Když chci, vidím v prostoru létat barevné kuličky. – Co je to?

14.12.2012 v Poradna 13

Dotaz:

Dobrý den Aluško,

jmenuji se Lukáš a je mi 9 let. Asi od 6 let vídám takové světelné kuličky, které létají vzduchem. Mají různé barvy a ohraničení. Někdy bílé, žluté, červené. Bývají obyčejně v temnějších koutech, ale i normálně v prostoru. Létají si, i seskupují se.

Vidím je jenom, když je chci vidět, pomyslím na to, jestli je uvidím. Nesmím o tom moc mluvit doma, protože rodiče na tyto věci nevěří.

Zmínil jsem se o tom před tetou, a ta mi řekla i ukázala na snímcích takové podobné kuličky, koule létající vzduchem. Ona je fotí, ale nevidí.

Viděl jsem také na zahradě stín, jakoby tam něco popocházelo. Bylo to jen na pár sekund.


Pak jsem náhodou narazil na tvoje stránky a chci se s tebou poradit, jestli nevíš, co by to mohlo být. Čekám na odpověď. Věřím, že mi poradíš.

Děkuji za tvoje stránky a za pochopení.

Nashledanou

Lukáš

Odpověď:

Ahoj Lukáši,
To je krásné, že ty kuličky vidíš a že máš hodnou tetu, která se tě snaží podpořit.
Podívej se u mne na tento článek, na odstavec s číslem 5: Jak rozpoznat druhy energií
Je hodně pravděpodobné, že ty žluté a bílé koule jsou tvoje ochranné energie, které tě hlídají. Červené koule osobně moc neznám, určitě budou také dobré, ale žlutá a bílá barva je u ochranných energií nejčastější.

To co ti ukázala tvoje teta, je zase něco trošičku jiného. Když se v prostoru přemisťuje někam energie, má tvar koule (učí se to později i ve škole ve fyzice, že přemisťující se energie má tvar koule). Pokud v tu správnou chvíli přijde nějaký šikovný člověk a vyfotí místo, kde právě nějaká letí okolo, ukáže se mu to na fotce. – Těmto koulím na fotkách se říká ,,orby“. (pravděpodobně podle anglického slova ORB, to znamená ,,kruh“, ,,nebo koule“.)
Energie je ale moudrá, má vlastní způsob myšlení a nejvíce se ukazuje lidem, kteří jsou hodní, vnímaví a kteří si to zaslouží.
Když energie nechce abys ji viděl nebo vyfotil, tak se neukáže.
Také na to má vliv typ fotoaparátu, který se zrovna použije. Některé fotoaparáty mají zabudované ochrany, aby nemohly orby fotit, jiné je zase nemají.

Když se energie ve tvaru koule pohybuje někde v přírodě, je velmi často zelená, někdy modrá. Když se pohybuje někde v domě, u domu, nebo blízko lidí, bývá bílá.

Můžu ti pár ještě ukázat:

Tady slečna vyfotila zlatou energii v lese. Vypadá to jako její ochranná energie, která se na fotce trochu rozmázla, jak letěla kolem: Zlatá energie v lese
Snímky jsou to opravdu nádherné.

Tady jsou zase krásné orby v přírodě: U viklanu u obce Boudy se zjevily modré orby

Tady je jeden krásný zelený orb v lese a jeden velice výjimečný: modrý v domě, u nějaké paní: Zachytila jsem neuvěřitelně nádherné, barevné orby

Mám tu také jednu perlu, na kterou jsem velmi hrdá. Jedna paní totiž vyfotila na fotkách nádherného anděla jako světelnou postavu. – I to je někdy možné. Když to anděl chce, tak se ukáže: Povedlo se mi zachytit anděla na fotografie

Hodně schovávám nejpovedenější fotografie, které mi různí lidé posílají, sem: Rubrika: Příspěvky čtenářů
Můžeš se zaměřit na řádky, které jsou nadepsané jako ,,(fotografie čtenáře)“, pokud toho chceš vidět ještě víc.

Ten stín v zahradě mohl být nějaký duch, ale toho se nemusíš bát. Duchů je mnoho typů a lidem nijak nemohou ublížit, protože nemají hmotné tělo jako my. Pokud si jich nevšímáš, nevšímají si tě ani oni. Kdyby tě ale někdy nějaký otravoval nebo rušil, dá se ho velmi snadno zbavit a poslat pryč, můžeš se kdykoliv ozvat a dám ti návody.

Chápu, že doma o tom nemůžeš moc mluvit. Když mi bylo tolik co tobě, dělo se mi to taky a chtěla jsem o tom mluvit. Chtěla jsem vědět, co to je. Jenomže ostatní lidé většinou tyto věci nevidí, neznají to a nerozumí tomu, takže se jich bojí, přestože jsou to věci dobré a vůbec se jich proto bát nemusí.
Z toho důvodu je dobré, pokud si to nechceš nechávat jenom pro sebe, říkat o tom jenom člověku, který se nebojí a který se o to také zajímá. U toho spíš najdeš pochopení, podporu a někdy i radu.
Lidé, kteří to neznají, se pouze zbytečně vystraší a pak z toho stejně nic dobrého není, ani ti k tomu nic podstatného neřeknou. Určitě se na ně ale za to nezlob, nemůžou za to, zkrátka myslí jinak, než ty.
Spíš je lepší se radit s tetou, která je k tomu otevřenější.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE


Komentáře

Ikona diskutujiciho Mieko Wolf 2012-12-14 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Energie… Páni, jestli to ten kluk vidí, tak je to zvláštní, obzvlášť v tomhle věku…

Ikona diskutujiciho K. L. 2012-12-14 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Které fotoaparáty mají zabudované ochrany, aby nemohly orby fotit? Mně se je podařilo vyfotit digitálním kompaktem i digitální zrcadlovkou.

Ikona diskutujiciho Václav 2012-12-14 12:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidím je jenom, když je chci vidět, pomyslím na to, jestli je uvidím.

Ikona diskutujiciho ive 2012-12-14 17:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli tohle byl autentický písemný projev dítěte zhruba třetí třídy, pak mě jeho preciznost udivila víc, než samotný obsah, s písemnostmi žáků se totiž denně setkávám. Ale samozřejmě jde o můj soukromý dojem.

Ikona diskutujiciho Ivo 2012-12-14 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyz vidite v prostoru letat barevne kulicky, ujistete se, jestli vam nekdo nedal neco do piti, a taky se ujistete ze potom nechodite na verejne blogy psat prispevky podobne cislu tri :))

Ikona diskutujiciho Alue 2012-12-15 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Samozřejmě, že dopis za něj sepsala teta a já to ještě pro účely tohoto článku mírně doopravila.

Ikona diskutujiciho ive 2012-12-15 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Ahoj, dík za Re.. To by bylo na delší debatu, já na tvém místě bych možná nechala vše v původní podobě i se všemi případnými chybkami.

Ikona diskutujiciho pavel 2012-12-15 11:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidím, že nejsem sám, který si myslí, že si z tebe někdo utahuje.

Ikona diskutujiciho Moniks 2012-12-19 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Lukášku, já to vidím od malička taky, vidím to všude a pořád, kolem každého člověka jsou jich tisíce, v auře stromů i lidí, jsou to překrásné duhové a stále se pohybující tečky, kuličky, jiskřičky a čím čistší člověk, tím jich kolem sebe má víc, vypadá potom jako zalitý světlem těchto energií…Dívej se a ono se ti to bude víc otvírat, pokud si udržíš čistotu svého srdíčka, jenom ta otvírá brány k vidění jemnohmotného světa…

Ikona diskutujiciho karel 2012-12-19 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vskutku zajímavý článek. možná se mi něco podobného dělo, nicméně byly veliké v řádech milimetrů.

Ikona diskutujiciho Lucka p 2012-12-22 19:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty kuličky, nevím jestli se tedy jedná o ty samé, když jsme byli s bráškou menší, chytali jsme je pokaždé, když jsme šli spát :)Začali jsme jim říkat lepenci, nevím už z jakého důvodu, ale vždycky jsme je chytali do rukou. Někdy ty kuličky dělaly různé vzory, možná proto jsme jim tak začali říkat, protože se spolu i spojovali.Rodiče nás trošku nechápali, ale pro nás to byla ohromná zábava. Lepence vidím do ted a kdekoliv, pokud sama chci:)

Ikona diskutujiciho Honza 2013-06-10 14:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím

Ikona diskutujiciho Lukáš 2014-10-02 15:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Hlásím se opět, po 2 rocích. S věnovaným časem tomuto tématu jsem již téměř skončil. Tento dopis, jsem opravdu napsal já, teta po mě akorát upravila pravopisné chyby. Nyní se věnuji hudbě (tedy zpěvu) a programmingu. Již se domnívám, že toto byla (a je, to co vidím) opravdu jen iluze. Děkuji za podporu. Lukáš

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek