Kam jste se to narodili? Poučení pro nechápavé

14.7.2021 v Poselství 3

Dostane se ti sedmi různých těl a spícího vědomí. Budeš je muset neustále probouzet, rozvíjet a zdokonalovat. Fakt, že se budeš nacházet současně v různých rozměrech, přijmi klidně. Celý svět budeš mít v sobě.

Budeš se učit ve škole jménem Život na planetě Zemi. Každý člověk a každá událost budou tvým Universálním učitelem.Chyby neexistují, jsou jen poučení. Nezdary jsou nedílnou součástí úspěchů. Rovněž oběti neexistují, jsou jen učitelé a žáci.

Výuka se bude opakovat v nejrůznějších podobách, dokud si látku zcela neosvojíš. Když nezvládneš snadnou látku, bude pak těžší. Když ano, přejdeš k další etapě výuky.

Vnější problémy budou přesným odrazem tvého vnitřního stavu. Dokážeš-li změnit svůj vnitřní svět, vnější se změní také.

Bolest je způsobem, jímž ti Vesmír dává najevo, že něco není, jak má být.

Svět je různorodý. Absence umění přijmout sebe sama i okolí tak, jak jsou, je základem destruktivních emocí poškozujících organismus.

Že jsi učení zvládl pochopíš z toho, že tvé chování a vztah ke všemu kolem se změní. Moudrosti se dosahuje praxí. Málo něčeho je lepší, než mnoho ničeho.

Není lepšího místa než „tady“. „Tam“ není o nic lepší, než „tady“. Až se tvé „tam“ stane tvým „tady“, objevíš jiné „tam“, které ti opět bude připadat lepší, než „tady“. Važ si toho, co máš teď.

Jiní lidé jsou pouze tvým odrazem. Nemůžeš milovat nebo nenávidět cokoli v jiném člověku, není-li to odrazem tvých osobních vlastností.

Život připravuje rám, maluješ však ty. Nepřijmeš-li zodpovědnost za namalování obrazu, namalují za tebe jiní.

Všechny odpovědi jsou v tobě. Víš víc, než kolik je napsáno v knihách. Všechno, co máš dělat, je dívat se do sebe, naslouchat a důvěřovat si.

Najdi své předurčení, najdi v něm své naplnění a zcela se mu odevzdej. V průběhu života se může měnit. Stále se uč něčemu novému a neboj se začínat znovu od začátku.

Nejspíš tohle všechno zapomeneš.

Když budeš chtít, dokážeš si na toto poučení vždycky vzpomenout.

článek je převzatý ze ZdrojeKomentáře

Ikona diskutujiciho .lak 2021-07-14 05:15:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem si práci nevymyslel a vy?

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2021-07-14 13:17:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký čtení a i když je to pravdivé, neplatí to všeobecně na kažkou situaci, ve skutečnosti je vše mnohem složitější než je to tady hezky rozepsané.

Když se třeba narodíš do katolické rodiny, tak vlastně (skrz své rodiče), jseš vychovávána „bohem“ který má svůj vlastní názor na „dobrotu srdce“ a pokud se mu znelíbíš podobnou filozofií, pak tě může zlikvidovat, už v samotným vývoji tvého dětství a to tak, že tě „energeticky ušlape“ ve tvém vývoji kdy jsi ještě na rodičích závislá, kor když dlouhou dobu trpíš nedostatkem spánku a všude vysej kříže a posvěcené věci.
I když pak už dospěješ, (a tohle přežiješ) tak sotva seš připravena na samostatný život protože jsi zničená, a z dřívějška jsi se nic nenaučila, co by jsi mohl uplatnit k získání svého živobytí na něakym slušným místě, tak že jsi odkázaná dělat někde jednoduchou práci aby ses uživila mezi lidma, které zase až tak nepatříš a nemáš už v podstatě žádnou budoucnost.

Čili pokud v někom vidím fanatismus, nemusí nutně platit že jsem fanatik, protože to vněm vidím, prostě to vidím a to mě varuje abych se tomu člověku vyhnul protože ten člověk sám potřebuje projít lekcí které bych se sním nechtěl účastnit, horší je když takovou to lekci opakuje dokola a do toho vychovává novou generaci.

Ikona diskutujiciho Zina 2021-07-14 18:56:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu,četla jsem minule o kartách,kříže jsou žaludy,kule lískové ořechy,to ostatní tam nepsali,jen to,že i ostatní hry mají souvislost s kartami

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek