Léčba rakoviny zevnitř

8.8.2012 v Doporučení 11

Tento film bych doporučila jako povinný ke shlédnutí komunikoliv, nejenom lidem, kteří řeší problémy s rakovinou. Rozkrývá totiž celé pozadí farmaceutické mašinérie, historii lékařství, vysvětluje proč alopatie, ačkoliv je velice neúčinná, vytlačila homeopatii na druhou kolej a přinutila ji, aby se zdála být lidem jako pochybná, nebo šarlatánská, přestože má viditelně milionkrát lepší výsledky.

Farmacie v ohledu léčby rakoviny zcela prokazatelně lže. – Proč?

Jak se vyrábí ve statistikách čísla, která lživě vypovídají o úspěšnosti a pokrocích léčby?

Proč se lidé nezamýšlí nad jednoduchou otázkou při chemoterapii: ,,Mohu se vyléčit pomocí takto toxických jedů?“ – Ne.

Za vším totiž stojí boj o moc a peníze. Pokud řeknete všem lidem, že rakovinu si mohou léčit sami doma, přírodně, kolikrát pouhou změnou jídelníčku, nekapou z toho žádné peníze. Lék na rakovinu není, protože farmacie to nedovolí. Ve skutenčosti je jich nepřeberné množství!

Tento film říká mnoho a především říká pravdu. Nakonec dává i východisko: Léčbu rakoviny lze řešit i tak jednoduchým způsobem, jakým je změna jídelníčku. Samozřejmě že rakovina je v první linii problém duše, je to nevyřízené trauma. Je potřeba to proto řešit zároveň: Psychiku i stravu.

Prosím, pusťte si tento film, i kdyby to mělo být pouze pro doplnění znalostí. Nikdy nevíte, kdy se vám to bude hodit.


Léčba rakoviny zevnitř

http://www.youtube.com/watch?v=cLHRTz3oMsc

Popis filmu:

První část dokumentu se zaměřuje na nedostatky konvenční léčby rakoviny a ukazuje, jak medicínsko-farmaceutický komplex vehementně a lživě zveličuje jak přínos léčby samotné, tak i minimalizaci rizik s ní spojených. Předkládá historii léčby rakoviny i fakta, jak „rakovinový průmysl“ důsledně potíral a potírá jakékoliv způsoby léčby, které by mohli být alternativou k chemoterapiím, ozařování a operacím. Ve druhé části dokument ukazuje, jak může být rakovina vyléčena s pomocí správné výživy a přírodních doplňků. Vyvrací zažité mýty o rakovině a předkládá jasné důkazy, že dietní programy zaměřené na boj s rakovinou jsou o řády úspěšnější, než konvenční léčba. Tento přístup razantního nabuzení vlastní obranyschopnosti však vykazuje fantastické výsledky pro každou nemoc.


Kam dál:

Zajímá vám téma rakoviny podrobněji? – Na Alušce.org můžete najít například:

– Léčba rakoviny hlívou ústřičnou (podrobný třídílný návod)

– Rakovinu způsobuje překyselení organismu

– Etikoterapie: Z čeho pramení naše nemoci? (též o rakovině)

– Svět zachvátila epidemie nedostatku vitamínu D

– Graviola: Zabiják rakoviny

Pro další výsledky použijte vyhledávání, nebo rubriku ,,Zdraví

Další doporučené filmy – ZDE

Znáte skvělý film, který stojí za zmíňku? – Doporučte mi ho ►mailem◄

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Adelaine 2012-08-08 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždycky když něco takového napíšeš, je mi pak hrozně líto, že žijeme ve světě, kde nám tak moc lžou ohledně takových důležitých věcí. To snad ani není možný, pf..

Ikona diskutujiciho Yuuna 2012-08-08 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moja kamarátka má rakovinu, síce sa to teraz lepší, no to čo s ňou robili je naozaj hrozné, má to až príliš vedľajších účinkov a teraz sa musí liečiť z chôrob, ktorých príčinou je chemoterapia. Film si určite pozriem, práve včera som nad touto otázkou premýšľala.

Ikona diskutujiciho Terka 2012-08-08 11:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Několik podobných videí jsem již viděla, ráda bych poslala odkaz ještě na jedno video, kde i ukazují, jak se člověk nemocný rakovinou může vyléčit.

Ikona diskutujiciho Farah 2012-08-08 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak vidno, mozne je vsecko, mela bych stejny postoj- nez nechat nekoho, aby do mne pral jedy, po kterych bude postel, wc nebo vozik muj vecny kamos, tak si pojedu cestou na vlastni pest.

Ikona diskutujiciho Primula 2012-08-08 14:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mílá Alue, rakovinu môže vyliečiť jedine Boh alebo Bohyňa, jeho alebo jej láska. To, že si najprv vyriešiš psychiku a jídelníček je správne, ale nie je to všetko. Je to len prvý a správny krok, to ano, ale pokiaľ nehľadáš lásku od Bohyne, od vládcu a vládkyne všetkého stvorenia, rakovinu nikdy nevyliečiš úplne, iba čiastočne a stále v tebe zostáva. Pretože iba láska jediná môže všetky choroby vyliečiť úplne a tú dostávaš od Bohyne a Boha. Bezpodmienečnú lásku o ktorú sa máš jedine usilovať a nezastaviť sa, neblúdiť už nad liekmi a praktikami ľudí, ktorí to tu všetko domotali, ale veriť a ísť jedine tým jediným správnym smerom – k vládcom všetkého stvorenia …

Ikona diskutujiciho beata 2012-08-08 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za upozornění na tenhle dokument.

Ikona diskutujiciho Bilejvlk 2012-08-08 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

super dok 🙂

Ikona diskutujiciho Anub 2012-08-09 02:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje mamina měla ještě nedávno rakovinu prsu, rozsšířenou na celou hruď. Chemoterapii nesla velmi dobře jen kvůli tomu, že se k rakovině stavěla jako ke hnoji, který v jejím těle nemá co dělat. Neustále se snažila usmívat a mít radost i z titěrných věcí či událostí. Nakonec se z toho dostala a je to super 🙂 Jen škoda, že chemoterapií :-/ Ale úplně mě vzalo, jak to mamina brala. Když jsem se jí zeptal, jak bylo na chemošce v onko centru, tak prej: "Super, jsou tam úplně úžasný lidi, skvěle si pokecáš" :D A takhle pořád, chodila tam jak na kafe za kamarády :D

Ikona diskutujiciho Alue 2012-08-09 09:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Skvělé! – Víc takových lidí s takovým úžasným přístupem… Já už tohle štěstí bohužel neměla.

Ikona diskutujiciho martin 2012-08-12 16:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rakovinu vyléčí kus dřeva,kámen,vlastní moč atd.Za vším stojí VÍRA!Co se týče komentářů,neměli by být cenzurovány.

Ikona diskutujiciho Milan 2012-08-15 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Již několik let tvrdím, že všechno je v hlavě ;-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek