,,Keřolidé” a ,,Stromolidé”

3.2.2010 v Nezařazené 0

Opis z knihy Léčení s vílami od Doreen Virtue Ph.D.

_____________________________________________________

Když jsem poprvé uviděla tyto bytosti, bylo to na pláži v Dana Point. Procházela jsem po cestičce, po kopcích Headlandu, opuštěných místech plných divoce rostoucích květin a přerostlých keřů. Často jsem podél pěšiny vídala stromolidi a keřolidi, velké bytosti, které žijí ve stromech a keřích. Je docela snadné je spatřit. Vypadají jako velké obličeje s širokýma očima a výrazným nosem vykukujícím ze stromu nebo keře. Trik je v tom, věřit svým očím a nepřemýšlet, jestli to není jenom výplod fantazie.


Ze začátku mě tito tvorové jenom pozorovali. Svým způsobem mě testovali, aby zjistili, jestli mně můžou věřit. Snad proto, že jse, kolem nich často sbírala odpadky, mi od nich brzy začaly přicházet vzkazy.


Byly to veselé bytosti s velkým srdcem. Slyšela jsem jejich slova, která zněla-což nepřekvapí-dutě, dřevěně. Při mých denních procházkách ke mně mluvili jak mužskými, tak ženskými hlasy. Zjistila jsem, že v každém stromě nebo keři žije jedna bytost. Tato bytost se zdá být totožná s příslušnou rostlinou, ale rostlina má oddělenou životní sílu. To znamená, že bytost obývající strom není osobností stromu, ale spíše jejím strážným andělem.

Jednoho slunečného rána jsem scházela po pěšině spojující Headland a park Salt Creek Beach. Mou pozornost upoutal přátelský keř s krásným úsměvem složeným z větví a listů. Když jsem u něho stála a pozorovala jeho obyvatele, zaslechla jsem, jak říká: “My , keřolidé a stromolidé jsme žijící, dýchající části podstaty rostliny. Vnějším projevem naší existence jsou květy. Větve a kořeny se podobají vašemu hmotnému tělu. Patří k němu, ale žijí svým vlastním smrtelným životem. Ten pramení z přebytku fyzické sluneční energie. Naše podstata, duše, duševno, ať už tomu říkáte jakkoliv, je přebytkem Božího slunce. V prvním případě jde o materiální slunce, v tom druhém o duchovní slunce. Naše fyzická vtělení jsou spojením duše a hmoty.”

Při zapisování těchto slov jsem si všimla víl tančících mezi drobnými bílými kvítky keřů. “Vidíš, jak víly tančí mezi mými větvemi,” pokračoval keřočlověk. “Sbírají tak informace, které pak mohou využívat, a zkoumají mě jako vědci. Víly přinášejí jakémukoliv fyzickému tělu rovnováhu. Upravují a nastavují sílu aury, což je energie vztahu mezi Duchem a hmotou.

Tak můžeš vidět, že elementální království je založeno na vztahu Ducha a hmoty. Víly jsou částí tohoto vztahu, svým způsobem působí jako most mezi oběma složkami.

Další obrázky ,,dlouhovlasců” najdete TADY

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek