Koupil jsem si prsten atlanťanů, jak s ním zacházet?

9.7.2011 v Poradna 23

Dotaz:

Ahoj Alue,

předem se chci omluvit, že tě zase otravuji, ale mám pro mě nádhernou zkušenost s cítěním energie a zase nějaké otázky.

Koupil jsem si prsten Atlanťanů a hned ten den jsem byl šťastnej. Přemýšlel jsem, co může být tak zvláštního na tom prstenu, krom toho symbolu, tak mě napadlo ho trochu otestovat. Požádal jsem mámu, aby zkusila jestli nevyzařuje ten prsten energii a samozřejmě, že vyzařoval a máma říkala, že to je celkem silná energie. Z toho jsem měl jen poloviční radost, největší radost jsem měl z toho, že já po 6 ti letech, kdy jsem necítil žádnou energii (před 6ti lety mi byla v operovaná umělá chlopeň) jsem ten prsten taky cítil, resp. jeho energii, bylo to až neuvěřitelné. Cítil jsem jako kdyby mi nějaký teplý míček tlačil do dlaně, prostě krása.

No tak přejděme k dotazu… Jak bych se měl k tomu prstenu chovat? Měl bych ho občas propláchnout pod studenou tekoucí vodou? Mohu se s ním koupat, mýt ruce atd (prsten je z bronzu)?
Nevím jak je to s tou teplotou u energie, teplá/studená nevysvětlila bys mi to prosím?

Odpověď:

Ahoj,

Jediný prsten, který vlastním, je právě atlantský, měla jsem za to, že je z mědi, teď si tím nejsem jistá, po roce mi totiž zezlátl. Už ho mám přes pět let a opravdu je skvělý, dokonce prošel nedávno kinetickým testem a na jedničku. Neblokuje toky energií v prstu, protože je dole rozpojený, to si zkontroluj. Spojené prstýnky nejsou dobré.
(viz. ,,Proč nenosit kovové předměty na těle”)

Prsten nesaje energii, ale dodává ji. Jeho znak je konstruktivní ochrana. Pokud něco energii vyzařuje, není potřeba to čistit, čistí se pouze ,,vysavače”, jako třeba křišťály, nebo jiné polodrahokamy. Proplachování pod vodou je tedy zbytečné. Protože nenasává energii, ani destrukce, můžeš ho bez obavy půjčit do ruky někomu jinému.
Na otázku koupání je asi zbytečné odpovídat, je to normální kovový prsten, voda mu neubliží, ale praktičtější je na koupání ho sundat.

Doporučuje se nosit ho na prostředníku levé ruky, údajně tudy vede jakási energetická dráha do páteře a na tomto prstu je díky tomu nejsilnější… co je na tom pravdy nevím, ale já ho takhle už od začátku nosím a vyhovuje mi to, dokonce znám lidi, co si ho právě na tento prst dali intuitivně, aniž by to věděli, takže na tom něco musí být.

Setkala jsem se názorem, že po učité době prsten majiteli nedělal dobře a musel ho sundat, takže evidentně je možné se jím ,,přebít”, jako u jiných doplňovačů energie. Kdybys tedy cítil přebytky energií, nebo nemohl spát, mysli na to, že někdy je potřeba prsten sundat, když ti energie dodá moc. Mě osobně se to ale nikdy nestalo, jsme každý jiný.

Studená tekoucí voda odstraňuje z člověka destruktivní energii a dodává životadárnou, naopak teplá voda z člověka životní energii stahuje a destrukci nechává tak, jak je. Proto je teplá vana dobrá na noc a lidé jsou po ní malátní, naopak léčitelé si po léčení ruce oplachují v ledové.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Další díla umělce Ian Daniels v galerii – ZDE

Otevřít rubriku ,,Poradna: Nezařazeno” – ZDE

Máte otázku, se kterou vám mohu pomoci? Ptejte se do ►mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Navštivte chat

Komentáře

Ikona diskutujiciho ok 2011-07-09 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, mohl by ho tazatel vyfotit a uploadnout na net nebo ho přímo najít? Kde ho koupil a kdo je dodavatel?

Ikona diskutujiciho Alue 2011-07-09 09:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: jaký by to mělo smysl? Obrázky těch prstenů jsou na netu všude a koupíš to lehce i po netu… ok, běž raději ještě spát 🙂

Ikona diskutujiciho hel 2011-07-09 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: "koupíš to lehce i po netu."..ano, už jsem i po netu něco koupila…po"zásluze"..holt v křišťálových síních cestu srdcem zvaž…:)

Ikona diskutujiciho ok 2011-07-09 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Áluško, ty jsi zas chytrá jak rádio 🙂 Narážím na to, že se od sebe dost geometricky liší. Pokud je to tvarový zářič, proč se nedodržují rozměry egyptskýho originálu? Takže mě zajímá přesně ten tazatelův.

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2011-07-09 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: máš pravdu, našla jsem jich víc, které se takto nebo podobně nazývají.

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2011-07-09 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě osobně je hodně nesympatický :o) nevím proč :o) možná tím znakem nebo stylem provedení…nevím :o)

Ikona diskutujiciho Baru 2011-07-09 12:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Téda, málem mi vypadly oči z důlků, když jsem četla, že prsten má být na prostředníčku levé ruky! Nosím ho tak totiž automaticky už od začátku a přijde mi, že je to jediný prst, na kterém mi bezvadně sedí, ani netlačí! Dobré!

Ikona diskutujiciho cajovnaprozeny 2011-07-09 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: mě fascinoval právě na netu…i ten znak. Když jsem ho ale viděla naživo, odpuzoval mě… moc velký, moc hnusná barva – mě´d – prostě jsem ho sundávala už ve chvíli, kdy jsem ho na ten prst nandávala…

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2011-07-09 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: koukala jsem na net a mají i stříbrný, ale to je právě takové to provedení jaké se dělají prstýnky z chirurgické oceli a to já nerada … i když není spojený, tak mi připadá jako kroužek na ptáky a takový těžký, masivní … nelíbí se mi.

Ikona diskutujiciho Suny 2011-07-09 15:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Slyšela jsem, že čím ušlechtilejší kov, tím lépe. Čili logicky asi by byla nejlepší platina (trochu drahý špás), ale myslím si, že zlato není špatné a stříbro už vůbec. Měď každý dobře nesnáší, ale mě osobně nevadí.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-07-09 16:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aj tak je to nanič je to len podvrh rovnako ako so zazracnymi naramkami ktore maju udajne v sebe kusok kovu navibrovany na schumanovu frekvenciu. Mal som ho,nijak na mna neposobil tak som ho roztrhal, vybral ten hologram a zistil som ze je to len zafarbena priesvitna folia. Samotny vyrobca priznal ze naramok nijak specialne neposobi. No aj tak mnoho ludi je presvedcenych ze im naramok pomaha a nosia ho. Na jednej strane biznis ked mozu predavat kusok gumy za 10-30 eur,na strane druhej sila sugescie.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-07-09 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale vecsina vyrobcov neprizna nic ,im vyhovuje ked sa nabaluju a rehocu jak im na to ludia skočili ze capuju vodu z vodovodu a predavaju ako levitovanu.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-07-09 17:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: A můžeš mi říct, kdo čepuje vodu z vodovodu? Kromě podvodné firmy, co ukradla obsah originálu a prodává mixéry na vodu pod falešnou záštitou levitované vody, o ničem podobném nevím a těch pravých přístrojů fakt už není moc.

Ikona diskutujiciho Hi 2011-07-09 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho banditka 2011-07-09 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nasla jsem toto:

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-07-10 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: No veď lv je robená z obyč.vody pomocou levitovača, dá sa za nekresťanské peniaze kúpiť hocikde…za chvilu to budu mať v ponuke aj v tv-shope 🙂

Ikona diskutujiciho ok 2011-07-10 19:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Podobný věci vymýšlí fakt dementi…

Ikona diskutujiciho Michal 2011-07-10 23:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To čo má vraj magickú moc je geometrický vzor na prsteni. Prsteň z vylešteného pieskovca s týmto vzorom údajne ochránil Howarda Cartera objaviteľa hrobky faraóna Tutanchamóna od jeho kliatby (Carter ho v čase jej objavenia a skúmania nosil na prste), keď krátko po objavení hrobky zomreli skoro všetci, ktorí sa zúčastnili jej otvorenia a výskumu.

Ikona diskutujiciho Dalastara 2011-07-12 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No já osobně kovy příliš nenosím. Rád nosim kožený náramek přívěšek ze dreva a tak podobně. Je taky nutno poznamenat že většinu privěsku atd jsem si vyrabel sam.

Ikona diskutujiciho cajovnaprozeny 2011-07-12 14:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: z naprosto stejného důvodu jsem nedávno sundala snubák. Ne, že by mi bylo fyzicky  nebo psychicky líp, ale duše si oddechla… na ty ostatní účinky zatím čekám…

Ikona diskutujiciho lenka 2011-07-13 07:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neví někdo z vás, co je to staroměď? Ráda bych koupila tento prsten, ale mojí velikost mají jen v té staromědi. Ovlivňuje prsten látka, ze které je vytvořen?

Ikona diskutujiciho Jindra 2011-07-17 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Kovová úprava komponentů v barvě zašlé mědi, ne tak výrazně červená a zářivá, avšak také nikoli zelený povlak měděnky.

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2011-07-17 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: to je zajímavé, stejně bych ho ale asi nosila na prostředníčku 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek