MedBeds Otázky a Odpovědi 3.díl: Jak se žije na Venuši?

27.2.2022 v Léčba 46

Třetí díl otázek a odpovědí o nové technologii MedBeds. Tento překlad vychází z dokumentu, který poskytla Skye Prince ve své Telegramové skupině a obsahuje výběr otázek, které téma rozšiřují, nebo doplňují. Překlad není kompletní, protože se v dokumentu opakují témata, která již byla vysvětlena v předešlých článcích, které na Aluška.org vyšly.Pokud vám některý předchozí článek utekl, nebo jste tu noví, připomínám, že všechny články na tohle téma najdete přes vyhledávač vpravo nahoře zadáním hesla ,,medbed“. Nebo se můžete rovnou prokliknout do výsledku vyhledávání zde: https://aluska.org/?s=medbed
Otázky a odpovědi mají formu dotazů pokládaných komunitou a následných odpovědí od Skye Prince:

Otázka: Mohu se zeptat, kolik je vám let? Podle fotky vypadáte mladě. Absolvovala jste regresi věku na MedBed?
Skye: Je mi přes 40 let (v originálu je uvedeno „40s“, to může znamenat rozsah 40-49 let). Ne, věkovou regresi jsem nikdy nepodstoupila.

Otázka: Jak dlouho jste byla na Venuši? Je průběh stárnutí na Venuši roven pozemským rokům?
Skye: Na Venuši jsem s přestávkami strávila asi 6-7 let. Průměrná délka života Venušanů je 800 až 900 pozemských let.

Otázka: Jak se vám celá zkušenost na MedBed lůžku líbila, ve srovnání s normální operací?
Skye: V tajném vesmírném programu ani nevíte, že jste v něm, protože vám neřeknou, co se přesně bude dít. Obecně vám před uložením na lůžko dají celkovou anestezii, což se dozvíte až po zákroku, ale na samotném lůžku je to úplně bezbolestné.

Otázka: Může být během jedné návštěvy MedBed-centra pacient léčen na více potíží současně, tedy i na střevní potíže, náběh na cukrovku, problém s krevním tlakem atd.?  Jde to vše spravit najednou, nebo je to na více návštěv?
Skye: Většina problémů se vyléčí během jedné návštěvy. Složitější případy mohou vyžadovat až 3 ošetření.

Otázka: Je MedBed zařízení otevřené? Co když mám klaustrofobii?
Skye: To je jeden typ lůžka. Každý dostane před nástupem na lůžko sedativa a pak je uspán na dobu léčby, ať už na několik minut, nebo na 15 hodin. Klaustrofobie proto není problém.

Otázka: Bylo nám řečeno, že můžeme regresovat věk až o 30 let. Takže pokud je vám 60 let, můžete opět vypadat na 30, pokud se tak rozhodnete. Ale bylo nám i řečeno, že se to pak stane naším věčným vzhledem, budete vizuálně bez věku.  Trochu se to mele s tvrzením, že by se regrese dala udělat maximálně třikrát. Pokud je to skutečně léčebná technologie a dokáže léčit i traumatické poranění mozku, tak o tom opochybujeme. Můžete k tomu nabídnout nějaké další informace, Skye?
Skye: SSP (Tajný vesmírný program) nemá zdokonalenou technologii, která by se vypořádala s účinky na mozek v důsledku věkové regrese. Regrese stáří je zcela jiný proces, než léčení nemocí. Technologie při regresi věku v tom případě funguje jinak. V současné době, pokud regresi věku provedete více než třikrát, je zvýšené riziko demence, zjizvení tkání, neurologické a motorické problémy.

Otázka: Zahrnovala by psychologická pomoc pacientům i to, že se naučí lépe kontrolovat své myšlení? V současné době se psychologická „pomoc“ zdá být poněkud subjektivní, s náhodnými, nepředvídatelnými výsledky.
Skye: Psychologická pomoc bude probíhat na základě duchovního rozvoje. Některé závažnější případy mohou vyžadovat bylinné doplňky, ale poradci, psychiatři, psychologové budou všichni přeškoleni, pokud budou vhodnými kandidáty a mají vyšší vibrační frekvenci.

Otázka: Věda nám říká, že atmosféra Venuše je toxická (kyselá) a na povrchu je tak vysoký tlak, že by vše rozdrtil. Tamější tlak by byl pro nás normální ve výšce cca 50 km od povrchu. Je to tedy úplně špatně?
Skye: Ne, to je správně. Na 90% planet žijí civilizace pod zemí, stejně jako Anšar ve vnitřní Zemi. Venuše se v tomto nijak neliší.

Otázka: Mají MedBeds nežádoucí nebo vedlejší účinky?
Skye: Ano, mohly by být návykové. Mohou vám změnit tvar těla, napravit růst vlasů, zvětšit nebo zmenšit prsa. Posouvají plastickou chirurgii na zcela novou úroveň.

Otázka: Dovedu si představit, že lidé budou potřebovat určitou osvětu, jak si udržet zdravý životní styl, aby nebyli závislí na technologiích. Je to podobné, jako když podstoupíte léčbu a pak se k ní budete vracet a dělat všechny ty věci, které jste dělali, řekl bych, že vaše výsledky mohou začít slábnout?
Skye: Nakonec ano, což je důvod, proč kvantový počítač rozhodne, zda je každý pacient vhodným kandidátem na lůžka a jaké/jestli nějaké problémy může, potřebuje nebo chce opravit/vyléčit. Nemá smysl léčit narkomana, když jeho první akce bude, že si to zase píchne. Zní to chladně, ale ne každý má duševní sílu nebo kapacitu zabývat se svým zdravím.

Otázka: Také jste zmínila, že na Venuši žijí všichni uvnitř země, a já vím, že na Marsu a Měsíci je to stejné. Zpomaluje život v podzemí planety proces stárnutí? A urychluje život na povrchu proces stárnutí?
Skye: Proces stárnutí je stejný, ať už na povrchu, nebo v podzemí. Důvodem, proč lidé žijí v podzemí, je stabilní prostředí. Nemusíte se potýkat s extrémním počasím, zemětřeseními, sopkami atd.

Otázka: Kdy jste se vydala na Venuši a jak jste se tam dostala?
Skye: Venuši jsem navštěvovala posledních 11 let. Ale určitě jsem tam jezdila od svého narození, zejména proto, že jsem kříženec. Většinou mě v noci vyzvedávají z postele, a když mě vracejí, je to vždycky tu samou noc, kdy mě vzali.

pokračování příště

Dodatek: Kontaktovala Skye Prince s dotazem, jestli by se věnovala souboru otázek od Čechů a Slováků. Obeznámila jsem ji s překlady, dostala jsem soukromý kontakt a je to domluveno. Takže kdo z vás má na Skye Prince otázku a chce, aby jí byla položena, uděláme to následovně. Tato série má 7 dílů. V mezičase můžete posílat otázky, uveřejním seznam určený k přeložení a předání, který budete moci doplnit nebo navrhovat jeho úpravy, počkala bych zhruba dva týdny než to dáme dokupy, poté to přeložím a předám přímo Skye Prince. Otázky, které již byly nebo budou v článcích zodpovězeny, do souboru pochopitelně dávat nebudu, ale můžete je přesto pokládat, odpovíme si je klidně rovnou v diskuzi. Kdo nechce posílat svoje náměty do diskuze, klidně může psát na [email protected]

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Majkl 2022-02-27 11:56:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško děkujeme vám za článek! Ale opravte si prosím větu u tlaku na Venuši, teď tam máte: „žeby vše rozdrtim“ – válím se smíchy na podlaze XD.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-27 14:26:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Závidím vám vaši dobrou náladu, už tři dny sedím celý den u zpráv a je mi blbě.

Ikona diskutujiciho Majkl 2022-02-27 15:07:20
Ikona diskutujiciho
sipka

No, to bylo jen chvilkové spravení nálady. Z toho, co se děje na Ukrajině, se mi také chce blít.

Ikona diskutujiciho armag 2022-03-01 13:28:40
Ikona diskutujiciho
sipka

alue: zprávy nesleduj, v TV ti ukážou jen to, chtějí, je to hodně zfalšované.
Jediné, co tu válku může rychle ukončit je to, kdyby Ukrajina přistoupila na ruské požadavky: Odzbrojit se a nechat proruská území samostatná.
Pokud Ukrajina nepřistoupí na tyto požadavky, tak se to bude stále zhoršovat, protože Rusko nemůže ustoupit už z principu, protože jejich momentální ústup by znamenal v podstatě jejich prohru a to si Putin netroufne.

V TV nesleduj zprávy, jen si tím sama zvyšuješ depresi, stejně to neovlivníš.

Ikona diskutujiciho Majkl 2022-02-27 12:02:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazy pro Skye: Je možné pomocí medbed aktivovat duchovní schopnosti jako je vnímání intuice nebo komunikace s andělem strážným a jinými přírodními bytostmi? Je možné nějakým způsobem vylepšit mentální schopnosti, např. aby se člověk s chutí a snadněji učil nové věci?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-27 14:30:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Na všechny vaše otázky je v dokumentu odpovězeno slovem ANO. Ano, je to možné. I má být možné nahrát si znalosti.

Ikona diskutujiciho Majkl 2022-02-27 15:09:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za odpověď – asi mi unikly některé podrobnosti, protože jsem článek přečetl jedním dechem. To je skvělá zpráva, moc se na budoucnost těším, pokud tedy nebude třetí světová….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-27 15:15:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, s tím co prohlašují vlády (nejenom ta česká) to vidím dost černě. Kdo zaspal a ještě nemá vyřešené zásoby, včera bylo pozdě. A plyn bude asi za chvilku drahej jako kafe z cibetky.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-27 15:16:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak je série o medbeds hodně veliká a ještě nevyšly všechny články, takže co bylo řečeno jednou v jednom předchozím, to jsem zkrátka do těch dalších nedávala.

Ikona diskutujiciho kešo 2022-02-27 14:07:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Niekto hackol tadesco? Alebo došlo k 180° otočke? Posledné 3-4 články sú nejaké divné, bez podpisu autora.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-27 14:28:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Vypadá to tak, ale podrobnosti nevím. Zkuste sledovat jejich socky, třeba se k tomu nějak vyjádří.

Ikona diskutujiciho Premi 2022-02-27 14:54:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tadesco asi nebude hacnutý, ale adresa se přesměrovává zřejmě na podvodný web.

Ikona diskutujiciho Premi 2022-02-27 15:31:54
Ikona diskutujiciho
sipka

tasesco na fb : *POZOR!
Tadesco.org bylo hacknuto a posledních 5 článků, které jsou fakt velké bláboly, nejsou od nás. Pracujeme na tom.*

Ikona diskutujiciho kešo 2022-02-27 16:20:50
Ikona diskutujiciho
sipka

A sme doma. Tušil som, že tie posledné články a komentáre na tadescu sú z dielne cabal. Aj u nás na SK idú odstaviť slobodné weby. V posledných dňoch prebiehajú ddos útoky na infovojnu.sk
Ľudia ideme do finále, deep state kope ako šialený, zločinci z cabal už úplne zložili masky. Držme sa!

Ikona diskutujiciho Jara 2022-02-27 15:23:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rád bych se zeptal na život venušanů. Jedna žena v regresi informovala,že muži a ženy na venuši žijí jako trvale neoddělitelné,milující páry, dvojice.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-27 15:32:42
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak to chceš formulovat? Jako otázku, jestli tam také žijí monogamně?

Ikona diskutujiciho klara 2022-02-27 17:40:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluška, niekde som mala zálohovanú náhradnú adresu na tomášov web pre prípad núdze, ale neviem ju nájsť. Neviete niekto, aká je???

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-27 19:13:41
Ikona diskutujiciho
sipka

je to přesměrované jinam, o náhradní adrese nic nevím

Ikona diskutujiciho tauri 2022-02-27 21:54:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, zda mám vůbec nějakou otázku ohledně MedBed, když člověk neví, co bude za měsíc…
Spíš by bylo nejlepší, kdyby nám někdo pomohl a ty nemyslící roboty nechal na pospas své inteligenci a my bychom byli dočasně na jiné planětě..protože tohle se už nedá, ani nevím, zda je vůbec možné nazývat lidi jako nějaké bytosti, když vůbec nemyslí. Prostě tento odpad si snad ani nezaslouží vůbec nějaké léčivé postele, když by je akorád zachránili a plenili by jen další planety, svým bezmozkovým „myšlením“.
Dobré by bylo vědět o MedBed, zda je to z pozemských součástek, jak dlouho vydrží a jak jsou poruchové..Protože v dnešní křemíkové době už kloudně nic nevydrží a stačí EM výbuch a křemík je na uhel, tak aby nějaké byly funkční, než tohle skončí.
No držme se, bohužel jsem názoru, že lidstvo se rozdělilo a ten, kdo ho chce stmelit je jen další sluníčko a ať je to robot, nebo destruktivní člověk, stále je pro nás i planetu hrozbou. Už není čas jim dávat stále šanci, když jsme všichni snad v ještě větší válce i mezi idioty, natož s elitou.
Tak se držme, zkusme být alespoň s těmi, kteří jsou dle našeho srdce v pohodě, jinak jako jedinec to asi nemusí vše psychicky ustát. Jenže kde takové případně hledat, když kloudně není kde.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-27 22:59:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Uklidni se, zajisti si zásoby a vyčkej co bude.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-02-28 00:52:49
Ikona diskutujiciho
sipka

O co to, doma něco je, ale horší je to kolem s lidma..

Ikona diskutujiciho mike 2022-02-28 08:47:16
Ikona diskutujiciho
sipka

alue Dakujem za seriu clankov o med beds dobre sa citaju, usmev.

tauri, ak sa Ti da objednavaj cokolvek online a chod medzi bezmozgov co najmenej. Ja medzi tych baranov nechodim uz hodne dlho, cez kurierov riesim vsetky nakupy aj potraviny, a drogeriu, vsetkych kurierov mam prezistenych ci su zasmakuladovany alebo nie, podla toho si stanovim opatrenia co a ako. Tankovat chodim tam, kde nic neriesia ani nahubky, mam zasoby, pouzivam len hotovost a je klud.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2022-03-01 10:54:21
Ikona diskutujiciho
sipka

tauri
Ty bezmozci se nechají na pospas osudu, přednost budou mít lidé s přirozenými nemocmi, to se už někde psalo.
Když by došlo k EMP tak se vrátíme do doby kamenné. S životností přístrojů to není tak jak si lidé představují. Životnost zařízení se zkracuje ve výrobním procesu podle jaké je to a jak drahé je to zařízení.
S hloupými lidmi, které nic nezajímá se nemá smysl zabývat nebo se s nimi o něčem bavit. Jsou to monstra na straně zla. Když se o něčem nějací bezmozci baví, tak se do toho nepletu, když se někdo zeptá tak mu odpovím, ale s tím také zkoncuji, to nemá žádný význam.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-03-01 13:49:48
Ikona diskutujiciho
sipka

mike:
Naposledy, když jsem byl mezi očkovanými, tak mi opuchla huba na 3 dny. Do toho mi tekla hnědá moč, jak se tělo zbavovalo těch šmakulád a ospalost a bolest v krku. Něco jsem tam ještě jen potřeboval zařídit..Takže proto už tak reaguju, když ani člověk nemůže jezdit vlakem, busem ani sehnat práci, protože firmy neočkovaným ani neodepisují..
Taky chodim max. jen tam, kde mě nechají bez náhubku a klidně jim nechám i dyško, že si vážim toho, kde tuhle genocidu nepodporují..

martin******
No to taky záleží, kdy tohle bude a kolik vln ještě bude..Nejdřív skončí jedna šaškárna a začne další a lidem to vůbec nepříjde divný..Teď se odkopou uplně a uvidíme, jací jsou i češi..kolik jich bojovalo proti covidu a kolik jich najednou bojuje proti rusku. To jsou hrdinové najednou, ale když jim šahali na děti, to bylo v pohodě.
Já vím, že mají i střediska na plánovaný opotřebení, jen je to poslední dobou tak markantní, že už by člověk nemohl koupit skoro nic. Třeba nemám rád uplně LED žárovky..Tak jsem měl doma bodovku halogen.žárovky. I když byla značková, nebo ne..tak životnost je kolem 2 měsíců denního svícení. Jedna neznačková mi vydržela asi sekundu po vyjmutí z obalu a zandání. Ale posílat žárovku na reklamaci za 50Kč, když poštovný je větší nemá smysl.
Tak jsem si musel koupit LED za 99Kč a uvidím, jak dlouho pojede, protože halogen. žárovky se v elektře už nedají sehnat.
Jasně, nikomu už nic nevysvětlovat, kdo chce, chápe sám a kdo ne, jen předvádí svoji blbost. Jenže ta nás ovlivňuje všechny, aniž by si toho byl každý vědom. Pořád lidem nedochází, jak je vše propojené a i jedinec na konci republiky, světa může mít dopad na další straně republiky, země..Jenže spousta lidí si řekne, toho neznám, je to daleko a mě se to netýká..No je hezký, že jsou alespoň tady fajn lidi..jen by to chtělo dělat nějaké spolky a být nějak většina takových pospolu, protože s těmi druhými si stejně nebudeme už vůbec rozumět, protože karmicky si to podělají natolik, že už s nimi ani nebudeme chtít mluvit a v tomhle světě každý za sebe je docela těžká věc.

Ikona diskutujiciho mike 2022-03-01 16:38:46
Ikona diskutujiciho
sipka

tauri, rozumiem, ze niekedy to asi inak nejde, ja som zatial vzdy vybavil bez vsetkeho tak som rad. Ked som potreboval autoservis, obvolal som co sa dalo a nasiel 2 ludi, ktori nie su ockovani tak chodim cez nich vsetko aj ked to nie je ich robota dokonca som si ich ^naucil^, aby mi vydavok (pokial je to nutne) nosili von, aby som nemusel ist medzi ich ockovanych kolegov. Vzdy poviem narovinu o co ide je mi jedno co si kto mysli, a zbytocne im vysvetlovat aj tak nepochopia, pokial sa ale opytaju tak im poviem preco. Jeden kurier urobil naschval ked som chcel, aby odstupil tak zacal byt neprijemny a ani mi nepredal zasielku, tak som ho slusne aj ked so zvysenym hlasom poslal kade lahsie, podal som na neho staznost nech ho vo firme riesia aky je kreten a prebral som si to na poste bez nahubku ked tam nikto nebol. Ale to bol vylozene extrem este mi vyvolaval, ze preco som na neho podal staznost, smiech. Jasne som mu to vysvetlil a len sa vyhovaral ako nejaky pubertak, pritom chlap starsi odomna, rozpraval uplne nezmysly. Vyvolaval az som ho vypol zablokoval a je klud. Este bolo takych gestapakov co riesili nahubky v jednom velkom retazci, sa tam zisli styria, pockali ma pri vychode aj s 2m SBS-karom, mysleli si, ze sa ich laknem alebo co, medzi tym zavolali policajtov, smiech. Isli na mna, ze skontroluju ci som vsetko zaplatil tak vypytali blok, tak to tam akoze ten 2 metrovy cital hral divadlo, bolo mi jasne, ze zdrzuje tak som mu to vytrhol z ruky, potom chytili kosik tak som vytrhol aj ten, vtedy som sa trosku viac nahneval, tak som ich vsetkych zoziapal aj riaditelom pobocky, ked som sa pytal na meno tak sa skoro aj poskladali. Este si ten SBS isiel natacat znacku auta, tak som mu povedal, ze si to nezelam, a ze ak to niekde pouzije tak ho necham zavriet az sa z toho po.ere. Ja som kludny a trpezlivy, ale nikto nebude obmedzovat moje slobody a ohrozovat moje zdravie. Nakoniec som odisiel a bolo vybavene. S policajtami sa mohli vybavovat oni. Kym som si naucil vsetkych, ze nebudem mat nikde nahubok tak to bolo viac vysvetlovania ale vzdy som si razne obhajil to, na co mam pravo. Ospravedlnujem sa trosku som odbocil, smiech. Vsetko je tak ako ma byt, treba byt pripraveny, aby sme neboli prekvapeni a bude dobre. Hlavne drzat vysoke vibracie a kaslat na srackomety aj tak vieme, ze su to bludy a opak je pravdou. Majte pekny den.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2022-03-01 16:54:28
Ikona diskutujiciho
sipka

tauri
Že je na světě něco divné „lidem“ ani nedojde, když mají v hlavě mozkový trus.
Ty halogenové žárovky koupíte někde kde nakupují firmy a koupíte i obyčejné, výrobci je označily jako průmyslové a tak se ten zákaz na to nevztahuje. Dnes když chcete, aby něco dlouho vydrželo, tak si to musíte vyrobit sám ze součástek nebo z průmyslových věcí.
Ano, když svět skončí tak na to budou mít podíl bezmozci. Ale říct dnes někomu co si myslíte už přestává být bezpečné, aby Vás za to nezbili nebo v lepším případě se nesmáli. A já už ani nebudu s těmi nelidmi v jedné místnosti když budou mlít nesmysly – poslouchat to není moje povinnost.
Něco aby byli probuzení lidé někde pospolu se už mohlo udělat dávno. Mohl se vzít v každém státě kus území, kam bychom se přesunuli a zbytek světa ať se klidně zotročí. Ono by to stejně vymřelo a pak bychom si to vzali zpět.
Také něco změnit na světě se lehko říká, lidé se ani moc nechtějí o ničem bavit, když něco napíši nebo navrhnu jiné řešení tak mi odpovídá většinou jen jeden stejný člověk.

Nebylo by lepší kdyby se planeta Země přetavila a začalo vše od znova?

V této pozici se nachází náš svět:
https://fineartamerica.com/featured/earth-bomb-victor-de-schwanbergscience-photo-library.html

Ikona diskutujiciho tauri 2022-03-01 20:46:54
Ikona diskutujiciho
sipka

martin******
Žárovky se prodávají, ale halogenové typu GU10 jsou stropní, bodové a ty už jsem v krámě neviděl ale nějaké jsem objednával z netu, každopádně je to už problém sehnat a udávaná výdrž 2000 hodin neodpovídá ani tomu, co nabízí papírově klasická žárovka 1000hodin.
Když to takhle půjde dál, nemá smysl už něco kupovat, protože už ani nebudou součástky na opravu a i když se to opraví, vyštění se problém jinde. A aby se několik lidí přesouvalo jinam a ustupovalo věčně lidem, kteří to mají jinak taky nejde..Když budem věčně druhým ustupovat, spadnem z útesu a oni zaberou vše. Jen proto, abychom se jim zalíbili, nebo udělali dobře na duši..
Nevím ani kam by šlo utéct, všude jsou očkovaní…Problém skutečně je, že si s nimi člověk už nemá co říct, natož aby s nimi člověk nějak vycházel..Jsou prostě uplně jinde. Jakoby jim narostlo sebevědomí a jdou slepě někam, kvůli svému egu.
Promiň Aluško za menší spam, který není nějak k článku.

Ikona diskutujiciho mike 2022-03-01 21:05:54
Ikona diskutujiciho
sipka

martine, vsetko je tak ako ma, ver, ze tu ostanu len ti, ktori tu ostat maju, tak, aby sa tu zilo v sulade so zakladnymi principmi vesmiru. Vsetko a vsetci, co nebudu v sulade, a nebudu mat volu byt v sulade, pojdu vlastnou cestou z hotelu Zem. A k Tvojej vete ^Nebylo by lepší kdyby se planeta Země přetavila a začalo vše od znova?^ To sa prave deje, prirodzene sa to triedi, ako som napisal, usmev.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2022-03-02 16:08:41
Ikona diskutujiciho
sipka

tauri
Spamem bych to nenazýval, říkejme tomu diskuze o naší další existenci. Spam posílají trollové.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-03-02 12:42:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná bych měl otázky.
Kolik přidá MedBed let k dobru, popř. jestli je schopný znovu vytvořit v mozku nervová centra, či buňky?
Dají se z těla uplně vyloučit toxiny, či těžké kovy?
Pokud umí opravit DNA, co je tam většinou poškozeno a proč? (Když vynecháme psychiku) Myšleno umělé poškození/manipulace DNA díky mimozemšťanům, zda je to pravda.

Vím, že tu odpověď ohledně roků padla, ale pokud je každý MedBed jiný, tak s jakými ona pracovala..Myšleno, že jsou třeba staršího typu a jsou k dispozici už novější. Kolik je skutečně typů.
Děkuju.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-02 12:55:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty americké na kterých byla Skye jak říká, asi 60 let, kdybys regresoval 2x. To je v dokumentu řečeno.
Dorůstání a obnova tkání teda platí i pro mozek a jeho poškození.
Pokud se aktivuje plné zdraví těla, bude logicky schopno zbavit se těžkých kovů samo.
DNA může být poškozena vnějším toxickým prostředím, špatným životním stylem, stykem s jedy.
Ano, upravení jsme. Rychleji stáneme, dřív umíráme, máme nemoci a máme omezené vlastnosti – vyšší třída Medbeds je údajně schopná toto všechno zvrátit a obnovit původní vlastnosti.
Podle toho co Skye prohlašuje a píše, byla na starším americkém typu. Typy jsou 3.

Ikona diskutujiciho mike 2022-03-02 13:27:17
Ikona diskutujiciho
sipka

tauri, podla dat od toma marneho prostrednictvom carstena, su aj ruske med beds, bolo to tu len tak medzi recou spomenute, pravdepodobne su to tie spominane med beds vyssej triedy, po lezani trva regresia 20 rokov postupne na uroven nast-rocneho ak som to spravne pochopil a tym padom aj predlzenie doby zivota. Neviem na akom principe pracuju tieto spominane, na ktorych bola skye (mozno by to stalo za opytanie alue, pokial to nebolo uz niekde spomenute v komentaroch, ak ano, pravdepodobne som to nezaregistroval), ale tom/carsten pisali, ze tieto pracuju na baze morfogenetickych poli. Pokial si dobre pamatam, tiez bolo spomenute, ze dokazu opravit a odblokovat DNA, schopnosti, nahrat znalosti, atd. Tam zatial nebolo spomenute, ci je tam akekolvek obmedzenie co sa tyka poctu regresii. Dodavam, ze bolo viackrat datovane, ze zivotnost ludskeho tela je 999 rokov. Myslim, ze po kompletnej oprave do povodneho stavu, zdravej stravy bez jedov, bez praskovania, GMO, resp. zdraveho zivotneho stylu ako takeho, pomalsieho starnutia bez chorob, s regresiou, a casom urcite este vyspelejsimi med beds, nebude problem sa tomu priblizit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-02 13:51:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Skye byla podle svých tvrzení na zastaralé americké verzi.

Ikona diskutujiciho mike 2022-03-02 14:28:59
Ikona diskutujiciho
sipka

ano ano alue cital som, Dakujem, usmev.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-03-02 20:24:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono je těch informací kolem už tolik, že se v tom už začínám ztrácet 🙂 To ještě uvidíme, které MedBed dostaneme, zatím asi je zbytečný se ptát nějak víc, když uplné informace budou, až se to rozjede…Protože mi příjde zbytečný vědět víc, když za chvíli to stejně nebude platit, tak jako většina dnešních informací :))
Ale moc děkuju za odpovědi Alue a mike.
Nejsem nějak rozpovídanej, protože není nálada, tak se omluvám..
Ještě jednou díky za reakce.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-02 23:28:58
Ikona diskutujiciho
sipka

rozladění jsou všichni… :-/

Ikona diskutujiciho mike 2022-03-03 13:50:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Vobec nie je za co tauri. Hore hlavu nenechame sa vyviest z miery, ved o to im prave ide nie? Rozhodne im ziadnu radost neurobim, usmev.

Ikona diskutujiciho iva 2022-03-02 14:47:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla jsem tě poprosit, jestli by bylo možné položit Skye, alespoň nějakou z otázek níže. Vzhledem k tomu, že se netýkají med bedu, možná nebude moci odpovědět, ale i tak díky moc za tvou a její práci.
Podle toho, co říká žijí lidé na Venuši +-900 let, zajímalo by mě, jestli mají jejich fyzická těla menší hustotu, než zdejší těla?
Jestli něco jedí a co? nebo jsou živi ,,pouze“ že světelné energie?
Jak vznikají těla pro příchozí bytosti, světelnými paprsky nebo podobně jako zde? A jak to funguje, když se cyklus završí, to také tělo zemře nebo se ihned dematerializuje?
Jaký mají systém? Mají nějaké ,,autority“?(vůdce) Jakou tam mají přírodu? A barvy?
(Já vím, je toho hodně)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-02 19:28:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkusím to tam dát.

Ikona diskutujiciho Andrea 2022-03-02 19:20:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V příspěvku se píše, že „léčení“ prostřednictvím Med Beds je praktikováno po uspání sedativy, tedy mimo denní vědomí. Tak to bych tedy vážně neriskovala, každá duše má svůj osobní karmický plán a dle toho i stavěné fyzické tělo. Po zákroku může dojít k narušení kompatibility mezi duší a tělem. Takové experimenty se můžou pěkně vymstít a provozovatelé Med Beds můžou mít skryté plány „zapatentovat“ si „léčené“ duše pro sebe.

Ikona diskutujiciho peace 2022-03-02 21:47:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotaz pro Skye: Říká, že na většině planet se žije v podzemí… to ty bytosti nepotřebují sluneční paprsky? Nebo tam mají něco jako umělé Slunce? My lidé jsme na Slunci poměrně dost závislí, ano, asi se dá živořit i bez něj, ale s mizerným fyzickým i psychickým zdravím.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-02 23:30:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Tím je na mysli dutá Země. To není podzemí jako temná díra kde není nic, ale vnitřek planety.

Ikona diskutujiciho asdf 2022-03-02 22:09:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslenka v komentari od Andrei me take napadla. Zajimalo by me tedy, zda z pouziti medbeds vyplyvaji pro uzdraveneho ci omlazeneho nejake zavazky ci povinnosti nebo nove nutnosti? Jakehokoliv druhu, pozemske, fyzicke, karmicke, materialni, dusevni… v tomto ci pristich zivotech ci vtelenich, pro nej ci jeho blizke atd.. Priznam se ze po letech zivota v tomto peklosvete jsem uz ponekud neduverivy…

pozn.: odpoved typu „je to zadarmo“ je nedostacujici – to jsou i vakciny…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-02 23:34:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě nevyplývají. Má to být medicínská technologie, nevím proč do toho lidé nadměrně pletou duchovno. Prostě má nastat pokrok v medicíně.

Ikona diskutujiciho Sojina 2022-03-09 22:03:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtela bych polozit dotaz Skye – nebude to jen pro bohate?Bude pristupne i pro normalni (mozna chudsi) lidi?

Mam pocit, ze v dnesni dobe si musis podobne veci poradne zaplatit,ale co kdyz na to clovek nebude mit?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-09 22:55:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Bude to zdarma.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek