MedBeds Otázky a Odpovědi 1.díl: Kdo může obsluhovat MedBed?

19.2.2022 v Léčba 32

Vše, co vás zajímá o technologii MedBeds a doposud nebylo zodpovězeno v předchozích článcích, se dozvíte v novém seriálu Otázky a Odpovědi
Skye Prince nedávno vydala video, kde řekla, že se na nějakou dobu odmlčí a nebude natáčet o Medbeds, protože všechno podstatné už řekla a prakticky by se pouze opakovala. Je pravda, že její videa byla skutečně podrobná a vyčerpávající. Ale nebojte se, my nekončíme. Ve skupině Skye Prince o MedBeds vychází pravidelně soubor otázek a odpovědí. Je tam řečeno všechno do nejposlednějšího šušně, protože se Skye lidé ptají úplně na všechno a ona to postupně skládá do dokumentu. Dokument už má přes 60 stran a jsou tam i věci, které již byly přeloženy předešlých v článcích. Takže abych nebrala čas sobě ani vám, dokument jsem postupně prošla a překládám pouze otázky a odpovědi, které jsou nové, nebo doplňují stávající téma, ale opakující se věci, nebo otázky, které byly vyloženě stupidní, jsem vynechala.Pokud vám náhodou některý článek utekl, nebo jste tu noví, připomínám, že všechny články na tohle téma najdete přes vyhledávač vpravo nahoře zadáním hesla ,,medbed“. Nebo se můžete rovnou prokliknout do výsledku vyhledávání zde: https://aluska.org/?s=medbed

Otázka: Kdokoli z nás by si rád zakoupil tuto technologii, aby mohl léčit lidi ve svých místních komunitách. Ale jaké školení je potřeba k obsluze lékařského lůžka a víte něco o dostupnosti v blízké budoucnosti?
Skye: Nejdříve by lidé měli pochopit, že MedBeds jsou mimořádně pokročilá lékařská technologie. Zpočátku budou MedBeds dostupné pouze pro konkrétní léčebná centra a nebude možné si je zakoupit pro vlastní kliniku nebo domov. Stejně jako u všech pokročilých lékařských technologií je k jejich bezpečnému používání zapotřebí poměrně dlouhého školení, včetně značného množství znalostí týkajících se biologie, lékařství a zdravotnictví. Pro člověka bez zdravotnického vzdělání je to nejméně 12 až 18 měsíců školení. Až budou poprvé zavedeny, budou je používat pouze profesionální zdravotníci vyškolení vojenským personálem.

Otázka: Znám někoho, kdo spolupracuje se Simonem Parkesem, a ten prý přivede první lékařská lůžka v červenci/srpnu do Kalifornie a na Floridu. Slyšela jste o tom?
Skye: Ano, v každé zemi probíhá jejich instalace.

Otázka: Jaký typ zdravotnického personálu je zapotřebí? Doktor medicíny, přírodovědec, chirurg?
Skye: Jakýkoli typ zdravotnického pracovníka.

Otázka: Víte, jakým způsobem se to bude financovat?
Skye: Bude to Nesara gesara.

Otázka: Mám obavy, že většinu nemocnic řídí mafiáni, kterým jde jen o peníze a ne o nemocné lidi. Těžko budu těmto místům věřit, že udělají správnou věc, nechci k nim jít.
Skye: Nejdříve se MedBeds zřídí ve specializovaných léčebných centrech mimo současný systém zdravotní péče. Až se zveřejní lékařská lůžka a další pokročilé medicínské technologie, velké farmaceutické firmy a jiné – v té době již zastaralé – instituce budou postupně přirozeně vyřazeny. Kliniky budou provozovat lékařská oddělení armády spolu s dobrotivými mimozemskými bytostmi a ti, kteří budou lůžka používat jako praktici, již byli a budou těmito bytostmi vybráni. Později budou probíhat kurzy a budou se otevírat pracovní místa.

Otázka: Z toho, co jsem četl, se zdá, že existují různé typy lůžek a některé potřebují pokročilejší výcvik a některé ne. Dočetl jsem se, že není nutné, aby je vedla zdravotnicky vzdělaná osoba. Mluvíte o konkrétním typu zdravotnického lůžka, nebo to platí pro všechny MedBeds?
Skye: Zdravotnickou techniku nemůže obsluhovat člověk bez zdravotnického vzdělání. Víte, problém je v tom, že řekněme přijde pacient, kterému selhává srdce, nebo má těžká zranění po autonehodě. Musíte znát první pomoc, musíte vědět, jak takového pacienta ošetřit a jak s ním zacházet, zejména v čekárně… Co když někdo dostane zástavu srdce? Musíte také vědět, jak číst určité anomálie, které lůžko zachytí. Mnoho lidí, kteří mluví o používání lůžek, nechápe, že jde o MEDICÍNSKOU technologii, a myslí si, že stačí stisknout jedno tlačítko. Tak to ale vůbec není.

Otázka: Jak MedBeds dostaneme k bezdomovcům a veteránům s posttraumatickou stresovou poruchou?
Skye: Budou existovat humanitární týmy, které budou za těmito lidmi jezdit, nikdo nezůstane stranou. Uvědomte si, že se zavedením systému Nesara / Gesara nebude mnoho z toho, co vidíme nyní. Nebudou bezdomovci, žebráci, chudoba, utrpení, ani hlad. VŠECHNO se změní. Některé věci, které máme na svých seznamech, a řešíme, jak bychom takovým lidem pomohli, už v té době nebudou existovat.

Otázka: Můžete nám, prosím, říci něco o proceduře, například jak dlouho trvá pobyt na lůžku a zda jsou léčebné účinky okamžité, nebo se zdravotní stav člověka zlepšuje v průběhu času, protože se jedná o jakousi reaktivaci jeho zdraví?
Skye: Procedury v podstatě trvají od několika minut až po 15 hodin v závislosti na tom, co si necháváte udělat. Takže zavoláte do svého národního centra a oni vám domluví úvodní konzultaci s nejbližším centrem. Když přijdete na konzultaci, projdou s vámi anamnézu, provedou vám sken celého těla, obvykle v nemocničním plášti, který trvá jen několik minut, pak s vámi proberou nálezy ze skenu a pak se vaše údaje a výsledky a to, co chcete udělat, zadají do počítače. Poté počítač rozhodne o tom, kam budete zařazeni na seznam a bude vám oznámeno datum, čas a místo ošetření.

V den ošetření budete po příchodu požádáni, abyste se převlékli do županu, a dostanete lehké sedativum. Poté, když si lehnete na lůžko, bude vám puštěn uspávací plyn, který vás udrží ve spánku po celou dobu ošetření. Po skončení ošetření budete přesunuti do zotavovací místnosti, kde na vás dohlédnou zdravotníci a poradci v závislosti na typu procedury, kterou jste podstoupili.

Otázka: Lze na lůžku opravit klouby? (Náhrada kyčelního a kolenního kloubu atd.) Může MedBed pomoci při obnově zubů? Můžeš mluvit i o verzích, které umí omlazovat? Mohou napravit i poškození mozku?
Skye: Léčebná lůžka dokáží opravit cokoli od zubů přes vlasy, oči, orgány, klouby až po svaly. Dokáží znovu vypěstovat končetiny a opravit poškození páteře, také dokáží člověka omladit přibližně o 30 let při zachování všech jeho vzpomínek a znalostí.

Otázka: Promiňte, ale kdo vy vlastně jste a proč jste si tak jistá tím, co říkáte ? Některé z těchto vašich informací jsou v rozporu s informacemi od jiného mého guru*.
Skye: Byla jsem a stále jsem v Secret Space Programu. Během své služby v SSP (Secret Space Program / Tajný vesmírný program) jsem strávila poměrně dost let na Venuši, kde jsem se učila obsluhovat lékařská lůžka a další pokročilé léčebné technologie. Jsem mentorka léčení v Secret Space Program.
* Tady se dotaz asi týká Ileany, kterou u nás neznáme, ale něco vám k ní taky napíšu. To je paní, která tvrdí, že viděla MedBeds prostřednictvím dálkového vidění a že má o nich vzpomínky z minulého života, léčbu na nich popisuje tak, že do vás řežou lasery. Našla jsem si ji na youtube a je zřejmé, že je psychicky nemocná. Měla o tom prý web a psané dokumenty, ale smazala je. Z youtube zmizely i její videa, asi si je také smazala, když byla odhalena jako patologická lhářka. V porovnání se Skye totiž byly její blemty snůškou vybájených ezohovadin. Navíc se do Skye Prince velmi nevybíravě navážela a byla kvůli tomu i vykopnuta z její MedBed skupiny. V podstatě takový duchovní troll, co to nemá v hlavě v pořádku. U nás tyhle rádoby duchovní schizofreniky máme bohužel taky, ale na téma MedBed ještě nehrábli. Víc jsem se o Ileanu nezajímala, stačily mi ty lasery a vidět její obličej. Rozhodně to nebyl ani žádný duchovní guru.

Otázka: Zajímalo by mě, jestli lůžka zvrátí genetické vady, jestli umí spravit estrogenovou dominanci a problémy s metylací při detoxikaci a jestli umí napravit DNA? Estrogenová dominance u mě přispěla před několika lety ke vzniku 2 rakovin měkkých tkání.
Skye: Ano

Otázka: Mám kovovou protézu kolene a kyčle a ještě je třeba léčit druhé koleno, co se s těmi protézami stane? Budou jako teď, nebo se nějak změní?
Skye: Protézy budou odstraněny přímo na lůžku a rozpuštěny, aby mohlo být provedeno skutečné léčení. Protézu nahradí skutečné kosti.

pokračování příště

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Jarmila Chromcová 2022-02-19 13:20:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdy budou v České republice?
Děkuju Jarmila

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-19 17:21:49
Ikona diskutujiciho
sipka

to zatím nikdo neví

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-02-19 20:28:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Až bude nesara gesara a až sa postaví med beds centrum. Stavba a otvorenie takej menšej nemocnice môže trvať 4 roky. Možno by stačilo upraviť nejakú starú už existujúcu nevyužitú nemocnicu ale aj to by trvalo pár rokov.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-02-19 21:57:51
Ikona diskutujiciho
sipka

V této době stavět nové nemocnice, když na stavbu není kloudně materiál není nejlepší…
Podle mě jim ten plán už nějak pokulhává. Taky většina lidí, co tu dělá je z Ukrajiny. No a kolik lidí tu bude, až se to rozjede? Kdo to vše bude stavět, když tito lidé budou třeba v jiné zemi? Prostě ti nahoře si to asi představují nějak moc růžově a pořád se spoléhají, že tu asi zůstane na živu většina lidí..Spousta lidí má po očko problémy, že třeba něco nezvedne, že mají bolesti kloubů, nebo motání hlavy..Leda, že by šli dělat tuto práci úředníci, policisté a jiné zbytečné útvary, které už nebudou třeba. Třeba takový Babiš by stavěl nemocnici svýma rukama a konečně by mohl říct, něco jsem dokázal! A Zeman by mu z vozejku říkal, ještě tam přidej lopatu cementu, ať mi to pak nespadne na hlavu, hova*o!
Ono kdyby se začátku, než dojde k uvolnění materializačních jednotek, tak by se museli určitě upravit nemocnice na tyto lůžka, protože stavba nemocnice je skutečně na několik let, pokud jsou věci. Protože postavit tato zařízení z betonových bloků nebude asi to pravé…

Ikona diskutujiciho Bressy 2022-02-19 13:41:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lide vubec nechapou ,ze tady jde o prevratnou mimozemskou technologii,ktera umi vsechno.Nezaj8mali se o programy svety o cizich entytach,ktere uz bezi minim.20 let a vse povazovali za vymysly ,ackoli bylo spousta materialu odtajne vetsinou zemi a NASA.Promluvili jeste za zivota vsichni kosmonauti,i kdyz meli podepsan zakon mlcenlivosti na dozivoti.
Kdyby svet,ktery je v rukou psychopatů a satanistů proti jejiz zlovuli uz protestuji lide na celem svete,zustal i nadale v jejich rukou tak nase civilizace pomre jejich rukama a Zemi ucini neobyvatelnou.
Ptate se proc nici zamerne Zemi,na ktere sami zijí????
Protoze vi,ze uz jim zbyva malo casu a my lide by jsme ty Smejdy nebyli schopni sami odstranit.Uvedomte si,ze zradne mimozemske entity odpojene od Stvoriteli maji nasi Zemi ve sparech veky a ze zde byly velmi vyspele civilizace vcetne Tartarie a oni vzdy tyto civilizace znicili at jiz katastrofama,protoze k tomu maji moc,tak vyuzivanim spatnych lidi s mocenskymi a hrabivymi zajmy a neustalym rozpotavanim valek,nenavisti,chaosu a strachu.
My jsme civilizace,ktera je propojena po celem svete a je nas 8 miliard a tak je vse globalni.Tito Smejdi satanisti meli cas a stovky let pripravovali zkazu lidstva na jej8mž okraji se dnes nachazime a proto kdysi prisel se svym ucenim,proroctvim a osobni obeti aby zde na Zemi pripravil cestu k ocišteni od vsech padouchů.
Jine mimozem aliance meli co delat aby ocistili od nich vesmir a nase Zeme je posledni misto kde k te ociste uz dochazi.K tomu vsemu je vsak nutno prave to probuzeni lidi,jako jednotlivců a to se deje.Neni vsak konec a bude jeste velka zkouzka na nas vsechny,aby se ukazalo zda lide skutecne stoji na strane laskaveho Stvoritele,odpoji se od vsech nabozenstvi a sekt,ktera tady jen 2000 let a dele,vymyvala lidem mozek prekrucovanim pisma,lzima,polopravdama.Vrchni zlo satanske je papez a kdo to jeste nepochopil je slepí,neb Jezis je velmi podrobne popsal a jejich cile.
Vesmirna federace nam proste pomaha a jsou to zajisté Jezisovi bratri o kterych jasne mluvi a ze ze s nim prijdou miriady a ocisti nebe i Zemi.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-02-19 22:14:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Bressy
Až budou vymíceny všechny námoženství světa, zmizí i Ježíš a bude konečně klid. Neb každý pochopí, že každý je svým bohem a přestane se spoléhat na pána na obláčku, který to tam údajně řídí. Protože pro některé je víc Ježíš, pro některé Alláh a ve výsledku pro všechny bohy se vždy zabíjelo, jako znak oddanosti, podvolení a vše je propojeno krví padlých. Pokud budeš poslušný, vítej v mém království..“poslechni svého pána, střílej, střílej…au“
Ono i pojem stvořitel může být shůdné, protože nás vytvořila údajně mimozemská rasa, takže stvořitel je teda třeba anunaki, kteří nás vypěstovali jenom na sex a práci pro ně? Pro pěstování na energii strachu? Nebo je to vše jen nějaký program a jsme v nějakých zařízeních? Dokud budeme mít závoj a žít v nevědomosti, stále se tu budeme moct dohadovat, kdo má vlastně pravdu…

Ikona diskutujiciho dodo 2022-02-20 00:07:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja to už začínam pociťovať trocha inak. Najväčšie tajomstvo bude niečo iné ako UFO a mimozemšťania. Američania totiž v projekte Apollo a rusi so svojim lunochodom niečo na Mesiaci hľadali a potom to hľadali na všetkých telesách kam posielali sondy. Hľadali zelené sklenené korálky milimetrovej veľkosti, ktoré nachádzajú archeológovia po celej planéte a našli ich nielen tam, ale aj všade kde vyslali sondy. Ide o chýbajúce teplo, ktoré dokázalo tieto korálky vytvoriť, pretože niečo také nevytvorí sopka a ani dopad veľkého meteoritu. Jediná vec, ktorá to dokáže urobiť je Slnko.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-20 08:30:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš o tom nějaký článek nebo obrázek?

Ikona diskutujiciho dodo 2022-02-20 09:31:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Tu sú o tom komplexné informácie. Ak to pozriete do hĺbky tak sa doviete aj to, čo bola archa zmluvy a na čo sa používal obetný oltár. https://dieholdfoundation.com/

Tí, ktorí majú hodne načítaného, tak si určite všimli, že:
– miliardári si stavajú podzemné bunkre čo je fakt
– údajne existujú podzemné základne pod mnohými mestami, ktoré boli údajne zničené (naozaj?)
– indigoví nám hovoria, že prežije asi 9% ľudí a budú žiť pod zemou
– indigový na otázku kde by mali byť ľudia v dobe záblesku hovoria, že to nemože byť povedané
– indigový hovoria, že najťažšie obdobie zmeny príde veľmi skoro, čas nemôže byť povedaný
– od r.1958 sa vie, že planéta sa otepľuje
– hľadá sa chýbajúce teplo, ktoré dokáže pretaviť kremičitú horninu na sklo
– mení sa celý environment planéty, magnetické póly sú v pohybe
– vidíme mnohé devastačné udalosti ako tornáda kde nikde pred tým neboli, záplavy, erupcie sopiek
Neviem ako vám, ale mne z toho vychádza niečo iné ako prechod do zlatého veku (za súčasného života).
Je ale možné, že existuje technológia pre presun do inej dimenzie na prečkanie veľkých zmien. Vyzerá to tak, že s niečím takým sa stretol biblický Mojžiš. Prezrádza nám to písmo, ktoré napísal (Tóra). Či takáto technológia v súčasnosti na Zemi existuje nie je celkom isté.

https://www.ezopress.sk/2014/03/11lety-indigovy-chlapec-o-zmenach-na-zemi-2/
Dobre si všimnite ako opatrne odpovedá na otázky okolo záblesku a zmenách na Zemi.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-02-21 13:34:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, mám. Poslal som odkaz už včera, ale nezobrazil sa.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-21 14:23:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky, našla jsem to ve spamu.

Ikona diskutujiciho nagualista 2022-04-13 21:22:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj pohled na Med Beds je ten, že ho má každá svobodná dušička zakódované v sobě. Dál to nebudu zatím rozvádět, protože 30% populace to ví, 30% populace to odmítá , nevěří ani svému tělu a zbytek 40% populace v tom lítá jako nudle v bandasce.

Ikona diskutujiciho asdf 2022-02-19 18:07:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Protézy budou odstraněny přímo na lůžku a rozpuštěny“. Zajimalo by me jak se konkretne rozpusti napr. umely titanovy kloub a jak se pak ten titan ci jeho rozpustne slouceniny z tela odstrani? Nebylo by jednodussi ty protezy proste vyoperovat a pak telo zregenerovat?

Ikona diskutujiciho adria 2022-02-20 13:36:58
Ikona diskutujiciho
sipka

napadá mě, že dematerializací

Ikona diskutujiciho tauri 2022-02-20 00:00:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spíš by mě ještě zajímalo, jak třeba opravují orgány..klouby, kosti jsou asi to nejmenší a nejlehčí..ale třeba takový orgán.
Třeba někdo může mít umělé srdce, jak se rozpustí a vytvoří nové tak, aby pacient stále žil..
Nebo když je regrese těla na hlubší úrovni a dojde k výpadku proudu..Protože podle mě tam i sebemenší výpadek může mít následky..Takže buď nějaký kondenzátor, nebo trvale připojená baterie, aby nedošlo i mikrovýpadku v průběhu přepojení na alternativní zdroj. V té době vznikne trhlina v procesu a navázání léčení nemusí dojít přesně tam, kde byl přenos přerušen.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-20 08:29:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Poškozené srdce bude zřejmě obnoveno na buněčné úrovni, nebude se nahrazovat novým. A mám ještě jiný dokument, ten budu teprve dělat, kde se údajně píše, že to má obrovský generátor, těžký asi jako auto. Takže se to nepřipojuje do sítě, ale asi to má svůj zdroj, svým laickým pohledem si to představuju jakobych nakopla elektrocentrálu abych si za blackoutu mohla zapnout pračku – tak mě nebude zajímat jestli je v síti šťáva. Ale ještě ten dokument projdu, uvidím co tam najdu, jestli mi bude stát za překlad.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-02-20 09:39:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za více info o zdroji 🙂
S tím srdcem, záleží, za jak dlouho se srdce vytvoří při rozpuštění..zda do několika sekund, protože kdyby ne, pacient by to asi nemusel uplně sám přežít..Při rozpuštění hrozí masivní výtok krve do prostoru srdce, dále by se dostal vzduch do krve díky nasávání krve okolních tepen, takže než vy se vytvořilo, pacient by dostal embolí, neměl by tlak a už by se to vezlo. Takže by ho museli buď oživovat, nebo by musela sama postel začít s masáží srdce, či velmi dočasně zastavit celý oběh, aby k tomuto nedošlo. Raději se zajímat o nové věci, než se učit o těch, které jsou tady a stejně za chvilku nefungují…už je to až trapný.
Tak moc děkuju za článek.

Ikona diskutujiciho peace 2022-02-20 11:07:22
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím srdcem si to představuji tak, že se postupně budou rozpouštět syntetické „buňky“ toho umělého srdce, jakmile se jedna rozpustí, na její místo se dá opravdová biologická buňka, otázkou je jak bude „držet“ s tím umělým… No ale takto by se postupně mohl implantát nahradit, aniž by tam byl jakýkoliv výpadek, prostě postupně by se měnilo umělé srdce za živé…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-20 11:15:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Čistě teoreticky lze rezonancí přeměnit jednu hmotu na jakoukoli jinou hmotu. Myslím si, že dojde vlivem určité energetické rezonance k přetransformování stávající hmoty na jinou. Ale třeba je tato představa nepřesná.

Ikona diskutujiciho peace 2022-02-20 11:08:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě teda na tom článku nejvíce zarazilo, to že tvrdí, že pořád na tom ještě pracuje a odlétá/teleportuje se někam na Venuši… To pracuje pro ty hodné nebo zlé? Jaktože jí tolerují, že zveřejňuje informace?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-20 11:14:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzhledem k tomu, že mi Skye na moji minulou otázku ohledně toho, jestli je z USA nebo z Austrálie, odpověděla asi do dvaceti minut, můžeme pak třeba, až dojedeme otázky a odpovědi, udělat nějaký náš soubor otázek a zkusit jí to poslat. Třeba se tím bude zabývat. Nicméně k otázkám života na Venuši se blíže vyjadřují další díly série, aktuálně pracuji na šestém dílu a nevím, jestli bude sedmý, uvidím jak vyjde článek, jak moc bude dlouhý… Ty otázky, co tady píšeš, tam vyloženě doslovně řečeny nejsou. Mám na to nějaký svůj názor, nebo teorii, ale nechci to sem úplně tlačit jako vysvětlení, protože vlastně žádný insider nejsem, na Venuši jsem nebyla a jenom překládám dokument.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-20 11:18:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebo ještě jinak. Zkusím se jí předběžně zeptat, jestli by se naším souborem otázek zabývala, kdybysme jí ho poslali. Ať pak zbytečně nepřekládám nějaký dokument, ze kterého by nic nebylo. Udělám si někde bokem pracovní soubor a tvoje otázky si tam rovnou dám, myslím si, že jsou trefné a taky bych chtěla vědět, co na to napíše. Ale nevím, jestli tam dávat ten dotaz, jestli jsou hodní nebo zlí, když jsou zřejmě hodní… Nebo podle čeho o tom pochybuješ, že by nemuseli být hodní?

Ikona diskutujiciho peace 2022-02-20 22:10:53
Ikona diskutujiciho
sipka

No proč mě vůbec napadlo, že by mohla pracovat pro zlou stranu? Tak protože jsem někde četl, že ty med beds se používaly v těch podzemních městech, kde byl DS, nebo možná si to blbě pamatuju. Ale i to, že je na té Venuši, tak jsem neslyšel, že by konstruktivní strana tam něco dělala. Tak proto je mi to trošku divné. Jestli by sis případně mohla prosím tě přidat do otázek – jakým způsobem se dostane na Venuši a zpět. A jestli by o Venuši nemohla říct něco více, ve smyslu, jestli tam jsou někde v podzemí, nebo v nějaké kupole a nebo jestli je tam ve skutečnosti normální dýchatelná atmosféra. Jestli tam jsou nějaké jiné rasy než lidské… asi toho chci moc, že? 😀 No a teď mě napadlo (myslím, že tohoto se ale nedočkáme) jestli by mohla udělat video z té Venuše, nejlépe i té med bed, nebo ještě lépe video.. Tipuji, že neudělá/nebude moct, ale zajímalo by mě jak to zdůvodní.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-20 23:47:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Většina otázek bude zodpovězena v této sérii. Já ale také spekuluji nad myšlenkou, jestli se náhodou nevydává na Venuši pouze astrálně ve spánku. Říká, že ji vyzvednou a vrátí ještě tu samou noc. Vím, že skutečně existují lidé, kteří mají kontakt s mimozemšťany, jeden je tady nedaleko. Čech, dokonce ho i vyfotil. Vysoký šedý s oranžovýma žhnoucíma očima – nebo to byl odlesk od blesku. Říkal, že se k němu chovají přátelsky, že ho občas navštíví a občas vyzvednou, že ho spíš zkoumají, občas mu něco důležitého sdělí, i ohledně jeho osobní budoucnosti, nejsou to témata nutně globálního rázu. Kdybych neviděla tu fotku, tak tomu nevěřím. Přemýšlela jsem, proč by vysoký šedý pěstoval přátelský vztah s člověkem, když je to parazitická nepřátelská rasa, ale MOŽNÁ se třeba znají z minulého života a daný člověk MOŽNÁ není člověk, proto má výjimku? Že je jedním z nich? Těžko říct. Vtělují se tu všelijací podivíni. Máme tu i vysoké procento biorobotů – vypadají jako lidé, ale lidmi nejsou, spíš NPC na pozadí velké hry. Každopádně po této zkušenosti opravdu přemýšlím nad tím, jestli je Skye případ něčeho podobného, co ten pán, co se stýká s vysokými šedými, nebo to má jako astrální cesty. Tvrdí, že cestuje buď portálem, nebo ji vyzvedne loď.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-20 23:56:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jsem zapomněla dodatek k údajnému použití MedBeds v DUMBs. V dokumentu je psáno, že touto technologií byly/jsou léčeny lidské bytosti, které odtud byly zachráněny. Také, že je využívala kabalistická elita posledních 50 let pro sebe. Tomu druhému moc nevěřím, ledaže by se kabala k této technologii dostala tím, že by vybrala havarované UFO a lůžko by buď zprovoznila, nebo obšlahla. Nebo jim to mohli prodat šedí… Pak by to bylo možné. Ale jsem si jistá, že by jim lidé z povrchu nikdy tuto technologii dobrovolně nevydali.
Vyložené použití přímo v DUMBs tam zmíněno není. Ale logicky by se to dalo spojit tak, že kabala sídlí v podzemí a byla mnohá města s různými účely. V jedné základně mohla být pěstírna, v další mohlo být sídlo kabaly a ta si tam mohla převézt koupené nebo repasované lůžko.

Ikona diskutujiciho peace 2022-02-21 10:09:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli tam „létá“ opravdu jen v astrálu nebo ve snu, tak to by (alespoň pro mne) bylo dost zklamání. Jednou jsem byl na Jupiteru(nevím jestli to byl jen sen, nebo astrální cestování, vědomě cestovat neumím, ale párkrát jsem se nechtěně do astrálu dostal, ale vždy jen blízko těla), nějaké bytosti mě tam vzali talířem a vypadalo to tam podobně jak se ukazuje, tj. takový dočervena, ale byla tam normální zem, ne nějaký stlačený plyn jak se tvrdí. A říkali mi, že tam žijí nějaké bytosti. Já jim říkal, no jo ale vždyť tady jsou přece ty obrovské tornáda a říkali, že zas tak velké nejsou, ale že z toho důvodu si staví jen primitivní chatrče a když jim to tornádo zničí, tak si zas postaví nové.
NPC – to jsem doteď myslel, že to jsou vlastně temné bytosti, oni mohou být i „hodní“ nebo neutrální? …Podle filmu Free Guy by tedy mohli být i hodní, otázkou je kolik pravdy v tom filmu bylo.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-21 11:42:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Zřejmě hodně pravdy. Ale NPC jenom chrání systém.

Ikona diskutujiciho jarka 2022-02-20 11:16:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dlouho jsem tady nic nepsala. Sleduji články i komentáře. V době kovidšaškárny je to teda mazec. Pracuji v sociálních službách, takže vše sleduji, vnímám a už si moc přeju klid, mír, hodně lásky. Už je to únavné. Muži „vymřeli“ lepí se na mě samé „parodie na chlapa“. Většině zabodaných odumřel mozek. Je to čím dál větší chaos ve všech oblastech. Děkuji aluško za inspirativní články. Moc se těším na setkání s bytostmi z jiných planet a galaxií. Myslím samozřejmě ty hodné, upřímné, milující.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-20 11:20:58
Ikona diskutujiciho
sipka

To máš těžkou pozici 🙁 Mně je za počítačem hej, že jo. Všechno to jakoby sleduju zvenku a i tak mi z toho není dobře. Neumím si to představit, být v první linii.

Ikona diskutujiciho jarka 2022-02-20 15:25:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se to vezme s tou mojí prací. Chvílema už toho mám dost a jsem už z toho unavená. Snažím se pořád „držet“. Kolegyně co jsou vax jedna 3x druhá 1x loni mě pořád přemlouvaly k vax. A letos mi řekly ať jsem ráda, že nejsem vax, že je to stejně k ničemu a už tomu nevěří. Často mě napadlo skončit v práci. Co se týká úmrtí klientů v ds. Za ty dva roky v mojí práci žádný klient nezemřel a vůbec ne na kovid. Já pracuji v soukromým ds a jak to sleduji, tak hodně lidí zemřelo ve státních ds a v nemocnicích. Co vím, tak ve dvou státních domovech v okolí zemřelo loni během týdne 20 lidí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-20 19:02:30
Ikona diskutujiciho
sipka

To je docela dobrá satisfakce, že? Dva roky odolávat, aby nakonec kolegyně uznaly, že jsi měla pravdu 🙂 Na začátku jsme všichni byli konspirační teoretici a biomagoři, hele jak se to najednou otočilo.

To tvé shrnutí úmrtí seniorů je znepokojivé a potvrzuje opět divoké teorie konspirátorů… A hele, opět to zřejmě nebyly pouhé teorie.

Ikona diskutujiciho Nicka 2024-03-20 13:49:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Med bed se mi nelíbí. Jediné je svobodné učení, ne nějaký přístroj. Vím, že postižení lidé se pomocí technik svobodného učení nenaučí tyto techniky sami. Nevěřím v Q, v gesaru a jiný tyhle podvody. Jsou to temní i z druhé strany. Hrají si s vámi.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek