MedBeds: Co můžete udělat už teď v předstihu? Buďte aktivní

12.2.2022 v Léčba 16

Skye Prince je pod velkým návalem zpráv od lidí, kteří se dožadují MedBeds. Spěchají a ptají se, proč to ještě není a kam se mají hlásit, aby se tam dostali jako první. A to i přesto, že v každém materiálu, který uvolní, zdůrazňuje, že to ZATÍM NENÍ ZPROVOZNĚNO PRO VEŘEJNOST. Až bude mít bližší zprávy, dá nám vědět. A pro ty, kteří spěchají ze všech nejvíc a mají pocit, že MedBed je odpověď na všechny jejich trable, vydala v lednu 2022 dvě nová videa.Podle videí, která dnes nabízím přeložená, to vypadá, že tématika MedBeds v komunitě Skye Prince hojně přitahuje líné lidi, kteří celý den leží na kanapi a čekají, že za ně všechnu práci udělá nová pokročilá technologie.  A pak jsou naštvaní, když se jim řekne, že mají začít také něco dělat. Inu, kdyby o tom Skye nemluvila, ani by mě nenapadlo, že je to možné. Ale posuďte sami.

Následující překlad je podle videa Skye Prince: MedBed Timing

„Hodně lidí je vzteklých, že MedBeds ještě pořád nemáme. Chápu, že někteří jsou zoufalí. Chci vám připomenout, že každý máme svůj plán duše. A i když se to mnohým z vás nebude poslouchat dobře, uvědomte si, že je čas převzít odpovědnost za svůj život a začít se léčit dostupnými prostředky teď hned. Není potřeba čekat na technologii. Pokud chcete být na MedBed léčeni, rozhodně budete. Pokud tam máte být, tak tam budete. Ale myslete na to, že spousta duší se tam nedostane a je nutné jejich volbu respektovat.
Pokud váš blízký zemře, znamená to, že tam neměl být. Byla to jeho cesta a jeho volba. A to je potřeba přijmout, mělo to tak být, je to v pořádku.

MedBeds tady nejsou od toho, aby instantně vyřešily všechny vaše problémy. Jsou součástí posunu. Je nutné pracovat na sobě spirituálně a pracovat na svém životním stylu. Začněte na svém zdraví aktivně pracovat a přestaňte se věšet na termín uvolnění Medbeds. Nečekejte. Na všechny nemoci existují způsoby léčby už teď a jsou pro vás dostupné. Můžete se léčit přírodně, alternativně, nemusíte za každou cenu do nemocnice, pokud jste si vyloženě nezlomili nohu.
Berte v úvahu i své myšlenkové nastavení, způsob jak žijete. Když jste nemocní, něco je tam špatně. Nečekejte na žádného spasitele, postarejte se o sebe teď.

Protože až MedBeds přijdou, tak se vás samozřejmě budou ptát, jaký máte životní styl. A co jim na to řeknete? „Celý den ležím u televize, piju pivo, necvičím, jím jenom to co prošlo friťákem, kouřím, můj život stojí za prd.“ Co myslíte, že vám na to řeknou? Myslíte si, že vás tam pustí? Ne, jasně že vás tam nepustí. Řeknou vám: ,,Dobře, takže si stanovíme kroky jak vás dát dopořádku, jak napravit váš způsob života, nastavíme vám dietu a vhodné cvičení.“ Takhle vám poradí. MedBeds totiž nejsou na řešení vašich stravovacích zlozvyků, nebo selhání vaší životosprávy. Mají jiný účel.

Zvyšujte svoji úroveň vědomí, buďte aktivní a pracujte na sobě. Medbeds jsou součástí globální změny, ale neudělají veškerou práci za vás.“

Na toto prohlášení, aby lidé nebyli líní a něco se sebou dělali už teď, navazuje dalším videem s názvem Personal responsibility, med beds and new earth. Skye ve videu říká:

„Včerejší video vyvolalo velké drama a spoustu lidí naštvalo. A to je dobře.
Pokud vás to nevydráždilo, jste na tom dobře. Pokud vámi ale toto zjištění otřepalo, je to také dobrá věc, ukazuje vám to, na čem máte zapracovat. Takže vůbec nelituju toho, že jsem někoho naštvala. Jsem tady abych vás vzdělala a pomohla vám pochopit čím procházíme, co očekávat v nadcházejících letech, jak to bude s léčebnými centry, což je moje specialita.
Můžete mi pokládat otázky, ale agresi a toxicitu si nechte pro sebe. Většina lidí je agresivní a reaguje destruktivně proto, že to adresuje jejich vnitřní problémy. Proto jsou naštvaní.

Spousta lidí se strašně těší na MedBeds, ale přitom nejsou vůbec ochotní začít na sobě pracovat a něco na sobě změnit. Musíte se postavit svým démonům a zbavit se programu oběti. Tím nás naprogramovala kabala. Myšlenkový koncept oběti je jejich nástroj. Vše, co potřebujete abyste byli zdraví a spokojení, máte k dispozici už teď. Nevěřte tomu, že jste slabí, nebo neschopní, je to program. Je to blbost. Jste nejmocnější bytosti v multivesmíru, sami o sobě jste bůh. Jak byste nemohli mít moc? Jedině, že byste ji někomu odevzdali tím, že si o sobě budete myslet, že nejste mocní a nemůžete nic dělat.
MedBeds a další pokročilé technologie přicházejí v souladu s pokrokem spirituálním. I vy musíte pokročit. Pokud pořád jedete v náboženství a máte uzavřenou mysl, položte si otázku, odkud tato technologie je?

Takže když mi někdo začne vykládat, že nemá přístup ke zdravému jídlu… Máš v blízkosti supermarket? Hm, tak v tom případě přístup ke zdravému jídlu máš. Přestaňte se vymlouvat. Když mi někdo řekne, že nemůže cvičit, že nemá peníze na posilovnu… Máš doma knížky? Cvič s knížkama. Vůbec nemusíš ani vycházet z domu, nebo cokoli platit. Na internetu je spousta skvělých programů, podle kterých můžete cvičit zdarma. Nebo choďte na procházky.

Pořád jenom poslouchám samé výmluvy, protože jsou lidé naprogramovaní konceptem oběti. Údajně neschopné bytosti, co podle svého programu nic nemůžou dělat, tak se o to ani nepokusí. Jenom zřídkakdy slyším, jak by to šlo… většina se jenom vymlouvá.

Taky proti mě vystoupili různí lidé, co vedou duchovní centra a duchovní skupiny. Děkuji vám, že jste mi ukázali vaše nastavení, vaše nízké vibrace. Takové lidi, co žijí zakonzervovaní ve starém programu, v budoucích MedBed centrech rozhodně nechceme. Odsuzující a ponižující lidi tam nepotřebujeme.

Mnozí mají pocit, že je soudím. Upozorňuji vás, že jsem pouhý posel zpráv. Aliance vás žádá, abyste byli aktivní a převzali odpovědnost za svůj život a životosprávu. To není souzení, to je povzbuzení k aktivitě. Vaše fyzické symptomy jsou na úrovni těla, ale to co máte v hlavě, to je program. A tento program můžete změnit, přeprogramovat. Nemocné tělo jen tak hlavou nepřestavíte, ale hlavu si napravit můžete. A můžete to udělat teď hned, nemusíte na nic čekat.

Já vás taky nebudu vodit za ručičku, odpovědnost za svůj život máte vy sami. Máte odpovědnost také za své zlozvyky. Proč jste vůbec na něčem závislí? Co je váš spouštěč? Ten důvod si musíte prvně vyřešit. Jenom co byste slezli z MedBed, vrátili byste se stejně zpátky ke svému zlozvyku a staré závislosti. Ano, MedBed vás může zbavit závislosti, ale když nemáte vyřešený spouštěč, začnete to dělat znova! Je to snad zdravé, nebo žádoucí? Ne, není.

V novém světě nebude žádné obviňování, ani mentalita oběti. Jasně, že tu technologii chceme už teď. Protože trpíme. Ale místo abyste jenom seděli a stěžovali si, proč nepoužijete ten špatný život a nepředěláte ho na dobrý život? Není to jaderná věda. Prostě přepněte a začněte na tom aktivně makat. Je těžké čelit svým problémům, protože člověk si musí přiznat pravdu a přijmout za sebe odpovědnost, to je velká výzva. Některým se to zdá nemožné, protože jsou naprogramovaní tak, že nic nemůžou. Ale je to vaše volba, jak žijete, nikoho jiného.
Můžete z toho klidně vinit vládu, ale je to pořád vaše volba. Speciálně v době internetu je to velká výmluva. Všechna data co potřebujete ke změně svého života máte doslova na dosah konečku prstů. Pokud si vyberete žít dál jako ignoranti, nemůžete nikoho obviňovat ze své pasivity.

Klidně si mě obviňujte ze svých problémů, ale na konci dne, když zhasne obrazovka, se svým životem zůstáváte jen vy sami. Pokud budete slušní, jsem tu pro vás pořád a ráda pomůžu. Nemám zájem vám tady mazat medíkem kolem pusy. Láska je vibrace, kterou cítíme, o té není třeba vzletně mluvit. Jsem tu, abych vás vzdělala a povzbudila vás, abych vám pomohla si tím projít. Neudělám to za vás, musíte tím projít sami.

Začněte poslouchat co říkám. Přestaňte rýpat a držkovat. Buďte aktivní, nový svět bude o spolupráci, dobru a vzájemné pomoci. Kdo bude sprostý, tomu říkáme ,,nashledanou, do doby, než budeš připravený“. Neříkám vám to proto, že chci být nepříjemná, říkám vám pravdu. Každý duchovní učitel a kouč vám řekne to samé. Pokud jste agresivní, odsuzující, chladnokrevní a sprostí, pokud žijete v zajetí svého ega, tak si projdete velkými problémy. Nikoho nechceme znevýhodňovat a odhánět, rozhodujete si o svém životě sami, svým vlastním postojem.

Hodně lidí opustilo moji skupinu na Telegramu, protože na nás byli naštvaní. Jednak kvůli tomu, že slibovaná technologie ještě pořád není a naštvalo je, když se jim řeklo, že mají na sobě aktivně pracovat. V pořádku, klidně si jděte. Vraťte se, až budete připravení naslouchat a učit se. Všichni jsou vítáni, ale nechceme tady nízkovibrační mentalitu.

Změňte svůj život už teď. Můžete to udělat každou vteřinu. Je to vaše volba, nikoho jiného.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Diana 2022-02-12 07:40:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek. Mě vlastně ani téma MedBeds nezajímá, jednak protože jsem mladá, ale také proto, že nikdo z nás netuší, kdy přesně to přijde, a proto se nechci nastavovat do mindsetu „jednou tady bude něco, co mě zachrání.“ Skye to popsala pěkně, obecně se mi líbí její způsob vyjadřování, síla, kterou do toho dává. Článek jako takový má velkou hodnotu i pro člověka, kterého zázračná lůžka nezajímají, ryze proto, že obsahuje tato povzbuzující slova a dodává odvahu.
Mimo to, vzpomněla jsem si, jak tu nějaká paní popisovala, jak jí odmaturoval syn. Naučil se jednu maturitní otázku a řekl: „Neboj se mami. Všichni jsme bohové. Já jsem se domluvil sám se sebou, tedy s Bohem, že si tu otázku vytáhnu. A Bůh, tedy já, mi to splní.“ A on si ji fakt vytáhl… Ráda bych slyšela o tomto člověku víc. Nevzpomněl by si někdo, kdo to psal? 🤔^^

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-12 10:22:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě to teda zajímá 🙂 zaprvé v obecné rovině, zadruhé kvůli plochým nohám. Prý je to umí spravit… a navíc si prý můžeš nechat narůst nový zuby, takže se zbavíš plomb 🙂 A zalátovanej zub mají i mladí.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-02-12 09:59:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Že má člověk sportovat…zrovna ona je ta, co vypadá jako po leukemii a trpí nadváhou..
Tak snad paní mluvila jen o sobě…Protože spousta lidí něčím trpí, ať už z chemtrails, očkování, stresem, nebo jiné následky doktorů..
Takže vše jen svalit na lidi je v týhle válce taky trošku mimo. Paní sice má údajně pochopení, ale ty jelita, co to tu vše ničí, tak lidé na to taky nějak reagují..Systém jen prostě chce a vyžaduje a když lidé mají něco udělat, tak lidem se už nechce nic..
Spousta lidí je líných to určitě, ale zrovna od ní není moc vidět pochopení této doby. Sám vidím, jak člověk musí bojovat se systémem a zároveň se vzdělávat, pracovat na sobě a to vyžaduje opravdu už mnoho energie a vůle jít dál. Člověk za ty dva roky zestárnul jako o 20 let…
No a pro nás ostatní doufejme, že už tu budou brzy a v počtu, aby se na každého dostalo v normálním termínu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-12 10:24:20
Ikona diskutujiciho
sipka

V jednom videu říkala že měla v mládí nějaký těžký úraz s nohou, pravděpodobně proto vypadá jak vypadá. Proto ve videích není vidět od pasu dolů. Možná sedí na voziku a možná prostě nemá nohu… To se snadno odsuzuje jiný člověk, když neznáš jeho příběh.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-02-12 10:59:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak pokud pracuje/pracovala na MedBeds, tak si to mohla dát do pořádku..?
„To se snadno odsuzuje jiný člověk, když neznáš jeho příběh.“ – Tak proč ona „odsuzuje“ druhé? Není tu od toho, aby říkala, ty sem nepůjdeš, protože kouříš, nebo tak..Za sebe píšu, sportuju v normální míře, nekouřím a nepiju..Jen taky chci mít zuby v pořádku, protože stará zubařka, kterou mám neumí ani udělat plombu a od 1 týdne do 4 měsíců vždy vypadla a neumí ani vyléčit zub..
To samé by mohla o mě říct, kdyby sis čistil zuby, tak se ti to nestane..Není to pravda, člověk má kolem plno stresu, zuby si čistím pastou bez fluoru i 3x denně. Takže kde je problém? Bílá mouka a obrovský nedostatek vitamínu D. I když ho už beru ve větší míře, tak stejně už je pro oné zuby pozdě. Jenže to by člověk musel brát samé vitamíny ještě mimo stravu, protože už ani v zelenině nejsou moc vitamíny a minerály. A proč to třeba paní nesvede na chemtrails..? chodím ven na sluníčko a taky do sebe člověk nedostane vitamín D, protože ta složka tady skoro není. Spousta lidí, kteří si pěstují ovoce i v tropech říká, že ovoce nemá chuť a proč..protože vyselektovali záření pro tvorbu onoho D. Proto mnoho lidí je nemocných..
A na internetu jsem viděl hodně lidí s jednou nohou a jsou hubení..jen chtít sportovat..
Není to vůbec nic proti Tobě a cením si toho, že sem dáváš takové informace, ale paní by měla prostě asi ubrat a nejdřív se koouknout na sebe. Člověk si prostě tu novou dobu představoval podstatně jinak, než tak, že vše bude mít zase milion ALE.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-12 12:11:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak se jí na to můžeš jít zeptat 😀 😀 Já jenom překládám, ale podle dat co jsou dostupná jsou postele v USA nejzastaralejší a navíc si můžeš vybrat co chceš spravit. A jak byl článek o regresi věku, bylo tam vysvětleno, že na některé věci je čas, že je není dobré dělat už teď kvůli nepřijetí okolím a problémům se systémem. Nevím, jestli jsi ty předešlé články četl. Ale jestli jo, tak bys měl vědět proč by si případně chybějící nohu nenechala dorůst už teď – a to je jenom úvaha, já samozřejmě nevím, na videích její nohy nejsou nikdy vidět.

Ikona diskutujiciho Tinka 2022-02-12 12:07:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak nejde jenom o sportování. Jde o celkový přístup. Paní má na mysli lidi, co to vzdali a jen čekají na zázrak a pravděpodobně by se po zázračném uzdravení po čase vrátili zpět k nemocem, protože nezměnili životní styl. Je to vzkaz pro lidi, kteří jsou stále v roli oběti. Tak jsem to pochopila já..

Ikona diskutujiciho klara 2022-02-12 19:52:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tauri, takmer všetci „niečo máme“. Ja mám zdravotné problémy od 2 rokov a napriek tomu sa mi podarilo sa z niektorých „neliečiteľných“ dostať. Ako dieťa som sa počudovala, keď doktorka hovorila mojej mame, že „to“ je zrejme nevyliečiteľné. V mojej detskej hlave sa okamžite vynorila myšlienka, že čo to tá doktorka rozpráva, veď všetko je vyliečiteľné a toto presvedčenie mám doteraz. Vyliečila som sa sama behom pár dní- intuitívne, keď to mama „vzdala“ a konečne sme prestali chodiť po nemocniciach a lekároch. Potom sa objavovali nové problémy, ale za tie desaťročia som si uvedomila, že takmer všetky boli psychosomatické, takže som začala viac pracovať so svojou psychikou. Zdravšia strava – to už je tak nejako automaticky, snažím sa variť zo základných potravín, ale inak nič extra, všetko s mierou a viac zeleniny. A o pravidelnom pohybe ani nehovorím.
Med beds sú dobrá vec, ale myslím, že sme do takýchto riešení ako ľudstvo mentálne ešte nedorástli, pretože čakáme, že naše problémy bude za nás riešiť niekto iný a nie sme schopní ani ochotní prevziať za ne zodpovednosť. Veľa zdravotných problémov si človek spôsobil sám zlým prístupom k vlastnému životu a preto si myslím, že by nebolo zlé motivovať ho k zmene s tým, že ak preukáže schopnosť zmeniť sa a zlepšiť svoj zdravotný stav, tak potom časť práce za neho dokončí Med bed. Inak sa nič nenaučí a nikam neposunie.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-02-12 22:46:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak říkáš, podstata uzdravení je v psychice. Jenže spousta lidí má tolik bloků – traumat, že není zcela možné odstranit všechny tyto věci za jeden život. Proto je dobré použít MedBed k vyléčení fyzického těla a na duchovním ihned člověk pocítí, co je tam špatně. Protože když se člověk nedožije vysokého věku, s postupným věkem dochází síly díky systému , toxicitou v těle a člověk nemá už sílu vše řešit. Když se tedy můžem dožít delšího věku, můžeme taky odstranit daleko víc bloků, protože v příštím životě zase vše zapomeneme a musíme si na vše znovu přijít. Proto je mnoho civilizací napřed, protože jí zdravě, nemají tam záškodníky a hlavně, dožívají se vysokého věku díky moudrosti po staletí ne po 60-70 let ubohého věku….nemusí si tedy tyto procesy věčně prožívat znovu a znovu. Proto tu máme krátké životy, abychom nepřišli na to, proč tu vlastně jsme, ale měli snahu si užít jen život, protože je krátký.. Třeba astma se dá určitě vyléčit hned..nebo kašel, rýma, bolest svalů, zlepšit postupně zrak. Ale fyzický zásah už nejde tak snadno. Tam už je potřeba práce s hmotou a to není uplně tak snadné. Tam je přetvoření díky změně energii ve fyzickém světě a člověk si klidně může z energii vytvořit znovu část těla…ale to je už opravdu vyšší level a k tomu než člověk dospěje, trvá to mnoho životů..tak proč si neprodloužit život…vyprdnout se na desítky dětství, podělaných plenek, integrací do společnosti a prostě dál na sobě pracovat..Jde o to, uzdravit se co nejdřív a mit čas to postupně řešit s opraveným tělem. Když bude tělo opravené, taky bude mit víc času síly vše řešit.
Ale dobře ty..takových lidí je skutečně málo a ne každý už od dětství na sobě dělá, nebo alespoň nějak vnímá věci. A je skvělí, že jsi poslouchala sebe a ne mamku..už v tý době jsi byla silná. Spousta lidí ani neví, co jsou bloky a jak si je psychicky řešit. Mnoho duchovních lidí prostě tohle ani neřeší, chodí na přednášky a jsou to zase jen poslušné ovečky, co jednají podle druhých a ne podle toho, jak to cítí a rovnou to i řeší. A jasně, 70-80% lidí ani neví, co je zodpovědnost..oni jen myslí, že je to rozmazlit děti, aby neumřely a pak ať nějak žijou.Ale když to už člověk ví, tak nač být mezi všemi hlupáky a nejít na MedBed..každý ať si to rozhodne, jak cítí..nikdo nás přec nemůže soudit, ty tam dle tabulek nemůžeš..zase by to byla jen další systémová nadvláda..Vzpomeň si na Matrix..jak se ptal Neo vědmy -Neo: A kdo o tom rozhoduje? vědma: přece ty sám!
Vše by měla rozohodovat sama duše, je to její cesta..žádný systém nám nemá právo něco nutit, nebo nějaká paní u počítače, protože ji to tak řekli..Ale musím za sebe říct, že rozhodně po této válce by měli mít právo jít nejdřív neočkovaní..

Ikona diskutujiciho Ivo 2022-02-12 20:53:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, jak to může pomoci lidem s psychickými problémy, kteří samozřejmě chtějí tento stav změnit? Já nerad čtu, když se píše, že např. lidé s depresemi nebudou přijati, kvůli destruktivní mysli. Teď mám na mysli skutečné onemocnění, ne ty co pořád mají jen špatnou náladu a jsou věčně negativističtí, nabroušení. Tito lidé za to nemohou, já taky téměř celoživotně bojuji s OCD, úzkostnými stavy, je to poškození chemie v mozku. Taky se s tím snažím něco dělat, tak kdyby to byla to nová možnost i pro tyto problémy, bylo by to super.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-12 21:52:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Deprese je zejména problém životního stylu. Pokud by se výrazně zlepšila společnost, zpomalil by se život, ubylo stresu, chaosu a přidalo jistot, věřím že by deprese zmizela ze světa… a pokud je to vyloženě nemoc nebo genetika, tak to by medbed řešil měly.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-02-12 23:06:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Ivo:
Zkus si víc věřit, zkus se zaměřit na fajn lidi a jít s nimi. Dělat co ty chceš, ne co chtějí po Tobě druzí, jinak je ztratíš.
Zkus víc dělat, co Tě baví a přestat řešit druhé a kraviny tohoto světa. Dále v tom hraje roli i napojení na temné, kdy jim člověk pořád dává energii, mohou se na Tebe přivtělit i nějaké duše, protože jsi oslaben a čerpají sílu, proto je tam možnost změny nálad. Představ si portál do astrálu, kde žijí mrtví a klidně tím projdi a představ si, jak to vcucne jen všechny cizí duše na tvém tělě, které to pošle buď k majitelům, nebo do říše mrtvých. Zkus si to představit jako světlo, které z tvého těla to rozpustí v onom portálé a zkus si představit, jak zase Tvé části duše se navrací zpět tam, kam má..Jako puzzle. Zkus si představit, jak se tam usazuje a uzdravuje se. Často tyto problémy mohou být spojeny s bolestmi. Když někoho někde bolí, může to být staré zranění na duši, nebo právě cizí duše, přes kterou nemůže proudit energie čchi z Tvé duše..Sice jsem odbočil, ale podstatu jsem řekl..přivtělené duše mohou také za tyto problémy v hlavě…Důležité je, soustředit se na svou duši jako hlavní a zbytek, ať odejde kam má, případně portálem za mrtvým.
Dál si zkus představit světlo, jako čistotu, která rozpustí temná vlákna k lidem, nebo entitám, aby přestali čerpat tuto enrgii, nebo se napojovali na tvoji hlavu. Už prostě dávej energii jen „konstruktivitě“ a lásce..
Představ si, že je to cesta dopředu. Temná stránka vždy dozadu. Kam chceš jít..chceš jít zase zpátky? Nee..přece prožil si toho hodně, hodně si už do života investoval, hodně ses obětoval, tak si řekni a dost..odmítám dávat těmto entitám energii a soustředim se pouze na to správný, co je od srdce a čemu chci já. I když to bude stát přátelé, ale budeš sám sebou!

Ikona diskutujiciho Teery 2022-02-12 22:37:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue budou ještě videa na YouTube?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-12 22:42:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Zatím to nejde. Pak to vysvětlím.

Ikona diskutujiciho Mia 2022-02-12 23:19:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Diana 🙂 zaujalo ma info, kde si spomenula toho maturanta,jak si vytiahol tú ,,svoju,, otázku. Nepoznám síce jeho príbeh,ale priznám sa, mne sa stalo presne to isté 🙂. Ja som sa síce poctivo učila,ale kvôli obrovskej tréme som všetko v deň maturít zabudla, okrem jednej otázky, ktorej téma mi bola blízka. Vedela som,že je zle, že takto neprejdem a že s tým musím niečo urobiť. Tak som si začala vizualizovať že som si vytiahla tú svoju otázku a uverila som tomu na 100%. Ani na chvíľu som nezapochybovala pri samotnom ťahaní otázky. A bola tam! Spolužiačka sa až rozplakala…že aha,ono to fakt funguje 😁. A odvtedy sa mi sem-tam podarí niečo týmto spôsobom, ale zisťujem, že človek nesmie mať hlavu zahltenú ,,bordelom,, a prílišným strachom, lebo vtedy sa nevie dobre sústrediť:) Zaujímal by ma tiež príbeh toho chlapca…

Ikona diskutujiciho Zdeněk 2022-02-14 06:24:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někdy v minulosti jsem četl alternativní lékařský poznatek, že vysoké dávky vitaminu B3 (niacin), více než 10xRHP (DDD) podstatně sníží deprese. Poraďte se z někým, kdo už v tom má zkušenosti.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek