť rôzne veci, ktoré používame ako napríklad smart telefón, televízor, rozhlas, počítač (mediálny obsah toho čo čítame) a iné „neškodné“ prístroje?

Ikona diskutujiciho Josef 2021-10-10 13:12:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Můj spolužák ze základní školy a současně přes manželku v příbuzenstvu má ještěří oči. Kdysi jako kluci jsme byli kamarádi. Jednou jsem se ho zeptal proč má tokové oči a on odpověděl, že byl na operaci. Tím to bylo pro oba vyřízeno až v době když jsem věděl o co by mohlo jít jsem si na to vzpomněl ale nikdy jsem se s ním o tom nebavil. Nemůžu k tomu nic jiného napsat. S láskou. Josef

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-10 13:31:52
Ikona diskutujiciho
sipka

jakože to má furt, nebo tím občas mrká?

Ikona diskutujiciho Jana 2021-10-10 18:39:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Také oči (ale skôr by som povedala mačacie a nie plazie) som tiež videla u jednej pani, nebolo to mrkanie, ale mala jednoducho také zreničky, čo môže byť aj ochorenie – syndróm mačacieho oka.

Ikona diskutujiciho kiko 2021-10-10 14:09:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechcel by mi niekto trpezlivy v kocke vysvetlit o co sa teda jedna, raz su to mimozemstania s planety x/y, inokedy udajne ovladaju ludi, sa v tom akosi nevyznam no 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-10 17:01:37
Ikona diskutujiciho
sipka

koukni na články o reptiliánech https://aluska.org/?s=reptiliáni

mimochodem pamatujete na ty duhové webíky vesmírní lidé? kolik je to let co před tímhle varovali, i před masovým čipováním… všichni se tomu smáli a dodnes je prohlašují za sektu

Ikona diskutujiciho Nini 2021-10-10 20:10:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No o tom, že posednou celebrity nebo vlivní lidi vím, ale že by chodili takhle na pohodu mezi námi je mazec…sice jsem hadí oči ještě neviděla, ale jednou jsem si v trafice na nádraží prohlížela časopisy a najednou se vedle mě objevil chlap a koukal na ty samé časopisy tak blízko mě, až jsem od něj musela ustoupit. Když jsem se na něj podívala, úplně mě zamrazilo. Vypadal jako ten typický strašidelný upír. Dlouhý hnědý kabát, kruhy pod očima, bledý jako stěna, neupravené. V životě jsem z nikoho takovou hrůza ještě neměla. To co z něj vycházelo mě úplně dostalo. Prostě jsem zthuhla a málem se rozbrečela, něco s ním bylo špatně. Naštěstí na mě tehdy venku čekaly kamarádky, tak jsem vyběhla z trafiky a se slzami v očích jsem jim o něm řekla, ale stačily vidět jen jeho záda, když vycházel z nádraží. Kdo ví, co to bylo za chlápka. Nikdy už jsem nic podobného u nikoho necítila.

Ikona diskutujiciho Katarína 2021-10-10 21:12:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O aké karty ide že ochránia? Poučte nás prosím. U Merkel som videla také oči a u angl.kráľovnej. Vtedy som nevedela čo to je. Bolo to pri príležitosti otvorenia tunela vo Švajčiarsku a Merkel išla vlakom do vnútra tunela. U kráľovnej si nespomínam pri akej príležitosti som si to všimla. Ale nemýlim sa. Aj ona mala také oči. V určitom okamžiku pri pohľade do očí som si to všimla. Vtedy dokonca prvýkrát verejne uviedli na oslavu otvorenia tunela satanský tanec. To bola teda sila. Bola som z toho pár dní mimo.

Ikona diskutujiciho Katarína 2021-10-10 21:14:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozdravujem. Ako sa mám dozvedieť či som empat alebo nie. Čo to je empat? Ďakujem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-11 09:29:32
Ikona diskutujiciho
sipka

https://aluska.org/?s=empat

Ikona diskutujiciho Kuník 2021-10-11 08:50:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Škoda, že nevzal mobil a nenatočil to. Něco jiného je, když člověk sleduje videa na youtube s vědomím, co všechno se dá dneska s grafikou udělat, aby vypadala reálně. A něco jiného…když přítel natočí na vlastní mobil v Brně reptiliána. Chápu, že technicky to provést by bylo horší….slečno, mohl bych si Vás prosím natočit na video? 🙂 no…..úplně si to neumím představit. Ale zase, pokud je to takhle velká věc, nějaké řešení bych našel za každou cenu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-11 09:30:07
Ikona diskutujiciho
sipka

my mobily nenosíme 🙂

Ikona diskutujiciho Ceneon 2021-10-11 12:14:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak prostě měla kočičí kontaktní čočky či syndrom kočičího oka. Ta slečna by si asi zasloužila omluvu.

Ikona diskutujiciho Lily 2021-10-11 12:21:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keby ten tweet bol skutočný, nemali by byť tie druhé viečka rovnako rozšírené ako jeho ľudské? Inak docela creepy 😀

Ikona diskutujiciho Jana 2021-10-12 22:12:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná jsem taky potkala reptiliana. Jela jsem takhle v tramvaji do práce a když už se blížil můj výstup tak jsem si stoupla ke dveřím. Tam vidím chlapa tak možná 35-45 (víc ne) a najednou jsem měla pocit že se mi ukázali hadí oči. Ale jak sem psala možná se mi to zdálo. Nevím. Ale přijemny pocit jsem u něj neměla.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-10-13 11:20:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ľudstvo sa vyvinulo z dvoch vetiev nižších živočíchov a to z plazov a cicavcov. U väčšiny ľudí prevládla tá vetva cicavca ale niektorí ľudia môžu mať znaky reptiliánov. Takže reptiliáni nakoniec nemusia byť nejakí votrelci z vesmíru ale len ,,iný“ druh človeka (samozrejme môžu tu byť aj další plazoidi z vesmíru, to sa s istotou nevie). Naživo som ešte reptil. oči nevidel ale zase ako často pozeráte cudzím ľuďom do očí? Maximálne sa narýchlo kukneme na oblečenie alebo čo majú na nohách, tak skúsim si viac všímať tie oči ak na to nezabudnem ale to proste v reále nieje tak ľahké chcete mať od ľudí pokoj a nie ešte navazovat očný kontakt 😀

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-10-14 16:46:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a škoda že není fotka. Aj keď si to neviem predstaviť. Slečna, môžem si vás odfotiť? Ona: a prečo by ste si ma fotili? Pretože máte pekné oči. Ne, tu by sme asi skončili, žiadna zmysluplná odpoveď není. A hlavne ak je to reptilian tak sa asi fotiť nebude chcieť. Takže jediný spôsob by bolo odfotiť ju tajne. Mobil vo vrecku košele a s tým tajne natočiť, ale to by bolo velmi zložité, človek by musel byť správne natočený a to je ťažké trafiť správny uhol keď nevidíte čo točíte. Alebo potom sú tie kamery čo sa dajú pripnúť na šiltovku alebo oblečenie ale tie majú zas moc širokoúhlé snímanie takže síce by to slečnu natočilo ale bolo by to proste moc vzdialené a málo detailné. Takže to len také zamyslenie že asi nemôžeme čakať že reptila niekto vyfotí.

Ikona diskutujiciho Holub 2021-10-17 20:09:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A nebyly to treba cocky? Podobne cocky pouziva ke cosplay kamaradka, mozna proto se oci nezmenily na lidske.

Ikona diskutujiciho vera 2021-10-23 08:15:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stalo se mi to pred 7 lety, sla jsem s nekym na kafe, byl celkem sympaticky, inteligentni a zabavny, ale ja jsem z nej necitila absolutne zadne emoce ci city. Po chvilce se cela jeho hlava pred myma ocima na nekolik sekund zmenila na jesteri a pak zase zpet, jako by se prolnuly dve dimenze. Rikala jsem si, jestli o tom vi, ale asi to nevedel….

Ikona diskutujiciho Arno Nym 2021-10-23 11:14:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

presne tohle jsem prozil take!
a nedovedu si predstavit ze by ten clovek ktereho jsem potkaval na pracovisti kazdy den o sobe vedel.. byl uplne normalni!
az na jednou kdyz jsem s nim mluvil tvari v tvar tak mu preklouzli oci do reptilni podoby. Ja sem se leknul ale vydzel se mu koukat do oci protoze sem tomu nemohl uverit. Tomu cloveku jsem to nerikal, byl to muj sef a asi by to dobre nedopadlo..

Ikona diskutujiciho Avatar 2021-10-28 12:22:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, jakou kartu máš na mysli, Teslovou, Tarotovou? Díky

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-28 12:49:31
Ikona diskutujiciho
sipka

ne, jinou 🙂

Ikona diskutujiciho Elis 2022-10-08 22:18:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtela jsem se zeptat jestli je nejaka moznost jak poznat jestli v sobe reptilian nemas a pripadne se jak se ho zbavit? Dekuji za pripadnou odpoved…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek