Krásné dopisy čtenářů

11.9.2014 v Čtenáři 1

Za všechny Vaše dopisy a zkušenosti – ať už s knihami nebo stránkami – velice děkuji!!

(Samozřejmě i za ty, které v dnešním výběru nenajdete)

Ahoj Aluška,

Tvoju prekrásnu knížku Svet za oponou som dostala 3.11.2013 na moje narodeniny, čo sú dva roky po jej vydaní, ale tá knižka by mi bola zbytočná skorej, takto sa dostala ku mne presne včas ako darček a ešte aj s krásnym venovaním od Teba, ďakujem! 🙂

Celú som ju vtedy neprečítala, ale keďže som mala trochu horšie obdobie, také “ temnejšie“ , veľmi som si užívala farby v predstavách, ktoré mi vykreslili nežne napísané slová 🙂

Dokonca som ju občas ani len nečítala, len držala v ruke a hladkala. Akoby mi samotná prítomnosť tej knihy pomáhala 🙂

Kniha neskôr skončila u babky doma a dostala som sa k nej až pred približne dvoma týždňami, keď som sa balila na dovolenku. Pred kufrom som mala dve kôpky vecí, jedna čo si beriem, druhá čo ostáva na Slovensku. A akosi sa mi do ruky dostal aj Svet za oponou, prvá myšlienka bola “ Vezmi si ju!“ , avšak následná, logická “ Radšej si ju nevezmem, ešte sa mi pri vode poškodí“ .. a ako som ju chcela odložiť, knižka sama od seba (! ) vyskočila z ruky a dopadla krásne, rovno, uhladene, obalom vpred na kôpku vecí, ktoré si berie.m Tak som si povedala, že knižke sa očividne chce cestovať. A tak poputovala s nami.

Približne v polovici dovolenky som sedela sama na izbe a v hlave mi zrazu naskočila myšlienka o čítaní Tvojej knižky. Presne v tú chvíľku ostatné knihy spadli absolútne z NIČOHO NIČ na zem, no Svet za oponou zostal hrdo stáť.

Tentoraz som knižku prečítala celú. Pripomenula mi pár vecí, na ktoré som azda zabudla, príbeh som si vychutnala.. a po jej prečítaní sa cítim inak… Knižka mi nepovedala nič, čo by som už nevedela, ale akosi svet vnímam tak…milšie? S väčšou nádejou? Viac sa usmievam a som ešte vďačnejšia za silu prírody? 🙂 Určite áno.

Cítim, ako sa mi knižka, príbeh, vryli do podvedomia, ako ho naplnili väčším svetlom…Opisuje sa to ťažko, ta knižka je výnimočná, dokonca so mnou spolupracovala – keď som čítala pri stromoch a zamyslela som sa nad stromami, otvorila som ju presne na stranách, ktoré hovorili o stromoch a bytostiach v nich.

Čo je tiež užasné, začal ju čítať aj bratranec, ktorý naozaj nikdy nečíta!!! A to je tiež, samo o sebe, malý zázrak 🙂

Urobila si úžasný kus práce, neprestávaš a držím Ti palce 🙂

Zmenila si mi život k lepšiemu. Ďakujem 🙂

Patrícia


Ahoj Alue,
Už strašně moc dlouho se chystám napsat Ti děkovný dopis, ale nikdy jsem se ještě úplně neodhodlala, buď jsem začla psát a nějak se mi to nelíbilo, nebo jsem to pořád odkládala.

Tvé stránky sleduju už docela dlouho (tuším, že ještě když to bylo jen na blogu.cz a ještě ne na alue.cz a dokonce vím, že jsi tam měla nějaký článek o symbolice, achjo, kdybych si ho tehdy prostudovala, tak jsem o hodně chytřejší, jenže mě tehdy zajímaly spíš články o nehmotných bytostech a říkala jsem si, že symbolika přijde na řadu později.. no a HUP, když jsem si ji chtěla přečíst, už tam nebyla :-D).

Když jsem narazila na Tvoje stránky, už tehdy jsem se od nich nemohla odtrhnout, pořád jsem jen četla a četla 🙂 a potvrzením, že Tvé stránky jsou pro mě správný zdroj dat, nápadů, zamyšlení a rad jsem dostala i tím, že se mi v noci po čtení Tvých stránek zdál nádherný sen o tom, jak jsem chodila po lese/zahradě a všude jsem viděla takové malé víly a cítila jsem se nádherně :-).

Časem jsem zjistila, že i moje maminka se zabývá takovými duchovními a alternativními věcmi, tak jsem jí ukázala Tvé stránky a od té doby je sleduje i ona :-).

S taťkou mi k 19. narozeninám (to bylo v minulém roce) objednali Tvou 1. knížku Svět za oponou, přišla mi i s věnováním a dokonce i s dárkem! Takový náramek na ruku. Moc mě to překvapilo a udělalo mi to moc velkou radost, ale když jsem Ti chtěla napsat poděkování, uvědomila jsem si, že už je dost pozdě a styděla jsem se (tak to nakonec napravuju alespoň teď, i když teď se stydím ještě víc). Děkuji moc! 🙂

Tvou další knížku jsem dostala od rodičů k Vánocům, děkuji Ti za obě! 🙂 První je pro mě hodně inspirativní, vzbuzuje ve mně touhu něco dělat, ta druhá s sebou nese návod, dokonalé :-).

Věřím, že kdybych kdysi nenarazila na Tvé stránky, je ze mě teď úplně jiný člověk. Tvé popsané zážitky na mě působily opravdově a i díky tomu jsem se o tyhle věci začala zajímat více. Byla jsem vychovaná v křesťanské rodině, (evangelické, ne katolické, takže naštěstí žádný papež atd. :-D) a v takové té modernější církvi, takže pro mě bylo samozřejmé, že neexistuje jen tenhle materiální svět, ale pořád mi na tom něco nesedělo, tušila jsem, že je na tom něco víc a že věci se mají jinak, než tak, jak jsem se dočetla v bibli. Otevřela jsi mi oči :-). Opravdu moc si toho vážím a doufám, že se Tvá tvorba bude i nadále rozrůstat :-).
(zkráceno)

Měj se krásně,
Miriam

Drahá Alue,

Všimla jsi si toho, jak dáváš stále nám a netrváš na tom, aby jsi od nás dostávala? Já jsem si toho všimla a tak, než začnu s tím, co ti chci zdělit, bych ti ráda řekla DĚKUJU.

A teď k tomu, proč ti vlastně píšu…dlouho se mi snaží má intuice říci, jak moc je důležité, aby se lidé něco důležitého dozvěděli. Nejsem médium, čarodějnice ani kartářka, jsem „obyčejná“, jako každý jiný. Věřím ve spoustu věcí, ale hlavně v mocnou sílu vesmíru.

Využíváš média k tomu, aby jsi lidem něco důležitého sdělila. Teď se o to pokusím já. Omluv mě prosím, nejsem příliš dobrý řečník, ani pisálek.

Na tvé stránky chodím skoro čtyři roky. Dívám se, jak se mění spolu s tvou osobností. Čtu si tvé názory a názory jiných, včetně názorů skeptiků. Lidé píší hezké a citlivé věci, věci, které hřejí na srdci i mě a to je jen čtu, ale je jedna věc, kterou musím zmínit…pořád jsou to jen slova a slova se činům nemohou vyrovnat ani v nejmenší míře.

…….

Přeji si jednu věc…jednu jedinou…

Pìšete krásná slova a já cítím jistou zodpovědnost vám říci toto : najděte v sobě sílu. Pokud jste ji našli, tak ji dál předávejte. Jste tak silní, tak moc, že můžete svou silou ovlivnit druhé. Ale vy to víte, všude to čtete… Začněte pomáhat těm, kteří o své síle doposud neví. O tom, že své schopnosti máte rozvíjet mnozí čtenáři tohoto blogu víte, ale předávejte jí dál…

To je velmi neoriginální a jednoduché zdělení, že? Nejspíše si říkáte, že jsem nic tak zvláštního nevymyslela, ale uvědomujete si svou sílu? Na tyto otázky byste si měli odpovědět:

Uvědomuji si svou sílu opravdu?

Cítím ji, nebo o ní jen tak mluvím?

Opravdu vnímám jiné reality, než tu ve které žiji, nebo o tom jenom mluvím?

Proč tahle otázka…většinou dojdeme do fáze, kdy si uvědomíme, že je naše vnímání poněkud „lepší“, jelikož víme věci, které někteří nejen že neví, ale naprosto je odsuzují a zavrhují. Pak k nám někdy promlouvá naše ego, které se nám snaží vtlouci, že jsme něco víc, když vnímáme „jiné reality“, ale pak už nepostupujeme dál, jednoduše se zasekneme.

Proto je důležité si uvědomit, že jsme stejní, jako všichni ostatní, se stejnými možnostmi určitou věc, či jev pochopit. Učme ostatní a budeme se učit sami. Nejde o to být lepší, než ostatní a myslet si o sobě víc v roli učitele. Jde o to, pomoci těm, kterým se nedostalo takového poznání, jako nám a potřebují pomoci.

Nejsou horší, než my a my nejsme lepší než oni…jde jen o to, ukázat jim správnou cestu.

Víte o tom, že se něco mění? Uvědomujete si to množství přicházející energie? Není to jen tak, je více než důležité, abysme táhli za jeden provaz. Nemyslete si, že to bude jednorázová a jednoduchá změna, která bude trvat jen hodiny, nebo dny. Je to změna, která trvá stále a kdo ví, jestli nezačala onen známý datum 21.12.2012.

Já jsem si o tomto datumu přečetla hodně. A nemyslete si, i já byla tak naivní a myslela si, že se stane nějaká katastrofa, která nás probudí a my si uvědomíme, jak jsme se chovali. No a vidíte to? Myslela jsem na katastrofu. Můj mozek vytvořil jistou představu a já to tak chtěla. Nepřiznala jsem si to, ale chtěla. Vysílala do vesmíru tuto jedinou možnost.

Možnost našeho probuzeni, které jsem slepě věřila. Neuvědomovala jsem si, jak je lidský mozek naprogramován, aby myslel na nejhorší.

V tu chvíli jsem se zasekla a řekla si, co to dělám. A proč chci to nejhorší. Proč chci katastrofu, vždyť mohu chtít daleko lepší formu transformace. Jiní si přáli přechod do dalších dimenzí. Hned, chtěli to hned aniž by něco pro to udělali. Čekali jsme reakci, bez jakékoliv akce. A teď jste spíše pesimističtí k tomu, co se děje teď. Na změnu už asi nevěříte a to po jednom neúspěchu.

A znáte větu : nevzdávej se! Jistě, že znáte, tak proč jí někteří neberete vážně? 🙂

SEBERME SVOU SÍLU, AŤ KONEČNĚ ZMĚNÍME SVĚT. VŽDYŤ UŽ TEĎ SE MĚNÍ.

………

Milá Alue, podpoříš má slova a napíšeš tuto zprávu na své internetové stránky?

S pozdravem,

Tvá čtenářka Viky. 🙂

Děkuji za odpověď,

(zkráceno)

Jinak jsem se teprve nedávno dívala na video z předávání, jak jsi „vyhrála“ bludný balvan. No tak dle mého názoru je to šaškárna nejvyššího kalibru, upřímně jsem nikdy o ničem jako Sisyfos neslyšela, ani můj přítel. A tak jsme se s přítelem shodli na tom, že slušní lidé nic takového ani neznají, a tak na to nehledí. A tobě by mělo záležet především na názoru slušných lidí, ti ostatní ti můžou být někde. Jako promiň, ale já chodila na gympl, na kterém mě to mimo jiné dost sralo když to řeknu hnusně, ale teda to, co tam říkala ta „Sisyfoska“, co si stěžovala, že o tobě nic nevíme a sama se ani nepředstavila, byly takové blbosti že jsem měla chuť si ji najít a rozbít jí hubu, fakt.

Uplně mi to hnulo žlučí, i na gymplu nás učili, že je sluníčko zdravé, dodává vitamin D který člověk jinak nezíská (v potravě je jen ve formě provitaminu, který se ale aktivuje až slunečním zářením) a že je zdravé i na oči a ona tam mele s prominutím uplné sračky a publikum tvořené starýma paprikama propuká v bujarý smích, což ostatně vypovídá o jejich IQ, které se zřejmě pohybuje silně pod průměrem.

Mě málo co dokáže vytočit, já jsem spíš flegmatik, ale teda toto mě totálně nasralo, jak už dlouho nic. Kdyby ti idioti vychodili slušnou a trochu pokrokovou střední školu a zajímali se o novodobá fakta a ne o dávno překonané historické žvásty, tak možná i ví, jak se věci doopravdy mají. Přítel se tam zase uplně rozčiloval a mlátil pěstí do stolu, že to jejich šaškování je urážkou Řeků. Prostě banda zakomplexovaných dědků, co jsou myšlenkama ještě stále někde v proletariátu a vadí jim pokrok.

K tomu článku co o tobě vydal časopis Týden se ani snad nebudu radši vyjadřovat. To jsem obrečela. Moje sestřenice měla taky rakovinu a málem umřela, tvojí maminky je mi opravdu líto, ta se nad tím článkem musela snad i v hrobě obracet… Zkrátka tímto vším chci říct, že na světě je plno lidí, kteří ti budou vždycky házet klacky pod nohy, ale takovýma snad nemá ani smysl se zabývat. Kašli na všechen negativismus okolo tebe a tvých stránek, poněvadž slušní lidé budou vždycky stát za tebou a vždycky tu bude spousta lidí, kteří tě podrží. Tvoje práce je skvělá, tvůj blog taky a to, jakým způsobem si ho vedeš je jen tvoje věc a nikdo ti do toho nemá co kecat.

Závěrem bych se ti ráda omluvila za tak dlouhý mail, ale já jsem docela ukecaná a vždycky se při psaní strašně rozjedu, takže proto jsem se radši ani nevyjadřovala přímo do komentářů na tvůj blog, nebo to by zase byla uplná slohovka :). A ještě se teda omlouvám za ta neslušná slova tady v mailu, ale mě to prostě fakt tak vytočilo, že jsem se neznala…

Měj se zatím hezky a předem ti děkuji za jakoukoli další reakci na tento můj mailík.
Marťa

Dobrý den Aluško!

Chtěla bych Vám popsat pár postřehů z mého života, které se týkají přicházejících změn.

Před tím než jsem mamce pověděla o Bovisech, jsem si všimla, že je podrážděnější a celkově se s nikým moc nepáře. Zároveň mi občas připadá (promiň mami) jako magor, protože to, co občas řekne, nedává žádný smysl. Její logika nějak už asi převibrovala jinam. Posléze mi potvrdila, že čím dál míň lidem trpí to, co jí štve. Můj táta třeba řeší příval energií neustálým spánkem :D. Kamarádka je unavená jak Fík a začala mít problémy s přítelem, se kterým je už 3 roky.

(zkráceno)

Za poslední dobu můj život získal úplně nový rozměr díky knihám Anastasia. Mé poslání je vychovat plnohodnotného člověka. Nevěděla jsem však, jak nádherným způsobem se dá počít, vychovávat,..:)

Občas mám strach z toho, jak všichni píšou, že je jim špatně a jak se na jejich těle podepisují Bovisy. Navíc to vnímám kolem sebe.

Ale já jsem tak šťastná! Cítím se nejlépe jak mohu. Dokonce i brečím štěstím (to většinou když v mysli stavím svůj rodový statek O:) )….Zkrátka čím dál víc miluji přítele, život, rostliny, zvířata,….Stvoření. dokonce se snažím zamilovat i do sebe. Jde to hůř, ale láska ke všemu mi dává nový pohled i na sebe…třeba to jde i obráceně. Myslím, že když milujeme sebe, tak milujeme vše ostatní. Když milujeme vše ostatní, tak se možná zamilujeme i do sebe…? :)))

Jediné změny které na sobě pozoruji, jsou: zlepšené vidění energií, menší chuť na jídlo (hlavně hodně zpracované, nesnesu mléko a jakýkoliv výrobek z něj)…dávám přednost ovoci, zelenině a obilninám. Z masa maximálně plátek šunky, víc nedám. Přitom já byla vždy masožrout a sýry byly lepší než sladkosti.

Čtu lidem myšlenky…doslova. Nejsilnější spojení mám se svojí kamarádkou.

Občas nevím jaké i/y napsat a to jsem vyhlášený češtinář.

Jinak neduhy typu zvracení, průjmy, bolest hlavy atp…prostě nemám. Nejsem si úplně jistá, jestli je to dobře, ale to mi nikdo potvrdit ani vyvrátit nemůže :).

Promiňte, že Vám vždycky napíšu takový liebesbrief, když je spousta lidí, kteří mají opravdové problémy…trochu se za to stydím.

Když já mám ale takovou radost 😀 !!! Že se něco děje k lepšímu….:)))) Moc jsem Vám to chtěla napsat 🙂

Děkuji Vám, že jste mě přivedla až sem…nebýt Vašich stránek, tak je ze mě zoufalá anorektička, co si kouše nehty a snaží se v životě najít nějaký smysl.

Děkuji!

Přeji Vám to nejlepší, co pro sebe dokážete stvořit 🙂 Obdivuji Vás a doufám, že se někdy potkáme.

Vaše Raja

Moc děkuji za radu Alue,

jako poděkování jsem si dovolila nakreslit ti obrázek s vílou. Digitální kresbě se věnuji krátce, takže je tam spousta chyb, ale snaha byla, tak doufám že se ti to bude alespoň trošičku líbit.

Jěště jednou moc děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Obrázek je trvale umístěn v Galerii čtenářů ZDE.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dopisy čtenářů“ – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho @ 2014-09-11 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"tisíce děkovných dopisů"-No a to vyplatí….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek