Mám předtuchy a vím dopředu, když se má něco stát

27.1.2012 v Poradna 17

Dotaz:

Ahoj Aluško 🙂

Snad mi poradíš. Našla jsem si přítele, jsme spolu už skoro půl roku. Před nedávnem se mi zdálo, jak se vyboural v autě, pršelo a to auto dostalo smyk a skončilo v příkopu.

A pár dní na to mi píše, že je v nemocnici a má otřes mozku.

Nebo posledně, měla jsem několik dní strašně divnej pocit, jako by se mělo něco stát. Nemohla jsem jíst a když jsem něco malýho na konec snědla, chtělo se mi zvracet. Nespala jsem, a byla jsem nervózní.

A pak jsem se dozvěděla, že toho přítele někdo dost ošklivě zmlátil.

Nevíš, co to má znamenat? Vždycky, když se mu má stát něco špatného, tak to cítím několik dní dopředu…

Díky, Vendy


Odpověď:

Ahoj,
Když si k někomu vytvoříš silné citové pouto, automaticky se napojuješ na jeho energii a to znamená, že často můžeš vnímat věci, které se tvého milovaného týkají, ačkoliv s nimi přímo nemáš nic společného. Jde tu o princip energetického kanálu, který mezi sebou máte.
To, co jsi zažila, byly normální předtuchy. Semtam se to stává mnoha lidem a je důležité, když už jsi s tím měla dvakrát tuto zkušenost a naprosto jasně se ti potvrdilo, že tvá intuice byla správná, příště už to nenechávat náhodě. Když se ti zase něco takového stane, běž za přítelem a varuj ho.
Ne vždy to samozřejmě může být zrovna tvůj přítel, bývá důležité soustředit se na to, kdo vystupuje ve snu, nebo na koho myslíš, když se ti udělá špatně. – Toho se to pak týká.
Když se ti zdá o něčí bouračce, měla bys za dotyčným jít, říct mu to a poprosit ho, aby jezdil opatrně, aby to omezil, nepil za volantem a nebo neřídil, když je unavený. – Zkrátka aby se snažil takové situaci předejít.
I v mém životě už se prokázalo, že líná huba je občas holé neštěstí a kdyby se sen neřekl té správné osobě, kdoví jak by to dopadlo.
To samé jsou nervozity. Taky jsem to zažila a taky se mi to podobným, dost tvrdým způsobem potvrdilo.
Příště to zkrátka nenechávej náhodě a varuj dopředu.
I zmlácení se dá předcházet tím, že nebude chodit večer sám, nebo do hospod. Stačí zkrátka na pár dní zalézt a být doma.
Stačí si dávat pozor do té doby, jak to budeš vnímat, dokud nebezpečí nepomine.

Pamatuj si ale, že ty nemůžeš za jiné lidi hasit jejich požáry. Ty bys měla jít a varovat, když se ti něco takového přihodí, ale pokud ten druhý člověk mávne rukou, řekne ti že jsi blázen, že ho jenom strašíš a nebo že sis to vymyslela, nemůžeš toho člověka nutit. Jestli si dá pozor nebo ne už je jeho zodpovědnost a svobodná volba rozhodnutí, jde tu jen o to dát mu tu možnost vědět dopředu.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Životní směr” pro další otázky a odpovědi – ZDE

Další obrázky Zvířat: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-01-27 06:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý je, že autroka meilu píše jen o předtuchách , které se týkají jejího příteel, že by předtuchy ohledně sebe neměla ? Je to vůbec možný, nemít předtuchy o svém osudu ale mít o sodu někoho jiného ? Máte s tím někdo zkušenost ?

Ikona diskutujiciho cajovnaprozeny 2012-01-27 08:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hm… tak tohle znám. Nálada na vraždu či sebevraždu, podivná úzkost a v morku kostí, prostě úplně dole, obrovský strach až je člověk paralyzovanej. A nejhůř, že já nevím proč? Opadne to ze mě, až když se dozvím, CO se stalo. Paradoxně si oddechnu a ožiju.

Ikona diskutujiciho Johanz z Mallevilu 2012-01-27 08:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vesmír je živá bytost, která žije z EMOCI.

Ikona diskutujiciho Ann Taylor 2012-01-27 08:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle se mi stává docela často. Tedy teď už ne, ale stávalo asi tři roky. A ani se to netýkalo mně a kolikrát šlo o blbiny – věděla jsem, koho vyzkouší, věděla jsem, že se mi odstěhuje spolubydlící, že mi přijde nová (a při tom mi nikdo nikdy nic neřekl) a tak podobně 🙂

Ikona diskutujiciho Lupus 2012-01-27 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Niekedy keď sme príliš úzkostliví, tak si tieto veci môžeme pritiahnuť aj sami. Vibrácie, ktoré vysielame, či už sú pozitívne alebo negatívne, majú vždy odozvu. Všetci sme napojení na Zdroj a všetko je vždy vypočuté a je nám to umožnené. Záleží len na tom, ktoré vibrácie sú silnejšie. Preto sa treba čo najviac zaoberať pozitívnymi myšlienkami.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-01-27 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ty nikdy svoji vlastní cestu nevidíš, ale cestu jiných lidí ano. Je to tak chválně zařízené v matrixu. Kdo to umí, ten to potvrdí.

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2012-01-27 15:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Občas se mi dějí dost podobné věci 🙂 Krásný článek 🙂 ♥

Ikona diskutujiciho Veronika 2012-01-27 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Dovolím si s tebou nesouhlasit, téměř každý den zažívám situaci, že vím, že se mi něco stane. Většinou je to tak 20 vteřin před tím, než se to stane. Dám blbý příklad, ale když třeba hraju nějakou hru, tak vím, že si ji mám uložit, protože se mi restartuje pc.

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-01-27 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Taky s tebou nesouhlasím Aluš. 70% mých předtuch (a že jich je opravdu hodně :D) ukazuje mou vlastní cestu.

Ikona diskutujiciho anicka 2012-01-28 11:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja tiez mam predtuchy hlavne o sebe a veciach ktore ma cakaju…o inych sa mi to nestava az tak casto, aj ked by som si to priala.:)

Ikona diskutujiciho Mária 2012-01-28 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To si ezotérička, keď zbrojíš proti ezoterike? Podľa mňa si len lenivá voš a špina!

Ikona diskutujiciho Veronika 2012-01-28 21:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Páni… napsat zrovna o Alue že je LENIVÁ voš a špina =D Popros, prosím, prvního člověka, kterého potkáš, o pořádné proplesknutí. Ty jsi toho v životě asi hodně dokázala, že si vůbec dovolíš někoho takhle urážet.

Ikona diskutujiciho Lupus 2012-01-29 07:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Eva 2012-01-29 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:Že je Alue ezoterička si myslíš proč?? A hlavně: proč z Tvé strany taková agrese a nesmyslné expresivní urážky?? Zdravím Tě

Ikona diskutujiciho Jindra 2012-01-29 22:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Tahni, tady na tebe nejsme zvědaví!

Ikona diskutujiciho Maruška 2012-01-30 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  Teda, žasnu, co je v tobě zla a pohrdání, úžasným človíčkem jako ja naše ALUE!!!!!NESUĎ NEBOŤ BUDEŠ SOUZENA!!!!! Předveď své úspěchy a pak posuzuj!!!!Pokud tady chodíš na tyhle úžasné stránky…PŘEČTI A NEKOMENTUJ, JAK NEMÁŠ TROCHU ÚCTY!!!!!

Ikona diskutujiciho dracek7s 2012-03-03 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi to sem nepatří nebo já nevím jak…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek