Jste připravení přejít na Novou zemi 5D?

27.11.2023 v Spiritualita 25

Je nejvyšší čas začít naplno pracovat na svém duchovním pokroku. Je nezbytně nutné, aby se každý člověk rozhodl, zda chce být součástí nové transformace 5D Země, nebo zůstat ve staré realitě plné strachu a bolesti. Každý den máme příležitost sladit se s tímto vyšším cílem prostřednictvím svého záměru, modlitby a životních rozhodnutí.Představte si, že bychom všichni právě teď přešli na 5D Zemi. A představte si, že by se v tomto prostoru fyzicky manifestovalo myšlení člověka. Co by se tam asi stalo s člověkem, který žije ve strachu a myslí destruktivně? Jeho myšlenky by se okamžitě projevily a v podstatě by vytvořily peklo.
Okno příležitosti je stále otevřené pro všechny, kteří chtějí být součástí nové civilizace, ale je potřeba splňovat jisté charakterové kvality.

Mnoho lidí se tam nedostane, protože nejsou připravení. Dnešní článek shrnuje typické kameny úrazu, které lidem brání posunout se dál a dosáhnout svého potenciálu.

Někteří lidé nejsou na potřebné vibraci. Dívejte se na spiritualitu jako na týmovou akci. Když se jednotlivci ze všech sil snaží přispět ku prospěchu celku, společně vyhrávají. Tato hra je velmi jednoduchá, spočívá v kultivaci své energie a myšlení. Zaměřte se na to, aby se spiritualita stala vaším každodenním chlebem. Třeba prostřednictvím meditace, modlitby, cíleného záměru, projevu bezpodmínečné lásky a konáním laskavých skutků pro druhé, odpouštění lidem kteří vás ranili. Tady to začíná, přátelé. Nikdo za vás tuto práci neudělá. Musíte sami.

Někteří lidé záměrně žijí ve strachu a nechtějí z něj vystoupit. Máme dvě základní emoce, od kterých se následně větví všechny ostatní: láska a strach. To jsou dvě základní polarity. Pokud řídíte své životy z výchozí pozice strachu, pak nejste schopni skutečně milovat sami sebe, ani ostatní. Ti u moci to vědí a využívají váš strach ve svůj prospěch.

Někteří lidé kladou peníze na první místo. Ale jaký je skutečný účel peněz? Kontrolovat nás, protože žijeme v otrokářské společnosti. Ve Zlatém věku, kde je hojnost pro všechny, nejsou peníze potřebné. S miliony galaxií v našem vesmíru jsme pravděpodobně jediná planeta, kterou ovládají peníze. Nejbohatší organizací na planetě je římskokatolická církev. Mají dost čistého jmění, aby s ním nakrmili, oblékli a ukryli každého člověka na této planetě, přesto dál hromadí své peníze a požadují po lidech, aby jim ještě přispívali.
Mamon je kámen úrazu, pojí se s ním
materialismus a chamtivost. Pokud jste chamtiví, vaše vibrace nebudou odpovídat energiím Zlatého věku a proto můžete zůstat pozadu.

Ani manipulátoři nepatří do Zlatého věku. Pokud je vaší touhou ovládat ostatní prostřednictvím manipulace, budete mít vyhrazeno teplé místečko na 3D Zemi, dokud tuto svou malost nepřekonáte. Ve Zlatém věku nikdo nebude nadřízený a nikdo nerozkazuje poddaným, takže by se vám tam zřejmě nelíbilo.

Někteří lidé si také myslí, že se svět točí pouze kolem nich. Mají tak napumpované ego, že vidí jen své vlastní potřeby a zajímají se jen sami o sebe. Nepraktikují bezpodmínečnou lásku a často na ni ani nevěří. To je škoda, protože to je základní koncept, na kterém stojí duchovní pokrok lidstva.

Někteří lidé myslí chronicky destruktivně. Způsob myšlení vede budoucí rozhodnutí člověka, formuje jeho osobní cestu životem. Po roce 2012 se energie myšlenky neustále zesiluje. To, co si myslíme, se projeví. Pokud má člověk destruktivní myšlenky, vytváří si z nich své osobní peklo. Lidé s takovou vibrací nemohou ve Zlatém věku existovat.

Někteří lidé jsou uvěznění uvnitř své myšlenkové krabice a nedokážou se podívat za její okraj. Systém nás odmalička učí, kde je naše místo. Vzdělávací systém, práce, média, dokonce i naši příbuzní. Ti všichni se starají o naše kvalitní naprogramování. Když takovému člověku předložíte atypickou myšlenku, kterou je třeba i Zlatý věk, nebo možnost lidstva překonat dobu peněz a posunout se dál, okamžitě se postaví na zadní, začne se bát a začne řešit, proč to nemůže fungovat.

Nedělejte si starosti s nikým, kdo je zlý nebo zkažený. Jejich zlo a temnota slouží k probuzení lidí, postrkuje je k jejich skutečnému duchovnímu úkolu. Nejste tu proto, abyste pod sebe nahrabali co největší bohatství. Jste zde, abyste pozvedli tuto planetu a byli svědky přechodu do Zlatého věku. Než jste souhlasili, že sem přijdete, věděli jste, že můžete v tomto světě něco změnit a že nebudete následovat stádo.

Pokud jste v tomto bodě již probuzení, pracujte na sobě a rozvíjejte se dál. Pokud jste to ještě neudělali, stále máte možnost zvolit si.
Toto je největší show ve vesmíru a vy jste její součástí.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Iveta 2023-11-27 04:50:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji
🌅💛😇

Ikona diskutujiciho Simona 2023-11-27 06:18:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A čo malé deti a miminká, čo nebudú mať v tej dobe prechodu ešte vyvinuté ego a nikomu ani nestihli ublížiť?

Vnímam, že keď som bola malá, spĺňala by som to, ale časom sa zo mňa stal horší človek. Dosť ma ovplyvnila rodina a okolie a už je to vo mne dosť zaryté. Je to ako keby súčasťou mojej esencie, aká som, a nedokážem sa toho už zbaviť (napr. strašne všetko kritizujem). Inak sa snažím žiť, aby som nikomu neubližovala, ale ľudia ma aj tak nemajú radi, lebo som pre nich podivín.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-11-27 08:04:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak si nech pomoct od někoho jiného. Vidíš, že máš program, škodí ti, nechceš ho, to je v pořádku… tak někam zajdi. Některé balvany jsou opravdu příliš těžké na to, aby s nimi člověk pohnul úplně sám. Požádej své vyšší já, aby ti ukázalo pro tebe vhodnou cestu, nebo pro tebe vhodnou knihu, terapii, léčitele. Za nadměrou kritikou je schovaná jiná věc, která ji způsobuje a tu budeš muset vyrovnat. Pak to povolí samo.

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-11-27 08:48:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Simona: zkus vyjít do přírody a požádat stromy o očistu…. dobrý je smrk, bříza.

Ikona diskutujiciho Simona 2023-11-27 20:34:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za rady. Skúsim s tým niečo spraviť, lebo keď sa sledujem s odstupom, moja povaha je dosť katastrofa. Preto ľudia nevyhľadávajú moju spoločnosť. Je pravda, že mnohí aj neradi počúvajú, keď niekto niečo povie na rovinu. Pritom to nie je napr. kritika danej osoby, len popis skutočnosti, ako to vnímam ja. Neviem prečo to tak ľudia majú. Najradšej by len počúvali, že je všetko úžasné, pred problémami zatvárali oči a tvárili sa, že neexistujú.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-11-28 09:25:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě s tím zvládneš pohnout, jenom je potřeba si najít tu svou správnou metodu co ti bude sedět.

Ikona diskutujiciho Richard 2023-11-29 16:12:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Správná otázka Simono. Co děti? Do 5D bez nich? Ani náhodou, to raději ve 3D, ale s nima. ..A nesmrdí to už pak trochu sírou? Proč někdo ano a druhý ne. Ty jsi hoden do 5D a ty ne. Zajímavé a k zamyšlení. Zase se to opakuje a bude opakovat dokola.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-11-29 17:33:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná by bylo fajn si přečíst články popisující potřebnou duchovní a charakterovou úroveň pro pochopení konceptu. – teď vychází obden.

Ikona diskutujiciho Pavel 2023-11-27 08:12:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Perfektní Děkuji

Ikona diskutujiciho martin ****** 2023-11-27 09:51:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak to celé proběhne. To někam přebliknem nebo se přenese celá planeta se vším? A jak je to přesně s těmi dimenzemi? Přijde mi, že pořád nebyli vysvětleny základní věci, pak se toho někteří lidé bojí a budou to odmítat.

Ikona diskutujiciho Standa 2023-12-02 12:31:06
Ikona diskutujiciho
sipka

5D přechod byl již dostatečně popsán na zahraničních i českých alternativních portálech. Stěžejním okamžikem transformace bude velký sluneční záblesk, mj. doprovázený mimořádným tokem fotonů. Dlouhodobý pobyt v 5D pak bude pro nízkovibrační bytosti fatální… Stačí klíčovými slovy dohledat.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-11-27 10:42:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle toho Simona co o sobě píšeš, nic nenasvědčuje tomu, proč bys nemohla vstoupit do Zlatého věku. Cílená kritika je spojena s aktivním přístupem. Spíš pasivita může zabrzdit posun. Píšeš, že jsi horší člověk, ale zároveň nechceš nikomu ubližovat. Zlý člověk o sobě nikdy neřekne, že je zlý. A věř mi, že hodně podivínů přejde do Zlatého věku. Zkus se nechat unášet proudem řeky, dobře to dopadne.

Ikona diskutujiciho peace 2023-11-27 11:32:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už mě to tedy napadlo dávno, ani si nemyslím, že se to stalo, ale s jistotou to nikdo vědět nemůže. Snad tím tady nikoho nepohorším a snad mě za to nebude nikdo duchovně urážet… Napadlo vás někdy, jak měl být ten přechod v roce 2012, tak se říkalo, že část lidí projde do 5D a že ti co „nejsou hodni“ zůstanou na Zemi ve 3D kde nakonec Země zanikne… tak napadlo vás někdy, že vlastně my co tu jsme se tam možná nedostali? Celkově od té doby co tu tak čtu a i celkově lidé mají méně kamarádů, nestýkají se s rodinami atd… co když se tam právě ti dostali a proto už s nimi nejsme v kontaktu, také jsme mohli vlivem té události zapomenout, že jsme vůbec někoho takového měli apod.. je to jen úvaha, myslím, že tehdy ten přechod ani nakonec nebyl ale kdo ví..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-11-27 18:00:48
Ikona diskutujiciho
sipka

V roce 2012 byl ještě pořád u moci deepstate a lidé se báli konce světa, nebo byli skeptičtí. Nešlo to.

Ikona diskutujiciho armag 2023-11-27 19:53:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Deepstate je u moci stále.
Jen jde o to, že se trochu přeskupí moc a kromě USA budou ještě další dva důležité státy – Rusko a Čína.
Ale jinak vše jede ve starých kolejích směrem k plné digitalní kontrole všeho a všech.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2023-11-28 13:17:46
Ikona diskutujiciho
sipka

armag
Ke kontrole všech to směřuje, protože ke všemu dávají lidé mlčící souhlas. Dokud bude u moci naše Fialová Pětidemolice, tak to stále můžou uskutečnit a žádný Deepstate k tomu ani nepotřebují. stačí, že mají nápad a zatemněné mozky.

Ikona diskutujiciho armag 2023-11-28 20:03:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Takhle jednoduché to není. Fialový hnus je zcela jednoznačně řízen ze zahraničí. Bohužel vzhledem k hlouposti většiny členů vlády, to má mnohem horší vliv na české občany, než by to mělo, kdyby tam byli lidi na vyšším levelu.
Každopádně Fialový hnus dostal zadání a řídí se heslem poturčenec horší turka.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-11-27 12:21:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přímo pod tímto článkem vy vyskočila reklama na čapku, která stojí 144 Kč 😀 https://ctrlv.cz/IlCk

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-11-27 22:14:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško mám jednu teorii která může změnit pohled na věc, možná jste si už někteří všimly že na zemi proudí stále silnější energie a ty postupně vymazávají veškerou destruktivitu lidí vekeré zlé návyky destruktivní programy a nakonec to vyvrcholí zábleskem energie které všechno destruktivní smaže a pošle do 5 dimenze v jednoduchosti je genialita nikdo tu ve 3 dimenzi nezustane hra už skončí a 3D zanikne KONEC HRY

Ikona diskutujiciho martin ****** 2023-11-28 13:14:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Někde se už psalo, že by mělo dojít k masovému probuzení, což by mělo způsobit slunce. Když planeta vzestoupí do 5D tak asi nemůže existovat souběžně i jinde. Někdy už dřív bylo někde řečeno že destruktivní lidé při přechodu shoří samozápalem na bílý prášek, asi ti kteří jsou příliš destruktivní a nevzpamatují se zábleskem probouzející energie. Aluška měla v jednom článku že je tu se 3D souběžně nehmotná 4D kam se přemístíme asi po smrti. Jestli to chápu správně tak s 5D tu bude nehmotná 6D. V té 4D by teoreticky měli skončit ti, kteří shoří na prášek a mít možnost se vtělit na jiné 3D planetě, jelikoš 5D neuvidí. To 4D chápu jako přestupní můstek mezi 3D a 5D, tak bych měl v případě dnešního opuštění hmotného těla mít možnost si vybrat v případě, že mám dostatečnou úroveň vědomí.

Jen má úvaha, ani nevím jestli jsem ty texty ze kterých čerpám četl správně, tak snad nedostanu vynadáno.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2023-11-27 22:52:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Previbrovanie časti ludí do 5 .dimenzie údajne už prebleho v roku 2000. Odišla len malá časť, možno 1%? Chcelo by to preskúmať štatistiky, či došlo v tej dobe k nejakému úbytku ludí. Tak ak sa ešte vidíme v 3D tak neviem, asi sme neboli pripravení a zkejsli sme tu, tak možno nabudúce.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2023-11-28 13:25:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak som pozrel tie štatistiky ale prakticky sa nedá nič zistiť keďže sčítanie obyvatelstva sa robí raz za 10 rokov. Ale jednu malú zaujímavosť som našiel. V Česku sa v roku 1999 narodilo najmenej detí. A na Slovensku to bolo v rokoch 2001,02,03. Takže niečo sa okolo toho roku 2000 u nás naozaj stalo – že sa narodilo historicky najmenej detí. Či to má nejaký súvis s previbrovaním do 5D netuším.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-11-28 11:11:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Marian, asi jsme tu zkejsli, aby jsme pomohli ostatním. Jestli někteří opustili matrix už 2000, tak fyzicky zasahovat do hry nemůžou, zřejmě si zvolili jiný druh pomoci.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-11-28 12:55:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebo je tu ještě jedna možnost, že se ihned vrátili a dneska jim je okolo 23, ideální věk na sledování této závěrečné show.

Ikona diskutujiciho nagualista 2023-11-29 08:44:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkný článek a hlavně víc než pravdivý. Jaký si to uděláš, takové to máš. Sloužíš penězům = sloužíš SATANOVI, který Tě pozře i s chlupy, viz. NWO. Prodáváš svou duši za fiat měnu, nemůžeš být nikdy spasen. Za čísla uděláš všecko, to je dnešní bankrotující Česko. Prostě úplné morální dno, peklíčko a smradlavý chlív, kde je teplíčko. A nebo …..
už neházíš perli sviním. Už nekrmíš svého parazita, který Ti byl od narození přidělen, aby Tě energeticky drenážoval a temnotou kontaminoval. Už mu nechutnáš a tak Tě opustil. Stal si se kámošem ducha = jsi v jeho milosti. Zříš čas, který k Tobě teprve přichází. Duch Ti ukazuje průrvu mezi světy a láká Tě ven z peklíčka 3 D do zlatého věku 5D sofistikovaněji, než je Tvé nejtajnější přání tak, že si přechodu z peklíčka do ráje skoro ani nevšimneš. Vše temné okolo Tebe zmizí. A Ty se jen raduješ, směješ a směješ.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek