Konspirační teorie, které se ukázaly být pravda

18.6.2024 v Zprávy 8

Jak jsme se již mnohokrát přesvědčili, médiím hlavního proudu nelze věřit. Kolikrát jsme slyšeli, že „konspirační teoretici měli už zase pravdu,“ přesto se na ně dál kouká jako na blázny. V dnešním článku si projdeme pár Konspiračních teorií, které se později ukázaly být prokazatelně pravdivé.MKULTRA
Aby našli nové způsoby, jak ovládat lidskou mysl, začala CIA experimentovat. Cílem bylo najít nové a inovativní způsoby využití vymývání mozku a psychického teroru. Projekt MKULTRA začal v roce 1953 a zatímco někteří říkají, že skončil v roce 1973, jiní věří, že dodnes probíhá tajně.
V roce 1977 byl na projekt uplatněn zákon o svobodném přístupu k informacím (FOIA). Až v červenci 2001 byly některé informace o MKULTRA konečně odtajněny, čímž se prokázalo, že konspirační teorie MKULTRA byla skutečně pravdivá.

Následující dokument popisuje tajný projekt CIA MKUltra, který experimentoval s různými technikami na kontrolu mysli, včetně podávání farmakologických látek vojákům, aby vyvolaly změny v psychice.


CHEMTRAILS

Mnoho lidí starších 50 let si pamatuje jasnou modrou oblohu bez dlouhých bílých stop chemikálií. Slunce bylo tehdy žluté, ale to stále zůstává aktuální konspirační teorií. Stalo se to tak do očí bijící, že CGI umělci začali vkládat chemtrails do filmů, které chemtrails časově předcházely. Například, v roce 2005 byla natočena reklama na film z roku 1970 „The Railway Children“, kde můžete jasně vidět přidané chemtraily do původní scény.

Termín chemtrails se postupně změnil na klimatické inženýrství nebo geoinženýrství, ale podstata zůstává pořád stejná. Mimochodem pokud na YouTube zveřejníte video zmiňující chemtrails, YouTube umístí pod video informační kartu s odkazem na vysvětlení kondenzačních stop.

BOHEMIAN GROVE
Často lidé v souvislosti s konspiračními teoriemi řeknou: „Ukažte mi důkaz!“. Alex Jones to dokázal, když odkryl aktivity spolku Bohemian Grove (v dokumentu přiloženém níže). Tento elitní klub zahrnuje některé z nejmocnějších mužů v oblasti obchodu, zábavy a financí.


VLÁDA NÁS ŠPEPUJE

Lidé se vždy zajímali o možnost, že by mohli být špehováni svou vlastní vládou. Udělali by nám to? A proč?
Existují programy, které nás mohou špehovat. Mnoho takových produktů to dělá s naším svolením, například Alexa a Siri. Dobrovolně předáváme své osobní informace na sociálních sítích, jako jsou TikTok, Instagram, Facebook a Twitter. Dokonce i vaše televize a mobilní telefon vás mohou špehovat.
Rozsáhlé databáze zaznamenávají vše, co děláte online. Znají vaše záliby, nelibosti, zvyky, vášně, koníčky, náboženské postoje, politické názory a mnoho dalšího. Pokaždé, když použijete svou kreditní nebo debetní kartu, jsou vaše nákupy zaznamenávány do stejné databáze. A každý den tyto informace dobrovolně poskytujete.


SOUČASNÉ KONSPIRAČNÍ TEORIE

Existuje mnoho dalších konspiračních teorií, které se ukázaly jako pravdivé… třeba očko… chápete pointu.
Konspirační teoretici jsou neustále zesměšňováni, i přestože se podobné teorie ukazují jako pravdivé, protože jdou proti veřejné indoktrinaci. Nevěří hned všemu, co se jim řekne a to je velmi nepohodlné pro systém.

Mezi současné, zatím zcela jednoznačně neprokázané konspirační teorie patří podvody ve volbách, mimozemšťané, dutá země, NESARA, medbedy a mnoho dalšího. Samozřejmě existují některé konspirační teorie, které jsou snadno vyvratitelné, například teorie ploché země. Dokud jeden plochozemec nenafilmuje druhého, jak odchází z okraje země, je naprostá ztráta času zkoumat to dál. Je důležité zachovat si kritické myšlení, ne všechno co se označí jako alternativní a konspirační, musí být pravda.

Konspirační teorie byly často odmítány jako doména paranoiků, ale tento pohled neodpovídá důležité roli, kterou mohou hrát v naší společnosti. Lidé, kteří nosí kloboučky z alobalu a řídí se konspiračními teoriemi, jsou často těmi nejkritičtějšími a nejnezávislejšími mysliteli v naší společnosti. Všechno zpochybňují a odmítají jednoduše přijmout oficiální narativy, které nám předkládají ti, kteří jsou u moci.
Tím, že zůstáváme otevřeni možnosti, že v nám prezentovaném příběhu může být více než to, co se nám říká, máme šanci najít skutečnou pravdu. Neměli bychom proto konspirační teorie hned odmítat, ale měli bychom uznat, že mají svůj význam, plní nějaký účel a mohou nám nabídnout důležité poznatky, nebo jiný pohled na věc.

© aluska.org 2024

 Komentáře

Ikona diskutujiciho dodo 2024-06-18 10:52:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za zaujímavý článok. Hneď pod nadpisom ma zaujal veľmi zaujímavý obrázok, ktorý niečo prezrádza. To, čo je na tom zaujímavé sú tie slová „Novus Ordo Seclorum“ ktoré sa konšpiračne vysvetľujú ako NWO, ovšem v súvislosti so súčasnými udalosťami by bol lepší preklad „Nový rád vekov“. Niekomu to možno napovie čo sa tým myslí.
https://en.wikipedia.org/wiki/Novus_ordo_seclorum

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2024-06-18 18:17:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vynikající shrnutí! 👍🏻

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2024-06-21 10:08:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale teraz vážne, bolo Slnko v minulosti viac žlté? Áno, občas niekto zahlási že to Slnko má akúsi divnú farbu, ale je tomu naozaj tak? Ako si vôbec niekto môže pamätať a posudzovať všetky odtiene slnka?

Jediné čo sa za 50 rokov zmenilo je to že tých lietadiel lieta oveľa viac, takže samozrejme že obloha je zasvinená, lebo aj bežné dopravné lietadlá špinia. Takže môžeme si za to predovšetkým sami a naša ,,potreba cestovať“.

Mimochodom posledné 2 letá je obloha čistá modrá, bez čiary od lietadla či mráčika ale je to vidieť iba v lete, všimajte si oblohu toto leto. Ale trebárs je to tak len u nás nad dedinou 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-06-21 10:56:56
Ikona diskutujiciho
sipka

V minulosti jsem se hodně často dívala na slunce a vypadalo žlutě. Dneska se mi většinou zdá spíš bílé. A mám pocit, že to víceméně odpovídá době kdy odstartovaly chemtrails, což je cca rok 2008, jestli se ještě dobře pamatuju.
Samozřejmě, že ne za vším je hned potřeba hledat strašidla a konspirace, ale tohle je zrovna věc, které jsem si všimla taky.

Ikona diskutujiciho dodo 2024-06-21 15:50:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Spektrum žiarenia Slnka sa posunulo viac do UV oblasti, preto potrebujeme opaľovacie krémy s faktorom 50+, nestačia tie s faktorom 8+ čo boli pred 50 rokmi. Zmena farebného odtieňa na viac bielu s tým súvisí. V čase kedy rozhodovali o zatieňovaní oblohy už vedeli, že v blízkej budúcnosti k tejto zmene dôje. Boli postavení pred dilemu nechať to tak, čím by dochádzalo k spáleniu úrody v masovom merítku od UV žiarenia, alebo pokúsiť sa s tým niečo urobiť aj za cenu ničenia životného prostredia.

Ikona diskutujiciho armag 2024-06-22 18:45:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco se změnilo, asi jim došlo baryum, protože tento rok po dlouhé době se počasí vrátilo do normálu, jako bývalo kdysi. Mám na mysli to, že mraky už zase vypadají jako mraky a jsou bouřky z tepla, což během posledních 10 let nebylo. Místo mraků byly jen takové rozmázlé čáry.
Slunko se změnilo, protože z něj jde jiné sluneční záření. Má v sobě více energie, o dost rychleji vysušuje třeba mokré oblečení na sušící šňůře.

Ikona diskutujiciho Samuel 2024-06-22 13:01:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Barva Slunce se mění se zvyšujícími se vibracemi Země. Podle mě je to pozitivní změna, teď mnohem víc září. A se zvyšujícími se vibracemi zvyšující záře přece souvisí. V době, kdy Slunce mělo tu žlutou barvu vibrace na Zemi byly katastrofální a probuzených bylo kolik 0,001%?

Ikona diskutujiciho PřemekJ 2024-07-01 07:33:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud jistá teorie odvozená ze zažité praxe tvrdí, že nic není náhoda a že vše je řízeno, Co na to kritické myšlení? Hledá subjekty takového řízení a nachází je vně běžně vnímaného horizontu, tedy v oblasti vně kognitiviti. Vnímám energii, která mne chce vést jinudy než ta, kterou vnímám jako pozitivní a vede mne již několik let k laskavé lidskosti. Řízení není vždy z vůle subjektu, ale působením těch či oněch vibrací o té či oné frekvenci z vůle nikoli konkrétní entity. Tady se fyzika potkává s ezoterikou stejně jako u kvantových jevů. Spasitelé neexistují a ti, kteří sdělují, co mají jiní udělat, jsou převlečení Temní. Proto je lépe naslouchat svému svědomí (karmě) a odlehčivat je dobrými skutky. Tím posílíme své lidské duše a rozvibrujeme je tak, že nízkovibračné entity nemají u nás šanci. To je ta účinná obrana proti, chcete-li, zlu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek