Krk generálního ředitele společnosti Pfizer se nadouvá jako žabí. Co to má znamenat?

19.4.2023 v Bytosti 21

Jsou to téměř dva roky, co Pfizer a evropská farmaceutická společnost BioNTech uvedly, že první údaje naznačují, že by vakcína mohla být účinná z více než 90%. Byla to velká zpráva na začátek týdne, která vedla k okamžitému 15% nárůstu ceny akcií společnosti. A přesto ještě téhož dne podal generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla žádost o prodej milionů dolarů akcií své společnosti, čímž shodou okolností vydělal na tomto historickém oznámení.Bourla skutečně prodal 132 508 akcií společnosti Pfizer za cenu 41,94 USD, čímž získal 5,6 milionu USD. A další zasvěcená osoba společnosti Pfizer, výkonná viceprezidentka Sally Susmanová, prodala 43 662 akcií za stejnou cenu 41,94 USD, za kterou prodával Bourla, a vydělala tak více než 1,8 milionu USD.
Oba uvedli, že tyto prodeje byly součástí předem dohodnutého plánu. Ale to už jsme slyšeli…

Začátkem tohoto roku si výrobce léků Moderna zajistil 2,5 miliardy dolarů od vlády v rámci operace Warp Speed. A když společnost v květnu oznámila pozitivní první údaje ze studie vakcíny, akcie Moderny prakticky přes noc vzrostly o 63% ze 48 na 80 dolarů za akcii. Generální ředitelé všech velkých společností jsou prostě chamtiví lidé. Od té doby je však generální ředitel společnosti Pfizer terčem různých konspirací.

Důvod? Podívejte se na následující rozhovor v čase 0:39, co dělá jeho krk:

Na tomto videu je vidět, jak Bourlův krk pulzuje a nafukuje se velmi neobvyklým způsobem, který je totožný s tím, jak se nafukuje krk žáby nebo ropuchy. Působí to velmi nepřirozeně. Po internetu začaly kolovat fámy, že se jedná o projev ještěřího člověka, který se vydává za obyčejného. Tato konspirační teorie, která se objevuje už léta kvůli mnoha celebritám, politikům, sportovcům, vysoce postaveným podnikatelům, náboženským vůdcům a tak dále, se ujala proto, že skoro všichni občas projevují něco, co vypadá jako plazí atributy a rysy.

Zde v čase 1:38:

V klipu níže je krátká ukázka z kresleného filmu, kde tajné společenství ještěřích lidí syčí a nafukují krky, identicky s tím, jak to dělal Bourla v rozhovoru. Plazí lidé („lizard people) zde také vysvětlují svou agendu.

Konspirace týkající se krku generálního ředitele společnosti Pfizer se objevují již téměř rok včetně posledního incidentu a nikdo je nevysvětluje z lékařského hlediska. Trochu jsme zapátrali a jediné lékařské vysvětlení, které můžeme poskytnout, je, že má laterální herniaci stěny hltanu. Je to v podstatě druh kýly, ale umístěné v krku. Říká se, že ji má i Katy Perry, která ji možná získala nesprávnou technikou zpěvu. Občas se to stává i hráčům na dechové nástroje. Příznaky však naznačují, že by se s tímto zdravotním stavem špatně mluvilo nebo dýchalo, a není tak viditelný jako ten, který je vidět na videu výše.

ukázka ze seriálu Simpsonovi: Prezidentští kandidáti jsou mimozemšťané a na konci klipu zotročí lidstvo:

Bible na to má odpověď. Podle bible nejde o skutečné reptiliány, ale o posedlost ďáblem. Zde je jedna z pasáží, která to popisuje:

[13] A viděl jsem tři nečisté duchy podobné žábám, jak vycházejí z úst draka, z úst šelmy a z úst falešného proroka. [14] Jsou to totiž duchové ďáblů, kteří dělají zázraky a vycházejí ke králům země a celého světa, aby je shromáždili k boji v onen velký den všemohoucího Boha. [16] A shromáždil je na místo zvané v hebrejštině Armagedon. – Zjevení 16,13-14

Bible krále Jakuba tuto posedlost připisuje žábě, což by vysvětlovalo, proč Bourla, Perry a další mohou dělat tyto podivné pohyby krkem a další věci k tomu. Tito ďáblové dokážou konat zázraky, proto se například mnohé celebrity vždy tak moc prosazují v médiích a mají velký talent, který nadchne většinu širokého publika. Navíc tito duchové ovládají národní vůdce a politiky, bankéře, náboženské vůdce. Samotný ďábel, známý také jako satan, Lucifer, drak, had atd. je v knize Job 41 nazýván leviatanem. Leviatan je mnohohlavý hadovitý mořský drak, který je pánem moří. Můžete tedy vidět, jaká je souvislost s těmito plazími a obojživelnými tvory, které občas vidíme v lidech.

© aluska.org 2023 / článek je složen ze dvou překladů:
zdroj 1: https://www.usasupreme.com/video-something-weird-is-going-on-with-pfizer-ceos-neck-again-he-acts-like-a-frog/
zdroj 2: https://winepressnews.com/2022/06/03/pfizer-ceo-albert-bourlas-devil-possession-manifests-itself-on-camera/
Tento článek popisuje konspirační teorii. Může proto obsahovat sporná tvrzení a teorie, které nemusí být zcela v souladu se skutečností. Ničemu nevěřte, vše si sami ověřujte a čiňte vlastní závěry.

 Komentáře

Ikona diskutujiciho LenQa 2023-04-19 17:54:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je brutální. Hlavně to druhý video :O

Ikona diskutujiciho Fialka 2023-04-19 17:55:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čím víc jsem toho na podobné téma přečetla a viděla, tím víc jsem přesvědčená o tom, že jsou tu opravdu různé mimozemské druhy. Toto je opravdu do očí bijící případ. V životě jsem neviděla nic podobného.

Ikona diskutujiciho Gizmo 2023-04-19 17:55:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu super článek, děkuju 👍

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2023-04-19 17:56:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten klip o lizard people mě úplně usadil. Jak se překrucuje pravda.. stačí se jí prostě vysmát.

Ikona diskutujiciho Karel 2023-04-19 18:13:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A že se ani nebojí dávat rozhovory na kameru, když mu ten shapeshift moc nejde. Nebo to je v rámci normalizace žabáků.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-04-19 18:36:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A tie vlasy sú jeho alebo má nejaký príčesok? Reptiliánov som si predstavoval skôr ako plešatých, teda skorej niečo ako je tam ten moderátor 🙂 Kedysi som to už videl u nejakej moderátorky jak sa jej nafukuje krk a myslel som že už to vychytali a naučili sa to ovládať aby to nebolo vidieť 😀

Ikona diskutujiciho Lothar 2023-04-19 19:38:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Leviatan je bytost pocházející z prastaré evoluční rasy, jejíž vývojové základy spadají do Titánsko-oceánického vesmíru. Tato rasa měla za úkol střežit mořské ekosystémy, ale byla násilím vytlačena humanoidními civilizacemi, kterým zde Duše Země nikdy nedala souhlas k legálnímu pobytu, jsou tu načerno. Archetyp té rasy je v pořádku a taktéž její zástupci, kteří se připravují na svůj Nový úkol revitalizovat určité sektory Země. Už se to blíží, takže se začínají objevovat a obhlížejí si svá teritoria, kam se opět vrátí.

Ikona diskutujiciho Tig 2023-04-20 04:12:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super článek, teď mě to nutí přemýšlet, kolik žabáků jsem už viděla. Jenom bych podotkla, že Satan a Lucifer by měly být dvě postavy. Jeden je ďábel a druhý padlý anděl.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-20 10:30:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono je jich 6… mezi nimi jednotlivě nerozlišuju, označuji obecně skupinu.

Ikona diskutujiciho Marcel 2023-04-20 17:06:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue nemáš tu prosím článok o tých šiestich „diabloch“?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-20 17:20:31
Ikona diskutujiciho
sipka

to myslím nemám… jenom obecně o satanismu a čarodějnictví

Ikona diskutujiciho Petra 2023-04-20 15:03:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přijde mi to jako uměle dodělané na tom videu. Ty krční pohyby jsou tam zrovna když nehovoří a tedy se nijak moc nepohybuje, což je technicky mnohem snazší udělat ve videu – upravit obraz kde okolní obraz je vklidu bez změn.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-20 16:04:49
Ikona diskutujiciho
sipka

jn, nebo prostě relaxuje a u toho si dýchá do volete 🙂

Ikona diskutujiciho Marcel 2023-04-20 17:07:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Petra pozri si to ešte raz a jemu sa hýbu aj nozdry, vyzerá to dosť presvedčivo, ale už nastúpila umelá inteligencia a nedá sa veriť všetkému, čo človek vidí na obrazovke – bohužiaľ.

Ikona diskutujiciho Marcel 2023-04-20 17:18:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Tu posielam ešte odkaz na video, že to, čo vidíme alebo počujeme z obrazovky nemusí byť tak: https://www.youtube.com/watch?v=cQ54GDm1eL0

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-04-20 19:01:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale toto sú originál videá zo zdrojov NBC news a sky news, prečo by to NBC upravovala a robila z človeka žabiaka.

Ikona diskutujiciho Marcel 2023-04-20 20:17:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak potom to bude nejaká lekárska diagnóza, ten človek má poruchu. Ale to sa len môžeme domnievať… to je stále na vode. Či je žabiak, či nie je žabiak…

Ikona diskutujiciho kiana 2023-04-22 03:28:42
Ikona diskutujiciho
sipka

mariankosmac: přesně toto jsem chtěla napsat

a ta holka na posledním obrázku (v článku) vypadá skoro stejně jako jedna spolužačka ze základky, která se mi jednou v dospělosti zjevila ve snu, aby se mi ukázala s reptiliánskýma očima = v tom snu jsem jí viděla stejně jako vidím teď tuto dost podobnou ženu na fotce (jakože ta fotka se téměř shoduje s tím, co jsem viděla ve snu – stejné oči, nos, tváře a obarvené vlasy)

Ikona diskutujiciho ela clarici 2023-04-21 08:34:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mi pripada kuchar Jamie Oliver.ze ma strasne velky jazyk.ktery mu v ustech zabira hodne mista,takovy jesterci jazyk

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-04-21 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zjavne trpí nedostatkom kyslíka a tieto pohyby krku zlepšujú prúdenie kyslíka do pľúc. Asi je mu horko a dusno, plazy ako agamy sa pohybmi krku chladia. To prvé video má dátum z konca augusta a vtedy horko a dusno býva. Alebo proste relaxuje.

Či je niečo takéto možné u ľudí to netuším, už som to videl u jednej možno dvoch moderátoriek. Ak sme sa vyvinuli z cicavcov a plazov možno niekomu ostali plazie atribúty.

Ikona diskutujiciho Jiskra 2023-06-02 22:12:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes jsem viděla v kavárně pána kterému se horní část krku vlnila, nebyly to tak výrazné pohyby jako v těchto videích, jen jemné a pravidelné vlnky. Hned jsem si vzpomněla na tento článek, vylekalo mě to, ale po puštění videí si říkám, jestli to nemohlo být něco jiného… No, rozhodně to bylo divné.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek