Lil Wayne – Love Me: Symbolický rozbor videoklipu

20.6.2018 v Symbolika 40

Následující článek je český překlad anglického originálu z webu vigilantcitizen.com. Moje poznámky a dodatky jsou v textu vyznačeny zeleně pro lepší přehlednost.

Lil Wayneho singl „Love Me“ (obsazení Drake a Future) se zdá být dalším rapovým songem o jednoduchých děvčatech a tak. Symbolika videa však dodává písni zlověstný rozměr: Přímo se týká kontroly mysli Monarch, konkrétně kotěcího programování, a dokonce odkazuje na jeho techniky. My se podíváme na symboliku „Love Me“ od Lil Wayna.

Na první pohled se zdá být Love Me další písní, kde se rapeři chlubí, kolik měli holek. Zatímco někteří mohou kroutit hlavami nad neoriginalitou věci, ostatní mohou kroutit hlavami nad způsobem, jakým jsou ve videu zobrazovány ženy. Nicméně přidám další důvod ke kroucení hlavou: Love Me odkazuje na nejstrašnější praxi na světě, programování mysli Monarch (pokud nevíte, o čem je řeč, přečtěte si tento článek). Ve zkratce, Beta programování (také známo jako kotěcí programování) slouží k vytvoření sexuálních otroků s vymytým mozkem.


Toto programování eliminuje naučené morální přesvědčení a stimuluje primitivní instinkty postrádající zábrany. Tento vzdělávací program (obvykle pro ženy) je vytvořen pro vývoj „dokonalé prostitutky“. Toto je nejpoužívanější program od těch, jež zneužívají zkušenosti programu Monarch).

– Mark Phillips, operace Monarch

Lil Wayne – Love Me

https://www.youtube.com/watch?v=KY44zvhWhp4

Klip vyšel v roce 2013 a je po zvukové i obrazové stránce kvalitativně na úrovni kravího lejna. Přesto video nasbíralo více než 226 milionů zhlédnutí. Velmi smutná ukázka toho, jak je na tom masový ,,vkus“.

Jak uvidíme v tomto článku, video obsahuje VŠECHNU možnou symboliku týkající se kotěcího programování a zdůrazňuje otrocké postavení žen ve videu. Holky Lila Wayna jsou doslova zavřené v klecích a líčené jako zvířata. Také jsou ukázány v situacích, které jemně narážejí na aktuální techniky mučení MK, které slouží k traumatizování otroků a způsobují jim odtržení od reality. Samozřejmě je všechno zobrazeno jako cool a módní záležitost, aby se zajistilo, že to mladí lidé přijmou. Pojďme se podívat na význam videa.

Ženy jako MK otrokyně, Rapeři jako manipulátoři

V prvních sekundách videa vidíme semipodprahový obraz, který oznamuje, o čem je celé video.

Asi na sekundu, oheň ze zapalovače má tvar hlavy Baphometa/kozla z Mendes. Je to druh „schvalovacího razítka“ okultní elity a důležitý symbol používaný v MK programování.

Píseň je o tom, jak ženy zjevně milují Lila Wayna. Nicméně ve videu nevypadají, že mají na výběr, protože jsou chyceni v klecích, uvnitř velmi pofidérního místa.

Future zpívá o tom jak „ho děvky milují“.. ale on je neosvobodí z jejich klecí. Tato rozporuplná scéna poněkud souvisí s tím, jak jsou MK otroci naprogramováni tak, aby se identifikovali s manipulátory a dokonce „milovali“ své manipulátory s pomocí matoucích her myslí.

Zamykání otroků v klecích je aktuální technika programování Monarch, jež má oběti ukáznit, traumatizovat a odlidštit.

Kresba vytvořená Kimem Noble, který prožil kontrolu mysli založenou na traumatu (z článku Svět kontroly mysli očima umělce s 13 alter osobnostmi), zobrazující děti zavřené v klecích a pod dozorem manipulátorů.

Mnoho blízkých záběrů dívek během videa vše nějak naráží na aspekt kotěcího programování. Zde jsou některé z nich:

Tato modelka má kočičí znaky na obličeji (toto se používá v médiích jako odkaz na programování koťat). Aby se zajistilo, že dostanete zprávu, má také kočičí oči a olizuje si „packu“. V tomto bodě video v podstatě křičí PROGRAMOVÁNÍ KOŤAT.

Ještě předtím než si ,,jakoby poklidně“ olízne packu, je záběr, kde modelka třepe hlavou, jakoby se něčemu bránila. Tyto záběry mluví o procesu ovládnutí mysli před a po. Modelka sice má na kůži kočičí znaky, ale oči má jednoznačně reptiliánské.

Lízání čepele je možná nebezpečně sexy, ale také odkazuje na mix potlačení chtíče a fyzického zneužití zapojeného do kotěcího programování.

Tato klec na hlavu připomíná BDSM, ale také je to způsob jak reprezentovat otrockou mysl lapenou a kontrolovanou manipulátorem.

Koťata jsou trénována, aby skutečně přijmula jejich stav otroctví. Tato modelka vypadá, že miluje svůj řetěz. Trochu moc.

Tato modelka má obrovského motýla, který jí zakrývá jedno oko, což je pravděpodobně ten nejvíc do očí bijící odkaz na kontrolu mysli Monarch ve videu.

Ve videu Lil Wayne tak nějak hraje roli manipulátora, kde v podstatě kontroluje tyto uchvácené ženy.

Zde je Lil Wayne v ložnici, která je plná vody, ve které se koupou ženy. Krom toho, že tato voda v místnosti pravděpodobně způsobí mnoho poškození, je to také způsob, jak ukázat, že tito otroci jsou doslova „mimo“. Také si všimněte rámečku s motýli vlevo. Ano, vše je o programování Monarch.

Voda je také symbol podvědomí.

Jedna z prvních vět Lila Wayna je:

„Tyto děvky mě milují jak Satana, člověče!“

Je to v čase 0:39, slovo ,,Satan“ a problikává obrázek rohatého. Jeden by si řekl, že tohle trkne úplně každého, že mu dojde o čem klip je a ke komu se tito ,,umělci“ hlásí, ale opak je pravdou. Masa je podobnými věcmi pod palbou tak často, že si na to zvykla a už na to ani nereaguje.

Pak vidíme rychlý záblesk tohoto obrázku:

Lil Wayne jako Satan.

Tato věta je zarážející z několika důvodů. Proč ho tyto „děvky“ milují jako Satana? Znamená to, že milovaly Satana již od začátku? Ať už to bylo úmyslné nebo ne, tato věta má hluboké důsledky v oblasti programování Monarch, jako otroci jsou často zneužívanými oběťmi rituálu Satana, jsou nuceny účastnit se traumatických rituálů (kde se otrokyně stanou „Satanovými nevěstami“) a tak. Někdy MK manipulátoři řeknou svým otrokům, že oni jsou Satan sám, zatímco je zneužívají k prohloubení traumatu.

„Změny otroků v rámci projektu Monarch je podmíněno jejich přesvědčením, že jejich život je ovládán Satanem, který je silnější než Bůh. Kde byl Bůh, když ho potřebovali?“

– Fritz Springmeier, formule Illuminátů k vytvoření otroků pod kontrolou mysli

Další Wayneho rýmy podivně připomínají druh dialogu, jaký by měl kotěcí otrok s manipulátorem.

Bezduchý.. jako MK manipulátor.

V čase 1:19 je žena v kleci s hadím jazykem. Poukazuje na to, kým jsou tyto manipulované oběti ovládány. Proto se také zjevují reptiliánské oči u většiny celebrit, které podobným programem prošly.

1:27 to je znova potvrzené:

V čase 2:36 je podezřelý záběr na nějaké lahve s nápisem GTV…. Co asi znamená zkratka GTV? Genocidní TeleVize? To by na daný klip celkem dobře sedělo.

Poslední část videa je také poněkud znepokojující. Začíná to, když „koťátka“ vstupují do bílého pokoje.

Pohybují se jako kočky. Tak jako v kotěcím programování.

Pak se dostanou k vaně plné červené kapaliny (krve), a bez zjevného důvodu udělají pěkný nepořádek.

Holky jsou celé od krve, válejí se všude a po všem. Tohle má být sexy nebo tak něco? Kdo s čistou hlavou by to udělal? Nikdo. Ale tyto ženy nejsou při smyslech.

A opět, tato scéna jemně odkazuje na aktuální praxi Monarch, která se používá k traumatizaci otroků a způsobuje oddělení.

„Při hledání traumat, které se uplatňují na malé děti, programátoři zjistili, že tyto přírodní fóbie se vyskytují u většiny lidí od narození a budou „báječně“ fungovat na rozdělení mysli. V tomto směru následují vzorky traumat, které se uplatňují při programování otroků:

(…)

C. Ponoření do stolice, moči a kontejnerů krve. Pak jíst tyto věci. Jedná se o standartní traumata.“

– Ibid.

Zatímco reálné důsledky této scény jsou hrozné, vše je vyobrazeno stylizovaně a cool., kde se modelky smyslně tváří do kamer (v reálném životě by tyto tváře byly zkřiveny bolestí).

Na závěr

Stejně jako mnoho jiných populárních písní, Lil Wayneho Love Me má jednoduchý význam – on se nestará o své odpůrce tak dlouho, dokud má své „děvky“, jež ho milují – ale hudební video zatím přináší velmi zlověstný význam. Pravidelní čtenáři tohoto webu pochopí, že je zde nepopíratelný vzor vyskytující se symboliky v populární kultuře a Love Me do toho rozhodně spadá.

V tomto videu je skutečně VŠECHNO, co se týče symboliky, která je spojována s kotěcím programováním (jedno oko, motýli, zvířecí potisky, atd) a to spolu s mnoha odkazy na skutečné praktiky programování Monarch. Zatímco každý jednotlivý prvek přítomný ve videu by mohl prezentovat něco jiného než MK-Ultra, řekněte.. jaká je šance, že se všechny tyto symboly „náhodně“ vloží do jednoho čtyřminutového videa? Tak jako v ostatních videích recenzovaných na této stránce, nejde o to poukázat na jednotlivé případy náhodných symbolů, ale o pochopení každého kousku jako celku a skrytým skutečnostem, jichž se týkají. Jednou z těchto skrytých skutečností je programování Monarch, jedna z nejoblíbenějších praktik okultní elity, taková, kterou lze vysledovat zpět do toho, co Springmeier nazývá „generační satanské rodiny“.

Zatímco rap měl vždy zdravou dávku macho bravado, Love Me je deformací této „tradice“, když přidává šílené perverzní zvraty, včetně narážek na násilí, zneužívání a dokonce mučení. Jak roky plynou stává se to zřejmější, protože původní kultury kolem hip-hopu se pomalu ale jistě stávají „přátelské Illuminátům“. Stejně jako mnoho jiných hnutí ve společnosti, byl hip-hop kooptován elitou, aby byl použit jako nástroj k indoktrinaci mladých lidí. Existují ještě skuteční rapeři? Ano, jsou jich tuny. Ale pravděpodobně je nikdy neuvidíte na Grammy.

Více se o metodách MK ultra můžete dozvědět například z tohoto (česky otitulkovaného) dokumentu.

Illuminátské umění – Projekt MKUltra (Britney Spears, Lady Gaga, Beyonce, Johny Depp..)

https://www.youtube.com/watch?v=sZpwW4szhSM

Síly, které ovládají velká média i celebrity, sílí s pozorností masy, která její produkty sleduje. Jediný způsob, jak se těchto odporných praktik a odporných materiálů zbavit, je nesledovat je. Vysvětlit všem lidem o co jde, ukázat jim jaké zlo ve skutečnosti v daných klipech a hudbě je. Ukázat jim symboliku která na ně prostřednictvím těchto materiálů působí a mění jejich mysl. Je velký rozdíl v tom, vidět jednou klip a vědomě pochopit obrazy a poselství které zprostředkuje, a je rozdíl tupě takovou ,,hudbu“ konzumovat denně při cestě do školy/práce v empétrojce, aniž bych někdy popřemýšlel nad tím, o čem vlastně tahle hudba je a co říká mému mozku. Neposlouchejte hudbu, u které nevíte o čem je.

Když je přestaneme sledovat, uctívat a kupovat jejich produkty, ztratí moc a společnost se ozdraví… Ale vysvětlete to těm 226 milionům sledujících, co si pustili tento klip jenom na youtube. A bůhví kolik jich bylo dohromady ve skutečnosti.

originální zdroj:

https://vigilantcitizen.com/musicbusiness/lil-waynes-love-me-a-video-glamorizing-kitten-programming/

překlad:

http://shirosuzume.blog.cz/1302/lil-wayneho-love-me-video-idealizujici-programovani-kotat

Komentáře

Ikona diskutujiciho Pet 2018-06-20 08:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fuj, připomíná mi to 1984 od Orwella a místnost č. 101. Velebnosti, jdu blejt. Jsem ráda za svoji hudbu, co míjí mainstream hodně velkou oklikou.

Ikona diskutujiciho A 2018-06-20 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Často přemýšlím, jestli se takoví lidé opravdu sami dobrovolně rozhodnou takhle se ponížit a dělat ze sebe děvky kvůli penězům nebo mají opravdu něčím tak vymyté mozky a pokřivené hodnoty, že si to neuvědomují. Nebo to snad dělají pod zámiňkou "umění"? Ale neříkala si, že motýli jsou konstruktivní symbol? Nebo záleží na kontextu?

Ikona diskutujiciho A 2018-06-20 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jěště dodám že v souvislosti s tímhle mě napadá jeden žánr který sice není mainstreamový ale taky využívá satanistickou symboliku, jmenuje se "witch house". Zde je ukázka: www.youtube.com/watch?v=xeL_0KFPKf0 Tato hudba se pochopitelně líbí hlavně lidem co taky nosí nebo se hlásí k satanské symbolice.

Ikona diskutujiciho - 2018-06-20 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je strašné. Ta písnička je mi odporná už když z ní slyším pár vteřin.

Ikona diskutujiciho Tereza 2018-06-20 15:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Že? Taky jsem si na to vzpomněla. Mimochodem krásná náhoda – dneska jsem byla v knihovně a byla jsem rozhodnutá, že si chci zase po letech 1984 přečíst. Knížka nebyla, někdo ji měl půjčenou :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2018-06-20 16:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  motýl je vysvětlený zde:

Ikona diskutujiciho Alue 2018-06-20 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Znám. Hnusný film o zneužívání.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-06-20 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Záleží na kontextu. Je to jen další zneužívaný kons. symbol.

Ikona diskutujiciho Tom 2018-06-20 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ani nechci vědět co pro některé znamená odseknuti dvou blondzlatých copů stočených do spiraly po vzoru DNA ve klipu na tema "Spirit Cooking" od Katy Perry.

Ikona diskutujiciho Tom 2018-06-20 17:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Říká se že této planetě vládne 15 královských rodin. A z toho dvě jsou čistě mimozemského charakteru.

Ikona diskutujiciho Elfí 2018-06-20 18:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je fakt nechutný klip i sám o sobě, natož když pochopíme to poselství, nerozumím tomu, že takový humus může někdo dobrovolně poslouchat… je docela zajímavé, že ta "píseň" pochází z alba jménem I Am Not A Human Being.  

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-06-20 20:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: "je docela zajímavé, že ta "píseň" pochází z alba jménem I Am Not A Human Being." Díky za informaci. Tohle mě skoro až pobavilo. Fakt jsou lidi tak zabedněný, že vidí… no… NIC? :-| Jinak bych se pod tvůj komentář mohla podepsat. Souhlas, cítím to podobně.

Ikona diskutujiciho Selfish Platinum 2018-06-20 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lil Wayne sice v posledních letech sešel z cesty, ale předtím vytvořil spoustu dobrých songů. Například v písničce President Carter mluví proti násilí a válce ve Vietnamu. Dnes je na něm znát, že už ho jeho výskyt v showbyznysu zmáhá, protože už ani zdaleka není tak veselý a bezstarostný, jako býval dříve. Mně spíše připadá zvláštní, jak si tvůrci vybírají různé typy lidí, aby si každý fanoušek našel svůj vzor. Například Drake je na pohled docela obyčejný a velmi sympatický mladý muž, vůbec se v hudbě neprojevuje agresivně, a i nadávky, které rapuje, znějí velmi běžně, že člověku připadá, jako když vlastně o nic špatného nejde…

Ikona diskutujiciho misa 2018-06-21 01:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:Ježovko, mrkni se, jestli to není film – eyes wide shut(česky široce zavřené oči)

Ikona diskutujiciho Danny 2018-06-21 06:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: nebyl to film Eyes wide shut? (teď si nevzpomenu na český název) Tam je symbolika snad v každé  záběru, podle toho, co jsem četla.

Ikona diskutujiciho kalia 2018-06-21 15:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem byla malá (cca 4-5 let), tak jsem si pamatovala svůj minulý život (tedy spíše násilnou smrt). Žila jsem ve 12-14 století (to vím, protože všichni v té době věděli, v jaké době žijí-ať už byl středověk vymyšlený nebo ne, tak nějací lidé, kteří si mysleli, že aktuálně žijí v tom století, asi byli-i když žili třeba ve století jiném, dnes si také myslíme, že je rok ten a ten a může/nemusí to být pravda), pak mě někdo zavraždil a hned pak jsem se objevila v tomto životě (dle mých vzpomínek začínajících od 3 let-do 3 let si nic nepamatuji). Tedy ve čtyřech letech jsem si hrála s panenkou na ten minulý život, na tu násilnou smrt, jelikož jsem to potřebovala vstřebat a taky jsem nechápala, jak to, že jsem byla dospělá, a teď jsem malá, když jsem uvnitř stejná (stejně vyvinutá/nevyvinutá či dospělá/nedospělá).

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-06-21 19:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No… Tak se loučím se starou Ari už úplně nadobro:( Teď vyšel klip k písničce "The light is coming"… Co dodat. Kromě toho, že je to fakt total trash a plýtvání jejího talentu, je to opět nic moc symbolicky(moje domněnky to jen potvrzuje, i když ty už byly jasný předtím) a ten obrácený přebal(dá se najít online, celé album má "obrácenou" symboliku, proč asi) tomu moc nepřidává. :-( Nejvíc mě dostává ta neustále opakovaná věta "You wouldn't anybody speak and instead-" (nenechali byste nikoho mluvit a najednou-). Jasně, člověk by řekl "náhoda", ale ono to vše fakt dost sedí:/

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-06-21 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… A taky mě štve, jak se to puberťákům a mladým lidem obecně prezentuje jako "děsně kůl", jak je super být "bad" a pomalu rovnou milovat satana… Pff. I to dobrý dokáže být cool a super. Jen to pochopitelně nikdo neukáže masám. Já to sluníčko snad vyvěsim někam na billboard!! :-D

Ikona diskutujiciho Mára 2018-06-21 20:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ah, tak úžasné softcore porno, musím si taky sehnat slečnu a Kotěcky ji naprogramovat, snad budou stačit základy C++ jazyka. Má reptiliánská duše bude konečně šťastná.

Ikona diskutujiciho lenka f 2018-06-21 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty lidi už jsou totálně vygumovaný. Ve videu o projektu MKUltra jak nadšeně a obdivně řvou, když bláznivá Nicki Minaj začne vyjmenovávat a popisovat svoje rozpolcené identity. Za každou jí nadšeně zatleskají. To je ale doba. Fuj

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-06-22 00:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: 'dyž myslíš :-D Dle mě by ten klip nestál za moc ani co se BDSM praktik týče.

Ikona diskutujiciho misa 2018-06-22 01:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Máro zvedni se od počítače a běž se za své názory spláchnout do záchodu. A už v té žumpě zůstaň.

Ikona diskutujiciho ginze 2018-06-22 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna den před tím, než vyšel tento článek, jsem strávila nějakou dobu právě na stránce Vigilant Citizen. Co se týče symboliky, je opravdu výživná, ale chce to pobírat po kouskách, mně už z těch videoklipů bylo pak pěkně blbě. Ale stránku bych určitě doporučila hlavně těm, kterým to všechno připadá jako nějaká konspirační teorie. Já tu mainstream hudbu téměř vůbec neposlouchám, protože mi přijde, že ta hudba je záměrně taková, že se strašně zažere do hlavy a pořád v ní pak hraje…něco jako když hrajete hru s podprahovkama a pak máte chuť jí hrát. Nechápu lidi, co to dobrovolně konzumují, navíc ta hudba je často velmi pokrytecká – například se všude mluví o sebevraždách u mladých a jak tomu předcházet, a pak na vás na youtube vyskočí videoklip od Seleny Gomez, ve kterém kouše sklo a dalšími různými způsoby si ubližuje.

Ikona diskutujiciho Tom 2018-06-22 13:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska se to dělá humálně. Po upisu vám prostě dané vlastnosti nahrajou do aury.

Ikona diskutujiciho Danny 2018-06-22 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska půlka těch klipů vypadá spíš jak reklama na striptýzový klub než klip k písničce. Nedávno jsem viděla jeden klip od Kylie Minougue (nevim, jestli to píšu dobře)a nestačila jsem se divit. Polonahé holky, co se kroutí a vrtí zadkem jak v bordelu. Bylo mi z toho zle.

Ikona diskutujiciho Danny 2018-06-22 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jsem zapomněla dodat, že celebritu, která je jen loutka v hud. nebo filmovém průmyslu (a má pravděpodobně vymytý mozek) spolehlivě poznáte tak, že její/jeho tatík nebo známý byl v armádě/námořnictvu. Třeba Elvisovi dělal manažera nějaký chlap z armády. Souvisí to s tím programem na ovládání mysli.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-06-23 02:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajimavý(fajn, možná ani ne)taky je, že vždycky když někde slyším nějaký hudební trash(neděje se to jen u něj, to vůbec ne, ale bývá to nejsilnější. U pěkný písničky od Enyi to můžu klidně "vypnout", ale u těchhle jsou to často takový vlezlý hnusy, kterých se zbavit nedá, dokud konkrétní písnička neodezní, je to dost útočný) – nemusím ani vidět klip – začnou se mi vybavovat hrozně nízké věci které normálně fakt nemají v mé hlavě co dělat(teď právě u již zmiňovaný nový písničky A. Grande to byla třeba hodně krev, cosi na styl hnusnýho sexu a tak podobně, nechci moc popisovat), je to spešl u některých písniček za kterými jsou často dost ošklivý věci. Nemusím ani moc rozumět textu, na tomhle prostě nezáleží. Ale jako bych viděla rezonanci, tak nějak se mi automaticky vybavuje na čem konkrétní song rezonuje, jsem na tohle(myslím hudbu) navíc docela citlivá. Třeba to tak má každý, ale tak nějak mi až teď vědomě došlo, že se tohle děje. Takže už i mnoho víc chápu fakt, že když to někdo poslouchá furt, nemá šanci rezonovat někam vysoko(nebo mu to rozhodně rezonanci snižuje).

Ikona diskutujiciho Alaiana 2018-06-23 23:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doufala jsem, že tohle už nikdy znovu neuvidím, ale zároveň mi mohlo být jasné(asi i bylo), že se to tady objeví. Já neměla ani tušení, že něco takového existuje, protože neposlouchám rap. To že to má tolik zhlédnutí nemusí znamenat, že se to tolika lidem líbí. Oni to prostě jen viděli. Já tohle třeba jen viděla kvůli vzdělání, ale nelíbí se mi to, je to odporné. Což aspoň na YT můžu vyjádřit dislikem, kdybych chtěla. Ale počítá se ten počet zhlédnutí. Má to tolik milionů = je to úspěšné. A pak teda počet zakoupení téhle věci. Je hrozné, že se tohle někomu může líbit a že si to opravdu někdo koupí. Zrovna tohle je song jak z jiného světa, jako kdyby ho vytvořily samy ty temné síly.  

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-06-24 17:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Jojo, to máš pravdu, ono často lidi kteří se o tyhle věci vůbec nezajímají ani netuší, i když teď je to už hodně rozšířené, rozhodně víc než dřív. Mno, já se zmiňovala před lidmi kteří povědomí mají, ale nechtějí věřit, jelikož "nejsou důkazy". A když jim nějaké ukážu, funguje přesně to, co jsi říkala "nechceš vidět, nevidíš". Já si takhle pusu otevírám ohledně těchhle věcí schválně, kašlu na to, co si o mně myslí(nebo se snažím kašlat, jsem v tomhle už dost otlučená. A když se začnou vysmívat, ohradím se tím, že každý má přeci právo na svou víru), spíš zkouším, aby se zamysleli oni. A když se začnou v tom lepším případě ptát, navážu na to jak mi kdysi pomohla homeopatika a povyprávím příběh o mé prababičce která léčila lidi a když vydrží poslouchat, většinou pak vypadají velmi zamyšleně :-D Že to moc nejde mezi "normální lidi" máš taky pravdu, ale snažím se o tom mluvit s těmi vhodnými nebo eventuelně když přijde dobrá chvíle. Mimochodem co takhle vím, tak už i děcka na základkách si dneska dělají srandu z Iluminátů, nosí s nimi trička a prostě je v poho přijímají do svého života. Tohle není v pohodě.

Ikona diskutujiciho Nika 2018-06-25 22:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Zverejnenie o páde kabaly" s Davidom Wilcockom

Ikona diskutujiciho Alaiana 2018-06-27 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: U těch důkazů je problém, že lidi jsou zvyklí a chtějí důkazy jako v kriminalistice. Něco co je naprosto jasné a nelze o tom pochybovat. Problém u čehokoliv spirituálního je ten, že většina z toho se dá vysvětlit i jinak, normálně a to mě hrozně štve. Ve skutečnosti je jen málo věcí, které se opravdu vysvětlit nedají, a z těch Systém pro změnu udělá záhadu. Na téhle planetě dokonce existují i světové důkazy, že spiritualita je reálná. Ale lidi neumí pracovat s novými, jinými daty. No a pak právě začne platit to "Nechceš vidět, nevidíš."

Ikona diskutujiciho kalia 2019-01-22 14:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera jsem (taky) udělala rozbor tohoto videoklipu:

Ikona diskutujiciho matyas 2021-08-27 19:18:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tohle je hnus velebnosti, jak toto může někdo poslouchat. Odporná kakofonie hodná tak akorát zániku, plná symboliky o ještě hnusnějších praktikách. A stoprocentně ještě 440hz, no neposlouchej toto. Zlatí Nightwish, Freedom call a 432hz hudba. Já vlastně vím proč to tak je, ale stejně nedokážu pochopit, jak je možné, že mase tato symbolika nedojde. To už v tom klipu mohli říct o čem to doopravdy je a stejně by to byl hit s 226 miliony. Je mi špatně, mám z toho úzkost, ale stejně se najde někdo, kdo se asi nemá vůbec rád a půjde se na YouTube „obohatit“ o tenhle hnus.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-08-27 19:30:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Nazdar 🙂 vidím, že poznáš kvalitní hudbu bratře… A tohle znáš? 🙂 🙂 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=i9BupglHdtM

nebo
https://www.youtube.com/watch?v=rcYhYO02f98
https://www.youtube.com/watch?v=oVWEb-At8yc
https://www.youtube.com/watch?v=qVHyl0P_P-M&t=99s

Ikona diskutujiciho matyas 2021-08-27 19:42:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue K. Loskotová 2021-08-27 19:30:10

Jasně že znám 🙂 Já to poslouchal, jenže pak jsem si říkal jestli chci poslouchat něco kde se zpívá o vraždách a tak 😀 Ale přiznám se, jedna z mých nejoblíbenějších je Swedish Pagans. Nebylo jednoduchý to přestat poslouchat když to nebyl žádný odpad, ale pak jsem narazil na Nightwish no, takže jsem to tak nějak oželil a šel poslouchat Nightwish 😀 Ty posloucháš sabaton? 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-08-27 19:49:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Vybírám si dobrý špeky… the last stand je moje oblíbená. Ještě se mi hodně líbí winged hussars

A tyhle znáš? Galaktičtí metálisti s kladivem. Požitek pro labužníka:

https://www.youtube.com/watch?v=tKlVYJTSzuU

https://www.youtube.com/watch?v=f9Lgj8vKBGA
https://www.youtube.com/watch?v=BkUAzcja74Y
https://www.youtube.com/watch?v=gXzMD065HEk

Ikona diskutujiciho matyas 2021-08-27 20:03:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tvl ne ne 😀 No jasně že znám! 😀 Jakože Universe on Fire si budu pamatovat do smrti 😀

A znáš tyhlety?

https://m.youtube.com/watch?v=VTW30Q4B3Go

https://m.youtube.com/watch?v=NJF7ymHLfxQ

https://m.youtube.com/watch?v=nsEk6UdLThs

Jakože ještě řekni že jsi poslouchala Powerwolf a je to 😀 I když u těch jsem byl jenom chvilku 🙂 Ale jako člověka potěší vědět, že není sám, že někdo poslouchá to samý 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-08-27 20:10:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Vesmírnej metal je nejvíc. 😀 Mě strašně baví jak v jednom klipu lítají v lodích a střílí po sobě laserama a jinde si zpěvák celou dobu šermuje s velkým kladivem a evidentně si to moc užívá. 😀 Jako malí kluci.

Powerwolf znám, ale nemám je dostatečně prolezlý. Budu muset napravit.

A Hammerfall znáš?
https://www.youtube.com/watch?v=vkmlujV-TvU
https://www.youtube.com/watch?v=htKY2oD85rs
Ti jsou hodně chutní.

Ikona diskutujiciho matyas 2021-08-27 20:28:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jakože jo no, já když je objevil tak jsem se občas trošku smál, když jsem viděl jak tam borec lítá kdesi s kladivem 😀

Jinak tyhlety od Powerwolf se mi celkem líbí, ale holt je to hodně odlišný druh hudby 😀 😀

https://m.youtube.com/watch?v=QFh1T0JCiJA

https://m.youtube.com/watch?v=vmpbVhNArKY

https://m.youtube.com/watch?v=9VbF2GLUYUY

https://m.youtube.com/watch?v=cW-S1wmJT6Q

Hammerfall neznám, ale určitě si poslechnu 🙂

Ikona diskutujiciho izairi 2021-08-27 22:57:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško a matyasi dobrá hudba.
Tady je dobrý text.
https://youtu.be/mjF1rmSV1dM

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek