Léčebná metoda těžkých a nevyléčitelných nemocí

18.3.2010 v Výživa 28

Následující text jsem obdržela mailem, autor nebyl uvedený.

Než se pustíte do čtení, chtěla bych k této metodě něco říci: Je jen pro silné žaludky, protože doopravdy funguje. Vytahuje toxiny hloubkově z dásní, ve kterých se ukládá mnoho nečistot, se kterými si tělo neporadilo.

Pro začátek vám spíše doporučuji ,,převalovat“ menší dobu, protože obsah který se vám podaří z dásní dostat bude opravdu odporný a dlouhé držení v ústech by vám molo polechtat žaludek.

________________________________________________________________

Léčebná metoda těžkých a nevvyléčitelných nemocí.

Tuto léčebnou metodu jsem se naučil asi před 25 léty. V té době nebyl internet a takové informace se získávaly z překladů. Dostal jsem od známého, který překládal z angliny list papíru na němž byla detailně popsána tato metoda i cesta jak přišla do civilizace, protože toto tajemství bylo skryto v hluboko v ruské tajze. Nevzpomínám si už na jméno toho lékaře, ale údajně to byl primář onkologického institutu v Kyjevě. Tento člověk, se svým týmem prováděl onkologický výzkum v tajze. Popisoval velké problémy než se místní obyvatelé nechali vyšetřit. Žil tam 3 roky. Časem se však dozvěděl tuto léčebnou metodu, která se vyznačuje tím, že je čistě přírodní -bez vedlejších účinků, je dostupná pro každého-finančně nenáročná, působí velice rychle a účinně. Já osobně v té době jsem by mladý a zdravý a ani jsem tomu nevěřil. Zcela určitě bych na vše zapomněl, kdyby se mi nepřihodilo toto: vzpomínám si, že byl pátek večer a začal jsem cítit divnou bolest na tváři. Jdu k zrcadlu vidím na obličeji vřed, v sobotu jsme měli vstupenky na ples. Vzpomněl jsem si na tuto metodu poprvé jsem to vyzkoušel, a když jsem se ráno vzbudil moje tvář byla čistá. Od té doby se léčím pouze touto metodou a bylo se mnou před devíti lety opravdu zle. Měl jsem našedlý kostrbatý nádor, který rostl,byl asi 7cm velký a je pryč.

Tato léčebná metoda léčí:

[ Nemoci krve

[ Mozkové kmeny

[ Nemoci srdce
Rakovinu

[ Lupenku
Cukrovku

[ Záněty i kostnice

Léčí vše najednou zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak.
Čím více nemocí člověk má, tím intenzivnější by měla léčba být.

Návod Léčba spočívá v převalování nejlépe slunečnicového nebo arašídového panenského nebo 100% oleje v ústech.

Polévkovou lžíci naplníme olejem nemusí být plná – podle velikosti člověka a začneme olej v zavřené puse převalovat tak, aby se převaloval po celé ústní dutině. Převalujeme zvolna. Po chvíli olej zřídne a máte pocit jako byste měli v puse vodu.
Je to bez chuti a bez zápachu, dá se to vydržet. Někdy se stane, že Vám olej v ústech naroste a nemůžete převalovat, potom trochu vyplivněte do záchodu. Za žádnou cenu olej nepolkněte!!! Je tam spoustu škodlivých věcí z vašeho těla
Olej musíte převalovat asi 15-20 minut. Je závislost intenzity převalování na čase. Po tomto čase olej vyplivněte do záchodu a ústa vypláchněte teplou vodou. Po vyplivnutí musí být olej přeměněn v bílou emulzí podobnou mléku, pokud je emulze nažloutlá znamená to, že jste převalovali malou intenzitou nebo kratší čas . Začátky nebudou pro mnohé z vás jednoduché, ale nevzdávejte se po 15 převalování už budete mistři. Převalování provádějte nejméně 3 krát denně. Po první tři dny může, ale také nemusí nastat bolest hlavy, je to reakce na rychlé vyčištění cévek v mozku pokud se objeví během jednoho dne zmizí.

Další tvorba od Seliny Fenech – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Veronika 2010-03-18 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máte ještě někdo další vyzkoušené, že to funguje? Nechci to v žádném případě napadat, to určitě ne. Ale je zvláštní, že se dají nemoci vyléčit přes pusu, dásně nebo jak to nazvat. O tomto jsem nikdy neslyšela.

Ikona diskutujiciho MichalM 2010-03-18 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, mas uz vyzkousenou nejakou konkretni znacku oleje, kterou by si doporucila? diky

Ikona diskutujiciho Smejko 2010-03-18 10:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prave vcera isiel na CT2 dokument "Tajemstvi davnych lecitelu" (http://tv.sms.cz/televize/CT2/20100317/1220213411_Dokumentarni_klub_Tajemstvi_davnych_lecitelu_1_3)

Ikona diskutujiciho Janča 2010-03-18 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tuto metodu – zatím jako prevenci – používám několik let. Stala se součástí mojí každodenní ranní očisty. Jenom bych přidala: myslím, že je dobré před olejem seškrábnout (třeba lžičkou) s povrchu jazyka noční nános. I ten už je pravděpodobně plný toxických látek. Je to všechno časově i finančně nenáročné a dají se při tom dělat i další každodenní povinnost – svačina do školy…

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-18 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Přečti si příspěvek č.4

Ikona diskutujiciho Janča 2010-03-18 11:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Před léty, když jsem s olejem začínala, jsem taky řešila problém jaký olej vlastně. Po různých informacích jsem se přiklonila k: mělo by se používat to co je bezprostředně kolem nás a pokud možno neupravené, v co nejvíc původním, přírodním stavu… takže používám slunečnicový olej za studena lisovaný (panenský) a kupuju si ho v obchodě se zdravou výživou – nejsem si jistá, že v supermarketech je skutečně kvalitní.

Ikona diskutujiciho Janča 2010-03-18 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Není zač Alue, jsem ráda, že můžu "přispět svojí troškou do mlýna". Dík patří tobě :-)

Ikona diskutujiciho Veronika 2010-03-18 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jančo moc díky za informace. A cítíš na sobě nějaký rozdíl před používáním oleje a teď, když už ho používáš roky?

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-03-18 13:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O očistnej olejovej terapii som čítala pred tromi rokmi a hneď som ju i začala praktizovať, čo trvá dodnes, lebo mi dosť pomohla, aj keď zo začiatku to tak nevyzeralo, lebo sa dlho nič nedialo. Netreba však všetko chcieť okamžite, chce to trpezlivosť. U mňa sa výsledky v plnej miere začali prejavovať asi po pol roku. Mala som trombocytopéniu, leukopéniu, zapálené kĺby najmä na nohách a bola som ťažkou alergičkou (na peľ, lúčne trávy, exotické ovocie, mrkvu, jablká…) a teraz som takmer úplne vyliečená! Krv mám v poriadku a alergie výrazne ustúpili. Predtým som celú jar a leto prekýchala a denne som minula i 2 balíčky hygin. vreckoviek. Teraz vôbec nebývam chorá, nemám ani len nádchu a po zjedení ovocia ma už neškriabe v hrdle a nebolí brucho, hoci pery mi ešte od toho opuchnú. Zlepšilo sa mi i trávenie a plusom je i to, že mám od toho nádherne biele zuby.

Ikona diskutujiciho Janča 2010-03-18 14:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:Ahoj Veroniko, mám to štěstí, že nebývám moc (skoro vůbec) nemocná a bylo to tak před i po používání této metody. Nemůžu teda říct, že by mi tato metoda pomohla přímo vyléčit nemoc. Už několik let používám ráno olej jako prevenci. Ale že se cítím dobře, to potvrdit můžu:-)

Ikona diskutujiciho Datlik 2010-03-18 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc zajímavý článek a někdy to vyzkouším 🙂 Nenapadlo by mě, že olej může takhle vyléčit.

Ikona diskutujiciho Veronika 2010-03-19 08:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jani, JanoJ, moc Vám oběma děkuju za sdělení Vašich zkušeností. Asi si zaběhnu koupit slunečnicový olej :-))

Ikona diskutujiciho Tina 2010-03-20 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, vdaka za tento navod!!! Idem to rovno vyskusat a zazacovat pokroky. 🙂

Ikona diskutujiciho Pája 2010-03-20 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojda, taky používám každé ráno olej pro ústní hygienu. Mám to převzaté z ájurvédy, ale popisují tam, že se smíchá lžička vody a lžička oleje, vcelku jedno jakého i když popisujou, že pro každého je vhodný jiný, ale to si myslím, že nebude mít zásadní vliv. Spíš určo za studená lisovaný, ale v podstatě jiný nemá smysl používat na nic. Ale jeden rozdíl a dost výrazný je v tom, že olej doporučujou převalovat v ústech asi 5 minut, pak že dýl jak 10 by vhodné nebylo. Tak to vidím jako jediný rozdíl. Ale jinak se olej aplikuje různě a zřejmě bude mít výživný a detoxikační účinek, poněvadž se aplikuje do klystýrů, do nosu a vůbec v ájurvédě to hodně používají při léčení. Dokonce se i tělo každý den potírá olejem a ten se při sprše smyje. Taky to bude zřejmě vytahovat z kůže dost bordelu a asi to i tím zajistí, aby kůže nebyla suchá. Aplikuji to pár týdnů, takže nedokážu objektivně posoudit účinky, ale zkusím ten olej mít déle v puse. Přijde mi to lepší a když už to tady píšete z receptu, tak to nebude jen tak nějaký blaf. Mimo to si každé ráno čistím jazyk a to je dost znát. Pomáhá, když si člověk vypije ráno sklenku vody s citronem a medem. Pak máte vidět ten bordel na jazyku. Zřejmě tomu pomáhá ten citron. Vyzkoušejte :-) Děkuju moc za tuto proceduru.

Ikona diskutujiciho Woodman 2010-04-26 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tato metoda je velmi stará, jednoduchá a účinná. Do podvědomí se dostala pod názvem melagování (převalování oleje v ústech). Detoxikuje tělo prostřednictvím nabalování toxinů do směsi oleje a slin nejúčinněji  po ránu. Tak jako se tělo ráno zbavuje toxinů v moči i ve výměšcích slin je spousta bince. Etiketa nám však radí, že ranní plivání je neslušné, proto tyto odpady ze slušnosti polykáme a znovu a znovu se otravujeme. Lžička oleje tento efekt zdesetinásobí. Jen je nutné vše vyplivout a vypláchnout ústa. Doporučuji, nic to nestojí a FUNGUJE TO.

Ikona diskutujiciho Kača 2010-07-17 10:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všem doporučuji slunečnicový BIO olej za studena lisovaný z ekologicky pěstované slunečnice značky ALNATURA – seženete v drogerii DM. Půl litru stojí okolo 50-60Kč. Je voňavý po slunečnicových semínkách a chuťově výborný. Vyzkoušejte :-)

Ikona diskutujiciho janetka18 2011-02-12 00:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry večer.Mán mnoho nemocí,jsem v inv.duch.O této metodě jsem četla už dříve,dnes při nákupu jsem si na to vzpoměla a koupila jsem si slunečnicový olej.Večer jsem to vyzkoušela,nedělá mi to žádné problémy,olej v ustech,hned to začalo pěnit.Pracovala jsem a 20 min.uběhlo.Plná zvědavosti jsem to šla vyplivnout,jaké bylo moje překvapení když jsem vyplivla bílou jako vodu.Chvíli jsem měla nepříjemně v ustech,ale to přešlo.Funguje to.Jsem z toho unešená,už se těším na zítřek,třeba po 15 letech nemocí, mě to pomuže,já tomu věřím a děkuji.em.

Ikona diskutujiciho Pepča 2011-02-24 09:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den taky jsem to začla dělat od včerejška 3x denně 15-20 minut poctivě až mě celá pusa bolí a to panenským olivovým olejem ale když po těch minutách olej vyplivnu tak je ale světle žlutý v žádném případě né bílý a to opravdu dělám poctivě tak bych se ráda zeptala kde je chyba zatím jsem převalovala po čtvrté předem děkuji z a odpověď.

Ikona diskutujiciho alissa 2011-04-04 21:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

můžu potvrdit, syn hoodně zahleněný, pořád odkašlával /dovolila jsem lékařům odebrání mandlí, dodnes si to vyčítám, tak to dopadne když jim věříte/ 2x kloktal, výsledek- neuvěřitelný,hlásí cca 50% zlepšení…

Ikona diskutujiciho sKy 2011-04-12 22:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: píšou tam 15-20min

Ikona diskutujiciho Marie Palečková 2011-09-02 15:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vřele doporučuji, osvědčil se mi kokosový olej. Cítím se den co den lépe, převaluji 3 týdny a opravdu zlepšení pozoruji každý den.

Ikona diskutujiciho Aldoz 2011-09-05 00:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue a [1]:. Vlastně to dává smysl i z pohledu dnešních poznatků vědy. V tucích se v těle ukládá spousta toxinů. Proto i hodně lidí kteří se chtějí zbavit nadváhy nejdřív musí zbavit toxinů. No a dásně jsou hodně prokrveny, takže ten přesun toxinů asi možný je. Jdu to zkusit dám vědět výsledky 🙂

Ikona diskutujiciho Karla 2011-11-06 00:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna to zkouším s kokosovým olejem od Saloosu, protože to byl jediný panenský, který jsem zde měla. Zprvu byla chut dobrá, kokosový olej je docela chutný, ale teď po 15 minutách už jakoby zhořkla a když trochu odplivnu, tak už je to úplně bílé. Budu zkoušet dál a pořídím si raději doporučovaný slunečnicový. Jsem zvědavá, zda se dostaví nějaké znatelné pozitivní účinky.

Ikona diskutujiciho Radim 2012-01-24 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Metoda se anglicky jmenuje oilpulling a velmi podrobné info naleznete na stránkách http://oilpulling.com (anglicky). K cumlání a převalování oleje v ústech se má používat pouze slunečnicový nebo sezamový olej, nejlépe lisovaný za studena ale můžete použít i rafinovaný. Doporučuje se provádět každé ráno na lačný žaludek po dobu 15-20 min. Opakuje se až 3x denně, vždy na lačno před jídlem. Převalujte olej pomalu v ústech, cucejte, sajte skrze zuby ale nepolykejte! Výsledná směs slin a oleje je většinou řídká bílá tekutina. Po vyplivnutí si pořádně vypláchněte ústa teplou vodou ve které rozpustíte čajovou lžičku soli. A vyplivujte to na WC, směs slin a oleje je toxická! Metoda funguje na základě vylučování toxických látek a zárodku bakterií do slin.

Ikona diskutujiciho Olča 2013-05-05 09:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem se o této metodě dozvěděla asi před týdnem po přečtení knihy Michaila Tombaka Vyléčit nevyléčitelné (kterou vřele všem doporučuji). Protože od malička trpím atopickým ekzémem, který se mi bohužel pořád vrací, tak jsem si řekla, že za to nic nedám, když to vyzkouším. Používám panenský slunečnicový za studena lisovaný olej z obchodu zdravé výživy a převaluji jej asi 30 min. Vůbec mi to nevadí, docela mě to i baví :-) jen jsem musela udiveným přibuzným vysvětlit, že nemůžu po tu dobu mluvit ani odpovídat :-) jinak se při tom dá dělat skoro všechno. A musím říct, že ekzém se zlepšuje. Ještě je také dobré zapojit do toho psychickou stránku a představovat si, jak během této metody z vás odchází všechy škodliviny a že všechny své zdravotní problémy nakonec vyplivnete!

Ikona diskutujiciho poker-free 2013-06-17 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pomuže mi to na akné?? je mi 28 let a stale s nim mam problem. dik za info

Ikona diskutujiciho Jitka 2014-07-23 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho hanka 2017-09-09 15:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kokosový olej je skvělý na ústní hygienu, zastavuje růst kvasinek a streptokoků, působí proti zubnímu kazu, tady je o něm článek:

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek