LEVITOVANÁ VODA BYLA ZNEUŽITA PODVODNÍKY!

16.5.2010 v Zdravověda 12

LEVITOVANÁ VODA BYLA ZNEUŽITA PODVODNÍKY

Tento článek slouží jako varování před lidmi, kteří zneužili úžasné vlastnosti Levitované vody, přivlastnili si je, překroutili a okrádají nic netušící lidi, kteří se snaží žít zdravější život.

Prosím všechny, kteří po přečtení článku zjistí, že s těmito podvodníky mají co dočinění, aby se podle toho zařídili a dali vědět lidem, o kterých ví, že se do toho zapletli. Nepodporujte zloděje!

Levitovanou vodu v České Republice jako první začala nabízet firma AHCtedy AQUA HEALTH CARE s. r. o., která vznikla v roce 2001.

Tato firma prodávala levitační zařízení LEVEN, které se v té době pohybovalo v cenové relaci od 75.000kč do 115.000kč.

V roce 2007 byl prodej tohoto unikátního zařízení pozastaven. Nebylo možné přístroje vyrobit v požadované kvalitě, proto tento přístroj již není možné koupit, pouze jde získat kontakty a odebírat levitovanou vodu od těch, kteří dříve zakoupili LEVEN od firmy AHC.

Levitační zařízení LEVEN je speciálně sestrojené v potřebné velikosti, ve které je správná levitace vody možná. LEVEN pojme 5litrů vody. Větší i menší měřítko přístroje by již nevyrábělo levitovanou vodu. Stejně tak má požadované otáčky i vlastnosti, jakákoliv odchylka od vzhledu přístroje LEVEN značí, že přístroj nevyrábí Levitovanou Vodu!

Ačkoliv LEVEN již není možné koupit, stále je mnoho zájemců, kteří o ni stojí. Toho zneužila podvodná firma, která nyní nabízí přístroje COLITAIRE za cenu 60.000kč a tvrdí, že tyto mixéry na vodu umí levitovat.

Omyl, tyto přístroje na první pohled podobné skutečnému originálnímu přístroji LEVEN nemají správné rozměry, v žádném případě nedosahují požadovaných otáček, vodu pouze ,,mixují“ a pokud ji vůbec nějak upravují, rozhodně to nelze nazývat Levitací!

V této podvodné firmě působí bývalý zaměstnanec firmy AHC, který ukradl data o levitované vodě, dováží přístroje z Německa, které NEMAJÍ S LEVITOVANOU VODOU NIC SPOLEČNÉHO.

(Bohužel drazí čtenáři, budete se muset spokojit s popisem problému a podvodné firmy, není dobré přímo jmenovat, ačkoliv je naprosto jasné, kdo to je a vy po krátkém bádání budete vědět také.)

Tento pán je dokonce natolik drzý, že bez jakékoliv úpravy zkopíroval veškeré grafy, obrázky a rozbory, které na internetu publikuje firma AHC, dal je na web své podvodné firmy, prezentuje je za své a tvrdí, že právě toho dosahuje COLITAIRE za 60 000kč!

Jen zapátrejte a zjistíte, která firma má na svém webu úplně ty samé výzkumy, jako AHC. Přitom podvodníci mají firmu od roku 2006 jejich internetové stránky dokonce od 2007, což je o několik let později, než vznik AHC.

AHC vlastní patenty, certifikáty a autorská práva, což má na svém webu uvedeno. Podvodníci nikoliv.

Na žádosti o nápravu tato firma nereaguje. Dělají slepé, hluché.

A jak se už stává, když někdo něco dobrého vymyslí, levitovaná voda není jediná věc, kterou firmě AHC někdo ukradl. Jiný filuta se zase snaží zneužít zákazníky firmy AHC, kteří si v minulosti zakoupili Magnetoterapii, obvolávají je a nabízejí jim jiné, údajně lepší přístroje za slizké peníze!

PROTO PROSÍM VŠECHNY, KTEŘÍ MÁTE ZÁJEM O LEVITOVANOU VODU, ABY SI DÁVALI POZOR S KÝM SPOLUPRACUJÍ. PŮVODNÍ FIRMA PŘES LEVITAČNÍ ZAŘÍZENÍ JE AHC, KTERÁ VZNIKLA JAKO PRVNÍ, TATO JE PŮVODNÍ A ŽÁDNÁ JINÁ.

POKUD CHCETE LEVITOVANOU VODU ODKUPOVAT OD VLASTNÍKŮ LEVITAČNÍCH ZAŘÍZENÍ, KONTAKTUJTE FIRMU AHC A ZEPTEJTE SE, KDE VE VAŠEM OKOLÍ JE MOŽNÉ VODU KUPOVAT.

POKUD NARAZÍTE NA STRÁNKY, KDE NĚKDO NABÍZÍ LEVITAČNÍ ZAŘÍZENÍ A OBSAHUJE MATERIÁLY, KTERÉ VLASTNÍ FIRMA AHC, JEDNÁ SE O PODVODNÍKY, KTEŘÍ ŽÁDNÉ LEVITAČNÍ ZAŘÍZENÍ NEMAJÍ. Vzhled přístroje je zhruba zkopírovaný, ale nejmenuje se LEVEN a hlavně je nabízen k prodeji za 60.000, což u pravé levitační mašiny není reálné!

Pravá Levitovaná voda má specifickou chuť a konzistenci, která je nezaměnitelná. Lidé, kteří jí pili, poznají jinou vodu většinou bezpečně. U podvodné firmy je tento rozdíl naprosto neopominutelný.


Na internetu jsou nabídky prodeje levitačního zařízení LEVEN také od některých majitelů, kteří si tento přístroj koupili v minulosti od AHC. V takovém případě dobře zkontrolujte vzhled i název přístroje a porovnejte ho s materiály na stránkách firmy AHC.

Taktéž pokud vlastníte Magnetoterapii a někdo vás kontaktuje s nabídkou servisu, či výměny přístroje, jedná se o podvodníky, kteří ukradli staré záznamy z firmy AHC. Pokud vás kontaktují, nereagujte, popřípadě zavolejte do AHC a zeptejte se.

Článek sepsán za spolupráce firmy AHC.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2010-05-17 15:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, občas píšeš o levitované vodě, můžu se zeptat co to vlastně je a jak "levitace" vodu změní? Vím, že si to za chvilku můžu vygooglit, ale mě by zajímal tvůj názor a tvůj pohled na to, proč je levitovaná voda lepší než ta obyčejná:) Kuju

Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-17 16:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Najeď si na stránky AHC přes banner pod tímhle článkem. Z vlastní letité zkušenosti říkám, že levitovaná voda je to nejlepší co se dá pít a materiálům, které tahle firma prezentuje lze věřit na 100%, protože ty lidi velmi dobře znám a mám s nimi jen skvělé zkušenosti, stejně tak jako s touto vodou. To je také důvod, proč se jim snažím pomoct tímto článkem a samozřejmě i lidem, aby měli šanci odhalit podvodníky, kteří toho zneužili.

Ikona diskutujiciho navstevnice 2010-05-17 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue a jak dlouho -kolik let levitovanou vodu piješ? To by mě opravdu zajímalo :-))

Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-17 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Něco přes dva roky, když nepočítám dobu, kdy jsem ji pila nepravidelně.

Ikona diskutujiciho navstevnice 2010-05-17 20:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, já si představovala pod pojmem letité zkušenosti více než 2roky. Ale moc děkuji za upřímnost.

Ikona diskutujiciho mrn 2010-05-17 20:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

navstevnice: letitá zkušenost může být klidně i 1 rok, né snad?

Ikona diskutujiciho Pavla 2010-05-17 20:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj návštěvnice, zkušenost za více než 2 roky považuji za dlouhou. A přijde mi jedno jestli se napíše dlouhá nebo letitá zkušenost.

Ikona diskutujiciho navstevnice 2010-05-17 22:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ALe děcka, nezlobte se na mě, mě jen zajímalo, jak dlouho Alue levitovanou vodu pije. Jestli je letitá zkušenost rok nebo 2 nebo víc- to je mi fuk.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-18 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: No dobře, tak celkem 3. Ale zdravotně mi to pomohlo velice významně a jsem šťastná, že můžu něco takového pít. Všem vám ji doporučuji. Já piju jen tuto vodu, plus čaj a jednou za týden sklenku vína a opravdu si nemohu stěžovat.

Ikona diskutujiciho karlik 2010-05-18 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No nevim. Mě to hašteření o to, kolik let Alue pije levitovanou vodu připadá směšné ve srovnání s tím, jaké otázky tento podle mě dosti závažný článek nastoluje. Otázky, které, jak je vidět v této diskuzi, naprosto nikoho nezajímají. Také jsem uvažoval o pořízení si vlastního zařízení LEVEN po té, co jsem usilovně gůglil, jestil je možné levitovanou vodu někde v mém okolí sehnat. Ani ťuk. Ovšem kontaktovat firmu AHC, aby mi nabonzovala kdo nejblíž mého bydliště má tento přístroj mě nenapadlo. Obvykle takové údaje patří k obchodnímu tajemství. Taky bych nezářil štěstím, kdyby třeba fa Worwerk posílala moji adresu lidem s tím, že: "Tento pán má náš vysavač, běžte za ním". To že firma AHC tento přístroj nevyrábí je podle mě podivné, je to velká škoda a samozřejmě to obrovsky nahrává podvodníkům. Ale ještě víc, diskredituje to celou sféru, neumím ji nazvat, řekněme duchovní nebo světlou, jejíž je Alue a další součástí a posouvá ji do oblasti legend a bájí. Jako něco, co bylo a už není. Taky si říkám, jestli to není záměr. Aby levitovaná voda byla vzácná a byla jen pro vyvolené. Pokračování.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-18 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Ne, tahle firma nabízí kontakty lidí, kteří jsou ochotní vodu prodávat těm, kteří si přístroj nezakoupí. A nevyrábí se, protože to jiné firmy šmelí a neumí to vyrobit kvalitní. Navíc je výbora šíleně nákladná, od toho se odvíjí cena zařízení. Naopak, tohle není voda pro vyvolené. Je to voda pro ty, kteří nejsou líní zvednou prdel a jezdit si pro ni.

Ikona diskutujiciho kulitam 2012-04-01 10:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chápu to správně, že v podstatě stejné vlastnosti má voda přímo ze studánek? 😉

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek