Mám sny a potkávám čísla, která mi vrtají hlavou. Co znamenají?

17.10.2011 v Poradna 20

Dotaz:

Zdravím Alue,

dlouho jsem se odhodlávala napsat. Dozvěděla jsem se o Vás od mé spolužačky, která mi popisovala, jak se s Vámi 2x setkala ve snu a Vaše stránky navštěvuje každý den.

Od dětství cítím, že jsem trochu otervřená věcím o kterých se jen tak nemluví, což mě vždy mrzelo, protože sny, numerologie, minulé životy a celkově lidská psychika mě fascinují. Pamatuju si skoro každý sen, zdají se mi až na vyjímky každý den. Větzšinou si pamatuju jen určité části a symboly, kvůli kterým i píšu.


Skoro každý den se mi zdá o mém příteli, náš vztah je velmi zvláštní a velmi komplikovaný (i když nevím jestli můžu psát je, jsme ve fázi rozchodu). Vlastně od dubna balancuji na dvěma cestami, jedna je vztah s ním, který by klidně šel, ale asi bych nebyla spokojená a nemít vztah a tím by pro mě vše bylo lepší. Vím to, ale… Pořád se mi zdají sny o něm, většinou mě v nich podvádí (jsem si jistá, že mě nikdy nepodvedl, jeho pohled na nevěru byl jeden z mála věcí, které mě k němu přitahovaly), někdy jen tak ležíme a cítím ve snu jak je mi dobře a dnes se mi zdálo, že stojí v mém pokoji s něčím okolo pasu (možná to byla kytara), balí si věci a usmívá se. Vždy se ale ráno probudím a mám pocit, že je mi dobře když tu není. Skoro každou minutu mi v hlavě běhají fakta a sny. Cítím se jakobych byla zlá a odháněla ho, ale jak jsem říkala, náš vztah byl je velice komplikovaný, kvůli jeho psychice a zážitkům z dětství a já jsem na tom velice stejně. Pokud Vás něco napadá, budu moc vděčná za jakýkoliv poznatek.

Další člověk, který se často objevuje v mých snech je můj táta. Umřel před dvěma roky a trápí mě velice skutečné sny o něm, vždy je živý, vždy na mě mluví a já s ním. Psycholožka říkala, že tyto sny mizí většinou pul roku až rok po úmrtí, ale ty mé jsou tu pořád a zdá se mi, že jejich intenzita je čím dál větší. Navíc mě velice matou, protože se probouzím s pocitem, že táta žije. S tím souvisí i můj pocit, že v domě neustále je tátův duch. Těchto věcí se velice bojím.

Poslední věci, které chci zmínit jsou určité opakující se věci v mých snech. První jsou křečci. Zdává se mi jak mi utíkají a jak mě koušou. Nedávno jeden plaval ve vaně a tak. Nikdy nemívám souvislé sny, většinou se mi podivně namixují všechny věci o kterých jsem psala. Chtěla jsem se zeptat ještě na další symboly, ale mám jich vážně hodně a pokusím se význam najít ve snářích a podobně. I když těm moc nevěřím, většinou se mi stává, že po určité době sama odhalím, co symbol ve snu znamenal a má pro mě většunou uplně jiný význam bež je ve snáři. Ale nikdy si nejsem jistá.

A ještě bych se chtěla zmínit o číslech, které mě skoro pronásledují. Čísla mě fascinují, nemám ráda matematiku ve škole, ale jinak jsou pro mě moc zajímavá. Jednu dobu jsem si zapisovala náhodná čísla z digitálních hodin, napadlo mě, že je vsadím. Ne ale z důvodu zbohatnutí, jen tak, abych věděla jestli to funguje. Ukládala jsem si je do mobilu a když jsem se na ně dívala, došlo mi že pořád zapisuju stejná čísla, a to např, 7:52, 10:57, 20:52, 0:52 … Tato čísla, 52 a 57 jsou ted všude, ať se podívám naj akékoliv hodiny, jsou tam skoro vždy, už na ně i dívat bojím. Musím dodat, že 52 a 57 jsou čísla vyskytující se v narození mých rodičů (1952 táta a 1957 máma). Možná to nic neznamená, možná zafungovala sugesce, která u mě funguje velice dobře, ale potřebovala jsem to někomu říct.

Doufám, že jsem své problémy dobře formulovala, mívám s tím problémy a o to víc, když jde o sny. Pokud mi odepíšete, budu mít velkou radost, kromě zmíněné kamarádky se nemám o takových věcech s kým bavit.Omlouvám se, pokud jsem se rozepsala až moc. Ještě jsem se chtěla zeptat, jeslti pokud budete chtít můj mail použít na stránky, mohu zůstat anonymní. Moc by mi to pomohlo.

Děkuji

Odpověď:
Ahoj,

Není mnoho lidí, kteří by si pamatovali každý svůj sen. Někdo dokonce říká, že se mu nezdá vůbec nic. Vždy se člověku něco zdá, akorát si to ne vždy pamatuje.
Vždy, když víš přesně, co se ti v noci zdálo, znamená to, že sen obsahuje nějaké poselství a že je důležitý. Čím živější a jasnější sen, tím byl důležitější. I já, každé ráno když vstavu, můžu třeba půl hodiny vykládat o tom, co se mi zdálo a rovnou to i překládat do možných výkladů. Jde jen o trochu cviku, najít ve svých snech obraznosti. Pamatuj si, že sny sice mluví tak trochu univerzální řečí, ale protože každý z nás je originál, musíme brát v úvahu, že sen sděluje něco osobního a niterného, takže ten, kdo ho může nejlépe pochopit, je jeho ,,majitel”.
Schopnost pamatovat si často sny svědčí o dobrém fungování pravé (intuitivní) poloviny mozku, což je skvělé. Vítej v klubu, já také nerozumím matematice.

Sny o tvém příteli nejsou zrovna dobré znamení. Vždy, i když se to ještě v tu chvíli nezdá, ti sen ukazuje, jak je to ve skutečnosti. Dává ti náhlédnout pod povrch. Měla jsem kamaráda a byli jsme spolu pár let zadobře, ale mě se o něm pořád zdály ošklivé sny. Že na mě křičí, že je protivný, sobecký, že mi ubližuje… nevěděla jsem vůbec proč, až to nakonec dopadlo opravdu špatně. Ty sny mě varovaly velmi dlouho dopředu a stává se mi to i u jiných lidí. Naštěstí to nebylo úplně zbytečné, protože mě držely při opatrnosti, takže jsem nakonec nepadla tak moc na hubu, jak bych mohla. Jestli jsi ve fázi rozchodu, měla bys to už ukončit, protože tvé sny ti říkají, že nadešel čas.
I když tě ve snu podvádí, nemusí to nutně zmamenat podvod i v životě. Může to znamenat, že jeho úmysly nejsou čisté, nebo s tebou v něčem nejedná narovinu a fér. Neber sny doslova, hledej pouze obraznosti.

Tvé sny o otci bys neměla podceňovat. Snaží se ti něco moc důležitého sdělit a dokud to nepochopíš a nepřijmeš, pravděpodobně ti to nedá pokoj. Jsou to rady z mé zkušenosti. Moje máma odešla před rokem a půl. Hned ten den večer jsem šla ven, stála pod hvězdnou oblohou a promlouvala k ní s klidnou myslí. Doufala jsem, že tak se jí bude lépe a v klidu přecházet dál. Bohužel se tak nestalo, protože za sebou nechala hodně věcí nedořešených a vůbec celá ta historie je velmi ošklivá.
Prvních pár dní jsem měla hrůzu usínat. Spala jsem vyklepaná zády ke zdi a kulila oči do prostoru. Jednoduše proto, že ačkoliv jsem to vzala zdánlivě v klidu, byla to rána a já na to reagovala nočním strachem. V podstatě se mi díky tomu dočasně vrátila dětská hrůza ze tmy. Bála jsem se, že se mi zjeví hned po smrti moc brzy a tím mi to celé akorát zhorší. Měla jsem strach, že mě bude provázet víc, než bych to snesla. Naštěstí se tak nestalo a když jsem se po týdnu uklidnila, začaly se mi zdát sny. Ona naštěstí vyslyšela moje prosby, aby za mnou nechodila přímo.
Ty první sny byly odporné a bolestivé a já se podle nich snažila poslat jí na druhou stranu určitou pomoc, protože jsem podle nich poznala, jak je zrovna na tom, jak se cítí a co řeší. Naštěstí pak přišel pokrok. V dalším snu jsem se objevila v bílé holé místnosti, kde se v koutku krčila moje máma. Byla oblečená v bílém, měla krásné blond vlasy a vypadala moc zdravě, takovou jsem ji neznala už deset let. Zkrátka byla čistá duše, ale ona jakoby pořád žila ve své iluzi. Seděla tam v koutku a pořád zmateně mluvila, že musí to či ono. Jakoby se nesmířila s tím, že už to tu na zemi skončilo a že ona už teď má jinou cestu před sebou. Vzala jsem ji za ruku, táhla ven z té místnosti a říkala jsem jí, že teď už nic nemusí, protože už není mezi lidmi na zemi. Že všechny ty problémy teď leží na žijících lidech, že ona už s tím nic neudělá. Potom jsem se vzbudila a od té doby se sny spravily úplně. Začaly se mi zdát setkání o tom, jak je šťastná, jak mě bere někam na výlet. V jednom snu dokonce zvedla obrovskou ceduli s nápisem ,,Miluji tě”.
Už proběhlo i nádherné zjevení, nakonec to zkrátka přijala a teď se má na druhém břehu dobře.
Čas od času se mi pořád zdají sny, kde se mi připomíná. Ačkoliv na ni skoro každý den pomyslím, jak se asi má a cotam asi dělá, přesto se mi ve snech ukazuje tak jako tobě. Budím se s pocitem, že ona žije. A já to přijímám. Vím, že ona žije dál.
I ty bys měla začít těm snům naslouchat s nažit se podle nich zařídit. Co ti táta říká? Dává ti jen najevo, že žije, nebo je zmatený, bloudí, trpí, pláče? Nebo jen v klidu mluví?
Třeba ti chce jen říct, že exituje pořád dál, že je s tebou. To by vysvětlovalo i tvůj pocit, že je u vás doma. Věř mi, že pokud tvůj otec vidí, že jsi ještě nepřijala jeho poselství, bude se u tebe zdržovat delší dobu. Neboj se s ním navázat kontakt. Ztrátou hmotného těla se jeho osobnost nevytratila. Zkus k němu mluvit přes den, nebo reaguj na sny, které se ti zdají. Snaž se uvědomovat si jejich poselství. Až přijmeš jeho zprávu, přestaneš ho u sebe cítit a bude se ti o něm zdát jen jednou za čas, abys na něj nezapomněla.
Určitě sama ze snů poznáš, co ti chce říct. Přijmi to, promluv k němu. Důležité je i odpustit, třeba jen to, že už u tebe není v hmotné podobě.

Co jsou to křečci ve snu jsem ve snářích nenašla, ale možná to budou nějaké trable. Možná ti něco důležitého utíká mezi prsty a nemáš to pod kontrolou tak, jak bys měla.

Co se čísel týče, může jít znovu o znamení od tvého otce, ale mám výpisky z knihy od D. Virtue, která se čísly zabývá. Můžu ti opsat výklady, třeba se v nich najdeš:

ČÍSLA 2 A 5
Vaše modlitby a úmysly byly jasné, silné a bezvýhradné. Proto můžete očekávat, že změna přijde rychleji, než jste plánovali. Nedopusťte, aby vás náhlé splnění vašich přání překvapilo. Možná k tomu dojde nějakým neočekávaným způsobem, takže neztrácejte víru. Často promlouvejte ke konstruktivním silám vesmíru a žádejte o ujištění.

ČÍSLA 5 A 7
Tato čísla potvrzují, že se k vám nezadržitelně žene změna a to vás obohatí buď po fyzické, emocionální, nebo intelektuální stránce – popřípadě to bude kombinace všech tří. Pokračujte zvoleným směrem a brzy zpozorujete, jak tyto změny zkvalitňují vás vlastní život i život lidí okolo vás.

Výklad je krátký a jasný, dokonce se shodují, takže mám dojem, že tohle je ten správný význam, který hledáš. Potvrzuje se to navzájem. Ty výpisky už mám hodně staré, ale docela dobře se strefují do černého. Není důvod se toho bát, každý dostáváme znamení. Třeba mě pořád prohání 254. Je to číslo, na kterém krátka rezonuji. Když je něco označené tímto číslem, vím, že je to pro mě dobré. Takto jsem si třeba vybrala myš k notebooku 🙂

Vyřiď prosím spolužačce, že děkuji za její přízeň.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Životní směr” pro další otázky a odpovědi – ZDE

Další fantazie: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Farah 2011-10-17 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela silne se potvrzuje to, co mam tez za sebou. Tehda s jednim klukem. Kdyz jsme spolu byli a on desne chrapal a ja nemohla usnout…ale pak ani nevim jak, se mi to podarilo. Byla jsem ve snu mnohem hloubeji, nez normalne a videla jsem se v jeho pokoji a to jsem se jeste vznasela nad svym hmotnym telem a kolem mne modre svetlo a pak najednou lup! Ocitla jsem se (az po pul roce mi doslo, ze to misto existuje tim, ze jsem na nej proste  narazila) v Praze na jedne zastavce tram c.17 (to je take, jinak u me casto napr. klice, doklady maji hodne kombinace 13-1789)..rok narozeni 1987.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-10-17 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Rekonstruuješ čajovnu? To je super 🙂

Ikona diskutujiciho Erika 2011-10-17 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, já si sny taky většinou pamatuju a snažím se je pochopit..třeba když se blížil rozchod s mým bývalým, často se mi zdálo o kočkách, což má značit faleš, mimo jiné mě finančně tak trochu podrazil, zřejmě to bylo varování.Jinak se mi už 10let zdá o babičce a dědovi, kteří jsou mrtvý, měla jsem je moc ráda, ale mám vůči nim výčitky dodnes.Ale sny jsou klidný, jen se tak potkáváme a jsme spolu, kde kdysi bydleli.Někdy mám takové sny denně.Věřím, že i tohle něco znamená a neberu sny na lehkou váhu.

Ikona diskutujiciho Vojtech 2011-10-17 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Aluška, to čo som tu čítal je smutné. Neviem prečo je to tak. Ale prečo majú duchovia potrebu občas dať živým o sebe vedieť? Ako je vôbec možné, že duše zosnulých sa ešte majú záujem viazať k pozemským veciam? A keď sme už pri dušiach, prosím, môžeš ma ubezpečiť, že naozaj sme v tomto smere "nesmrteľné entity"? Raz som totiž čítal, že ľudia, ktorí zomreli ako obeť atomových výbuchov, sa doslova vyparia. Vraj vodík nejako súvisí s naviazanosťou ducha na hmotný obal, a smrť nastáva tak bleskurýchlo – i zánik telesnej schránky, že duša sa nemá možnosť, čas odpútať od tela. Bolo by také niečo možné? Prosím, vieš ma v tomto smere poučiť? Mohol by Boh – láska, niečo také vôbec dopustiť? Je teda teoreticky možný definitívny zánik duchovnej podstaty jednotlivca pri takej desivej smrti?

Ikona diskutujiciho Alue 2011-10-17 13:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Hm… zánik duše možný není, protože energie se nedá zničit, leda změní formu a tím procházíme pořád… ale vím, že je možné duše uvěznit, na to je hodně způsobů, ale zatím to nebylo spojováno s výbuchem atomovky, ale výbuch vodíkové bomby zde byl zmiňován, pokud vím… kromě sebevraždy, to je ta nejčastější věc. Takže vyvrátit to nemůžu, spíš bych to označila za nepravděpodobné v případě výbuchu atomové bomby.

Ikona diskutujiciho Erika 2011-10-17 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:: Myslím si to samé.Já teda na ně i často myslím a oni nebyli z těch, kdo by se zlobili, možná mi chtějí dát najevo, že je z jejich strany vše v pořádku.Napadlo mě se jich i zeptat, měla bych to zkusit.Děkuju :-)

Ikona diskutujiciho Farah 2011-10-17 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Jak atomova tak vodikova bomba funguji prakticky na podobnem systemu, stale je to bud stepeni nebo fuze, za cilem uvolnit enormni, nicive mnozstvi energie. Jen na ten rozdil, ze vodikova je jeste mnohokrat silnejsi nez atomova.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-10-17 13:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Áha.. tak tam je ten zakopaný pes… osobně se mi ale nechce věřit, že jde ničivou zbraní uvěznit něčí duše. Bylo mi o tom řečeno, ale přijde mi to prostě odporné a ponižující.

Ikona diskutujiciho Marťa 2011-10-17 16:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:taky se mi to nějak nezdá…

Ikona diskutujiciho Annelise 2011-10-17 16:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sny si většinou pamatuju každý den. Někdy si na ně ale vzpomenu až druhý den večer, když usínám. Když někomu vyprávím mé sny, občas se diví, že vůbec nedávají smysl a jsou různě zamotané. To je pravda. Například jsem doma, ale rostou tam hříbky, najednou půlka baráku vypadá jako ve škole a objevím se v lese. Stejně nejlepší je, když zjistím že je to sen a můžu vlastně dělat cokoliv a užívat si to. Udivuje mě, když ve snu skočím z nějaké budovy, jak opravdový pocit to je. Vždycky mi úplně naběhne husí kůže a křičím nahlas, že probudím samu sebe. :))

Ikona diskutujiciho Vepřík 2011-10-17 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pekný blog, zmysluplná diskusia návštevníkov, čo viac si môžeš priať? Liter vína?

Ikona diskutujiciho Alue 2011-10-17 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hele, duchařské téma na novinkách:

Ikona diskutujiciho kačka 2011-10-17 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zvláštní mě se o Alušce,kterou znám jen z blogu taky několikrát zdálo :-D jednou že sme šli někam do hor ještě asi s třemi lidmy,kde žil nějaký starý,moudrý člověk a když sme tam dorazili vytáhli sme si každý jeden papírek,kde byl napsán nějaký citát.

Ikona diskutujiciho Krasivija 2011-10-18 00:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To mě se nějakou dobu zdálo, že já nejsem já ale tři chlapci. Trojčata. Ono to zní docela úsměvně, ale… No zkrátka v každém snu jsme byli někde jinde. Já nevím, jak to vysvětlit. Je to složité. (vlastně to začelo tímhle, který ani k těm dalším nezapafá)

Ikona diskutujiciho Alue 2011-10-18 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Lily Addams 2011-10-18 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak tak koukám, nejsem jediná, komu se o Alue zdálo…nejvíc si z toho pamatuju krásný les a její vlasy :-D Sny jsou velmi zajímavé téma pro mnoho lidí. Sny si pamatuji a často se mi zdá sen, že po mě jdou nacisti a buď za a)jim uteču nebo se schovám, za b)začnu dělat, že jsem Němec a oni mi na to skočí…. i když poslední dobou se mé sny celkem změnily :-)

Ikona diskutujiciho Giorgio 2011-10-19 15:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, nerozumím tomu, proč by neměl člověk co používá intuitivní část mozku rozumět matematice? 🙂

Ikona diskutujiciho vestec 2012-01-13 04:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Ikona diskutujiciho Kesi 2012-11-27 21:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já miluju sny je to můj vlatní film. 🙂 Ani se jich tolik nebojím .Jen mě mrzí, že si je zas tak často nepamatuju, teda ted jsem se docela naučila jak si je zapamatovat ,ale che to mít na to čas a volnou mysl ,což nejde každý den , ale většinou mám pocit ,že to nejsou sny které by mi měli něco říct prostě jsou to jen zamotané události.Vypozorovala jsem ,že když se má stát nějaká velká událost nebo se dějě něco špatného tak ten sen prožívám opravdu hodně živě. Třeba se mi zdálo, že jsem byla na ostrově, kde bylo moře a najednou tam padal sníh a já ho chytala do dláních. Když jsem se porobudila, tak jsem ho chvilku jakoby na sobě ciíla nebo když se mi zdálo, že mě uštknul had tak taky je to zvláštní

Ikona diskutujiciho Markéta 2014-01-27 21:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, mám na tebe otázečku. Prosím mohla bys mi pomoci? Již 2 měsíce mě pronásleduje číslo 7. Přišla jsem na to, že číslo 7 je i mou hlavní slabinou, protože si kamarády a své lásky vybírám právě podle toho, zda-li má v sobě číslo 7 (životní číslo, psychické číslo,..). Já ho ovšem nehledám, poznám to intuitivně. To už se mi ale stává asi rok. Jenže v posledních 2 měsících se intenzita sedmiček zhoršila. Vidím je na SPZ, na čas se nepodívám jindy než když je 57, 47, 37, atd… Čísla se střídají pouze 7 zůstává. Chtěla bych poprosit, jestli to lze nějak vysvětlit? Díky 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek