Lidé, kteří objevili, že žijeme v Matrixu: 5 šokujících životních příběhů

27.9.2022 v Matrix 25

Na světě existují miliony lidí, kteří na vlastní kůži zažili chybu v matrixu a objevili, že žijeme v simulované realitě. Možná myslíte, že to zní šíleně, ale je mnoho situací a chyb v systému, které to dokazují. Mnoho lidí se snaží chyby v systému zachycovat a dokumentovat, díky tomu se důkazy a životní zkušenosti stále více kupí. Kde jsou některé z nich.Něco je špatně s mojí partnerkou
První případ se stal za doby lockdownu. Tony, který v té době studoval na univerzitě, žil v bytě společně se svou partnerkou Jennou.
Poprvé si všimnul, že něco nehraje, když ráno vstával a chtěl si udělat kafe. Jeho partnerka Jenny byla velkou milovnicí kávy a vždy Tonyho kritizovala za to, že si do ní dává cukr. Tvrdila, že oslazením se zničí chuť kávy.
Když se jí zeptal, proč si najednou sladí kafe, Jenny byla překvapená a odpověděla mu, že si přece vždycky kávu sladí. Od té doby se změnilo více jejích návyků a názorů.
Tony měl pocit, jakoby jeho partnerku někdo přes noc přeprogramoval a udělal z ní úplně jiného člověka.

Za lockdownu byl s Jenny doma v bytě a každý seděl u svého notebooku. Jenny se ho zeptala: „Jak se daří Larrymu?“
Tony odpověděl, že žádného Larryho nezná.
Jenny to naštvalo a řekla mu: „Samozřejmě, že znáš Larryho, pracuje s tebou ve firmě. Pořád o něm mluvíš.“
Tony si byl jistý, že žádného Larryho nezná, zatímco Jenny si byla jistá, že Larryho zná velmi dobře. Pak si uvědomili, že Tony vlastně nepracuje v žádné firmě, protože je vysokoškolský student.
A najednou zjistili, že život jednoho z nich musel být přeprogramován a přepsán na jinou verzi. Jenomže který z nich dvou měl změněný program? Byl to Tony, nebo Jenny?
Vedli dlouhé debaty o tom, který z nich je přeprogramovaný a neshodli se.

Pravda je taková, že někteří lidé jsou jen NPC, zatímco jiní ne. Žije každý z nás ve své osobní Truman show?

Můj manžel si myslí, že jsme oba zemřeli
Druhý zajímavý případ se stal Jasonovi a Cheryl, kteří spolu v té době chodili. Jason jednou v noci jel spolu se svým kamarádem v autě a zastihla je oba silná sněhová bouře. Ztratil kontrolu nad vozidlem a srazil se s protijedoucím vozem. Auto bylo úplně na šrot.
Jenomže když přijela záchranka, zdravotníci našli Jasona i jeho kamaráda, jak stojí na straně silnice a vůbec nic jim nebylo. Vůbec se nezranili. Záchranáři nemohli uvěřit tomu, že jim nic není, protože srážka byla fatální a auto úplně pokroucené, což následně potvrdila i pojišťovna.
Jason a jeho kamarád prostě museli zemřít, bylo to nepochopitelné. Pár dnů po této havárce Jason navštívil Cheryl v jejím bytě. Normálně si povídali, ale pak se jí zeptal: „A kde je ta druhá televize?“ Měl za to, že Cheryl měla starou televizi, jenomže teď tu byla velká plochá a moderní. Cheryl mu na to řekla, že přece má tuhle plochou televizi od začátku, co spolu začali chodit.
Jason postupně zjistil, že tak jako televize, některé detaily v jeho životě se změnily a to právě po havárce, kterou údajně nemohl nezraněný přežít…

Uběhlo pár let a Jason si vzal Cheryl za ženu. Jeli spolu na dovolenou do Itálie a tam Cheryl dostala strašlivé bolesti a začala krvácet. Zavolali záchranku. V nemocnici se zjistilo, že měla mimoděložní těhotenství, takže ji museli operovat a plod odstranit.
Když se Cheryl probrala z narkózy, doktor jí řekl, že kdyby včas nezavolali záchranku, tak by určitě umřela.

O pár měsíců později se Cheryl a Jason bavili o tom, že by měli zlepšit požární bezpečnost ve společném domě. Cheryl věděla, že před cestou do Itálie nainstalovali hasicí přístroj do kuchyňské linky. Jason ale říkal, že žádný hasičák nemají.
Cheryl si ale byla jistá, že hasicí přístroj mají, ale když to chtěla Jasonovi dokázat, zjistila, že nemají ani hasičák, ale v lince nejsou ani stopy po vrtání.
Cheryl to nechápala, ale Jason si pak uvědomil, že to je to samé jako s tou televizí, když málem umřel při autonehodě.

Pak došel s děsivou teorií: Věci v jejich životech se změnily poté, co oba skoro nepřežili. Možná, že oba dva ve skutečnosti umřeli, ale někdo, nějaká vyšší síla, je nalogovala do matrixu znovu a při nahrávání jejich starých životů došlo k drobným chybkám, které se projevily jako jiná televize a neexistující hasicí přístroj. Takže teď mohou pokračovat v simulaci, zatímco oba nevědí o tom, že v nějaké původní verzi jsou vlastně oba mrtví.

Kašlající pes
Ve filmech popisujících simulaci, jako například v kultovní sérii filmů Matrix bylo ukázáno, že když se dvakrát objeví černá kočka, něco v matrixu se změnilo, nebo bylo přenastaveno. Ukazuje se, že je to možná reálné vodítko, jak přijít na chybu v matrixu.

Ken byl doma, koukal na televizi a jeho pes se najednou začal dusit. Pomohl mu vykašlat kousek jídla a ujistil se, že je pes v pořádku. Pak se vrátil ke sledování televize. Jeho pes pak šel do pelechu, který byl na druhé straně gauče, mimo Kenovo zorné pole. Mezitím pes usnul a začal slyšitelně chrápat, což bylo normální. Potom ale začal vydávat zvuky, jakoby umíral. Bylo to opravdu děsivé.

Kena to vyděsilo, takže vstal z gauče a šel zkontrolovat pelech, aby zjistil, co se stalo s jeho psem. Jenomže jakmile to udělal, kašlání přestalo.
To, co uviděl, ho šokovalo a nemohl tomu uvěřit. Koukal na prázdný pelech. Jeho pes tam nebyl!
Zkontroloval dveře, jestli třeba neutekl, ale nikde ho nenašel. Vypadá to, že jeho pes byl vymazán z matrixu a jeho dusící zvuky možná souvisely s jeho odmazáváním z reality.
Jenomže potom přišli domů jeho rodiče a měli jeho psa na vodítku. Řekli, že s ním byli za procházce asi půl hodiny. Jenomže to není možné, protože zmizení se odehrálo právě před chvilkou.
Takže se jeho pes rozdvojil, nebo co bylo to „něco“, co viděl a co před svým zmizením kašlalo?

Moje sestra ví podrobnosti o lidech, které nikdy předtím nepotkala
Pokud jsme v simulaci, která občas vykazuje chyby, je možné, aby to někomu propůjčilo mimořádné schopnosti?

Sára měla malou sestřičkou Dianu, která měla zvláštní schopnosti. Sára má za to, že je to díky chybě v matrixu. Chyby se totiž začaly vyskytovat už před tím, než se Diana vůbec narodila.

Když byla její máma s Dianou těhotná, začaly věci u nich doma mizet a pak se zase záhadně objevovat na jiných místech. Například krabice se svatebními šaty, kterou měla matka uloženou v podkroví, se záhadně přesunula do koupelny a nikdo nevěděl jak.
Hned co matka krabici objevila, začala krvácet a rodit. V nemocnici jí doktoři řekli, že její Diana bude mít pravděpodobně nějaké postižení, že je na svůj věk nedovyvinutá. Diana po svém narození ale fungovala normálně a žádné postižení se u ní neobjevilo.

Rodiče si všimli, že Diana často leží v postýlce a hledí do stropu. Vypadala, jakoby mluvila s někým, koho nikdo jiný nevidí.
Když jí byly 4 roky, rodiče ji vzali na vánoční oslavu pro děti, kde byl také Santa Claus. Lidé tam na něj stáli v řadě. Diana najednou vyběhla z řady, chytila jednu paní za nohu a řekla jí, že je jí moc líto, že ji opustila maminka.
Paní začala plakat a řekla Dianině matce, že její máma zemřela na rakovinu před pár dny. A tohle se dělo pořád dokola s různými lidmi.
Když bylo Dianě 10 let, rodina ji vídala, jak stojí v koutě a s někým neviditelným mluví. Když se jí ptali, kdo to je, Diana odpověděla, že mluví se svým dědečkem. Dědeček byl v té době už pět let po smrti.
Pak jim řekla, že ještě mluví se „svou skutečnou babičkou“. Myslela tím svou biologickou babičku, ne tu nevlastní. Jenomže Diana by neměla vědět o tom, že nějakou biologickou babičku měla a že tato biologická babička už zemřela.
Diana ale správně popsala oblečení, které její biologická babička za života nosila. Dokonce popsala, že babička nosila žlutou paruku, což byla pravda, protože za života trpěla ztrátou vlasů. Diana také věděla, že se babička jmenovala Jeannie.
Rodina o této babičce nemluvila, protože se s jejich rodinou vůbec nestýkala, odcizila se jim už před dlouhou dobou.

Diana si své schopnosti uchovala do dospělosti. Když se její sestra Sára vdala, Diana jí jednou večer zavolala, hystericky brečela a žádala ji, aby okamžitě utekla pryč z domu. Krátce poté přišel Sářin manžel domů opilý a fyzicky ji napadnul. Sára ten den svého manžela opustila a říkala, že jí k tomu dala sílu její plačící sestra Diana.

Včera večer jsem umřel, ale pořád jsem tady
Mnoho lidí věří, že chyby v matrixu někdo opravuje tak, aby se realita ustálila v podobě, v jaké by měla správně být. Jakoby měl matrix správce – programátory, kteří hledají bugy a spravují je. Někdy to ale vyvolá vedlejší efekty.

Takovou zkušenost prožil i Gordon. Ležel večer v posteli u sebe doma a najednou mu zavolal soused. Soused ho prosil, aby mu pomohl vynést matraci nahoru do patra. Gordon věděl, že sousedova máma je nemocná a tak mu šel na pomoc.
U dveří potkal dalšího sousedova kamaráda, který byl kněz. Při vstupu do bytu zjistil, že nebude tahat jenom matraci, že je tam víc nábytku k přesunutí, ale nechtěl je v tom nechat samotné, tak souhlasil, že jim pomůže i s tím nábytkem.

Začali přenášet velkou šatní skříň nahoru po schodech. Gordon držel skříň dole, soused s knězem ji tahali nahoru po schodech. Oběma jim ale skříň vyklouzla z rukou a celá masivní skříň padla dolů ze schodů na Gordona. Váha skříně ho vymrštila skrz vchodové dveře ven před dům, kde padl hlavou napřed na betonový chodník.

Jenomže pak se probudil u sebe doma v jídelně. Nechápal, co se stalo. Najednou mu zavolala jeho manželka na mobil. Zvedl to, ale ze sluchátka se nepochopitelně ozval soused, který ho požádal o pomoc při přenášení matrace.
Ukázalo se, že Gordon se nějak záhadně vrátil 20 minut v čase.

Gordon byl ještě zmatený, přislíbil pomoc a za sousedem přišel. Všechno se dělo stejně jako předtím, opět potkal kněze u dveří. Nikdy předtím toho kněze neviděl a byl si jistý, že předchozí zkušenost byla reálná. Věděl, že přijde nehoda se skříní.

Když mu soused ukázal matraci, Gordon řekl, že mu pomůže, ale tu skříň nosit nebude.
Souseda to šokovalo, protože skříni ještě neměl ani nachystanou a nechápal, jak o ní Gordon ví, když mu o tom ještě neřekl.

Gordon sousedovi i knězi řekl, že to před 20ti minutami zažil a že přesně ví, co by se stalo s tou skříní. Oba dva mu řekli, že se asi zbláznil, ale Gordon popsal detailně, jak to vypadá nahoře v patře, což souseda přesvědčilo, protože věděl, že Gordon nahoře v patře nikdy nebyl.
Kněze to moc zaujalo a zeptal se Gordona, jaké to je umřít.

Gordon si uvědomoval, že na tom chodníku zemřel, ale pak se vyskytla nějaká chyba a poslala ho zpátky v čase o 20 minut. Asi mu nějaký strážce matrixu chtěl dát další možnost, aby mohl žít dál… možná, že něco podobného je i Déjà vu.

překlad © Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022 / podle Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho peace 2022-09-27 11:28:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem byl malý, tak jsem měl pocit, že jsem jediný živý tvor a vše kolem mě je jen nastrčené a odněkud zvnějšku mě pozorují. Pak jsem to měl i před cca 10lety. Teď už sice vím, že žijeme v Matrixu ale zrovna před pár dny mě ta myšlenka znova napadla, že všichni na planetě kromě jsou jen NPC, no neježe napadla, ale takové jakoby vnitřní vědění, že to tak je… Ale přitom si to nemyslím, určitě tu je hodně NPC ale jsou tu i lidské duše ač většina spících jako „humatoni“.

Ikona diskutujiciho K. 2022-09-27 13:38:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Pocit neskutečnosti věcí a světa psychiatři označují diagnózou derealizace. Já jsem zase trpěla depersonalizací, kdy má člověk neskutečnosti sebe sama. Jako by byl někde jinde a jen pozoroval svůj avatar, co tady provádí a vůbec se s tím neztotožňoval. Mám pocit, že většina nálepek doktorů a diagnóz by se dala vysvětlit úplně jinak. Kde si současná medicína neví rady, tam nastrčí nějakou diagnózu a futruje do člověka léky, které mají potlačit příznaky této diagnózy. Možná by byl zajímavý seriál na tohle téma s netradičním vysvětlením některých diagnóz. Například schizofrenie se někdy vysvětluje posednutím jinými entitami. Zmíněnou depersonalizaci já vnímám jako reálné vnímání, kdy část bytosti skutečně zároveň je v jiných dimenzích a 3D existence je jen dočasná hra. Taky by bylo zajímavé se podívat, jak se s odstupem času vyvíjí těla a energetický systěm po vakcinaci. Mám totiž pocit, že některým lidem šibe proto, že mají tělo začipované (nemyslím hmotně, spíš energeticky) a že jim to přerušilo napojení na zdroj. Jako by přestali přijímat konstruktivní frekvence z vesmíru a o to více přijímají pirátské signály od odvrácených antikristických kruhů. Že vakcíny fungují jako určitý frekvenční plot, který má lidi udržet v nevědomosti a 3D konstrukci. Zajímalo by mě, zda je to nevratné, cítím, že je, ale to se asi ještě ukáže časem

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-09-27 15:56:49
Ikona diskutujiciho
sipka

pro K:
zkus prohledat tento článek a web https://carokrasna-duse.cz/pozadi-pandemie
jsou tam obrázky jak vakcína působí z hlediska energetického na očkovaného, vzájemná interakce očkovaný neočkovaný,….
*****
Samuel: profese, které zůstanou a budou potřebovat lidskou obsluhu, tak tam budou pracovat ti, co toto přežili…..

Ikona diskutujiciho astrei 2022-09-27 17:38:57
Ikona diskutujiciho
sipka

peace: Pokud jsem pochopil dobře, humatoni (bioroboti) nemají duši.

Ikona diskutujiciho peace 2022-09-28 12:31:41
Ikona diskutujiciho
sipka

astrei: No já to pochopil tak, že humatoni mají duši, jsou však v zajetí programu, vždyť přece alue psala, že každý humaton se může probudit a nebo naopak se z něj stát agent, tj. plně být ovládán programem a pak tu jsou NPC, ti jsou opravdu bez duše, to je jen umělá inteligence. Alue, prosím tě, je to takto správně?

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-09-28 12:44:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Však v sérii se mluví o spáčích a humatonech. Spáči jsou lidé kteří se nezajímají o nic a ti se tedy probudit můžou a humatoni jsou programy. Vy jste nečetli článek od tm na tadescu o biorobotech? https://tadesco.org/masky-spadly-a-neustale-padaji/

Ikona diskutujiciho Květa 2022-09-28 12:46:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím si že na některé otázky byste si opravdu měli umět odpovědět sami. Chtít po někom aby vám vysvětloval kdo má nebo nemá duši je příliš kontroverzní téma do internetové diskuze a nepřekvapuje mě že se Alue k tomu vůbec nevyjadřuje.

Ikona diskutujiciho Q 2022-09-28 12:49:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady v překladu je to vysvětlené kluci. Jenom se nad tím stačí zamyslet a není potřeba se doptávat. https://aluska.org/dokument-chyba-v-matrixu-z-roku-2021-popisuje-zkusenosti-probuzenych/

Ikona diskutujiciho Amigo 2022-09-28 12:57:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych Alue nestavěl na post nějakého vševěda a boha. Ptát se jí kdo má nebo nemá duši je přes čáru podle mě. Tím jako neříkám že by ty články nebyly dobré. Hodně se mi líbí taky a dost jsem se v nich našel. Ale prostě toto řešit v diskuzi nevim jako no.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-09-27 12:51:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten pocit mám dost často a někdy mi už pěkně leze na nervy se pohybovat mezi loutkama. Ale jestli je lidí bylo aspoň jedna čtvrtina jak píše tm., tak to dává jistou naději. A není už těžké je odlišit a bude to čím dál jednodušší. Až skončí karanténa planety, tak pravděpodobně ty NPC někam zmizí, aby nám ale nakonec nechyběli.:) Nebudou mi chybět soudci, úředníci, bankéři a podobná pakáž, ale co ty ve službách, kdo je nahradí?

Ikona diskutujiciho martin ****** 2022-09-27 20:49:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Já myslím, že ty NPC nikam nezmizí, spíš nebudou vědět co a jak po vypnutí matrixu nebo pojedou podle posledně zadaných parametrů, jelikož to jsou skutečné bytosti, ale nemají/nepoužívají vlastní myšlení. Troufám si to přirovnat ke SCADA systému, kde někde u počítačů zádávají parametry biorobotům. Každý člověk-biorobot má mozek – procesorová jednotka, ruce, ústa – výstupy, oči, uši – vstupy a software nahrál školský systém, vstupní data lezou třeba z televize, výstupní data ovládají třeba ruku házející volební lístek do urny. Já jsem jednou už dávno zažil něco podobného jako ten člověk zabitý skříní, když jsme doma předělávali ložnici. Když jsme měli srulovanou polovinu koberce, tak na něm něco leželo a když jsem to sebral a položil vedle sebe na zem, tak mi hlavou projelo, že jsem to už někdy před tím udělal a vše sedělo, mé oblečení, barvy i rozložené noviny pod kobercem. To vypadá, že se to mělo odehrát v jiný čas a možná i jinak a změnili to. To vyobrazení předchozího průběhu události bych vysvětlil, že mozek není přepisovatelná paměť a je daleko výkonější než kdejaký procesor a asi se zadává celý průběh události, pokud mají přístup k obrazovým datům. Ta simulovaná realita pak vzniká na tom co je skutečné, viz skříň jako smrtící nástroj a stane se tak rukama zúčastněných bytostí. Toť má úvaha.
Pokud by ti NPC přeci jen zmizeli/vymřeli, tak chybět nebudou, protože když klesne lidstvo na čtvrtinu, tak se sníží na čtvrtinu i vše ostatní.

Ikona diskutujiciho adria 2022-09-27 13:28:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nooooo, tak to jsou hoodně kůl příběhy …

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-27 16:20:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je bordel.Příběh s tou skříní-nebyl to spíš věštecký sen?
Něco z toho mi připadá, jakoby byli dotyční pod vlivem kvalitních drog.Dneska: nikdy nesladim kávu.Zítra: vždyky jsem sladila kávu.A nebo prostě pod vlivem duchů a entit, co způsobují rozdělení osobnosti.
Pamatuju v ranném dětství, že mě kolikrát oblbly noční sny, zdálo se mi o něčem a pak jsem byl třeba půlden přesvědčený, že je to realita.Například hledání hračky ze snu, kterou jsem skutečně neměl.
Tyhle duševní chaosy jsou děsný průšvih i když vypadají legračně.Materiální svět má děsnou výhodu, všechno má urbexovou logiku.Například obchodní centrum má jasně definované umístění různých obchodů.Jenže třeba ve snu se mi stalo, že jsem zabloudil v nějakém OC, protože jsem se chtěl dostat do obchůdku, ve kterém jsem byl chvíli předtím.To místo jsem už nenašel.A to je právě ten astrál, kam se člověk dostává ve snech či pod vlivem něčeho a nebo po smrti.
Mimo jiné, někde mám EVP nahrávku, jak někdo říká „krasně sa zabiju“.Hlas mi přípomíná jednoho člověka, s kterým jsem se kdysi někde občasně potkával, ale od nějaké doby na místo přestal chodit.Připadá mi to jak hlas sebevraha, který si neuvědomuje, že se už zabil a chce se neustále dokola zabíjet a ono mu to pořád nejde.A jelikož jsem to nahrál u sebe doma a dotyčný u mě doma nikdy nebyl, tak mi to přijde, že se jeho duše na mě někde přisála, ano byl to skutečně Slovák žijící v Čechách.

Ikona diskutujiciho jaroušek 2022-12-24 10:03:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Nojo, jednou čteš takový článek a říkáš si „pěkná blbost..“, ale potom se stane něco Tobě..
..zažil jsem něco podobného s ojebem času. Krmím doma ptáčky, dávám jim slunečnici do krmítka už několik let, a tak se prostě stane, že se mi v létě na síti proti mouchám objeví ďobanec od vlaštovky nebo vrabčáka, a tak ta síťka je prostě polepená lepidlem na boty. No a jednoho dne( asi tak před třemi měsíci – přesně vážně nevím ) jsem se rozhodl, že pojedu autem za mamčou, bydlí patnáct kilometrů daleko. A když odcházím z domu, tak jdu okolo okna a vidím další díru od ptáků, tak si říkám „zalepím to až přijedu“. Přijel jsem skoro za tmy, a při míjení okna s dírou jsem se k ní musel vrátit: ta díra tam prostě chyběla, vážně jakoby vrácení v čase. Podvečer předtím jsem na joutubu poslouchal nějaké video s Auroranem a on říkal něco o tom, že Anunaci prý jebali s časem dle libosti, tak mi chybějící díra nepřišla až tak nevysvětlitelná. A nepochybuji že podobných nesrovnalostí si všimne více lidí..

Ikona diskutujiciho Uthred son of Uthred 2022-09-28 09:40:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsou silné příběhy. Určitě jsou mezi námi lidé co zažili stejné věci ale nemluví o nich aby nebyli za blázny.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-09-28 12:39:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý článek Alu a moc podnětný. Děkuji za překlad 🙂

Ikona diskutujiciho Karel 2022-09-28 12:53:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hodně to na mě zapůsobilo. Je to pro mě novinka že se může matrix odhalit i takto. Velice okaté a velice jednoznačné. Rád bych si přečetl víc takových příběhů.

Ikona diskutujiciho Fialka 2022-09-28 12:54:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hodně se mi líbí že je téma MATRIX tak prakticky pojaté. Co článek to poklad. díky!!

Ikona diskutujiciho kiana 2022-10-02 21:26:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se stalo, že když jsem četla jeden z článků o matrixu, tak jsem si řekla „kašlu na matrix“ a trochu jsem se uvolnila a změnila jsem vědomí do lepší nálady. A najednou asi metr ode mě „vybuchlo“ sklo (v místě, kde mám noční stolek), tak jsem si myslela, že z něj asi spadla na zem sklenička a rozbila se (nebyla jsem si ale vědomá toho, že by na tom stolku bylo jakékoli sklo). Hledala jsem tedy po zemi střepy a našla jsem asi 2 malé kousky a 1 větší (cca 1,5cm) a jinak nic! Všude čisto a kam se poděl „zbytek“ skleničky nebo jiné skleněné věci, netuším. V pokoji jsem byla sama a tento „výbuch skla“ ve mně vyvolal strach (a spadla jsem zase do běžné úrovně vědomí). Takže to byla práce matrixu přímo online – jakmile jsem se z něj trochu vymanila, tak podivným způsobem zaútočil. A nebo to mohl být bývalý, který byl ve vedlejší místnosti a možná se umí „zrychlit“ tak, že se okolní lidé zastaví, a pak může něco udělat nebo změnit a vypadá to jako nadpřirozeno. On mě to totiž kdysi učil, když jsem s ním začínala chodit, a opravdu šlo vědomí zrychlit natolik, že se ostatní lidi zastavili (něco podobného popisuje castaneda „zastavení světa“). Podle úrovně vědomí se zastaví ale pouze všichni „pod“ daným člověkem, jenže vyšší úroveň vědomí bohužel neznamenala, že je dotyčný dobrý, nýbrž pouze, že je na vyšší úrovni vědomí (ať už je dobrý nebo zlý).

Párkrát jsem to zkoušela v Praze v metru a tam se mi to sice nepodařilo, jenže jsem se jednou dostala k tomu, že jsem zaslechla „tajný“ rozhovor biorobotů (že se mezi sebou domlouvali a předávali si info, takže to, že dokáží vždy „vycítit“ slabé místo a matrix pomocí nich přesně zaútočí, nemusí být až taková „náhoda“, pokud se umějí dostat do vyššího stavu vědomí a předat si info). Ne všichni tedy chtěli škodit (někteří si o lidech povídali proto, že chtěli pomoct/spolupracovat či alespoň udržovat systém, jiní chtějí odebírat energii – to mě také překvapilo, protože jsem si vždycky myslela, že všichni bioroboti chtějí pouze odebírat energii). Jako „bioroboty“ v tomto případě myslím „inkarnované mimozemské vědomí“ do lidských těl = ti se mezi sebou uměli i domlouvat (např. říkali, co který člověk má za problémy nebo co ve svém životě řeší..vypadá to jako obyčejné pomlouvání, nic neobvyklého, ale oni si ty informace předávali za určitým účelem a měli k tomu speciální úroveň vědomí, aby to běžně lidi nezjistili, že jsou organizovaní – četli i z aury člověka jeho minulost a probírali, jakým způsobem se s ním pak bavit aby něčeho dosáhli atd.). Teoreticky to mohla být halucinace/sen, dlouho jsem totiž nevěděla, jak si to vysvětlit, ale až do „učení o matrixu“ mi to zapadá.

Ikona diskutujiciho peace 2022-10-03 11:33:50
Ikona diskutujiciho
sipka

To s tím zrychlením zní zajímavě. Mohla bys o tom napsat prosím více, nejlépe jak se to naučit. Mohlo by to v nějaké situaci i zachránit život nebo alespoň zdraví.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-10-05 22:20:56
Ikona diskutujiciho
sipka

peace: s tím asi moc neporadím, protože na mě bývalý rychle mluvil jakoby hypnotizoval a na základě toho jsem to pak mohla vnímat (jinak to umí asi jenom on..sám od sebe) – a zkoušel to i u dalších lidí a většině to nešlo vůbec

Ikona diskutujiciho Martin 2022-12-10 07:30:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím si že to také pomalu začínám vidět ze žijeme v matrixu,zažívám divné věci na ulici,nechci to rozepisovat,bo je toho hodně ale určitě žijeme v simulaci,a spíš mám pocit že dnešní doba se pomalu porouchava v tom systému. Chvíli sem si myslel že my hrabe ale v nějakém matrixu určitě žijeme protože to vidím každý den víc a víc. Přeji vám všem hezký den.

Ikona diskutujiciho Tomáš 2022-12-10 14:25:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se před pár dny stala zvláštní věc. Hrál jsem si v autě s černým zapalovačem,ten mi po chvíli vypadl z ruky a zapadl pod sedadlo,tak se pro něj natáhnu, nahmatám ho a vyndám ale k mému udivení držím v ruce úplně jiný zapalovač,stejný tvar ale jiná barva. Né že bych ten zapalovač nikdy neměl ale už nějaký čas sem ho postrádal. Ten černý sem tam nenašel. Vím je to taková blbost ale občas čtu tyhle články a hned si na to vzpomněl.

Ikona diskutujiciho Jara 2022-12-10 21:57:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Počet obyvatel Země neustále roste a všichni lidé jsou navzájem propojeni vědomím. Nevědomě, i vědomě a počet vědomých (probuzených) přibývá.Kde je kritická hranice v morfogenetickém poli lidstva,kdy se probudí i zbytek,jakoby najednou,v souvislosti i s rostoucím počtem obyvatel planety ? Prostá přímá ůměra a ta roste s počtem obyvatel.Blížíme se k 8 miliardám,může to být klidně kritická mez pro ,,skok“. Kterého se mocipáni a ten záhadný někdo moc a moc bojí,protože bychom poznali realitu,vyšli bychom i z matrixu,něco by se stalo…A někdo nás chce zastavit.Udržet svou moc. CHce,aby to bylo při starém.Tak oblbují,brzdí 90 % mozku,aby byl nefunkční ( jak ostatně sami říkají),vnucují falešné ideje a uzavírají naše vědomí spolu s duší do Svěrací kazajky.Můžeme zde mít jen část své duše a ten zbytek je jinde,je svobodný,svobodněší,tam venku.Kdo nás tu zavřel a proč,trápí nás a nechce pustit,abychom se nemohli propojit a napojit na celek,božství,skutečnou realitu. Už i vakcinují,robotizují,aby zde zakaždou cenu udrželi 3 D umělý,oblbovací prostor biorobotů.Aby i nejčistší duše,které se tu přišly učit z čarokrásné,původní přírody, původních tvůrců , zblbli a proměníli na Transhumanoidy,biomasu otroků pro humatony,stálé hráče v matrixu. Fuj.

Ikona diskutujiciho Martin 2023-01-22 11:04:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechci nabourávat vaše úvahy o Metrixu, ale to co popisujete v článku přesně sedí na dvě časové linie. Hovoří o tom Jaroslav Chvátal na Svobodnem vysílači. Nejedná se tedy o druhou šanci nebo o přeprogramování. Ale o prolínání dvou časových linií. Pan Chvatal dokonce hovoří o přesných časových intervalech kdy jsou tyto linie dohromady a na jak dlouho se rozpoji. V druhé čas. linií je úplně ta stejná osoba s trochu změněným pribehem a celkovou historii lidstva. Proč máme více časových linií? Jednoduše řečeno protože si nějací blbci hrají s časem a nabourávají jeho přirozenou rovnováhu. Viz deep state a další světové mocnosti.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek