Matrix kolabuje. Můj nepochopitelný zážitek ze včerejšího dne. A nejen můj. Co se děje s časem? Co se děje s MATRIXEM?

27.10.2017 v Poselství 13

(Originální článek tomáše marného, který vyšel dne 22.10. na webu tadesco.cz)

Odmalička, díky mému tatínkovi, dávám každý den dle jeho rad (které jsou k nezaplacení) pozor na znamení. I včera tomu tak bylo. Stala se prokazatelně nepochopitelná skutečnost, u které jsem měl svědka. Probereme vše postupně.

Byla sobota. Ráno kolem třetí hodiny jsem musel vyjet na nějaké důležité sezení do Rakouska k městu Linz. Celková vzdálenost byla jedním směrem přes 320 km. Na celé trase, kterou jsem projížděl, byla silná mlha až do cílového bodu.

Nejprve jsem zajel pro známého, kterého jsem vyzvedl dle domluvy. Zajímavé bylo, že cestou do Brna jsme potkali zhruba o půl čtvrté ráno tři policejní hlídky, které stavěly a kontrolovaly vozidla. Pro tuhle noční dobu celkem nezvyklé. Ale zatím nic zvláštního.


Po sjezdu z dálnice (jeli jsme obchvatem Brna) jsme namířili směrem na Znojmo. Projížděl jsem právě kolem obchodního domu FUTURUM, dříve CARREFOUR. A protože jsem měl na tachometru více než je zde povoleno, díval jsem se neustále do zrcátka. Spatřil jsem za sebou světla auta, které se k nám rychle přibližovalo a jelo v našem pruhu. (Je zde tříproudá cesta) Proto jsem raději zpomalil kdyby to byla tajná policejní hlídka. Vybočilo a začalo nás předjíždět. Když jsem se opět podíval do zrcátka, auto už tam nebylo. Ani v zrcátku zadním a ani v bočním. Nemělo kam odbočit, protože jsou svodidla na obou stranách. Ihned jsem to zkonstatoval a řekl kolegovi co se stalo. Bylo to znamení, kterému jsem ale zatím nevěnoval žádnou pozornost, protože se mi mnohokrát stalo, že vidím ve zpětném zrcátku předjíždějící auto, a pak tam není. Odhaduji, že dohlednost v mlze byla tak 200 – 300 metrů.

Zde je situační plánek:

Auto nás začalo předjíždět u prvního nadpisu zleva Vídeňská:

Sjeli jsme u Rajhradu k benzínové pumpě, kde jsem dotankoval a vynuloval počítač, který ukazuje spotřebu, ujeté kilometry, čas jízdy a další hodnoty.

A nyní se jednalo o trasu od benzinové pumpy ONO u Rajhradu (která je ale na opačném směru dálnice), do nejmenovaného městečka vzdáleného 223 km, nejkratší trasou bez použití dálnice v Rakousku. V Česku jsme jeli po dálnici až k odbočce na Znojmo. V nočních hodinách vládla velice silná mlha s dohledností mnohdy jenom 2 středové čáry před vozem. Projeli jsme Znojmo a mířili na hraniční přechod Hatě. V posledním „městečku“ před hranicemi, jsou to Chvalkovice, jsme zastavili u benzínky, která se nachází ještě před dědinou. Vypili jsme kávu a měli jsme pravděpodobně 20 minut zdržení. Počítal jsem, že nebudeme na místě v domluvených 08:00 ale tak 08:30 – 09:00 dle stavu mlhy. Pak jsme nasedli opět do auta a vyjeli.

Cesta ubíhala i přes silnou mlhu velmi rychle. Světla aut se ve tmě a v silné mlze vynořovala několik metrů před námi. Konstatoval jsem při projíždění některých míst, že si vůbec nepamatuji některé úseky a křižovatky, že bychom je vůbec projížděli, ale museli jsme je projet. Jako „logickou“ možnost „nevnímání některých bodů“ jsem bral prvně v úvahu zajímavý rozhovor, ve kterém jsme rozebírali nepublikované vědecké úvahy o skalárních vlnách a zařízeních, o kterých se normálně nikde nepíše. Také vynálezce Tesla z minulého století byl tématem diskuze.

Při dojezdu do cíle, při pohledu na hodinky jsem byl pomalu v šoku. Bylo 07:01.

Ještě větší údiv byl, když jsem se podíval na palubní počítač.

Od posledního natankování a vynulování naměřil vzdálenost cesty 127 km a délku jízdy 01 hodin a 1 minutu. Vzdálenost je ale 227 kilometrů. No pomyslel jsem, asi se zbláznil počítač…..

Cesta uběhla dle mého i kolegova subjektivního vnímání velmi rychle.

Odpoledne jsme nastoupili zpáteční cestu. Zajímavá znamení na nás čekala v městečku Krems an der Donau. Vynořil se přímo „roj aut“, která měla v poznávací značce číslici 540. A to hned několik aut za sebou. Zajímavé. Říkal jsem si, dějí se konstruktivní věci a svědčí to o dobrých okolnostech. Přestože jsme opět vedli zajímavý rozhovor o podobných tématech, cesta se tentokrát táhla „jako sopel“ a vůbec neubíhala.

Při vjezdu do Znojma z prudšího kopce nás čekalo další překvapení v podobě reklamy. Objevil se billboard s velkým nápisem BERMUDA. Aha, pomyslel jsem si, tak záhada je asi vysvětlena. Někdo nebo něco nám chtělo naznačit, že máme cosi společného (tento den) se záhadami Bermudského trojúhelníku. Nikde jinde jsme už zmíněný plakát neviděli.

Zde je reklama na bilboardu:

Po příjezdu do kanceláře, kde jsem potřeboval vyřídit neodkladné telefony (protože nepoužívám mobil), mě čekalo další velké překvapení. Hovořil jsem s jednou známou, které jsem se zmínil o zajímavém nevysvětlitelném zážitku z dnešního dne.

Po vyslechnutí mi sdělila, že jela dnes brzy ráno do Brna. Konstatovala, že cesta, kterou jezdí, vždy trvá dle provozu na silnici 45 minut až jednu hodinu. Také nevěřila svým očím, když ji projela za 20 minut. Aha, řekl jsem si, nebyl jsem tedy dnes jediný s touto časovou zkušeností…..

Co z toho plyne? Jsou to pouze a jenom moje úvahy.

 • Není vyloučeno, že auto, které se mi ztratilo z dohledu před nákupním centrem FUTURUM, vjelo do nějakého časového kanálu (portálu), a měl stejný zážitek jako já, kolega a známá. Jednoduše řečeno, časoprostor, čas a hlavně MATRIX kolabuje.
 • Dojezd do cíle byl mystický, 127 km za 01:01. Musel bych jet celou cestu přes 130 km/h. Byla to ale vzdálenost přes 227 km. Nesouhlasila spotřeba benzínu, čas a ani kilometry. Ani průměrná spotřeba. Počítače na tyto „teleportační kanály“ nejsou nastaveny. Zde se ANDROIDI a jejich systémy budou muset poopravit. Ha ha ha ha – Jak vidíte, nejsou vůbec dokonalí.
 • Průjezd městem Krems ukázal na konstruktivní dění dnešního dne a možná i budoucnosti. Mnoho aut s číslem 540.
 • Asi jak jsme byli cestou tam „urychleni“, zpět nám to dali dost „vyžrat“, cesta vůbec neubíhala a táhla se jako „sopel“.
 • Vjezdem do Znojma jsme byli upozorněni plakátem na pravděpodobné dnešní dění BERMUDY. Jsem rád, že jsme se vrátili zpět ve stejný den a nikoliv třeba za sto i více let, jak se to mnohým stalo.
 • Možná že se ve včerejší záhadné mlze skutečně někdo ztratil a dlouhou dobu se neobjeví. Buďte klidní, určitě žije a možná se vrátí za mnoho let, až zde nebudeme.
 • Manipulovali s časem na celé planetě Zemi, třeba kvůli volbám v ČR, které měly dopadnout úplně jinak. Potom vymazali lidem paměť a vrátili čas po úpravě zpět. Tím by se mohlo ledacos vysvětlit.
 • Kdyby vyhrála třeba jiná strana, změnila by časoprostor ve vesmíru a mohlo možná dojít ke třetí světové válce, kterou si tak amíci přejí.
 • Víte přece, že v minulosti po volbách v USA letěl jeden americký politik na jižní pól a dožadoval se aby ti z povrchu změnili pomocí BST dějiny voleb, aby vyhrála CLINTONOVÁ a nikoliv Trump. Nepřijali ho a po 4 pokusech ho vyhodili a zakázali vstup do jejich výsostného prostoru. Letěl na Nový Zéland, kam mu do hotelu kde bydlel, poslali na dobré ráno zemětřesení.
 • Budeme tedy pevně věřit, že to byl konstruktivní den pro nás pro všechny a anomálie, kterou mnozí prožili jako znamení nové doby, toho že všemu je opět úplně jinak.
 • Pravděpodobně jim volby nevyšly tak jak chtěli a politická chasa se začíná bát. Začíná se bát lidí. Protože nepráva a zločiny, které dělali leta proti svým občanům si začali při změně poměrů ve vládě plně uvědomovat. No každý z nich si nezařídil dům na Bahamách, a proto ten strach. Vědí, co by je čekalo při převzetí moci lidí, policie a armády. Možná to byla právě ta změna v MATRIXU…..

PROSBA NA VÁS VŠECHNY ČTENÁŘE TOHOTO ČLÁNKU:

Měl někdo podobné zkušenosti 21.10.2017, o kterých by mohl napsat do diskuze, popřípadě udělat článek, který bychom zveřejnili? Děkujeme předem a těšíme se na odpovědi …..

Článek napsal tm

zdroj: http://tadesco.cz/matrix-kolabuje-muj-nepochopitelny-zazitek-ze-vcerejsiho-dne-a-nejen-muj-co-se-deje-s-casem-co-se-deje-s-matrixem/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Miroslav 2017-10-27 08:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možno by bolo zaujímavé, keby bola v aute kamera a nahrávala celú cestu. ;-)

Ikona diskutujiciho Jozeph 2017-10-27 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celkovo na to mozem povedat iba toto :

Ikona diskutujiciho kalia 2017-10-27 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V sobotu jsem byla doma a čas nevnímám, přesto se mi v jednu chvíli zdálo, že někdo manipuluje s časem. Ale říkala jsem si, že je to divné, vždyť jsou přeci volby (je slušnost, když je nějaká událost, na které záleží mnoha lidem a manipulace s časem by mohla ovlivnit výsledky, to nedělat). K volbám nechodím, ale podle volební kalkulačky mi nejblíže vyšlo SPD a pak myslím piráti. Každopádně že bych se s nějakým programem shodla úplně (nebo aspoň skoro ve všem), tak to nehrozí.

Ikona diskutujiciho Čajová víla 2017-10-27 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všem, něco podobného mohu popsat i já i když to byl slabší odvar než co popisuje Tomáš Marný.

Ikona diskutujiciho Verča 2017-10-27 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

z toho data zážitek nemám, ale před několika lety ano. na autobusovém nádraží Anděl. Byla jsem naštvaná, že mi bus pojede až za hodinu a půl. Tak jsem to nádraží obešla (otázka 4 minut) a čas se přesunul o hodinu a 25mi. dopředu.Myslela jsem, že jim nejdou nádražní hodiny, ale byly ok. Za 5 min. přijel můj bus.. Opravdu uplynulo za ty 4 minuty – 90 minut .Doteď nechápu, jak se to stalo.

Ikona diskutujiciho Digital 2017-10-27 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě se změnil časoprostor kvůli volbám v ČR. :D

Ikona diskutujiciho :) 2017-10-27 17:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je mazec, to se mi moc libi, hodne dobry clanek, ja teda vcera nic ale jindy vim ze driv jsem taky uz neco takoveho zazila a vubec nechapala, ale ty volby to je proste jasny no…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-10-27 22:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chybičky v Matrixe ako nepatrné časové anomálie že čas jaksi poskočí o nejakú minútku a podobne sa sem-tam stávajú. Čas je elastický a rôzne sa "naťahuje" ale to zas prejde. Kolapsom Matrixu by som to ešte asi nenazýval. A čo by sa stalo keby Matrix úplne skolaboval?

Ikona diskutujiciho Mára 2017-10-28 08:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten den byla mlha fakt značná, ale nic s časem se mi nedělo, až na klasický subjektivní změny vnímání času které jsou naprosto běžné. Nicméně asi před rokem cca jsem s kamarádem hrál v jeho práci celou noc hru Skylines Cities, začaly jsme někdy ve 22:00 asi, a skončily někdy v šest ráno až se rozednívalo. Mě ta noc uběhla jako necelý tři hodiny. Nemohl jsem uvěřit tomu že je ráno. Díval jsem se na několik ukazatelů času a prostě jsem to nechápal :D

Ikona diskutujiciho Lenka 2017-10-28 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zážitek není téhož data, ale i tak přispěju..

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-10-29 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Niečo podobné sa mi stalo ale bolo to tým že vlak išiel v protismere po ľavej strane kolajnic odkiaľ som ho nečakal :-?

Ikona diskutujiciho Stefan 2017-10-29 14:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Problem je ( ak to mozno nazyvat problemom ) zmena vnimania casu, ako takeho, nami ludmi. Meni sa nase vnimanie a je dost dolezite zacat vnimat pritomny okamih , naucit sa koncentracii vedomia a kontrolovat svoje myslienky.

Ikona diskutujiciho Dasa 2017-11-01 12:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj :-) máte nějaký zajímavý tip na knihu k této tématice, kde jsou převážně fakta. Skutečné příběhy,zážitky?  Kde se doctu víc o lidech, co se dostali do časové smyčky? Kujiii?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek