Když mi odešla babička, úplně mě to změnilo, dokonce vidím obrazy… Co je to?

28.1.2013 v Poradna 9

Dotaz:

Ahoj Alue
Před dvěmi lety mi zemřela babička a od té chvíle se semnou něco děje… Když sem se pár dní nebo týdnů po její smrti vzpamatovala jako bych to nebyla už já. Lidi mě jakoby přestali chápat.

Začlo to tím, že když mi třeba kamarádka napsala že je zamilovaná, nebo když sem šla po ulici, cítila jsem občas nějaké pocity. Ale nebyly moje, cítila jsem je. Občas se mi stává, že když jsem veselá, okamžitě jsem pocítila bodnutí, nebo něco co mě začalo napadat. Mívám z toho depky, celé hodiny jen tak probrečí a přijde mi, že to nikoho nezajmá…

A teď mi do toho přibyly nějaké vidiny. Když se na nic nesoustředím a nemyslím, nebo se citím jinak, svět se okolo mě jakoby zastaví a já s ním. Přestanu dělat to co jsem dělala a vidím před sebou obrázky.

Jen si pak nemůžu vůbec na nic vzpomenout, jen na to, že vidím schody a pak dívku v červených šatech. Nic víc si pak nepamatuju.


Nejhorší je, že to mám i když se chci probudit ze spaní. Samo od sebe. Nejdřív se mi stane tohle co sem psala a mívám u toho i husí kůži. Bolí mě hlava.

Prosím, jestli mi řekneš co to je. Už si nevím rady. Nikomu kromě kamarádky jsem to neřekla, už si i myslím, že jsem blázen.

Kamarádka říká, že to může být intuice, nebo něco takového. Dala mi i kontakt na tebe, abych se tě zeptala.

3 roky se snažím o magii. Teď jsem se dostala na školu, na dálkové studium o magii. A mám strach, ty depky už jsou děsný…

Děkuji za radu
E.

Odpověď:

Ahoj,
Já vím že jsi z toho asi už unavená, nerozumíš tomu a cítíš strach, ale opravdu se toho bát nemusíš a nemusíš mít ani deprese.
Je dost pravděpodobné – a asi to sama intuitivně tušíš – že tvoje neobvyklé ,,schopnosti” se otevřely právě kvůli tvé babičce.
Když ti odejde někdo z rodiny, speciálně koho jsi milovala, je to šok a ten často způsobuje podobné změny. Nejenom že člověk trochu zmoudří a začne se na svět dívat taky jinak, ale díky této velké změně může objevit podobné dary.
Ty to zatím jako dary nevnímáš, ale zkus se na to podívat z trochu jiného úhlu pohledu: Teď jsi senzibil, jsi dokonce jasnozřivá a při troše snahy si ty obrazy nakonec budeš pamatovat líp. – Víš, kolik je lidí, kteří by dali všechno za to, co ty teď umíš? Kolik je na to různých pochybných návodů, metod a meditací? A ty to máš jentak, spontánně.
Může z tebe klidně být druhý Nostradamus, nebo Sibyla. Ti také viděli tyto obrazy a já se s podobnými lidmi znám. – Kdo vidí obrazy, ten je výjimečný, váží si toho, hýčká to a snaží se s tím vědomě pracovat. Zahoď svůj strach a začni to prozkoumávat. Může ti to totiž strašně moc dát.

Žena na schodech v červených šatech je pro tebe naprosto jasné znamení. Je to varování před nebezpečím. Hledej někde ve svém okolí zrádce. Bylo to ukázáno také ve filmu Matrix 1. Vzpomeň si, jak šel Neo naprogramovanou ulicí, uviděl krásnou ženu v červených šatech, otočil se za ní znovu a měl pistoli u čela.
To není jentak nějaký obyčejný film. Je plný symboliky a pro lidi kteří vědí, je plný podobných vodítek a návodů. – Možná by sis ho mohla pustit, třeba v něm dneska uvidíš víc, než když jsi ho viděla poprvé. (Určitě jsi ho viděla, ten viděl každý 🙂 )

Když vidíš obrazy a bolí tě potom hlava, je to ,,normální” (Co je dneska normální….). Tyto vize jsou totiž vysilující, potřebuješ se pravidelně ,,dobíjet”. Vypít půllitr čisté studené vody by mělo stačit, případně je pro tebe velice vhodné chodit do lesa a objímat stromy. Tam hodně energie načerpáš, pomůžou ti to srovnat.
Až na to bude vhodné počasí, mohla bys začít s tímto: ,,Jak správně nasávat energii ze stromů?”

Ještě pár důležitých věcí k těm obrazům:
Za prvé se toho vůbec neboj. Nic ti nehrozí, není to nebezpečné.
To divné píchání, ze kterého jsi nešťastná, může být prakticky cokoliv. Napadá mě asi milion různých důvodů. Bylo by potřeba to víc sledovat. Kdy a kde se ti to děje, v přítomnosti koho, na co si přitom vzpomeneš, kde přesně a jak přesně tě to píchne. – Může to být nějaký škodlivý vliv zvenku, který cítíš, může to být i nějaký tvůj vnitřní blok, nebo trauma, které nemáš dořešené. Může to způsobovat místo i osoba. Pokládej si před spaním otázku, co to způsobuje. Snaž se najít odpověď.

Měla bys každý večer oslovit svoje duchovní vedení a svoje ochranné anděly. Oni ti můžou hodně pomoct. Nejenom při těch depresích (Uklidní tě. Když máš depresi, volej je a uvidíš, jak se ti uleví.), ale pomůžou ti také hledat odpovědi, které hledáš.
Navíc ty obrazy, které vidíš, ale nepamatuješ si je, ti posílají andělé. Jsou to konstruktivní bytosti, se kterými málokdo dokáže takto komunikovat. Měla bys jim za ty obrazy děkovat, protože když si toho budeš vážit a když projevíš vděčnost, začne se celá situace úplně obracet. Všechno se zlepší, uděláš pokroky a oni ti začnou ukazovat v životě cestu.

Znám člověka, který svůj život řídí podle obrazů, které taky vidíš. Nikdy nešlápne vedle. Někdy se mu ukážou spontánně, když mu andělé chtějí něco důležitého říct, ale dokáže si o to také požádat a potom skutečně vidí. Jsou to konkrétní rady, někdy až překvapivě přesné. Kdybys tohle ty dokázala rozvinout jako on, víš kolik dobrých skutků a kolik neocenitelně dobrých rad, můžeš rozdat lidem a nejenom sobě?
Já s nimi zase mluvím přímo. Někdy vidím i obrazy, ale jsou hodně zakodované, takže se v nich velmi obtížně čte. – A toto vedení také skvěle funguje.
Víš, jak úžasnou a vzácnou možnost teď máš? – Víš, jak moc ti to může pomoct, pokud se tomu otevřeš?

Vždy když se ti zjeví obrazy, bez ohledu na bolest hlavy, únavu, nebo husí kůži za ni poděkuj andělům, kteří ti je posílají. A snaž se na sobě pracovat. Můžeš těmto andělům i vzkázat, aby ti pomohli ty obrazy energeticky zvládat. – Je to velmi jednoduché, zkrátka na ně pomyslíš, nějak si je představíš a můžeš jim vzkázat cokoliv. Vždy tě uslyší a budou se snažit tě podpořit, jak nejlépe to půjde.

Nehaž nikdy flintu do žita, i když se může nějakou dobu situace vyvíjet jinak, než si představuješ. Všechno chce svůj čas. Buď tomu otevřená, buď vděčná, hledej odpovědi a řešení. Nerezignuj a neprodadej depresím.
Blázen rozhodně nejsi, za psychologem s tím nechoď, mohl by ti hodně ublížit a rozhodně ti s tím nijak nepomůže. Na tohle tabulky nemají.

Na tu magii prosímtě zapomeň. Magie je pakt s temnými silami, neexistuje ani dobrá, ani špatná. Existuje pouze jedna a ta je destruktivní.
Je dost možné, že to také způsobuje tvoje depresivní problémy. To píchání může být klidně nějaká bytost, kterou sis díky tomu k sobě přitáhla.
To dálkové studium, ať už je to cokoliv, zruš. Radím ti dobře, máme své zkušenosti. Pravidelně mám také v poradně lidi, kteří si díky tomu hodně zavařili. Opravdu to není dobré a pro tebe už vůbec ne, když jsi teď tak citlivá.

Hodně štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Životní směr” pro další otázky a odpovědi

Máte otázku, se kterou vám mohu pomoci? Ptejte se do ►mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Farah 2013-01-28 09:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mozna ta divka v cervenych satech, co vidi slecna v obrazech je symbol te magie. Slecna veri, ze magie ji bude nejak vest, jenze…a v tom bude nejspis ta zrada. Polozila bych si otazku: Kdy jsem mela tenhle obraz prvne? Bylo to po rozhodnuti jit se prihlasit na to studium? Jestli ano, pak je to jasne… a takhle bych se zkousela ptat dal a na jine veci a patrat.

Ikona diskutujiciho siggi 2013-01-28 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue Tvoje odpověď je hodně dobrá. Je sice pravdou, že to je někdy i nepříjemné, ale mnohem horší je když to na delší dobu přestane. Mávnutím proutku se to přivolat nedá a pak to prázdno je mnohem horší než ty nejdrsnější vize. Pak příjdou deprese.

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-01-28 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A můžu se zeptat, na které škole se ta magie dá studovat? XD

Ikona diskutujiciho Martina 2013-01-28 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, řeknu ti to asi TAKHLE – Už několik měsíců sem skoro nepíšeš své autorské (vysloveně) články, na témata, která byla velmi zajímavá, naučná, a doslova vyrážela dech. Teď je tu pořád to samé, ve smyslu "Zemřel mi tatínek a teď mě bolí u srdíčka, cos tím?" Nemyslím to zle, ale když naznačíš, že víš informace o rusovi co zná "všedorozumívací" řeč, o duté zemi atd. proč to sem nedáš? Kde je problém? Proč už sem nedáváš své články o lesních bytostech, andělech, zážitcích s nimi? Proč je to tu samý příspěvek od čtenářů?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-01-29 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Články jsou podle sezony i počasí. Podle toho jaké a kolik mi chodí dotazů, podle toho kolik mám času a podle toho co mě zrovna zaujme.

Ikona diskutujiciho aerenil 2013-01-29 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:No přece v Bradavicích :))

Ikona diskutujiciho Alue 2013-01-29 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: :D !!!

Ikona diskutujiciho Václav 2013-02-03 08:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: "všedorozumívací" řeč je známá, je to láska, která je pro všechny společná a tou jsme. někdy se ale naše životy neodrážejí sami v sobě, tím pádem ztrácíme svoji identitu. pravda nikdy nemůže být tajná, protože ta nemá potřebu cokoli skrývat a proto musí být zřejmá, tedy veřejná, jinak by popřela sama sebe. žádné tajemství neexistuje, pokud si nehážeme my sami klacky pod nohy. toto si my-ego nerado přiznává, ale kdo drží pravdu, nemá potřebu něco skrývat. pravda je totiž nevyčerpatelná, ta se nemusí sama sebe bát. jedině lež má důvod se maskovat, je to z pocitu nevědomosti a neúplnosti.

Ikona diskutujiciho Václav 2013-02-03 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:Láska je Pravda a Pravda je Láska. Jednoduchá rovnice. Kdyby si pravda řekla, že si na sebe samu dá kopirajt, v tu chvíli by se z ní stala lež, kdyby si dala kopirajt na čistý vzduch, zemi, vodu, co by nám zbylo z toho života? To je problém samotného kopirajtu, né Pravdy.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek