MedBeds mají být odtajněny v prosinci 2023

28.12.2023 v Zprávy 55

Hodiny tikají. Odpočítávání do monumentálního posunu v lékařské technologii je blíž, než kdykoli předtím. Napětí je hmatatelné, očekávání je vysoké a v sázce? Nic menšího, než revoluce ve zdravotnictví, tak jak ho známe.
S týdny ubíhajícími do očekávané transformační události, je vzduch elektricky nabitý příslibem technologie lékařských lůžek, která má být zveřejněna před vánočními svátky 2023.Brzy máme být svědky bezprecedentního skoku v lékařské vědě, evoluce tak významné, že naše současné zdravotnické systémy mohou být přes jedinou noc zastaralé. Cesta jednotlivce, která má být brzy vysílána živě, aby ji všichni viděli, nás pozve, abychom byli svědky jeho prvního vstupu do zařízení a ošetření.
Očekává se, že tmavé klobouky (termín reprezentující antagonistické síly bojující proti tomuto pokroku) budou příběhem minulosti. Jejich nepřítomnost bude znamenat novou éru, kdy po ošetření na takovém lůžku budete nejen obnoveni k plné vitalitě a síle, ale také si budete moci vybrat svůj post-procedurní oděv z replikátoru. Zní to jako jako sci-fi.
Jak bude probíhat živé vysílání, divákům budou oznámena vyhrazená telefonní čísla pro jejich země, což do této globální podívané vloží element personalizace.

Nejde jen o regenerační postel. Jde o probuzení, kolektivní vzestup vědomí, který určí tempo tohoto odhalení. Jde o to zajistit, aby bylo lidstvo připraveno to plně přijmout.

A nezapomínejme na slona v místnosti: podvodníci nejsou problém, protože za tuto službu se nebude platit žádný poplatek, což odráží étos, že zdravotní péče je právo, nikoli výsada.

Prvních 18 minut chystaného živého přenosu nebude jen o technice; ponoří se do duchovní evoluce, holistického přístupu k maximalizaci přínosů lůžek MedBeds a vzdělávacího segmentu o výkupních cenových nabídkách a projektových postupech. V podrobném popisu budou probrány typy postelí a jejich funkce, které jsou vhodné nejen pro lidi, ale i pro domácí mazlíčky a dokonce i pro velké vodní živočichy, s technologií přizpůsobenou jejich jedinečným potřebám.Malé nahlédnutí do minulosti: V roce 2020 Donald J. Trump naznačil existenci více než 8 300 MedBed středisek rozmístěných po celých USA, jejichž distribuce závisí na hustotě obyvatelstva.
Tato centra, diskrétně umístěná na místech od vojenských základen až po Walmarty, jsou strategicky rozmísťována.
Školení humanitárních pracovníků k obsluze zařízení MedBeds znamená předání důvěry armády civilistům, což znamená demokratizaci této nejmodernější technologie. Trumpova prohlášení o tom, že se nemocniční vybavení brzy stanou zastaralými, se ozývá chodbami zdravotnických institucí.

Toto je zrození nového světa, kde se zlomí okovy staré gardy a lidstvo vstoupí do říše, kde je léčení okamžité a univerzální. MedBeds nejsou jen další zdravotní výstřelek; jsou avantgardou doby, která by mohla velmi dobře předefinovat, co znamená „být zdravý“. Pojďme se ponořit do podstaty tohoto zázraku a proč se má stát základním kamenem budoucí lékařské péče.

Holografická Medbed
Tento první typ využívá pokročilou holografickou technologii k vytvoření obrazu vašeho optimálního zdravotního stavu. Ležíte na posteli a ona srovná vaši fyzickou podobu s tímto holograficky promítaným obrazem, což usnadňuje neinvazivní proces hojení. Procedura je bez léků, sedativ, jehel nebo plynů. K léčení využívá jemnou vibrační energii, kterou můžete cítit jako brnění.

Regenerační Medbed
Druhá verze má zakřivený paprsek, který skenuje vaše tělo a podporuje hojení zevnitř. Je speciálně navržen tak, aby uklidňoval ty, kteří trpí úzkostí nebo klaustrofobií, a nabízí klidný zážitek. Stejně jako první, i toto lůžko využívá systém založený na vibracích k omlazení tělesných tkání bez fyzického zásahu do těla.

Regresní Medbed
Třetím typ je výrazně vejčitého tvaru a poskytuje zapouzdřené prostředí. Tato MedBed jde za hranice léčení, aby skutečně zvrátila účinky stárnutí. Je schopna regenerovat orgány a další tělesné struktury, což zahrnuje také opětovný růst končetin a zvrácení degenerativních stavů. Tento proces je tak pokročilý a specifický, že ji odlišuje od ostatních dvou MedBeds.

Zastavme se na chvíli a zamysleme se nad tím, co to pro nás jako společnost znamená. Důsledky jsou rozsáhlé a hluboce složité. Nejde jen o léčení; jde o transformaci našich životů pomocí technologie, která se zdá být svými schopnostmi téměř božská.
Příchod MedBeds není bez nutnosti individuální odpovědnosti. Technologie nás může opravit, ale je na každém člověku, jak si tento stav dokonalého zdraví udrží. Je to výzva k akci, prosba o ohleduplnost k tomu, jak zacházíme se svými těly poté, co byla obnovena.
Je to zcela nové paradigma v léčení. Když stojíme na pokraji této lékařské renesance, musíme se ptát – jsme připraveni na změnu? Budoucnost je nyní a je na nás, abychom ji přijali.

připravila © www.aluska.org 2023 / přeloženo ze stránky: gazeteller.comKomentáře

Ikona diskutujiciho stenly919 2023-12-28 07:23:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé je, že se tu píše jen o technologii med běd z Ameriky a o těch ruských, (které jsou technologicky vyspělejší) podle článku o medbed, co napsal před časem TM na tadescu se nepíše nic. A ani nikdo z Ruska neavizuje jejich odhalení, teda podle toho co vím.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-12-28 08:56:00
Ikona diskutujiciho
sipka

1. MedBeds nejsou pozemská technologie. Něco mají v USA, nebo mají v Rusku, ale že by byly vyloženě „jejich“, že tak úplně říct nedá.
2. Rusko je zaplavené materiály o MedBeds. Průběžně to kontroluju. Originální info vlastně žádné, pouze překládají to samé co já. Alternativa si mezi sebou kruhovitě předává obsah v různých jazycích. Vše, co jde najít v ruštině, jde najít česky na webu Aluska.org.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2023-12-29 13:00:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Rusi neslubujú luďom to, čo im nemôžu dať. Pretože med beds nemajú, to už by v ruských zdrojoch musela byť nejaká zmienka. Jediný kto slubuje med beds je nejaký Qanon a to asi od roku 2020 takže mi to pripadá ako vymyšlenosť poslednej doby. Uvidíme, inde niekto písal že med beds má byť uvolnené v 2027. A vieme ako to chodí a nakoniec to bude rok 2123… Lebo ludstvo na takéto technológie ešte nedozrelo, veď by sa tu ludia pozabíjali keby zistili že je niekde niečo zadarmo.

Ikona diskutujiciho Standa 2023-12-28 11:14:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V souvislosti s Medbeds jsem se kdysi vyjádřil, že pánev je na peci, ale ryby v moři.
Situace však zřejmě pokročila. Několik ryb bylo již uloveno a nyní putují ke zpracování…

Ikona diskutujiciho dodo 2023-12-28 11:40:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebolo by lepšie nespoliehať sa na niečo čo niekto sľubuje, že nám dá zadarmo a radšej rozvíjať svoje vlastné schopnosti samoliečenia?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-12-28 12:37:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždyť ti nic nebrání.

Ikona diskutujiciho Standa 2023-12-28 13:18:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Dodo, můj soused je slepý na levé oko. Předám mu tvou radu.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-12-28 13:40:49
Ikona diskutujiciho
sipka

To bola rečnícka otázka pre tých, ktorí čakujú až to z neba spadne. Chápem, že práca na sebe je ťažká a nie každý to dokáže.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-12-29 09:09:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Čekat až něco samo spadne z nebe je vrchol naivity. Tento web nikdy takovou mentalitu ani nepodporoval.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-12-29 14:44:18
Ikona diskutujiciho
sipka

A čo technika Hemi-Sync? Táto vec je presne tou, ktorú je možné použiť na samoliečenie. Bolo by zaujímavé vedieť či niekto spravil v tomto pokroky. Schopnosti samoliečenia boli stratené niekedy v dávnej minulosti po páde nebeskej klenby. V starodávnom Egypte to ovládali už len niektorí. Používali liečebné domy kde liečili ľudí liečitelia ako osoby. Liečiť dokoca aj na ďiaľku dokážu aj satanisti, ale nie som si istý či by sa dal niekto vyliečiť od satanistu. Človek nikdy nevie čo ešte urobí okrem toho, že ho vylieči z nevyliečiteľnej choroby. Dá sa to pripodobniť k tej technológii o ktorej nevieme čo ešte urobí okrem propagovaných vlastností. Pri inzerovanej technologickej pokročilosti môže kľudne vymazať spomienky a nahrať iné. Nikto nevie ako presne to funguje. Neexistuje žiadny audit na to, že je tá technológia bezpečná. Presviedčali nás, že vakcína je bezpečná a sami vidíme koľko ľudí sa dalo nachytať.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-12-30 09:51:02
Ikona diskutujiciho
sipka

HemiSync je zázrak. Jedu to asi měsíc a půl a jsem jiný člověk. Jdi do toho.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2023-12-29 15:10:10
Ikona diskutujiciho
sipka

,,můj soused je slepý na levé oko“

Na to nepotrebuje Meds Beds, tam by s jedným slepým okom stál v rade 10 rokov. Na slepotu údajne vyvíjajú nejakú tabletku. „Dokážeme doslova reštartovať isté časti tela. Používame myši, keďže FDA (Správa potravín a liečiv) nesúhlasí s experimentáciou na ľudského tele bez povolenia. Na myšiach však skúšame omladzovanie a máme veľmi pozitívne výsledky. Opravujeme slepotu, poškodenie očí a omladzujeme aj vek mozgu, pričom prinavrátime schopnosť učiť sa a pamäť vrátime do mladšej podoby,“ uviedol v rozhovore pre Wisdom 2.0.

Slepotu už spolu s tímom výskumníkov odstránili na opiciach a v najbližších 18 mesiacoch to plánujú skúsiť na prvom pacientovi, ktorý má buď očný zákal, alebo slepotu z mŕtvice v zadnej časti oka.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-12-30 20:58:05
Ikona diskutujiciho
sipka

@Alue: – Ďakujem za doporučenie. Zopár krát som si tie pásky Hemi-Sync púšťal, ale nezbadal som nič zvláštne. Vždy pri tom zaspím. Zrejme treba začať od začiatku s jednoduchými meditáciami, každý deň po dobu niekoľkých rokov.

Mal by som, ale inú otázku, ktorá s súvisí s Med-Meds, resp.tajnými vesmírnymi programami. Neviem či niekto pozná prípad Randy Cramera. To je človek údajne z tajných vesmírnych programov kde Med-Beds údajne používajú. Opisuje ako bojoval s obrovskými mimozemskými príšerami v tvare pavúkov na Marse, že mu odtrhli končatiny a Med-Bed mu ich znova regenerovalo.
Otázka: Čo si myslíte o pravdivosti jeho rozprávania?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-12-31 11:17:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mu nevěřím. Proto jsem od něj nic nepřekládala. Na internetu podle mě žádný skutečný insider od medbeds není. Někde něco leaklo a alternativní média to možná už několik let recyklují do různých článků, možná si tam občas někdo něco přimyslí a možná občas skutečně Q vyprdne dvě věty o tom že se to chystá, aby rozřečil hladinku. Víceméně co teď vychází v zahraničí, jsou jenom přepracované a okomentované staré texty z předešlých let, ty se snažím nepřekládat, byla by to ztráta času.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-12-31 17:12:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Som na tom podobne i keď možno viac podozrievavo. Ide aj relevanciu informácií iných informátorov z tzv.tajných vesmírnych programov (SSP). Je totiž dosť možné, že nič také ako SSP s vysoko pokročilými technológiami neexistuje a všetci informátori môžu byť podrobený výplachu mozgu aka Mk-Ultra. Pripadalo by mi to viac reálne, preto som spomínal tie spomienky. Je dosť možné, že technológie v rámci Mk-Ultra pokročili tak ďaleko, že je možné manipulovať so spomienkami. Podobne ako vo filme Total Recall. Napokon je potrebné vziať do úvahy aj to, že bývalý šéfredaktor časopisu Forbes v Japonsku, v súčasnosti konšpiračný teoretik Benjamin Fullford ukončil spoluprácu z informátormi z SSP, pretože zistil že ho oblbujú. A to je človek, ktorý články vytvára, neopisuje ich, má hodne osobných kontaktov na ľudí vo vysokých kruhoch, tiež aj z podsvetia.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2023-12-31 17:41:30
Ikona diskutujiciho
sipka

,,Opisuje ako bojoval s obrovskými mimozemskými príšerami v tvare pavúkov na Marse, že mu odtrhli končatiny a Med-Bed mu ich znova regenerovalo“

Ako deti sme trhali nohy pavúkom a možno existuje planéta kde je to obrátene a pavúci trhajú končatiny luďom. Ale neznie to vierohodne pretože odtrhnutie končatín je istá smrť. Jedine že by mu ich ,,chirurgicky“ amputovali, čo pochybujem že by nejaký pavúk dokázal.

Ikona diskutujiciho Korina 2023-12-28 11:42:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem skeptická i kdyby to byla pravda, tak pro obyčejného člověka toto bude až na posledním místě. I když se za takové léčení prý nemá platit, tak v této společnosti to bude jen za velice tučné úplatky, jinak to nevidím.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-12-28 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uvedeme věci na správnou míru tahle technologie má v rukou Trampova a Putinova armáda to že tady nějací blogeři píšou datumy je jasné že si to vymýšlej. Armáda ta rozhodne kdy budou lužka pro veřejnost uvedeny prozatím to všechno je vojenské tajemství a informace pro veřejnost nejsou dostupné ani rozsah schopností lůžek

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-12-29 09:10:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Veřejnost víceméně může být ráda i za těch pár nezaručených zpráv.

Ikona diskutujiciho sm 2023-12-28 15:06:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pěkný článek k závěru roku. Děkuji. Neboť nevím, zda se letos ještě ozvu, mějte přátelé všichni klidné dny. Velké poděkování Alue za celoroční práci.

Ikona diskutujiciho Richard 2023-12-28 17:16:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to jistě nádherná technologie, která bude lidmi opět zneužita. Nebo si někdo myslí, že bude dána k dispozici normálním lidem? Kde budou „lidé “ jako Gates, papež, Rothschildové a jim podobní? Na čí straně budou? Budou zase na té své.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-12-29 09:07:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím si, že právě destruktivní mentalita je aktuálně skutečný problém lidstva, nikoli elita. Elita se dá řešit, ale co s globální hlavou?

Ikona diskutujiciho Richard 2023-12-29 12:52:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Máte pravdu Alue. Věřím, že rok 2024 bude méně destruktivní a člověk se povznese zase o stupeň více.
Pokud se dá elita řešit, řešení se najde i pro globální hlavu.
Krásný konec starého roku.

Ikona diskutujiciho Alchiel 2023-12-28 18:42:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přestože MedBeds jsou pro každého, nebude se řídit pořadí „úplatkem“ či známostí, ale potřebností zdravotního zásahu. Dle mého ale bude preferován jakýsi „duševně- duchovní“ stav, který má technologie MedBeds za pomoci kvantového vědomí „vyhodnotit“ a může se stát, že některé zásahy či požadovaná ošetření nebudou schváleny právě díky hodnotám, které budou kvantovým procesem zjištěny. Jednoduše řečeno – je třeba pracovat na své úrovni vědomí a upustit od starých vzorců (programů), dle kterých si lidé „něco zaslouží“ nebo zaplatí nebo předběhnou. Lidem ještě stále není srozumitelné, že technologie, která je v případě MedBeds použita, se řídí kvantovým vědomím a toto vědomí je neuplatitelné, nezkorumpovatelné a nezneužitelné, protože není umístěno na naší planetě. Je to technologie, která nám byla dána spolu s MedBeds naší hvězdnou rodinou. A neptejte se mě, jak to vím. Vím to.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-12-29 09:11:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Máme různé články, které popisují individuální přístup k pacientům, ale nakonec dokud nejsou v ruce oficiálně ověřitelné platné dokumenty, jsou všechno pouze hypotézy pro představu. Realita se teprve ukáže.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-12-28 19:31:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na Silvestra bude 12.31.23 – 123123, třeba se ten den stane něco významného.

Ikona diskutujiciho Marcel 2023-12-28 22:34:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

MedBeds mají být odtajněny v prosinci 2023 – zostávajú im na to 3 dni… 🙂

Ikona diskutujiciho Fantomas 2023-12-29 09:38:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Potřebuju MedBeds

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-12-29 14:05:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Fantomas: a co máš za problém, že bys potřeboval MEDbeds??

Ikona diskutujiciho sm 2023-12-29 16:20:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Já TAKY 😀

Ikona diskutujiciho Stenly919 2023-12-29 16:22:00
Ikona diskutujiciho
sipka

To asi spoustu lidí, problém je v tom, že i když to odtajní na sylvestra, tak jen pár lidí ví, jak bude možné se k tomu dostat. A pro většinu to zatím možné nebude, zvláště ty co se nechali naočkovat proti kovidu.

Ikona diskutujiciho stenly919 2023-12-29 16:39:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen pro doplnění, tady je článek o medbed, co vyšel na tadescu
https://tadesco.org/poodhaleni-medbeds-s-tomasem-marnym-a-nejen-to/

Ikona diskutujiciho martin 2023-12-29 17:42:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja to vnímam tak, že k dispozícii budú až po skončení vojenských konfliktov na Zemi. Učiniť tak predtým moc zmysel nedáva. No ak to bude, budem rád že som sa mýlil🙂

Ikona diskutujiciho Marcel 2023-12-30 19:38:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Mýliš sa :-), odhaliť to majú v prosinci 2023 a to sú 2 dni. Ibaže by dovtedy skončili vojenské konflikty.

Ikona diskutujiciho Standa 2023-12-30 15:44:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dodo 14:44/Technologie Hemi Sync? Souhlasím a děkuji. Ty už jsi to vlastně nakousl. Je to analogie léků Big farmy-někde pomohou a někde zase uškodí. Akustická léčebná vibrace emitována z média určitě může být k něčemu nápomocná. Jisté však také je, že nevíme, co se skrývá na podprahovém pozadí přidružených infrazvukových či ultrazvukových frekvencí. Jo jo, o tom už na NETu – zahraničních webech bylo něco sepsáno… Pro laika tyto nehmatatelné veličiny lze detekovat pouze sofistikovanými přístroji a tak se nabízí otázka: Co můžeme vědět o vlivu těchto „zbylých“ podprahových frekvencí na ostatní části lidského organismu? Nejsem skeptik, ba naopak. Jen připomínám, že stále žijeme ve světě, kde lež se stala axiomem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-12-31 11:13:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Koukáš na televizi, jíš kupované potraviny, necháváš se občas ozářit wifinou a mobilem, ale nahrávky do ucha se bojíš? Není to paradox?

Mnozí lidé si bez obav vezmou antibiotika s vedlejším účinkem selhání jater a ledvin, ale obyčejné magnetky nebo léčivé nahrávky se bojí. Ale nikomu nic nenutím, HemiSync není pro každého.

Ikona diskutujiciho Standa 2023-12-31 14:37:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, trefila ses přesně a také samozřejmě milujeme vše, co nám dělá dobře.
Internet je zaplněn informacemi, že americký velkopodnikatel, obchodník a filantrop Robert Monroe vedl v 80. létech v USA vědecko-výzkumnou skupinu. Ta se zabývala ovládáním a kontrolou obou hemisfér lidského mozku akusticko frekvenčními metodami. O co tehdy opravdu šlo, nevíme. Že by věda ve prospěch lidstva? Vědecké seskupení se nazývalo Hemi – Sync. Co víme je, že současné komerční relaxační nosiče zlepšují třeba spánek a některé kognitivní funkce.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-12-31 14:46:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Když si to pustíš, budeš vědět o co tam jde.

Ikona diskutujiciho Marcel 2023-12-31 21:18:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No čo? Ešte pár hodín a mali by byť medbeds odtajnené!!! Kiež by lidičky, kiež by!

Ikona diskutujiciho Marcel 2024-01-01 11:06:51
Ikona diskutujiciho
sipka

No boli odtajnené bedmeds v prosinci 2023? Neboli…a takto to ide s veľa vecami. Porekadlo: sľuby sa sľubujú a blázni sa radujú.
P.S. nič proti tebe Aluška. Ale ja som to už dávnejšie pochopil, že si nemám vytvárať vzdušné zámky na základe niektorích článkov (a preto som odišiel ako čitateľ z Tadesca).

Ikona diskutujiciho Standa 2023-12-31 23:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue dnes 14:46/ Rozklad několika zvukových frekvencí se dá dobře detekovat lepším akustickým analyzátorem. K vyhodnocení působení dílčích frekvencí na lidský organismus to už ale chce odborníka. Vlnová akustika je pro mne nepříliš probádanou fyzikální disciplínou. Rozumím jí asi tolik, co můj ukřičený pes, kterého ráno musím vyvenčit.

Ikona diskutujiciho Standa 2024-01-01 17:23:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidím to jinak! Věřím, že Med Beds byly uvedeny do trvalého provozu již před léty, ale pro ty opravdu nejpotřebnější pacienty. Co bych nechtěl zažít je situace, že by se občané najednou dověděli, že nějaká nemocnice provozuje tuto technologii. Co by asi nastalo. Respektovali by pořadníky pro ty nejvíce trpící? Kdepak!! Neuvěřitelná záplava telefonátů a davy osobních návštěv by tvrdě ochromily provoz nemocnice. Proto pevně věřím, že osvěta, zpracování a vstup informací v povědomí široké veřejnosti a zejména ohleduplnost je až na prvním místě. Nikoli naopak.

Ikona diskutujiciho ketty 2024-01-04 13:53:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velmi zajímavé informace o medbeds: https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/Tajomstvo-za-slovickom-MED-BED-HD-2,22GB:b

Ikona diskutujiciho Radeta 2024-01-04 19:15:24
Ikona diskutujiciho
sipka

ketty 2024-01-04 13:53:59

Ketty, v tom videu je čtený dokument, který vyšel na Alušce už 1. 12. 2021:

https://aluska.org/dokument-o-zavadeni-a-lecebnem-pusobeni-luzek-medbeds/, informace jsou od Skye Prince.

Kdo je ve skutečnosti Skye Prince, tedy to, co o ní Aluška zjistila, napsala v článku 21. 3. 2022:

https://aluska.org/zhodnoceni-skye-prince-jako-zdroje-tematiky-medbeds/.

Já věřím, že MedBeds a další technologie existují, že budou zpřístupněny celému lidstvu, až přijde ten správný čas (a moc bych si přála, aby to bylo, co nejdříve), ale takovíto lidé jako je Skye Prince, tomu na důvěryhodnosti moc nepřidávají (když pak o nich člověk zjistí pravdu).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-05 09:40:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Snad alespoň uvedli zdroj 😀

Ikona diskutujiciho Radeta 2024-01-05 15:45:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, paní ze Sydney (Slovenka), říká, že ty informace (ve videu je řečeno více věcí, než jen zmíněný článek) jsou neověřitelné, i když na konci videa potvrdí detaily od jejích SPOLEHLIVÝCH zdrojů, což jsou: Ray, Gene Decode a ještě někdo (toho si nepamatuju), ale že její NEJKONKRÉTNĚJŠÍ INFORMÁTORKA je Skye Prince. Tvrdí, že Skye je přímý kontaktér Aliance bílých klobouků a je v kontaktu s mimozemskou složkou sil světla, ne s lidskými Bílými klobouky. O Skye se paní dozvěděla nedávno, ale Skye s ní prý vibruje velmi pozitivně a ona jí důvěřuje. Paní dokonce ví, v které části Sydney Skye je.

Aluško, já jsem to nemyslela tak, že by paní ze Sydny a Češka četly přímo Tvůj překlad (pokud to tak vyznělo, tak se moc omlouvám 😊), ale že si přeložily stejný text, který je právě od Skye Prince. Tvůj článek, jsem uvedla proto, že to jsou totožné informace a Ty máš pěkně uvedený zdroj – Skye Prince. Aby bylo jasně vidět odkud „vítr fouká“.

Když jsem to slyšela, tak jsem hned věděla, že jsem to četla u Tebe a také jsem to rychle našla.

Aluško, velice Ti děkuji za to, že se snažíš přijít takovým věcem na kloub a podáváš nám co nejpřesnější data ❤.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-07 10:17:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako někdo kdo se v tom fakt šťourá podrobně můžu říct, že žádný zaručený a ověřený zdroj není. A žádný informátor od bílých klobouků co má zaručená data o medbeds a sdílí je s veřejností zatím taky není. – Ani já ne, já jenom překládám to co seženu a zdá se mi to užitečné nebo trefné.

Ale kdyby někoho sháněli na volný flek, tak se dobrovolně hlásím na službu. Jako hlásná trouba bych byla dobrá, zázemí už mám.

Ikona diskutujiciho Radeta 2024-01-07 13:14:13
Ikona diskutujiciho
sipka

😃 Alu, já jsem myslela hlavně to, že jsi vypátrala, že Skye Prince je podvodnice. Jak je vidět, spousta lidí jí má pořád jako zaručený zdroj.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-07 15:23:02
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo, to bude tím, že po tom roky jdu a těm lidem co se vydávají za zdroje přímo píšu. Jinde si prostě vytáhnou co kde posbírají po webech a hlouběji nejdou, když to není jejich primární zájem. Nebo možná je brzdí jazyková bariéra. Ale já to téma beru fakt vážně, hrozně mě to zajímá. Všem lidem něco je a všichni tam potřebujou jít. Kdyby paní viděla, co Skye channelovala z auta za bludy přes youtube svým divákům, tak by rychle změnila názor. Ileana (další údajný zaručený zdroj), to byla taky dobrá schíza. Ale v roce 2021 se z ní v americe mohli pokakat, baštilo jí to hodně lidí. Nakonec splaskla jak mýdlová bublina a všechno smazala stejně jako Skye… ale Skye kupodivu jede nanovo. Asi si myslí, že si ji po dvou letech nikdo nepamatuje. Zahraniční ezoscéna, to je chvílemi stejná cringepárty, jako u nás.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-07 15:32:09
Ikona diskutujiciho
sipka

… mimochodem se teď řeší kauza, že někdo kdo se vydává za Skye (nebo je to přímo Skye, to se ještě úplně neví), ohnul nějakého nemocného chudáka o 7 tisíc australských dolarů. Měl za to slíbené ošetření na medbed. Čekám, až Meedea vydá nějaký podrobnější článek, posílala jsem jí k tomu podklady. Skye je australanka, takže sedí místo zločinu podle měny, ale podvodníci mají sídlo v Litvě, takže je to nejisté. Meedea s nimi rozvázala spolupráci, protože to šlo přes její web amg news.

tady to je btw:

Barbara Barrett on December 18, 2023 9:57 am
Scammers have stolen your videos to scam sick people, I saw Skye MedBeds advertised on amg news, and I thought they were legitimate. I was scammed AU$7000 because I desperately wanted my husband to be cured of early onset Alzheimer’s. These scammers advertise on Facebook, I try and warn people, but the scammers delete my comments.
Can you let people know about these scammers from Lithuania.
https://amg-news.com/a-quantum-leap-med-beds-for-205-countries-intergalactic-alliance-the-white-hats-nesara-and-gesara-have-announced-the-impending-release-of-revolutionary-med-beds/#comment-144621

Skye teď inzeruje právě na fb, takže je možné, že za tím možná stojí přímo ona osobně. Když budu mít info, tak to přeložím. Tak to pak těm nadšencům co opěvují Skye můžeš poslat.

Ikona diskutujiciho Radeta 2024-01-07 16:39:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda, to je síla. Chudák paní. Sice se všude uvádí, že až budou MedBeds k dispozici, že budou ZDARMA, ale bohužel zoufalí lidé dělají zoufalé věci a takhle blbě naletí podvodníkům.

Budu moc ráda, když přeložíš info, kdo za tím podvodem stojí, pokud se Ti to podaří zjistit. Jestli je to opravdu Skye, může napálit spoustu lidí, kteří ji slepě věří 😖.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-07 17:00:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to hodně blbý… na jednu stranu je fajn že se ven dostalo alespoň něco, ale než se to k lidem opravdu dostane, tak se na tom v mezičase nabalí všelijací vředi.

Ikona diskutujiciho Antonin 2024-01-06 07:55:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosinec 23 proběhnul zdá se. Nějaká chybka v Matrixu?

Ikona diskutujiciho Marcel 2024-03-06 18:23:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes je 6.3.2024 – kde sú tie bedmeds, ktoré mali byť odhalené v prosinci 2023? A tak to je asi so všetkými senzáciami. Do kelu… (som naštvaný – jednak, že nie sú odhalené medbeds a jednak, že sa klame).

Ikona diskutujiciho ***** 2024-03-07 07:22:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

MedBeds nejsou pro hvězdné rasy ani až tak důležité, jak si myslíte. Pokud Vás hvězdné rasy (Syndikát) budou považovat za důležitou osobu, dají vám krev Amšelach ‘Haredim. S ní se pak šťasně dožijete stovky a stovky let.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek