MedBeds Otázky a Odpovědi 2.díl: Odkud pochází technologie MedBed?

23.2.2022 v Léčba 17

Druhý díl otázek a odpovědí o nové technologii MedBeds. Tento překlad vychází z dokumentu, který poskytla Skye Prince ve své Telegramové skupině a obsahuje výběr otázek, které téma rozšiřují, nebo doplňují. Překlad není kompletní, protože se v dokumentu opakují témata, která již byla vysvětlena v předešlých článcích, které na Aluška.org vyšly.Pokud vám některý předchozí článek utekl, nebo jste tu noví, připomínám, že všechny články na tohle téma najdete přes vyhledávač vpravo nahoře zadáním hesla ,,medbed“. Nebo se můžete rovnou prokliknout do výsledku vyhledávání zde: https://aluska.org/?s=medbed
Otázky a odpovědi mají formu dotazů pokládaných komunitou a následných odpovědí od Skye Prince:

Otázka: Měla jste možnost použít lůžko, je to tak? Pokud ano, pokud to není příliš soukromé, můžete nám říct, co jste tam léčila a jakou jste měla zkušenost?
Skye: Já jsem na MedBed byla. Byla jsem součástí programu hybridního šlechtění a programu genetické manipulace, takže to souviselo s tím.

Otázka: Je mi líto, že jsi tím prošla. Můžeš nám říct, jak ti to pomohlo?
Skye: Vlastně nevím, co se mnou postel udělala, bylo to něco na buněčné úrovni. Necítila jsem se jinak, než předtím.

Otázka: Možná jste v pozici, kdy to můžete vědět. Co lidé, kteří byli zachráněni z DUMBs? Můžete nám říci, co se s nimi stalo, zda byli vráceni domů, nebo zda potřebují domov? Mnozí z nás by jimpomohli, kdyby věděli, co je potřeba.
Skye: Mnoho z nich bylo odvezeno do světa, kde se o ně starají a rehabilitují je. Další jsou stále v podzemí v provizorních nemocnicích, kde se jim dostává fyzické a psychické péče.

Otázka: Někteří lidé, které znám, věří tomu, že k uzdravení musí aktivně zapojit svou vůli a projít si všechny obtíže, které z toho vyplývají. Brání se „zázračnému“ uzdravení. Nějaká rada pro ty, kteří takto smýšlejí?
Skye: Je to jejich volba, věřit takovým věcem, a my musíme jejich přesvědčení respektovat.

Otázka: Myslím na zvířata a doufám, že pro ně budou v nepříliš vzdálené budoucnosti také existovat léčebná lůžka.
Skye: Všechny MedBeds fungují na veškerý biologický život, včetně zvířat, rostlin, lidí a jiných mimozemských bytostí. Takže člověk vyleze z lůžka a hned dalším pacientem, který tam může jít, bude pes nebo rostlina. Je to založeno na DNA, ne na druhu živočicha.

Otázka: Bude nějaká snaha vyřadit z programu ty, kteří by svými špatnými návyky mohli vyrušit účinky léčby na MedBed, nebo se předpokládá, že se tito lidé sami rozhodnou změnit svůj životní styl?
Skye: Lidé musí pochopit, že život nám hází klacky pod nohy a my se s nimi musíme naučit vyrovnat. MedBed lůžka jsou na fyzické problémy, ale nevyléčí vaše emocionální a mentální potíže, ty však mohou potlačit. Ale v určitém okamžiku se jim stejně musíte postavit a vypořádat se s nimi. Představte si někoho, kdo byl celý život nemocný, nebo nikdy nemohl chodit, a pak je najednou úplně zdravý a běhá kolem. To bude obrovský psychický šok, takže skutečné léčení je u některých lidí víc, než jen jedno poležení na lůžku. Pokud na tom dotyčný není psychicky dobře, může ho použití lůžka hodně rozhodit, a proto je v mnoha případech zapotřebí poradenství a duševní podpora.

Otázka: Takže bude snaha je vyřadit?
Skye: Ano, kvantové počítače lůžek a tělesné skenery používají vibrační frekvenci člověka k určení, zda je vhodným kandidátem, nebo ne, a zda potřebuje poradenství.

Otázka: To je ve zkratce argument, který slýchám proti zdravotním lůžkům od lidí, kteří se chtějí léčit sami tím, že pracují na svých příčinných problémech.
Skye: Ano a my to musíme respektovat.

Otázka: Nejsem si jistý, kolik toho smíte prozradit o technické stránce MedBeds, ale… Slyšeli jsme, že se jedná o mimozemskou technologii. Také víme, že naše vlastní armáda provádí výzkum frekvencí již desítky let. Když mluvíte o frekvencích, co přesně máte na mysli?
Skye: Je to plejádská technologie*, takže ano, není to odtud. Vibračními frekvencemi myslím frekvence vašeho fyzického těla a vašeho mentálního stavu. Lidé, kteří se všeho bojí, nepřemýšlejí samostatně, mají mentalitu oběti, žijí v zajetí ega, snadno se nechají vytočit atd., mají nízké vibrace. Lidé, kteří jsou šťastní, konstruktivní, starají se o druhé, slouží druhým atd. mají vysoké vibrace.

Otázka: Skye, bude to fungovat na frekvenčním vzorci člověka? Podle mého chápání je každý člověk jako celá skupina frekvencí, podobně jako hlasový vzorec. Fungovalo by to tak, že bychom našli rezonanční vzorec? Tím pádem by se disonance a mírné blokace poznaly v tom vzorci jako poruchy, nebo špičky či minima, kde by žádné být neměly… je to alespoň přibližně tak? Takže tím, že bychom nejprve našli správnou rezonanci a pak upravili „disonanční“ nebo narušené zóny a pomalu upravili frekvenci v té části obrazce tam, kde by měla být, by se to dalo napravit.
Skye: Správně. Frekvenční/energetické vzorce by vyplývaly z DNA a způsobu, jakým se geometricky organizuje. DNA sama o sobě je anténou, která čerpá příslušné frekvence/energie, nazvala bych to prvotním zdrojem (polem) – proto je každý člověk specifický ve svém osobním vyjádření zdroje a i fyzický vzhled je vyjádřením jeho individuálního aspektu.

Otázka: Bude odhalení existence mimozemského života oznámeno předtím, než budou zavedena lůžka? Myslím si, že bude potřeba lidem vysvětlit, odkud se tato technologie vzala.
Skye: To si nemyslím. Technologie bude představena jako zpětně zkonstruovaná z nalezených UFO.

Otázka: Mám kamarádku, jejíž dcera trpí schizofrenií, lze ji vyléčit?
Skye: Věřím, že ano.

Otázka: Četla jsem o zmenšené verzi léčebné technologie MedBed, kterou byste mohli mít doma, nebo dokonce nosit v batohu na zádech, třeba pro použití hasiči a policií, k léčení zranění na místě, nebo dokud pacient nemůže být umístěn na lůžko. Existuje něco takového a jak by se to jmenovalo?
Skye: Ano, existuje to. Nejsem si však jistá názvem.

Otázka: Dají se léčit autistické děti?
Skye: Myslím, že ano.

* dodatek Alue: Z jiných zdrojů mám odlišný poznatek, mělo by se jednat o technologii z povrchu. Nevím, proč se v tomto zdroj Skye liší, ale nechtěla jsem do překladu zasahovat, tak aby vyhovoval mému světonázoru. Pouze jsem to chtěla doplnit.

pokračování příště


© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Lenka 2022-02-23 06:53:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemůžu si pomoct, ale nejsem z těch medbeds moc nadšená (asi je to tím, že jsem zdravá a zatím nepotřebuju omladit). Ale hodně mi vadí ta záhada kolem jejich financování. Všichni tvrdí, že budou medbeds zdarma. Ale sama Sky někde říkala, že v těch medbed centrech bude kupa personálu, který tam zadarmo pracovat nebude. Takže kdo to bude platit? Sky říkala, že to neví, že ona se o finance nestará. Že by nějaký dobrosrdečný miliardář (typu Bill Gates) nebo stát (takže daňoví poplatníci)? Já mám trochu obavu, jestli to není zas nějaká habaďura kabaly, takový plán B, když se moc nepovedlo očkování (i tady v tom článku je v první odpovědi nějaké hybridní šlechtění a genetická manipulace – to může znamenat úplně cokoliv). Krom toho, až se veřejně provalí, jak nechutně očkovaní naletěli, tak se budou chvíli vztekat a pak z pudu sebezáchovy dají u voleb hlas komukoliv, kdo jim slíbí, že si budou moct poležet v zázračné posteli. Prostě já nevím, co si o tom myslet …chtěla bych vědět, kdo to platí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-23 09:22:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Financovat se to má ze systému gesara/nesara, myslím že to bylo už v předešlých článcích řečeno, ale chápu že je jich hodně a ne každý musel číst všechny.

Ikona diskutujiciho Ivo 2022-02-23 11:41:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týče toho očkování, tak co se má v budoucnu provalit za informace?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-23 12:33:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak jsem slíbila, tak jsem udělala. Včera jsem kontaktovala Skye Prince s dotazem, jestli by se věnovala souboru otázek od Čechů a Slováků. Obeznámila jsem ji s překlady, dostala jsem soukromý kontakt a je to domluveno. Takže kdo z vás má na Skye Prince otázku a chce, aby jí byla položena, uděláme to následovně. Tato série má 7 dílů. V mezičase můžete posílat otázky, uveřejním seznam určený k přeložení a předání, který budete moci doplnit nebo navrhovat jeho úpravy, počkala bych zhruba dva týdny než to dáme dokupy, poté to přeložím a předám přímo Skye Prince. Otázky, které již byly nebo budou v článcích zodpovězeny, do souboru pochopitelně dávat nebudu, ale můžete je přesto pokládat, odpovíme si je klidně rovnou v diskuzi. Kdo nechce posílat svoje náměty do diskuze, klidně může psát na [email protected]

Ikona diskutujiciho Perun 2022-02-23 17:59:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z povrchu? Mohla by mi alue vysvetlit, proc pri letu letadlem ve velke vysce vidim zakriveni zeme? Sam jsem si vyzkousel, takze nesmyslum o tom ze zijeme uvnitr koule proste nemuzu verit. Zeme je kulata, sam jsem to videl. A nad nama je temnota vesmiru. Takze, odkud nebo od koho jsou ty medbeds? Navic, info o nich nachazim pouze tady, a pak z tech zmatenych videi skye prince. Nic moc zdroje…

Ikona diskutujiciho tauri 2022-02-23 20:31:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Perun:
Já jsem si právě žádného zakřivění nevšiml. A to jsem to také zkoumal, jediné zakřivení viděné z letadla je občasné zkreslení skrz okénka. Ono také čim větší je teplota, tim větší je zkreslení…Nikdo z nás neví, jak to kloudně je, dokud to sám neuvidí třeba z výšky 200+km.

Ikona diskutujiciho mike 2022-02-24 09:29:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Pre Peruna. S dovolenim od alue prikladam link na clanok s videami, kde to je vsetko dopodrobna objasnene preco vidis, co vidis. https://tadesco.org/opet-duta-zeme-perfektni-vysvetleni-vseho-staci-pozorovat-a-pochopit-zde-zijeme/.
V inom prispevku som uz pisal par mien ludi, ktori dokazali opacne zakrivenie Zeme a teda potvrdili, ze zijeme vo vnutri a nie na povrchu. Cyrus Reed Teed, Ulysses Grant Morrow, Fred W. McNair, Alexandre Gustave Eiffel, Maurice Allais.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-24 09:48:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Články o tom jsou, jenom na aluska.org zřejmě 16. Koho téma zajímá doopravdy, má volnou ruku v průzkumu
https://aluska.org/?s=dutá+země

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-24 09:51:11
Ikona diskutujiciho
sipka

A za povšimnutí stojí také zápis z deníku admirála Byrda: https://aluska.org/tajny-denik-admirala-byrda/

Ikona diskutujiciho mike 2022-02-24 18:10:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Suhlas alue, kto chce a koho to zaujima ten najde, usmev. Dennik admirala Byrda som tiez cital uz davnejsie. Akurat si myslel, ze vletel dovnutra Zeme kedze bol v tom, ze my sme ti na povrchu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-24 18:48:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Admirál to napsal, jak to zažil. Asi při tom přechodu nejde přesně poznat, jestli jsi vylezl ven, nebo zalezl dovnitř. Až to uvidím na vlastní bulvy, tak to posoudím, do té doby se pohybujeme v teoriích.

Ikona diskutujiciho armag 2022-02-24 19:38:38
Ikona diskutujiciho
sipka

I ti obyvatelé sami, kteří tam žili mu řekli, že je uvnitř země.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-02-23 22:19:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohli by sme dať kamerku na zopár balónikov a pozrieť sa. Plus nejaký GPS modul aby sme našli kam spadla plus urobiť jej polystyrénový obal aby to prežila ale aj keby sa rozbila záznam na paměťovej karte bude. Problém je ale tento – vzduch nie je čistý takže vidíme len v okruhu svojej viditeľnosti, takže by musel byť výnimočne čistý vzduch.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-26 08:44:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavá aktualizace o medbeds v Kanadě teď vyšla na telegramu (víc tam toho není, na článek to nevydá):

– medbeds – už jsou v Kanadě a budou k použití po masovém zatýkání.. královna chce, aby si lidé sami řekli v jakých místech je ve svém městě chtějí. Budou umět opravit i očko a vypnou jim nanotechnologie. budou zdarma pro všechny a tuším, jsem už četla, že probíhá školení těch co mají zájem to obsluhovat armádou.

zdroj zde: https://t.me/romanadidulo/8069

Ikona diskutujiciho hajc 2022-02-26 13:55:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tady je záběr nejvýše co jsem zatím viděl, ale výška není poznat píše o stratosféře

http://jwastronomy.com/Stratos

Ikona diskutujiciho martin ****** 2022-02-26 18:11:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Technologie bude představena jako zpětně zkonstruovaná z nalezených UFO.“
Ta odpověď na otázku zní jako když nám zase nechtějí říct celou pravdu, ale jen to a jak se to hodí. Podle jak se co řekne se dá poznat jaké jsou něčí úmysly, ale kolik lidí si těchto věcí všimne…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-26 20:40:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Je mnoho základen, kde stará ufa parkují a jsou plně funkční, akorát tam nepouští normální lidi – každopádně jestli v některém bed medbed je/byla, dává logiku, že ji i tak bylo možno získat.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek