Kurz Fyziognomiky / 3.díl – Zločinecké tváře a tělesné typy

16.3.2017 v Psychologie 9

…..


konec kapitoly

(pokračování příště)

Komentáře

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2017-03-16 10:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to čím dál zajímavější čtení :-) . Dost se těším na další pokračování, protože pokud na světě jsou děti od narození náchylnější k zločinu (nechci je nazývat rovnou "rození zločinci"), zajímalo by mě, co doporučit a jak a co rozvinout u takových dětí, aby měly plnohodnotný život a rostli z nich konstruktivní lidé. Možnost realizovat skutečný konstruktivní osud duše má přece každý.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-16 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  To máš rozhodně pravdu. Na druhou stranu váhy je tu ještě jiná zajímavá myšlenka do placu: Pokud má duše vlastní rezonanci, povahu se kterou se už rodí, potom na ni má okolí a výchova pouze částečný vliv a tudíž vždy budeš tím, kým máš být a pro co máš vlohy. Výchova tě v tom podpoří, nebo naopak zbrzdí.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-03-16 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Nejsem si jistá, jestli je možné výchovou přenastavit vrozené dispozice. Nedávno vyšel v OnaDnes rozhovor s jednou ženou, jméno už bohužel nevím, ale je veřejně známá, která s manželem adoptovala dva romské chlapce a dopadlo to špatně, ačkoli se je snažili vést k dobrým zásadám, kradli, dneska už nejsou rodina protože to pro ty manžele bylo devastující. Takže těžko říct, pokud je vrozená dispozice silná, myslím si, že předělat to nejde. Pokud je lehká, tak to jde s trpělivostí, ale ten člověk (dítě) musí chtít sám. Každopádně by mě zajímalo, jak je možné, že duše která je čistá a konstruktivní, může mít nízkou rezonanci? Je to zkušenostmi z různých životů?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-16 16:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  K tvé poslední otázce, duše přichází čistá myšleno ve slovasmyslu karmy, zatížení a hříchů… jenomže na druhou stranu jsou různé duše s různou energií. Vem si třeba anglickou královskou rodinu.. jsou tam duše, ale reptiliánské. Většinou jsou duše dobré, zejména lidské, ale ne vždy to tak úplně je a různé duše si vybírají různá těla různých lidí právě na základě energií a rezonance, takže určité ,,druhy" duší si vybírají určité rodiny, národy, národnosti, světadíly. Podrobněji bych do toho asi nerýpala, protože to je docela ošemetné téma a hodně bychom se pohybovali v rovině domněnek, protože z toho co lze odpozorovat, máme podstatně úzký rádius poznatků, na základě kterých se dá něco soudit, nebo pídit po podrobnech. Což mě trochu žere, ráda bych také viděla podrobněji jak funguje ten systém.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-03-16 18:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Moc děkuji za odpověď, to je fascinující. Napadá mě spousta dalších otázek, třeba co rozhoduje o tom, že se sem můžou rodit ne úplně dobré duše, když je toto konstruktivní planeta. Tipla bych si, že bude záležet na energii rodičů. No víc do toho rýpat nebudu:)

Ikona diskutujiciho Ela 2017-03-17 09:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doporucuji se podivat na film THE HOST(HOSTITEL),tyka se invaze dusi do lidskych tel,ktere vytlacuji duse puvodni a najdete to ns ZKOUKNITO.

Ikona diskutujiciho Firzen 2017-03-18 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak podle tohoto popisu se mi zdá, že jsem rozený zločinec. :D  Nicméně ale svůj osud (zatím..) nijak moc nenaplňuju. Uvidíme za pár let.. :D

Ikona diskutujiciho atrej ystma 77 2017-03-20 20:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: To by nebyl tvůj skutečný osud

Ikona diskutujiciho Firzen 2017-03-24 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Jak to myslíš? :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek