Kdo je oněch 144 000 bytostí uvedených v knize Zjevení?

24.9.2017 v Spiritualita 19

Kniha Zjevení (kapitola 7 a 14) i smaragdové desky předpovídají inkarnaci a příchod 144 000 „bojovníků“ světla, kteří budou zachraňovat Zemi od „sil temnoty“ během konce období kali jugy. Většina ze 144 000 „bojovníků“ světla je nyní tady a je v procesu „probouzení“ jejich skvělého účelu a poslání na Zemi.

Většina ze 144 tisíc je inkarnovaná z vyspělejších planet, ačkoli někteří jsou vyspělejší místní duše ze Země. Většina se probouzí z jejich dlouhého mentálního a duchovního spánku, a pomalu ale jistě si uvědomuje, že jsou zde, aby pomohli při velké transformaci planety Země.


Vzpomínky na 144 tisíc bytostí byly naprogramovány, načasovány a spouštěny, aby v tomto okamžiku „vyrazily“ a probudily je k jejich pravé totožnosti, poslání a účelu inkarnovat se na Zemi v tomto nejdůležitějším čase v dějinách planety Země.

Vstoupili jsme do „11. hodiny“ velkých změn, které se odehrávají na Zemi, a nastal čas, aby zbývající z oněch 144 tisíc se probudili ze spánku, „poklepali“ si na čelo, aby opustili sen materializmu, „vyhrnuli si rukávy“ a naplno se vrhli do zachrány této planety.

Nevědomé masy na Zemi tuto planetu nezachrání. Pouze 144 000 „bojovníků“ může tuto planetu zachránit. Ale všech 144 tisíc „bojovníků“ světla musí převzít svůj post a udělat to nyní. Doba zmatku, váhání a prokletí je u konce. K dispozici je planeta, která má být zachráněna. Jeden člen, kterého by se nepodařilo najít a nepřevzal by svůj post, může ohrozit celou misi.

Může to znít „galakticky“ vážně, ale je to tak. Pokud si myslíte, že jsme jen na „běžné misi,“ tak se znovu zamyslete. Toto je největší poslání, které jsme se zavázali vykonat za posledních 200 000 let. Celá galaxie upřela zrak na nás, sledujíce, zda se nám to podaří. Sledujte, jestli je Země zachráněna nebo roztrhána, až se válečníci temnoty střetnou s bojovníky světla.

Kali juga

Země oběhne jeden krát kolem galaxie každých 25 920 let. Celý cyklus je známý jako juga. Ta má čtyři části. Dvě části (180 stupňů) vzestupného vědomí a dvě části (180 stupňů) sestupného vědomí. Tento cyklický vzestup a pád vědomí na Zemi probíhá od jejího stvoření a to vysvětluje vzestup a pád velkých civilizací na Zemi.

Kali juga je poslední kvadrant sestupujícího vědomí uvnitř jugy. Země je nyní na samém konci kali jugy. V Bibli se to vyjadřuje jako „ke konci časů.“ Konec časů nebude koncem Země, ale konec temnoty a zla na Zemi – a úsvitu sedmého zlatého věku osvícení.

primární zdroj: http://soultravelrules.com/2017/09/10/144000-people-mentioned-book-revelation-chapters-7-14/

převzato z: http://tadesco.cz/kdo-je-onech-144-000-bytosti/

přeložila: tereza

Komentáře

Ikona diskutujiciho áťa 2017-09-24 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"…nastal čas, aby zbývající z oněch 144 tisíc se probudili ze spánku, "poklepali" si na čelo, aby opustili sen materializmu…" já jsem myslel, že tyto bytosti od narození vědí, kdo jsou a že se nepotřebují probouzet o.O

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-24 09:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Taky si to myslím. Je to překlad zahraničního článku, nečekej že na netu budou věci nezkreslené 🙂

Ikona diskutujiciho v 2017-09-24 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co Blaničtí rytíři? Ti se také již probouzejí?

Ikona diskutujiciho Václav 2017-09-24 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kali jugy a satja jugy mají přechodné jugy. toto je odkaz mahabharáty, tedy hinduizmus. když ale se zde radí, že náboženství je zlo, pak ale najednou se zde vytahuje. to je divné. tady je rozhodující, co je pravdivé. pokud někdo popisuje co bylo a co bude, není to skutečnost. pokud se podíváte, z jakého bodu vnímáte svoje nahoře, dole, zboku, vpředu, vzadu, zjistíte, že tady a teď je v bodě, které je pro vás bodem, kde se čas a prostor setkávají v přítomnosti.tedy v hlavě. a odkaz mahabharáty je, poznat sám sebe. proto klid mysli je klíčem k poznání nepoznaného. proto je potřeba očistit svého ducha od nánosů špatných kvalit. jinak je poznání nemožné. 8-)

Ikona diskutujiciho lenka f 2017-09-24 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si zase tohle nemyslím.

Ikona diskutujiciho jirik 2017-09-24 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:To je potřeba se zeptat bývalého a současného vlastníka.

Ikona diskutujiciho kalia 2017-09-24 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohledně toho byl zajímavý seriál

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2017-09-24 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Částečne ok, ale občas je to hloupost- ano jsou tady, vědí to někdy o sobě, jsou hrdí, pružní a pevní, ale prvně musí rozpoznat, co jsou jejich myšlenky a co jim někdo podstrčil během jejich nepozornosti v tom běhu, co tady pořád je. Od rodičů, co nad nimi mnohdy bedlivě stojí a nenechají si ujít příležitost, že to dítě či dospívající to vidí špatně a naivně. Školy, peněz, apod.

Ikona diskutujiciho LucTuc 2017-09-24 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po tom včerejším datu se něco změnilo, nebo to cítím jenom já? Někde to musím zmínit. Zdá se mi to, nebo se ve ,,vzduchu,, šíří nějaké negativa? Myšlenky a podobně, v poslední době hledám inspiraci a když jí dostávám, tak dnes a v negativním tvaru. :-?

Ikona diskutujiciho Jej... 2017-09-24 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to já nevím přesně kdy, ale někdy v těchto dnech sem v noci cítila šílenou slabost a "tíhu" na těle, to se mi snad ještě ani nestalo ,prostě z ničeho nic..a špatně se mi dýchalo…

Ikona diskutujiciho ginze 2017-09-24 21:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Tenhle seriál je opravdu super, doporučuji ho shlédnout 🙂

Ikona diskutujiciho jab 2017-09-25 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co se stane po válce? Jaké zde nastanou změny? A co kdyby vyhrála temnota? Můžou těm vyvoleným ňák pomoci i ti obyčejní? A kdy přibližně se to stane?

Ikona diskutujiciho Katie 2017-09-26 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Roste hodně hub,tak se říká,že bude válka  :-(

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-09-06 04:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: No vidíš, a i přes to malý vystoupeníčko s novejma krásnejma raketama furt nic :-D (prostě je fajn odpovědět na nějaký komentář o válce po roce s tím, že zatím žádná není, cítím se jak z budoucnosti)

Ikona diskutujiciho Milos 2018-11-19 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cely clanek je blud, 144000 bytosti znamena v souctu cislo 9 coz znamena vsechny bytosti, ty bytosti musi pro to neco udelat stat se vyvolenymi, nikdo to neudela za nas, jasne, cekani na nekoho zvenku je nesmysl… kazdy se musi stat svym zachrancem,

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-30 02:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: však každá duše přispívá plněním svého úkolu zde na zemi celému "progresu", zároveň tak i sbírá zkušenosti pro sebe… článek není blud, má to mnohem hlubší historii.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-06-22 22:50:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kniha zjavení ako posledná 27. kniha Nového zákona nestojí ani za papier na ktorom je vytlačená. Niektoré „sväté knihy“, na ktoré sa spoliehate, napísali niektorí Rimania alebo arabskí šejkovia. To znamená, že závery učinené na základe tejto knihy sú chybné. Pre správne pochopenie proroctiev je potrebné vyfiltrovať tie správne knihy. Najvýznamnejších je prvých 5 kníh starého zákona, ktorým sa hovorí aj Tóra. Číslo pre cyklus konca dní je zakódovaný v Tóre a je rovný 12068. Týmto číslom a jeho 1/2, 1/4, alebo násobkami je Tóra doslova pretkaná. Koniec dní (koniec časov) je stanovený časový blok tesne pred obrátením pólov. V čase Noeho to bolo 100 rokov, v súčasnosti je to 50 rokov a začal v roku 1996.

Ikona diskutujiciho max 2024-05-18 06:07:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

144 000 je absolutne minimum v ziadnom pripade nemoze byt menej, posledne ich bolo cez 300 000. Jedna sa o spolocne meditacie a moze sa k nim pripojit kazdy kto je aspon trochu duchovne vyspely. Nepamatam si presne ako sa kontaktovat ale nie je to nic tazke. Smaragdy patria medzi najmocnejsie drahokamy, smaragdove dosky, lieciva sila, Kolumbia, sila Agarthy, smaragdova meditacia.
Na meditaciu je potrebne zabezpecit smaragd. U nas sa da zohnat vacsinou tromlovany takze ak chcete skutocny (taky ten krystal) je idealne zohnat ho z nejakeho obchodu zo zahranicia a pod kedze u nas su tie ceny nehorazne prehnane. To co sa u nas predava za 300 a vyssie mam zo zahranicia za 50 eur a overeny pravostou. Trva to dlhsie (zhruba mesiac) ale doprava je zadarmo. Vseobecne kamene su mocny nastroj ale maju nevyhodu, ze ich temne sily drancuju a nicia ich – drvia na mensie kusy aby nemali tak obrovsku moc. Vela nepravosti je na svete o vela vas pripravili ale vsetko je na dobrej ceste. Cesta k 5D este len zacne, „udalostou“, budte pripraveni. Ti ktori su od narodenia 5D zdravim.

Zatvor oči.
Nadýchnite sa bieleho svetla a vydýchnite. Držte svoj smaragd v ruke a vnímajte jeho energiu.
Mierne otvorte oči a pozrite sa na svoj smaragd.
Znova zatvorte oči a cíťte, ako sa smaragd rozširuje a zväčšuje sa.
Smaragd stále rastie; môžete vidieť jeho steny a identifikovať niektoré staroveké hieroglyfy.
Smaragd je oveľa väčší ako vy a môžete na ňom vidieť zelené dvere.
Pozrite sa na dvere a prejdite nimi.
Za dverami sú zelené schody vedúce nadol a vy začnete zostupovať, keď vás obklopí a sprevádza ružové svetlo.
Pokračujte dole schodmi a dostaňte sa ku krásnemu jazeru plnému smaragdov.
Vstúpte do smaragdového jazera a začnite cítiť, ako vás voda lieči.
Prejdite cez smaragdové jazero a uvidíte bytosti na druhej strane.
Vítajú vás.
Vyjdite na druhú stranu jazera a pozdravte ich.
Cíťte tú liečivú energiu a ako majú tieto bytosti pre vás špeciálne posolstvo.
Dajte vám chvíľu, aby ste precítili a prijali správu
Môžete zdieľať a cítiť tú mocnú energiu raja a zostať tam niekoľko minút.
Potom sa s nimi rozlúčite a znova vstúpite do smaragdového jazera.
Cíťte, ako vám jazero umožňuje integrovať tento dar a novú energiu, ktorú vám dali bytosti Agartha.
Dostaňte sa na druhú stranu jazera a začnite stúpať po schodoch späť.
Pokračujte vo vzostupe, kým sa opäť nedostanete k dverám a neopustíte smaragd.
Poďakujte a znova pocítite, ako sa smaragd vracia do svojej pôvodnej veľkosti.
Nadýchnite sa a vydýchnite a môžete znova otvoriť oči.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek