Krásné dopisy čtenářů

18.10.2013 v Čtenáři 5

Ještě jednou děkuji všem stálým čtenářům, divákům, přiznivcům, pisatelům, tazatelům, kreslířům, přispěvatelům za krásné ohlasy, obrázky a podporu 🙂 – V tomto výběru máme dokonce rovnou !3! obrázkové příspěvky.

1.

Dobrý den Aluško,

moc děkujeme za knihy, přišly neskonale rychle.

Objednávaly jsme si je s kamarádkou a zároveň kolegyní. Abych pravdu řekla, ona mi poskytla k přečtení Vaši knihu, moc za ni děkuji. Připomněla mi toho spousty, co dávno vím, co mi tak před osmi lety přinesli moc krásní lidé a byla jsem smutná sama ze sebe, že jsem tak trochu, nebo více, odhodila vesmírné zákony do zadní přihrádky své hlavy.! Moc moc děkuji za připomenutí.

Pravda, od minulého týdne, kdy jsem knihu přečetla tak říkajíc jedním dechem se je znovu snažím uplatňovat ve své práci (pracuji s dětmi) i v životě. Mockrát se mi to za tu chvilku vrátilo – to je asi silné přirovnání, prostě se cítím lépe.

Ještě jednou díky za knihu, je mi velmi, velmi blízká.

Krásné dny, Radka.

2.

Milá Alue, posílám ti obrázek, který vznikl díky tvým stránkám.

Děkuji, Jitka


3.

Milá Alue,

chtěla bych ti poděkovat za skutečně krásnou knihu. Jsem máma od rodiny a stojím nohama pevně na zemi, nicméně tvoje kniha ke mě přišla sama a asi to tak mělo být. Posunula mě totiž o dost dál.

Vždy jsem měla dobrou intuici, kterou se mi vždy vyplatilo poslechnout, ale co se děje nyní, to jsem nikdy nezažila. Jsem tak nějak vnímavější a citlivější na vnější podněty.

Některé věci mi do sebe začali krásně zapadat a uvědomuji si i to co jsem dříve přehlížela.

Velmi jsem se pozastavila nad lidskou energií, tak jak jí popisuješ a uvědomila jsem si, že jsem za svůj život dokázala změnit svou energii v lepší a pozitivnější.

Zároveň mi došlo (což bylo vemi zajímavé zjištění), že popisované zákony vesmíru se naprosto schodují se 7 návyky, které jsou popsané v knize Covyho 7 návyků skutečně šťastných lidí. Je to napsáno jinak, než ve tvé knize, ale výsledek je stejný. Každý z vás dvou autorů popisuje svět jinak a přeci naprosto stejně. Báječná skutečnost. Jen škoda, že to tolik lidí nevidí a nechce vidět.

Opravdu moc děkuji za krásné počtení a budu se těšit na další.

Shlédla jsem několik filmů z tvého doporučení, jsou super. Pokud mohu, pak bych doporučila film Na křídlech vážky, úžasné!

Přeji ti krásný den.

Zuzka

4.

Ahoj Alue.

Chci ti poslat svého anděla:)) jmenuje se Kirsten a chtěla jsem tě poprosit, jestli by si byla tak hodná a dala ho do alba ,,ANDĚLÉ“ na svůj web, ať ho vidí i ostatní :)) Děkuji moc:))

5.

Ahoj Alue,

Chci se ti chci pochlubit, že už jsem se dostala na tvém webu v archívu do ledna 2011, čtu totiž vše od nejstarších příspěvků. Jsem šťastná, že si založila své stránky, už si totiž nedokážu představit, že bych mohla být bez nich.:-)

Byla jsi pro mě naprosto první dušičkou, která mi dokázala poradit a velice jsi mi pomohla i dostat se k hodnotným knihám jiných autorů, které mi taky pomáhají vnést něco do života.

Tvou knihu „Svět za oponou“ jsem zhltla během dvou dní. Je velice krásná, poučná i napínavá, má prostě šmrnc. Moc se těším na tu druhou knihu a přeji ti hodně štěstí.

Měj se krásně

Zdraví tě tvá obdivovatelka od Rumcajse z Jičína, M.

6.

Zdravím ťa, Alue 🙂
keďže máš dnes narodeniny, rozhodla som sa napísať Ti – len tak, pre potešenie mňa a snáď i Teba.

Myslím, že veľa ľudí Ti ďakuje za tvorbu blogu, ja sa k nim s radosťou pripájam. Natrafila som na Tvoj blog „náhodou“, a som veľmi vďačná, že sa tak stalo.

Veľmi ma teší ako sa objavujú ľudia, ktorých spája Niečo (i zámer), čo vnímam ako dobré a teší to moje srdce. Ešte viac aj to, že majú silu vystupovať verejne. Chcem tým vyjadriť, že Ty a Tvoj zámer, život (neviem ako presne popísať), o ktorý sa s nami delíš, ma robia radostnou a posilujú vo mne nádej a vieru, tak ako aj v iných ľuďoch, či si to uvedomujú alebo nie…a vážim si tejto energie, pretože asi nie je jednoduché „ísť s kožou na trh“.

Snáď pre potešenie pripájam jednu skladbu a obrázok (jeho meno je Lada, nie je zrovna profesionálny, ale je kreslený srdcom 🙂

Prajem Ti pekný deň (znovu)narodenia.

Anima

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dopisy čtenářů“ – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Vlastimila 2013-10-18 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško, mám už Tvou další knížku Svítání. Mnohokráte děkuji za hezké vlastnoruční věnování !

Ikona diskutujiciho *Drue* 2013-10-18 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Teraz som na tvojom blogu po prvý krát a veľmi sa mi tu páči. Najmä si rada čítam Poradňu a hladne to čo si napísala Klárke. Tiež mám 12 a takto sa ku mne chovajú. Vďaka tvojej rade sa to pokúsim v škole zmeniť, aj keď sa to už menilo posledný týždeň, ale s tvojou radou to pôjde podľa mňa určite lepšie. Páči sa mi tvoja galéria a tvoje zážitky. Kiež by som to mohla zažiť tiež. Ak budeš chcieť napíšem ti ako to v škole dopadlo. 🙂 Ďakujem za prečítanie.

Ikona diskutujiciho just it 2013-10-19 01:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jednou (před chvilkou se mi vypnul comp!!! Ach jo!). Milá Aluško, snad odpustíš, že Ti píšu sem. Mám na Tebe dotaz do Dotazníku. Znají se mi totiž sny ve snu… Dříve to byl jen sen, kde mi někdo ubližoval, ale z toho mi jde se krásně probudit. Pak nastoupily sny ve snu. Kdy ve druhém snu mi ubližovali a já křičela a rvala si oči, abych se probudila. Probudila jsem se, nade mnou byl můj partner, hladil mě a říkal, ať klidně spím, že mě kdyžtak vzbudí. Já zas usnula do druhého snu a takhle jsem pendlovala. Než jsem si uvědomila, že můj partner by mě nenechal znovu usnout a řekla jsem – Ty nejsi můj partner. Ozvalo se – A je to v prdeli! A vzbudila jsem se reálně!

Ikona diskutujiciho just it 2013-10-19 02:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Problém byl v tom, že jsem tentokrát nevěděla, že už dvakrát spím! Bylo to celé dlouhé, abych byla tak zmatená, tak to zkracuju! Ve druhém snu mi mamka pouštěla televizi a já byla zády k ní a těkaly mi oči a dostávala jsem se do spánku, aniž bych chtěla! To už jsem si uvědomila, že mi někdo reálně ubližuje, tak jsem chtěla zavolat svého anděla, ale nemohla jsem mluvit… takže vší silou, i když jsem nemohla ovládat tělo, jsem ho volala a hodně a divila jsem se, kde je… pak jsem si stoupla a stále jsem měla oči slepené, dupla jsem a volala volala v mysli! Najednou jsem ležela a oči se mi rozlepily. To už jsem byla v obýváku jinde. Taky tam byla televize… No a v tu ránu jsem otevřela oči reálně u sebe v pokoji do rozsvícené lampičky. To jsem věděla, že mi anděl fakt pomohl, já absolutně nevěděla, že spím už dvakrát a takhle rychle bych se z toho nikdy sama nedostala! Dnešní den jsem přejetá mrazem, životní elán je kdesi v háji a netěší mě ničehos nic. Takže co jiného by mělo vliv, než ten fujtajbl sen. Máš s tím zkušenost? Myslím se sny ve snu a dál? Může to být součástí černé magie nebo něčeho takového? Možná se někomu nehodím do krámu.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-19 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Pošli mi to prosím do poradny, odpovím až na to přijde řada. Teď přes víkend si na to dělám čas, protože má pošta zavřeno.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek