Jsou pro člověka nanočástice nebezpečné?

9.12.2013 v Zajímavosti 3

Zajímavý dokument odvysílaný ČT2 o možné hrozbě nanočástic.

Z dokumentu vyplývá, že se oficiálně ,,neví”, jestli jsou nebo nejsou částice nebezpečné. Avšak existují odborníci, kteří se tímto tématem podrobněji zabývají a ti odpověď znají: Nanočástice velmi snadno pronikají do lidského těla a usazují se v něm.

Pokud se dovnitř buňky dostane hodně nanočástic, buňka odumírá, anebo vytváří zánět.

To je právě ten důvod, proč jsou lidé pod palbou chemtrailů (které jsou hlavně o vdechovaných nanočásticích) a proč to tak skvěle funguje.

Proč dnes už i mladí lidé často umírají na embolie plic? Není to nic jiného, než nadýchání nanočástic, které se z plic nedostanou nijak jinak, než inhalací solné páry, která je poté pomocí hlenů vyžene ven z těla. (Kdo čte marného okénko na Osud.cz, nebo byl na přednáškách, ten už to zná. Zde je další střípek do mozaiky.)


O chemtrails se sice dokument přímo nezmiňuje, ale po jeho shlédnutí vám to zapadne dohromady. Čili pokud dle odborníků nanočástice způsobují záněty a odumírání buněk, musí být už všem jasné, proč jsme sprejovaní zeshora.

To nepatrné množství v předmětem běžné denní potřeby už ani není tolik alarmující, jako to, co dýcháme venku.

Z popisku:

Neviditelná hrozba nanotechnologií. Záměrně zamlčované, utajované a také veřejně neznámé skutečnosti o škodlivosti a rizicích nanotechnologií s budoucími dramatickými následky na lidské zdraví, ekologii i celou společnost.

Dobrodružství vědy a techniky. Neviditelná hrozba – nanotechnologie

http://www.youtube.com/watch?v=UAlbsjWjnVE


Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Oblíbená videa” – Zde

Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho mk 2013-12-09 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj! alue, prosím tě, v některém ze starších článků (tuším ten, kde líčíš někdejší zápal plic) ses zmínila o "přístroji na tvorbu páry", můžeš jej nějak přiblížit jistě početné skupině čtenářů se zájmem o čisté plíce, je-li stále k dostání?

Ikona diskutujiciho Jana 2013-12-09 21:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O nanočásticích nám říkal jedem přednášející. Říkal, že jsou už hodně dlouho známe, ale lidé, kteří s nimi pracovali se pomátli, onemocněli atd. A teď se prý pracuje s těma, které míň škodí, ale taky to není ono, když žádná ochrana proti tomu není.

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-12-10 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, nanočástice jsou taky pěkné svinstvo pro lidský organismus. Pokud se nemýlím, tak je to i v jogurtech a kosmetice. Bohužel…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek